Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
16. mar 2010

ahoj nataly..vitam ta tu medzi nami..ale moc ma mrzi ze to tato dopadlo s priatelom..urcite tak ako vravi norik...sa umudry...a ak by aj nie. urcite bdues stestna..a uvidis ze sa setko napravi🙂kde teraz byvas?????drzim ti palce moc...

norikk
16. mar 2010

to je strasne,ake osudy tu mate niektore baby ☹ ....

lia23
16. mar 2010

norikk..to mas pravdu..plne s teou suhlasim..ktovie ako by som sa tu ja rozpisovalal..keby som tčhulka...mna by tiez doma prizabili..je mi tu bab luto fakt:( ☹ ☹

norikk
16. mar 2010

zatial som tu nevidela ziadnu idealnu, ktora by bola proste tehotna,mala priatela,vydala sa a bola stastna...kazdemu dakto chyba, ci je to uz rodic, priatel, alebo dieta...ja mam len tu smolu, ze byvame s priatelom tak daleko od seba....

lia23
16. mar 2010

ja taku jednu poznam🙂kajiq🙂🙂...nirk ja sa ti cudujem ze vam to drzi...to ako casto byvate spoul??

jankaat.
16. mar 2010

ahojte..

simmuska gratulujem k malickej.. vela zdravia jej prajem🙂

natalie neboj sa bude lepsie.. chlap sa mozno umudri - ved chlapy su chlapi.. 😉 inac vitaj medzi namI🙂

jankaat.
16. mar 2010

lia ma fotku 🙂 kocka🙂

lia23
16. mar 2010

janii..ahoj akurat som na teba myslela ze by si sa tu mohla ukazat..🙂hehe aky kompliment dakujem.. 🙂 vsetky sme tu kocky...🙂o tom nepochybujem🙂 🙂 ako sa citis??

jankaat.
16. mar 2010

lia ja sa ukazujem malo ale ja som na nete vecsinou na mobile a tam ni kon nejde 😠 .. a citim sa dost na figu.. dostala som crevnu chripku cize sa liecim 😒

a ty ako sa mas?🙂

norikk
16. mar 2010

no zaciatkom to bolo tazke,lebo moja mama nechcela ani pocut,zeby som sla za nim, tak priatel tajne chodieval za mnou a spaval u mojej sestry...po niekolkych mesiacoch na vianoce moja krstna dohovorila mame, a mohla som ist k priatelovi an vianocne prazdniny a odvtedy chodime normalne na par dni ja k nim, a on k nam...sme spolu tak raz za tri tyzdne pri najlepsom,niekedy je to aj dlhsie,co sa nevidime... no a teras ked som tehu, tak to snad vyriesi tento problem 😀 a budeme byvat spolu ... 😝

lia23
16. mar 2010

norik...ako vidim aj ty si to mala dost tazke...a este stale to mas..ja pravdupovediac bysom o neivem ci prezila..bo ja musim byt so svojimdrahym minimalne 5 dni do tyzdna..bo saliem..nieked yto prospieva..ked som bez neho..ale niekedy mi je smutno..tak ked neisme spolu ako keby sme sa oddialovali odseba..takze ta obdivujem ze to okazes vydrzat..ale urcite sa to uz vyriesi🙂drzim aplce.)

janinka...tak to mi je luto ze si chorka..musis to vyliecit...vylezat..ja sa am clekom odbre..nejake depky na man lezu....ale ianskei v pohode..🙂

norikk
16. mar 2010

ou janka, hlavne aby si neschudla....bo ked este pridu nevolnosti....

lia23
16. mar 2010

norikk..krasne miminko..a brusko preco nemas odfotene🙂

jankaat.
16. mar 2010

norikk ja mam z coho chudnut.. zasoby mam dobre tak to snad nebude vadit🙂

lia z coho depky?

norikk
16. mar 2010

lia, nemyslim,ze sme jediny par co funguje na dialku...uz som o takych pocula a aj citala,co skoncili svadbou...

lia23
16. mar 2010

jani...neivem...ked ja vsade okolo viidm tehulky..esze aj tu na nete sama tehulka:(tak mi z toho preskakuje sem tam ☹

lia23
16. mar 2010

norikk...ja viem citala som aj ja..ale pravdu povediac..ja nato moc neverim..enivem..ja by som takto nemohla fungovat..repto ta obdivuje..🙂ale moc vam drzim aplce🙂

norikk
16. mar 2010

lia a vidis ho tam? pretoze väčšina ludi v tom nevidela nic 😀 ...a brucho radsej nie 😀 a cakam kym narastie to prave tehulkovske ... niektore zienky si fotia bruska trocha skoro podla mna, ze to ani nesu ich miminka ale len su nafuknute, ale chapem ich, ja uz sa tiez neviem dockat 😀 ..len sa bojim, co budem nosit... nohavice zacinaju tlacit 😀 ...joj lia ale nedepcem ta tymito recami? ☹

jankaat.
16. mar 2010

lia neboj aj ty budes raz tehu🙂

valria321
16. mar 2010

babiky čaute vidim že nova zostava len dobra rada pre buduce maminy len pekne spinkajte každu chvilku lebo ked sa drobček narodi nebude šanca ja a emuška sme si už na seba zvykli ale chvilku to trvalo je strašne užastna a krasna milujem ju🙂a adelka držim prstika a janka ale ale vidim že sa niečo zmenilo z jedneho na dve čo sa stalo niesom v obraze???

lia23
16. mar 2010

ajsne ze ho vidim..🙂ja vidim setko:D:DD:hehe ved ukaz tu sa nemusis hambit nicoho🙂ja tiez ked budem tehulka..tak si pofotim od prveho dna az po posledny..aby som mala spomineky..rucite uz musis mat aspon trosku brusko..sak uz si v 3 mesiaci..uz zacina trosku vykuuukat...to nie je miminko este vykuknute..al to je maternica..🙂ako sa roztahuje🙂vies...asi:Dneboj to sa vyriesi:ˇ)existuju tehulkovske nohavice.t.ak si ku take..alebo na traky si kup🙂tie su fajn🙂vies aspon mam tkay dobry pocit ..ajt o tak s vami rezivam..sem tam mi vynde slzicka..ale apson to s vami prezivam a snazim sa vzit do vasej koze..ako sa asi citite🙂aspon trosku ma to ukludnuje..aj ked niekedy mi je luto..ale tak musim to prezit dako.. 😢

lia23
16. mar 2010

ahoj valeriaa..no konecne si tu zaitala aj ty..akoze sa ams??🙂hod dake fotocky🙂

jankaat.
16. mar 2010

valri o prve babatko sme prisli 😔 ale len mesiac po prvom tehu sa mi podarilo opet otehu.. a pravdepodobne budeme mat dvojicky🙂

a som rada ze sa vam tak dari🙂

petra89
16. mar 2010

jankaat: ako vieš, že jednovaječné? to sa dá vidieť už na ultrazvuku ?

norikk
16. mar 2010

ale este testy by som pofotila 😀
a lia, si fakt este malda....este budes amt 10 deticiek 😉 a ak nebudes mohla vydrzat, mozes prist o 6 mesiacov pokocikovat 😀

natalie_tmk
16. mar 2010

Na intraku som teraz, ale neviem, ako to bude dalej. Mozno mi fotrovci prenajmu byt daleko od nich, aby ma nemuseli vidiet a budu mi ho platit len preto, aby som bola ticho 😢

lia23
16. mar 2010

norikk..hmm tak jasne..poft ich🙂uz sa tesime🙂a kde byvass?:Daby som vedela kde mam prist:D

jankaat.
16. mar 2010

petra na isto neviem ci jedno ci dvoj su aj pripady ze sa to nezisti vobec..ale na mk sa neda nastavit ze cakame dvojicky.. iba ze cakame jedno/dvoj.. tak som dala jedno..

norikk
16. mar 2010

natalie ako mozu byt taki zli?? a mama tvojho priatela to tiez nemoze nechat len tak

norikk
16. mar 2010

lia , budem sa stahovat na Oravu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre