Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
2. mar 2010

janka a kam si odisla?? a sak zo zakona mas pravo na individi, tak preco ti nechcu povolit??

a lizatko, mam to v niku skryte 😀

tara39
2. mar 2010

lizatko ano ale neviem ze ako inak sa da sandra volat, a ani ziadnu nepoznam 🙂 simi ak dostanem tych 164 a 22 tak by som bola spokojna...ale priatel musi mat po 18 nie?

norikk
2. mar 2010

tara,moja neter sa vola Alexandra, a ju volame Sandra 😀

tara39
2. mar 2010

celkom sa mi paci to meno 😵 ale ako sa poznam nebudem vediet ani pri porode ako sa bude volat 😅 tz uy vzberas nieco?

norikk
2. mar 2010

priatel vybral Soničku 😀, mne sa pacila Olivia a Viola, ale uz sa mi nepacia, tak neviem, a chlapec bude po otcovi, ze zachovame tradiciu 😀, cize Janko...... joj, ale nepochopim, ako sa dakomu môže pacit Tobias, alebo Sebastian, sak to je ako z telenovely 😒

tara39
2. mar 2010

alebo Esmeralda 😀 lutujem take deti 😀 a chlapcenske sa mi paci Alexander ale tak sa vola moj bratranec takze z toho nic...ale nechcem take ktore je na kazdom kroku, aj Martin sa mi paci ale ti su vsade...

norikk
2. mar 2010

ale vies,podla toho v akom veku... musis vybrat take, aby tvoje babetko vramci generacie,nemalo meno ktore sa casto opakuje, cize, nevadi ak je v tvojom meste 20 30rocnych Martinov...chapes co myslim? 😀 a ty sa ako volas normalne??

tara39
2. mar 2010

ale Martinov je vseobecne dost vela podla mna...ale tak uvidime 😵 dobre ja pomaly pojdem, papapa zatial

norikk
2. mar 2010

ale aspon je to slovenske meno 😀

simusska
2. mar 2010

tara tak s tym ti ja poradit neviem ale to sa netyka tvojho priatela ale teba...tam je jedno ze ci on ma 16 alebo 50...ale neviem ze ci ty uz nahodou nemas na to narok od 16...skus pozriet na stranku uradu prace...odtial sa to dostava a musi to tam byt aj poriadne rozpisane

simusska
2. mar 2010

tara tu som ti skopirovala zo stranky uradu prace take hlavne informacie tykajuce sa teba ohladom rodicovskeho prispevku:

Kedy nárok nevzniká :
- maloletému rodičovi, ktorý nemá súdom priznané rodičovské práva a povinnosti.

Podmienka riadnej starostlivosti sa považuje za splnenú, ak:

- oprávnená osoba počas štúdia na strednej škole alebo na vysokej škole alebo počas vzdelávania a prípravy pre trh práce zabezpečí riadnu starostlivosť o dieťa druhou oprávnenou osobou alebo inou plnoletou fyzickou osobou, ktorá neposkytuje starostlivosť dieťaťu na základe živnosti a nevypláca sa jej rodičovský príspevok.

simusska
2. mar 2010

baby neviem ci ste tu este niektore co si pamätate na valriu a gerci...neviete ako sa maju?

lizatko1009
2. mar 2010

cafte prave som dosla z nakupov.
norikk a to je? 😀
tara sandra-sandricka handricka 😀 to nie, ja mam sesterku alexandru a volaju su saska, sasenka, niekto vola sandra, ale nie nasu sasen. a o com rec?

norikk
2. mar 2010

kk

lizatko1009
2. mar 2010

norikk napis do IP, lebo som blondina.

tara39
2. mar 2010

takze ked sa onho staram to snad dostanem. neviem gerci tu dlho nebola a tu druhu nepoznam...mne sa paci Sandra ale zda sa mi to take dost zlozite...

simusska
2. mar 2010

no tak sandra je velmi pekne meno...a nad chlapcenskym menom neuvazujes?

lizatko1009
2. mar 2010

tara ale o com rec? co dostanes ked sa o koho staras? a mne sa sandra nepaci je to ako handra ked uz tak alexandra.

tara39
2. mar 2010

ano ale nejak mi nic nenapada 🙂 lizatko o tych prispevkoch

norikk
2. mar 2010

poradte mi....mozem dostat lysteriozu z jogurtu?? ☹ .... uz viac ako tehotna a dojciaca do ust jogurt nedam ☹ ...pise sa na nich,ze obsahuju zivu mikrofloru....a ja som ich uz tolko pojedla.....sa bojim,ale nesmiem malovat certa na stenu.... sak slovenske mliekarne musia davat pozor,co vyrabaju nie? 😔

lia23
2. mar 2010

smusskaa...a ty coi tuu???nemala si byt v nemockee???🙂 🙂

simusska
2. mar 2010

lia vsetko je este vraj ok...a na mallinku si este musim pockat ☹

simusska
2. mar 2010

jeziiis norikk neboj sa tych jogurtov ja kazdy den zjem 2 urcite a som tu zdrava a aj malinkej nic nechyba...nemusis stresovat 🙂

norikk
2. mar 2010

no sak aj ja som ich doteras do seba praskala...len ked som si precitala na viecku ze obsahuje nieco zive a este som to aj s tym vedomim zjedla...mam vycitky ☹ .... uz som bola celkom v pohode,co sa tyka jedenia, ale teras zas budem mat dilemy, co jest... ja mam radsej istotu :(

simusska
2. mar 2010

norikk jogurty su zdrave...a ked sa uz bojis tak jedz aspon activiu...ta je ok...a uz som ti vravela ze sa bat nemusis len si necitaj zlozenie na kazdej jednej veci co budes davat do ust...

lizatko1009
2. mar 2010

norik ježííííš si normalna? vsetko mozes jest tak ako predtym.
tara a co ta nic nenapada? a ake myslis prispevky co budes dostavat ty?

tara39
2. mar 2010

meno pre chlapceka 🙂 prispevky na babo, lebo vsak na matersku nemam narok a nemam ani 18 tak som nevedela ci vobec nieco dostanem...

simusska
2. mar 2010

tara a co by si chcela viacej chlapceka a ci dievcatko?

tara39
2. mar 2010

ja som na tom ze budem mat dievcatko, ani neviem preco 😵 asi dievcatko ale nezalezi mi na tom az tak velmi

lizatko1009
2. mar 2010

mne sa paci chlapcenske alexander, matias a matus viac nic este moze byt aj david a budes dostavat ten prispevok a plus rodinne dohromady 186€ aj nejake drobne, neviem presne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre