Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
14. mar 2010

tento stav je na to najlepsi...pokial neni vynuteny, snaz sa na to nemysliet...viem ze sa to neda ale nesmies sa tak strasne snazit...a prvy krat si otehotnela v 17? ci kedy? 😔 len aby si dvojicky nakoniec nemala, neboj ono sa ti to vrati 😉

lia23
14. mar 2010

jj v 17 som otehotnelaa..ja sa snazim..si envies predstavit kao strasne...uz som si aj roztrhala papieriky kde si meriam a zapisujem teplotu...od nervov..ale teraz som znova azcala..ale asi s tym fakt prestanem...keby prisla jedna ovulka..tak uz dalsiu pocitat nebudem...ale terza sa bojim ze so mnounieco je..:(mna porazi...som starsne hystericka:(ja necem dvojicky:D:D

tara39
14. mar 2010

viem moja aj ja som sa snazila...sice som nic nemerala ale strasne som ho chcela...nieje s tebou nic to som si aj ja myslela

lia23
14. mar 2010

vies..aj uz enverim nicou..:(co ked uz nebudme moct mat babo??sak j aby som asi zomrela:( 😢 😢

tara39
14. mar 2010

ty si presne ako ja 🙂 budete...ja som tiez vravela priatelovi ze ja asi nemozem mat ked sme vzdy nejak v strede cyklu a stale nic...ale vravim ze ked som si povedala ze este radsej nie, vtedy to prislo...to som aj tusila ze som ale neverila som tomu...a vidis 😉 prestan sa stresovat a buduci mesiac sem prides uz s dvomi ciarkami... 😵

lia23
14. mar 2010

hmm pochybujem o otm..ael posnazim sa...dakujem tara za podporu..🙂si fakt fzlata..dufam ze to pojde..asi to prestanem merat..pokial nevysadim lieky..dufam ze to pirde🙂ze ta ovulka pride..bo ma porazi..bez nej nebude ani babo:( 😢 😢

tara39
14. mar 2010

nemas za co 😉 a ake lieky? este by si mohla skusit ten baby plan ci co to je, ale neviem velmi o co ide len som pocula ze je to na planovane tehotenstvo...neboj bude coskoro 😉 🙂 😵

lia23
14. mar 2010

hmm ja terza berem dupahston..takze zevraj koli tomu nie je ovulkaa..tak uvidime ked doberem lieky.)

tara39
14. mar 2010

no tak vidis uz vieme pricinu 😵

lia23
14. mar 2010

hmm ja neivem ci to je koli tomu..niekto vrvi ze ano...a niekto ze niee...duphasotn niekedy ked sa nasadi zlee..t.ak potlacuje ovlku..mozno ze ja to tak mam..tak uvidme..ked ja uz enchem brat ziadne liekyy..:(

tara39
14. mar 2010

a na co to beries? kedy ich mas dobrat?

lia23
14. mar 2010

hmm no berem ich na cyklus ais...aby sa mi rozbehol..bo dr mi zasitl ze nemam ovulku...a kramy som nie a nie sla dostat...tka asi ato..a potom mida dufam daco na ovulku...a v letee sa posnazime o babo🙂

tara39
14. mar 2010

fuha...no neboj sa to sa ti raz dva upravi a za chvilu rodis 😉

lia23
14. mar 2010

eheh kiezby si mala pravdu..dufam ze sa podari...(ale ja tebe drzim palceky.. aa fotkydake nemas??uz ams brusko??ˇ 😉 😉 🙂

petra89
14. mar 2010

tara, ak dobre sledujem diskusiu, tak ty máš 16 rokov, však? a to dieťaťko, to bolo plánované? prečo si chcela dieťa, ak ešte nemáš ani SŠ dokončenú?

neber to ako odsudzovanie, len ma to zaujíma, prečo také mladé dievča chcelo dieťa 🙂

a kedy to už povieš doma? ja netrpezlivo každý deň sledujem diskusiu a čakám, kedy napíšeš, že si to už doma povedala 🙂

tara39
14. mar 2010

ahoj, ano 16...ani neviem preco, babo som chcela ale chcela som este pockat ale priatel silou mocou uz teraz, no a podarilo sa tak si ho urcite necham...fuha, kedy, nejak do mesiaca ale ako, to netusim 😕

tara39
14. mar 2010

lia urcite ano...dakujem 😵 brusko mam ale skor tucne ako tehotenske 😀 vies ja som strasne chuda ale brucho som mala vzdy 🙂

lia23
14. mar 2010

preco nehodis nejake fotocky..🙂som starsne zvedava🙂

tara39
14. mar 2010

hodim tak trosku neskor ked bude vidno 😉 boze ja vobec neviem ci to najskor doma povedat alebo ist ku doktorovi alebo co...

lia23
14. mar 2010

ty si este nebola u doktora???to tam kedy chces sit??,chces aby somt a nehresila????

tara39
14. mar 2010

este nieee...

lia23
14. mar 2010

ani ma nehnevaj a makaj...musis tam predsa ist..urcite chod hned zajtra ku dokotoriv....!!!!a potom to povedz rodicom.:🙂neboj bude dobre..ale okamzit emsusi ist ku doktorovi..naco cakas??

tara39
14. mar 2010

heeej nebi ma 😀 viem ze musim ale neviem vobec ci pockat ci uz aj letiet alebo co...neviem na co cakam praveze

tara39
14. mar 2010

a peti, citala som co si pisala tak ver tomu ze keby si bola aj teraz tehotna, najskor by mozno boli nastvani ale potom by sa nevedeli dockat...bolo tu zopar bab co mali najskor problemy a potom ich rodicia nechceli to babo pustit z ruk...len zo zaciatku je to zle, a bude aj u mna...

lia23
14. mar 2010

tara..slub mi ze zajtra pojdes hned ku Dr...potrebujes aby ti spravil vysetrenia potrebnee...sak neblazni..chces aby s aneico stalo??musi ta skontrolovat...slub mi ze pojdes...🙂urcite necakaj..a hned zajtra chod ku doktorovi🙂

tara39
14. mar 2010

mojaaa ale to sa musim objednat a tak...

lia23
14. mar 2010

hmm podla mna netreba..len tam prides ze mas pozitivne testy.. a dr ta podla mna zobere hned..

tara39
14. mar 2010

no tak dobre moja pozrem to na nete a uvidim co teda...

lia23
14. mar 2010

no ale ak aj nie..zajtra sa musis ist aaspon objednat..fakt necakaj s tym..bo mozes mat z thoo problemy..ok?🙂

tara39
14. mar 2010

no dobre posnazim sa...co je NZZ? pri niektorych to je a pri niektorych nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre