Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
4. mar 2010

jani preco obehat profesorov?

jankaat.
4. mar 2010

a na akej skole vlastne maturujes?

kormelia11
4. mar 2010

na cirkevnom gymku

jankaat.
4. mar 2010

no len z gymka ti potom tu vysku bude treba :-/ a nerozmyslali si aspon nad externym studiom?

kormelia11
4. mar 2010

ano uvazovala som nad tym len potom som si to rozmyslela...budem sa stahovat a vydavat tak by som nebola sustredena na skolu a chcela by som aj cim skor otehotniet a potom riesit skolu ..myslim ze som sa do nej nachodila uz dost:D tento posledny rok mi dal zabrat...

jankaat.
4. mar 2010

kormelia vzdelania nie je nikdy dost😀.. len sa ti potom bude horsie ucit ked vypadnes z toho tempa ucenia...

ja tiez rozmyslat ci ist po tom po stvrtaku na vysku ale asi sa budem musiet donutit a ist a uz mi bude jedno na aku..

kormelia11
4. mar 2010

no viem ze nie je nikdy dost 😀 ale teraz sa chcem zamerat skor na vlastnu rodinu :D skola mi neutecie a potom donutim ist...ved uvidis aj ty potom 😀 ci sa ti bude chciet v ktorom rocniku si??

jankaat.
4. mar 2010

skola neutecie😀 len potom vekom utecie rozum😅 😀...
ja som v tretom..

ach jaj idem radsej prec mam reci ako koza bobkov😅

kormelia11
4. mar 2010

:D ale nie :D tak vies podla toho kto sa ako citi :D a ked si to tak vezmem tak je to mozno aj dobre :D lebo neviem kto by mi ju teraz financoval 😀

norikk
4. mar 2010

ahojte, janka to preco uz obehavas profesorov?? sak rodit budes az vo srtvtaku....u mna to vie len riaditelka a triedna 😀 a tiez sa chystam ist na individualne

norikk
4. mar 2010

tara,mam ppre teba utechu...som sa dozvedela od buducej svagrinky, ze jej byvala spoluziacka je v 5. mesiaci....ma 15, mozno bude mat pri porode 16.... a zas na skole ,kde chodi moja neter, na zdravotnej, aj pre postihnute deticky, ze maju trietiacku, co caka dvojicky, a dievca je k tomu slepe... tak, vzdy sa najde este niekto,kto to ma tazsie... 😖

maruska_p
4. mar 2010

Ahojte. Tak som vás akurát stihla dočítať, riadne ste mi nadelili 😀

Pár dni som sa neozvala, lebo sa nám stala nepríjemnosť. Cestou domov s priateľom do nás nabúralo auto... Našťastie nič až také vážne, ale po tom mojom zľaknutí sa a šoku som začala trochu krvácať, tak sme šli hneď do nemocnice. Bola som na pozorovanie 1noc+1deň a teraz som doma a oddychujem. 🙂

maka123
4. mar 2010

maruska tak hlavne ze ty a mimi jste v poradku

simusska
4. mar 2010

juj maruska a teraz uz ti je dobre?

lia23
5. mar 2010

ahoj maruska...az ma zmrazilo ked som to citala..ale dufam ze ste vsetci traja v poriadku...e vam nic niejee..

maka123
5. mar 2010

simusska tak co jeste nerodis?uz me to neba ☹

tara39
5. mar 2010

ahojte. dakujem norikk. ano viem. ale tak na babo sa tesim 😵 keby s tym nemali problem nasi by som sa este viac

norikk
5. mar 2010

a uz si im to povedala??

tara39
5. mar 2010

nie nie. planovala som to buduci tyzden povedat mamine, lebo som to dnes mala dostat a vsimne si ze nie...lenze zrejme mi pride babka a to teda nie...neviem

maruska_p
5. mar 2010

Ďakujem baby, našťastie je všetko OK. Mne sa vlastne nikdy nič nestalo, len ten šok 😉

lia23
5. mar 2010

maruka..tak to som rada ze sa vam nic nestalo...a to ako narazil do vas??moc silno???...alebo len tak tukol...

simusska
5. mar 2010

maka
ani mna to uz nebavi...aj ked som uz mala taky ten pocit ze to uz uz pride (asi tak pred tyzdnom a pol) ale uz to uplne preslo..uz ma ani medzi nohami neboli a aj tie falosne kontrakcie uplne ustupili...len malinka ma uz malo miesta a hybe sa coraz menej a ja sa trosku sem-tam aj bojim ...ale tak v pondelok idem do poradne tak som zvedava ze co mi povie ten moj doktor... 🙂

tara
ty nemas na co cakat raz im to budes musiet povedat...nemas na vyber a cim skor tym je to aj lepsie...a u doktora si uz bola?

maruska tak to som rada aj za teba...hlavne ze ste ok🙂

tara39
6. mar 2010

musim hlavne vystihnut naladu, ale bojim sa... ☹

simusska
6. mar 2010

tara a u tohot doktora si bola?

simusska
6. mar 2010

baby tak kde ste?

lia23
6. mar 2010

Ahoj simii...tak ako???este nicc???🙂

simusska
6. mar 2010

ahoj lia...tak stale nic a najhorsie je na tom to, ze nemam ani nejak zvalstny pocit ze by to uz aj malo prist...tak my si este pockame 😀

lia23
6. mar 2010

hehe jooj simi...dockas sa...uz len par dni..sak ono ot moze prist z hodiny na hodinu nie??

simusska
6. mar 2010

no lia tak ma spravdu...a maka tu dnes este nebola a to na dnes jej vychadza aj termin tak mozno uz je v nemocke🙂

lia23
6. mar 2010

hm no vidis....setko pride..🙂drzim ti palceky..🙂mozno uzaj ta rodii🙂to by jj krasne vyslo ekby deska porodilaa..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre