Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
17. mar 2010

dobre dohodnute 😵 uz sa tesim 😵 ale to by nemalo ist do inkubatora ked o 2 tyzdne skor...ci ano?

diamond_23
17. mar 2010

adelka no ja dufam ze nepojdem skor ako 14 aspon dovtedy nech vydrzime 😀

tara39
17. mar 2010

diamond ved budes zrejme s adelkou 😵

diamond_23
17. mar 2010

aj ja si myslim ze by do inkubatora neslo..to len keby sa o mesiac skor narodilo..ale o dva tyzdne skor to je uz donosene

adelka89
17. mar 2010

diamond no potrebovala bych porodit tak do 15.4. 🙂 ale zase to nemusi byt koncem brezna, taky nechci aby mi maleho dali do inkubatoru

norikk
17. mar 2010

newem, podla toho ake sa narodi....no s mojim jedenim dufamze bude mat peknu vahu 😀
a diamond preco nechces amt pri sebe partnera?? ja rozhodne hcem, len nechapem, preco sa zato plati 😠

natalie_tmk
17. mar 2010

Mne sa dnes snivalo, ze sa mi narodilo dievcatko a bolo to 13. septembra 😀

adelka89
17. mar 2010

diamond do inkubatoru se davaji deti myslim pod 2,5kg takze to si myslim neni pripad nasich chlapecku 🙂
a co se tyce tatinka u porodu, bez nej tam proste nepujdu, strasne moc mi pomaha uz jeho pritomnost

tara39
17. mar 2010

a inac vy dve. ked vas tu mame takto po hromade. ze sa ozvete potom ked necakane odidete co najskor, ne ako simusska nasa milovana a maka tiez 🙂 o tej nevieme doteraz 🙂 norikk, no, neviem, zevraj to velmi malo chlapov zvladne, ale moj chce byt takze bude 😵

tara39
17. mar 2010

natalie, tak krasny sen 😵 no ja cakam na moje narodeniny, plus minus 2 dni 😵

diamond_23
17. mar 2010

No lebo nejsom si ista ci s tymto priatelom vobec ostanem..je to zamotany pribeh ..aulohu v nom hraje aj moj byvaly priatel s ktorym som stale v kontakte..a furt dufam ze snim nieco bude 🙂)sucasny ma sice chce ale vobec sa nestara o nic..cize takeho chlapa ja naoza na krku mat nepotrebujem 😀 co nevie peniaze zarobit ani nic...k porodu moze prist ked to stihne ..je z ineho mesta ako ja..nebudem mu branit v tom ale nech si to zacvaka sam ...... 😀

tara39
17. mar 2010

diamond ale az tak to hadam neni...

tara39
17. mar 2010

baby a kolko sa to plati za to?

natalie_tmk
17. mar 2010

Neviete poradit? Uz tri dni mi tecia krv z nosa. Bez prestavky, stale. Chodim s vreckovkami zapichnutymi v nose, lebo nic nepomaha. Moze to byt aj stresom (kvoli rodine & (ex)priatelovi) ???

diamond_23
17. mar 2010

No vidim co vsetko mi nasluboval od leta a nic z toho nesplnil ...cize nejavim o neho zaujem momentalne..piseme si ale to je vsetko...maleho moze dojst kuknut a ist prec..neam zaujem o nic viac snim..a nelutujem ho ..ani len byt nevybavil odleta..ani malemu nic nekupil ..ani mne peniaze nedaval ..no chceli by ste takeho paka na krku mat ?nie dakujem 😝 musela by som velkuu zmenu vidiet aby som to snim skusila znova..a este blbe ze ho ani nemilujem ale minujem byvaleho a on mna 😀 hotova telenovela toto :.)))

diamond_23
17. mar 2010

do 20 euro sa plati tusim ak chce byt chlap pri porode

tara39
17. mar 2010

no to ano ale tak ja by som asi predsa len robila vsetko preto aby som bola s otcom toho baba 🙂
20 euro? to neni tak vela...

diamond_23
17. mar 2010

No hej ale jemu niet pomoci ..chlapa nezmenis proste to je v nom ze s apostarat nevie..a ja nemam ani zaujem snim zit ani nic..chcem sa posnazit ziskat spet byvaleho a znova ist knemu zit..sak zijem len raz..nepokazim si zivot s hentakym chlapom..

tara39
17. mar 2010

no tak na druhej strane ano...a jemu nevadi ze cakas babo s inym?

natalie_tmk
17. mar 2010

diamond a byvaly ma zaujem postarat sa aj o malicke?

diamond_23
17. mar 2010

Tak bol by rad keby mame spolu..ale nejako sa nam nepodarilo a to sme skusali dost dlho viac ako dva roky..a zila som snim vyse trocha 🙄 skoda..ale nadejumiera posledna 😀 tak keby sa postasti a som znova snim mozno sa aj nasho baba dockame...len neni uz najmladsi bude mat 45 rokov ale ja ho milujem cize neni ocom ..a ked nebudem snim radsej ostanem sama 😀 neni slovak je talian cize nemozme sa ani videt teraz..povedal ze pride na sk ked sa to narodi 😝

tara39
17. mar 2010

fuuuha...ale mozno sa mu zapaci male 😉 a ostane pri vas. a ma nejake deti?

diamond_23
17. mar 2010

no ved neviem ked som bola na vianoce u neho tak hovoril tak neurcito..ze uvidime co bude..ze teraz pojdem domov aby sa to narodilo a potom sa uvidi..do smsky mi zas napisal ze ma chce videt potom navzdy..a take..tak neviem nechcem si namyslat 😀 on nema deti ziadne..ale zenaty bol ..neviem ved ja by som snim skusila este mat nejake aj ked neveirm zeby sa podarilo uz 😒 a jemu by sa po lekaroch chodit nechcelo

tara39
17. mar 2010

no ved uvidis...ale ked nema deti myslim ze by sa mu pacilo aj nevlastne...no tak ako bohuzial, ak mu nieco je a chce mat babo tak musi po nich chodit

natalie_tmk
17. mar 2010

Mozno si pomyslite, ze som svina, ale... mam sa zacat obzerat po potencialnom tatkovi? 🤐 Kedze ten realny je *****, tak...? Nechcem, aby bolo malicke bez otca 😢

tara39
17. mar 2010

natalie pockaj co bude a jeho otcom...a uvidis...

diamond_23
17. mar 2010

natalie.kludne sa poobzeraj ale nerob nic nasilu 😀 ako ja ..som v kontakte aj s otcom maleho aj s byvaly ..cize to hra akoby na dve strany ..chcem aby mi to vyslo s byvalym ..a ked nie neviem ci to skusim s tymto alebo s anajde niekto treti ..chlapov je dost neboj nic este sa aj vydame za niakeho 😀

norikk
17. mar 2010

baby, nemam nic proti vam, len aby ste nedopadli ako byvala mojho brata...v 18 sa vydala,pretoze bola tehotna, v 20 uz boli rozvedeni a potom si vzdy, kazdy rok nasla nejakeho tutka,co sa o nu a o maleho staral, nakoniec si nasla aj mojho brata, ten ju aj maleho miloval,zabezpecil im rodinu a byvanie a ona co spravila? nasla si dalsieho a mojho brata odkopla, pricom on jej nic zle nespravil, mal take depresie,ze chcel spachat samovrazdu, a ona?? spokojna,ze si opäť odksusala nieco nove a isla zdierat dalsieho...ako sa mozu najst aj take ? ☹ ..cize nielen chlapy su svine

tara39
17. mar 2010

no to bola riadna...no...norikk a s tebou je to ako vlastne? ty uz planujes svadbu nie? ci si ta pletiem? 😅

norikk
17. mar 2010

Hej hej planujem 😀 dakedy v juni alebo juli, ked uz bude leto a slniecko, a nie toto co priroda teras stvara....ale idealny by boll ten jul,kym budem este v druhom trimestri...len ta hlupa skola, priatel povedal,ze mozem o mesiac skor ukoncit skolu..len mi to umozni skola?? newem kde mam ziskat info a bojim sa pytat triednej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre