Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
21. mar 2010

dobre utekaj aj ja si pojdem asi zohriat 🙂

lia23
21. mar 2010

janka..ano pojdem..ako to neprejde... 🙂 🙂

tara39
21. mar 2010

lia uvidis...ako ti bude, ale ak by sa to nedalo zniest tak chod...mozno to nic neni ale nikdy nevies...sorry ze tak oneskorene reagujem ale mne to nejak spomalene nabieha 😕

lia23
21. mar 2010

tara..no jo ved pojdme..ale ked vobec nemam tuenie co by to mohlo byt..:(

tara39
21. mar 2010

to ani ja...ked ti to tak dlho trva...a skusala si si dat nejake lieky?

lia23
21. mar 2010

niee..ono sa to da zniest..nei je to zatial na liekyy...ale ja kta..take neprijemne to je..

tara39
21. mar 2010

tak to mozno nic neni, nezjedla si nieco pokazene alebo co?

lia23
21. mar 2010

nie nie..neivm o toom..:D

phoebe003
21. mar 2010

Ahojky mamulky, koukám, že máme nového koníka. Hmmmmm, pěkně ho udělali My jsme byli včera celá rodinka v aquaparku, bylo to moc super, sice Eliška byla protivná, protože je strašák ustrašenej, ale zato Adámek... to je šídlo. Do vody a potápět se, pořád plavat a když jsem ho vytáhla na sucho a zabalila do ručníku, tak začal kříčet že nenene a cákycáky, no komedie to byla s ním... A koukala jsem, že krásně plave. Hezky zadeček drží nahoře a hlavu taky a jako čubička plácá nožkama i rukama. Mno udělal mi veeeeelkou radost No a Eliška ta se vody nebojí, ale plavat ani boha a ve vodě jen chodi, maximálně sedět a jediné, co se jí líbilo, tak to bylo když se chytla tatínka kolem krku a seděla mu jakoby na zádech a on plaval, tojo No a pak jsme se šli ke konci zahřát do vířivky a tam být nechtěla, protože tam bylo moc bublinek. No naštvala mne, tak jí nakonce manžel vzal a šel s ní do dětského brouzdaliště... No a jednoznačně největší zážitek měli oba z krápníkových jeskyní, kde byla zabudovaná akvária s rybami a podsvícené různými barvami a ze stropu viseli různé druhy kytek. Ale jsem ráda, že jsme si jednou vyrazili jako rodina. Manžel konečně uznal, že dopravit dvě děti z bodu A do bodu B není žádní sranda, prý mne obdivuje, protože on by se po 10ti minutách nahánění vřískajících dětí otočil na podpadku a odešel do nejbližšího butiku alespoň na jednoho panáka... a že absolutně nechápe jak to dělám... Tak jsem se musela hrozně smát, tomu jeho zděšenému výrazu naprostého zoufalství

lia23
21. mar 2010

ahoj phoebe...tak to ste si spravili krasny vyletik..a Eliska S adamkom mali krasny zazitok coo?🙂

phoebe003
21. mar 2010

Lia, to měli, jsem ráda, alespoň byla jednou rodina pohromadě 🙂

lia23
21. mar 2010

hm tka o by trebalo spravit vicej takych vyletikov🙂 🙂 😉

phoebe003
21. mar 2010

Všechno bude 🙂

buducamama
21. mar 2010

januska-ja len tolko, ze som teraz v 5TT a ja som vedela este v ten tyzden ako som otehotnela, ze som v tom. Zacalo to castym curanim, ja som vzdy bola taka zachodova, ze doobeda som behala, ale tentokrat to bolo fakt caste. A potom druhy tyzden po oplodneni ma rano napinalo po dva dni, potom ako keby utalo, napinanie prestalo, brucho ma pobolievalo, sem tam pichlo a ako ked mam dostat menzes. A teraz ma uz aj prsia bolia, zacali ma ako som mala dostat no a teraz som taka zduta cela a bolia ma prsia, rano napina no amen tma. Takze kludne mozes byt tehotna a uz aj o tom vediet. Inak ja som si robila test 5 dni pred menzesom a ukazal mi dve ciarky.

lia23
21. mar 2010

haloo..kocky..to somtu samaa?:( ☹ ☹ ☹ ☹

iwulqa
21. mar 2010

nie :D niesi

lia23
21. mar 2010

heh esomr ada..🙂ty si tehulka??🙂 🙂

iwulqa
21. mar 2010

nie ale chcela by som len neviem k tomu priatela dokolpat 😀

buducamama
21. mar 2010

Aj ja som tu 🙂 A kolko mas rokov iwulqa?

iwulqa
21. mar 2010

mesiac po 20 ja viem ale ja sa citim na tuto skupinu v ostatnych ma len odsudzuju ze som mlada a mam si uzivat zivot ale ja si budem uzivat az potom 😀 a ty????

buducamama
21. mar 2010

Tak ja sem vlastne ani nepatrim, mam 27 😀 Ja som ticho, hovorit ti nic nebudem 😉 Ja som prednedavnom dosla na to, ze som tehotna a tusim sa na to este necitim. Je to uplne ine ako ked len planujes, ked pozres na test, tak postupne ti dochadza, ze kuurnaa co teraz budeme robit a tak. A to uzivanie... Ja som si ani tak nejak neuzivala, na cestovanie po svete som prachy nejak nemala a myslim, ze aj na SK su pekne lokality. A k moru snad niekedy v zivote pojdem. Zas neumieram 😅

lia23
21. mar 2010

iwulqa..ja by som tiez chcela mat babo..len tiez som si nieista ci ho babo chce...

buduca mama..drzim ti palce a gratulujem..neboj to zvlanete.)

diamond_23
21. mar 2010

Dobry vecer prajem 😀 mozem sa pridat :DD

lia23
21. mar 2010

diamond ano mozes.D

diamond_23
21. mar 2010

Niako je vas tu malo dneska. 😀 ja som prave dojedla polievku 😝 ..

norikk
21. mar 2010

ahojte.... ja uz som v 2. trim. a nevolnosti mam furt ☹ ...ako je to s vami?

diamond_23
21. mar 2010

nudim sa jak pes..tak tlcem na pokeci dneska cely den 😀

lia23
21. mar 2010

diamond..aj som dojedla akurat vyprazany syr s hranolkami:Dtaky hriech mam strasnyyyD:D:D:ehhe..

norikk..skus ist ku doktooriv s tym...to by ti uz malo ustupit..on ti nato neico da..pocu alebo skus ze skor nez vstanes z postele sa najedz..🙂a jedz castejsie..v malych mnoztvach🙂

diamond_23
21. mar 2010

kazd ylen vyprazany syr je..aj ja som mala ale pred par dnami 😀 ...no nevolnosti by mali ustupit ale niektore maju sem tam stale..ja som nemala musim si zaklopat..ja sa citim az prilis fit 😀 jak netehotna 😕 neviem ci to je normalne 😀

iwulqa
21. mar 2010

ja som tiez moc necestovala ja len take nase lokality a more kazdy rok s rodinou do talianska a teraz som bola prvy krat s priatelom aj to som si zarabala na dovolenku cele leto :D a uzivat ja niesom moc na take ako discoteky a tak mne bto nic nehovory????

a lia ty mas kolko rokou ak sa mozem spytat????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre