Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
16. mar 2010

norikk no ved ja som s nimi nikdy nemala dobry vztah a teraz sa v tom este utvrdili... Preto nestudujem vo svojom meste ale na intraku, lebo ma chceli mat daleko od rodiny. Vzdy mi vycitali, ze ja rozbijam rodinu a kvoli sme su hadky. 😢
A (ex)priatelova mama to zatial nevie, aspon myslim, potom za nou pojdem a uvidim ci to tak necha alebo nie. Koniec koncov, preco by mala drzat pri mne, ked ON je jej syn? 😒

jankaat.
16. mar 2010

ja tiez s rodicmi nemam naj vztahy teraz... a hlavne s nevlastnym fotrom.. ale dohodli sme sa ze budem byvat u tety tak je dobrE🙂

norikk
16. mar 2010

lebo nosis pod srdcom aj jej vnuca

natalie_tmk
16. mar 2010

jankaat lenze ja nemam kde inde byvat 😖

norikk ale ak si najde nejaku novu, moze jej to byt jedno - cudzia ako cudzia. A vnucat este bude mat dost...

lia23
16. mar 2010

nnorik..to vaznee???tak to sa urcite musime stretnut🙂🙂

natalia...norikk ma pravdu..predsa hadam nenecha aby si vychovavala sama aj jej vnucatko..sak je to aj ja krv...:(

janka...no komu je teraz lepsue ako tebe🙂 🙂

jankaat.
16. mar 2010

natalie vobeC?.. rodina? rodinny znamy?

natalie_tmk
16. mar 2010

jankaat mam najlepsiu kamosku, u tej by som NACAS mohla zostat ale nie navzdy. Nevlastny brat ma svoj byt, ale ma aj svoj zivot, nemozem sa k nemu nasackovat 😒 Nikto iny...

lia no neviem. Podla mna bude stat na strane svojho syna, nie na strane cudzej holky 😒 A to vnuca... no neviem... Snad ju to obmäkci, ked doteraz bola taka mila...

norikk
16. mar 2010

natali, este nerodis,tak mas zhruba 6 mesiacov na vyriesenie problemu a ak aj o polroka sa ti budu vsetci staviat chrbtom, tak mozes dat malicke v najhorsom pripade do hniezda zachranyu, alebo zajdi za nejakou psychologickou, nie zeby si bola sibnuta,ale preto aby si sa poradila snejakym odbornikom,dospelym,co by ti vedel pomoct, ak by si si aj chcela male nechat
ale verim ze sa umudria, mnoho ludi zaziva na zaciatku krizu,ale postupne sa zacnu na male tesit

diamond_23
16. mar 2010

Prepacte ze sa vtirkam 😀 Mate to tazke niektore 😖 ak by som bola ja v takej zlej situacii no neviem ci by som si to babo nechala veru 😔 ale tak drzim palce nech sa to vyriesi..snad sa niake riesenie najde 😉

natalie_tmk
16. mar 2010

Tak moji fotrovci sa neumudria NIKDY. Ked to tak nebolo doteraz, tak uz vobec...
A dieta nechcem dat prec, v ziadnom pripade. Uz mi radili dat ho na adopciu atd. ale to by som nedokazala urobit. Milujem ho uz teraz. 😢

romy31
16. mar 2010

natalie a s tým svojim chlapcom sa nemôžete ešte nejak v kľude porozprávať? však aj keby ste na nič neprišli, tak by ti mal potom určite aspoň prispievať na bábo....
a nemyslíš si, že potom,keď raz tvoja mamina uvidí to malinké tak ju to obmäkčí a bude ti chcieť pomôcť?

lia23
16. mar 2010

norik...ty sides byvat na oravu??🙂

norikk
16. mar 2010

hej ako som pisala, ku priatelovi , buducemu manzelovi sa planujem stahovat 😀 preco?? mas tam rodinu? 😀

natalie_tmk
16. mar 2010

romy - chcela som. Lenze vcera mi vykrikoval, ze som sebecka ked od neho chcem, aby so mnou zostal. Lebo mu s dietatom znicim zivot. Zo zaciatku hovoril, ze mi bude prispievat a obcas sa pride na babo pozriet. Ale potom mi zacal vykrikovat, ze nech mi plati vydavky mama, ze on nic nemusi... Rozumne sa s nim vazne neda, lebo po chvili na mna zacne vrieskat a vselico mi vycita 😢

lia23
16. mar 2010

norikk...ja byvam v ruzomberku🙂

natalia..urcite by som to s nim prediskutovala este...a ak by mal nejake pripomienky...povedlala by som mu ze ak sa neche bavit tak sa mozete bavit cez sed...on je predsa povinny zivit dieta..ekdze je jeho biologicky otec..je povinny prispievat

natalie_tmk
16. mar 2010

lia ved mu to hovorim, ale on si furt hudie svoje 😒

Inak neviete? Mozem ist na plavaren?

norikk
16. mar 2010

ak nie si nachylna na plesne a mykozy z vody,tak preco nie....a dakde som citala, ze si zena moze dat namoceny tampon v nejakom oleji ako prevenciu...inak zevraj je plavanie najvhodnejsi sport pre tehulky...
a baby moze sa v tehotenstve normalne kupat?? lebo som citala ze to moze vyvolat pôrod,tak ako to je s tym??

lizatko1009
16. mar 2010

norik lia zachvilku vam odpisem.
simi srdecne ti gratulujem k malinkej aby bola zdravucka a aby vam robila zo zivota radost a daj nejake foto. 😉
iwi to urcuju podla toho kolko zaraba nie? lebo ja ked som slobodna matka on je povinny platit aj na mna, myslim, ze jemu by viac vyslo.

lizatko1009
16. mar 2010

iwi a este urcili len za pritomnosti matky?

iwulqa
16. mar 2010

ja viem ze on mal doteraz len dake brigady on nezarabal skoro vobec a ano musela tam byt , a vy ste mali svadbu?????,

iwulqa
16. mar 2010

natalka neboj jeho to prejde on si to uvedeomi len mu musis dat sancu je mladi a je to pre neho sok bol zvyknuty na iny zivot a mozno bere seba este ako dieta a nevie si predstavit ze by sa mal nejake starat daj mu cas a hlavne mu daj pocitit ze ti na nom zalezi a ze to zvladnete ze nemusi mat strach ...... 😉 a prajem vela sili a odvahy

iwulqa
16. mar 2010

lizatko on tam bol ale on zacal s toho robit problemy tak potom sud naridil testy dna, takze ta 🙂 ale neboj neviem co bolo medzi vami ale snad sa to urovna a nebude to musiet zaist z tak daleko

lucinika
16. mar 2010

ahojte baby 🙂

jankaat: prave som si vsimla,ze cakate dvojicky,mooooc ti gratulujem. Citala som tvoje prispevky a veru nemas to lahke tak dufam ze to stastie sa uz na teba konecne zacalo usmievat 😉

natalka: je mi moc luto co sa stalo ☹ chalan je fakt nezodpovedny ale mozno ze sa to urovna,najhorsie na tom je ze ti nechce pomoct ani tvoja vlastna rodina,ale este je nejaky ten mesiacik tehotenstva pred tebou a uvidis ze sa moze mnohe este zmenit 😉 musim si priznat,ze aj ked ja som zistila ze cakame babatko velmi som sa zlakla a prve co mi napadlo bolo,ako to budem riesit,ze mi vlastne konci cely moj doterajsi zivot,ale po prvotnom soku som zacala dochadzat na to,ze babatkom sa zivot iba zacina,a ze sa jeho prichodom vlastne nic coho som sa tak bala nezmeni,vsetko sa da vyriesit. Mozno to ten tvoj priatel tiez pochopi a hlavne rychlo pride na to,ze spravil obrovsku chybu ☹ drzim ti palceky

lizatko1009
16. mar 2010

iwi neurovna sa to odmieta komunikovat, platit a maleho chce, pise mi aby som do rana skapala na rakovinu co je chore. a svadbu sme nemali, tak on zaraba dobre, ale ako zivnostnik vykazuje 0, ale da sa zistit, ze si zije nadpomery, povedal, ze 100€ mi mesacne bude davat, soma sme socitali vydavky na maleho radili sme sa so sudkynou ona povedala, ked som slobodna matka je povinny platit aj mne a malemu do buducnosti tak sme vsetko spocitali a dali sme deleno 2. vyslo mi aby mi platil 125€mesacne, ja neviem uz fakt, som zufala

iwulqa
16. mar 2010

tak to mi je fakt luto je to riadny hajzel a neckala by som na nic pri tom co ti robi zo zivota by som ho dala na sud uz zajtra ziadala este viac lebo to co ti povedala ta sudkyna je asi najmensia cast len rataj s tym ze sudu to trva dlho a co maleho chce ako casto ???????,

lizatko1009
16. mar 2010

on mi povedal, ze maleho chce kazdy tyzden aj 4x a ja proste nechcem aby videl maleho, lebo to bude hrozne aj pre mna...

iwulqa
16. mar 2010

no tak mu ho nedavaj dokym nebude sud lebo zatial je to na tvoje rozhodnutie a potom uz podla toho co povie sud ale nemusis mu ho dat nikto ta nemoze donutit aby si to spravila ale na tvojom mieste by som si davala pozor aby nepoziadal o to aby mu zverili matuska do starostlivosti stava sa to ale sud to s 99% zamieta a babo ostane u mamy

lizatko1009
16. mar 2010

a co by preboha s nim robil? nie toto nie, ale bude ho chciet vidiet a ja neviem potrebujem dokazat, ze je psycho.

iwulqa
16. mar 2010

proste odkladaj si kazdu smsku kazdy email alebo ja neviem cez co komunikujete vsetko kde sa ti vyhraza aby si mala co predlozit a neboj sa bude to v poriadku u nas je sud v tomto vekmi dobry dava z matke
a ty kde byvas s malinkym?????

lizatko1009
17. mar 2010

iw napisala som ti IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre