Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

krpcek
22. mar 2010

tara uz si oznamila vasim, ze si tehotna?

natalie_tmk
22. mar 2010

tara co sa stalo???

krpcek
22. mar 2010

dufam,ze nevadi, ze som sa sem vtierkla. 🙂

tara39
22. mar 2010

krpcek este nie 😢 neviem pohadala som sa s priatelom, povedala som ze mi je to uz jedno a normalne sa zamyslam ze som ani nemala byt tehotna, ze som spravila uplnu kravinu 😢

tara39
22. mar 2010

a ty mas kolko krpcek? asi som ta tu este ani nevidela...jasne ze nevadi

natalie_tmk
22. mar 2010

krpcek vitaaj 😀 Ja mam kamaratky, ktore maju mladsie mami aj tie, ktore maju starsie. A osobne si tiez myslim, ze je lepsie, ked je mama mladsia. Ma viac trpezlivosti, nema ziadne zastarane nazory a vychova dieta moderne. Tak neries reci okolia (tak ako doteraz) 😉

natalie_tmk
22. mar 2010

tara a pre co ste sa pohadali? Pre nieco vazne? Kvoli tehotenstvo? Ak je to len malickost, neukoncuj vztak a nemysli na ziadne negativne veci. Ono sa to urcite da do poriadku 😉

krpcek
22. mar 2010

tara neskoro je plakat! my sme tiez s muzom mali dost velku krizu (uz som rozvodove papiere zhanala), aj som olutovala, ze mame spolu dieta, ale nedala by som ju za nic na svete, aj ked ma dokaze vytocit do nepricetna.
nie je nic krasjie ako detsky usmev, ked nieco vyvedie. ked ta pride objat, da ti pusinky . . . atd. vsetko to spoznas, ked sa narodi.

a preco ste sa pohadali?

krpcek
22. mar 2010

ja budem mat o mesiac 22 rokov.

tara39
22. mar 2010

ze nanho kaslem ci co...ale ja som unavena, este aj skola a este aj stresujem pre to co nasi, a ja sa uz na to mozem rovno vykaslat... 😢

krpcek
22. mar 2010

natialie neriesim, lebo to aj tak nema zmysel - zbytocne by som sa len vytacala.

natalie_tmk
22. mar 2010

tara hlavne kluud a pokoj. Nestresuj sa, to malemu len este viac skodi. Mysli aspon nanho. Co ti na to povedal priatel? Ako to vzal?
Ak aj nebudes mat jeho, tvoja rodina ta urcite neopusti! Vzdy sa budes mat na koho obratit 😉

krpcek
22. mar 2010

jaaaaaj chlapi. moj skoro pol roka nevedel rozchodit, ze je u mna uz priorita mala a nie on.

natalie_tmk
22. mar 2010

krpcek nebodaj ziarlil? 😀

Tak ja uz som dnes (po odstupe casu) aj rada, ze moj radsej odisiel. Lepsie, ako keby odisiel az po narodeni baba, potom by som to urcite znasala este horsie. Tak mam aspon moznost psychicky sa na to pripravit. A lepsie ziaden chlap a nejaky nemozny!

krpcek
22. mar 2010

natalie aj tak sa to da povedat. nedostatok mojej pozornosti si kompenzoval alkoholom.

nicky11
22. mar 2010

ahojte babulky aj ja som este nast rocna mam devatnast mam rocnu dcerku a nadovsetko ju milujem.. 🙂 a este som ktom u slobodna mamina otec sa o malu vobec nezaujima ale vobec to nelutujem 🙂 🙂

natalie_tmk
22. mar 2010

krpcek oow, tak to ma mrzi 😒 Dufam, ze uz aspon teraz sa to trocha zlepsilo.
Ja sa strasne bojim toho, ako vychovam svoje dieta ☹ Mam prisernu matku, nikdy nechcem, aby moje dieta dopadlo tak ako ja pri nej 😢

sayast
22. mar 2010

ahojky holky,
omlouvam se ze vam sem vstupuju,uz dlouho vas ctu 🙂. jsem taky mlada maminka ale ne zas tak 😀. bude mi 24 let
ale proc jsem se rozhodla napsat.
jsme s manzelem stejne stary,miminko jsme chteli,ale nechodili jsme spolu dlouho. povedlo se hned. v tehu vse pohadkove,jakmile jsem porodila,manzel zacal zarlit. nase krize trva uz rok. neumim to rozseknout. taky mi utika do hospody aby mel pozornost a tak. ale k problemu. nejednou jsem si rekla, ze by mi bylo nejlip byz s malou sama uz od tehotenstvi. myslim ze pak je to lip snesitelnejsi. drzim palce

natalie_tmk
22. mar 2010

nicky a podrzala ta aspon tvoja rodina? 😒

jankaat.
22. mar 2010

ahojte...

tara preco ste sa pohadali?..hlavne nestresuj moja 😔

a krpcek a nicky vitajte🙂

krpcek
22. mar 2010

natalie teraz je to uz celkom fajn. dala som mu ultimatum, tak sa spamatal . . . ale uz ani mala si nevyzaduje tolko pozornosti, tak je to lepsie. dieta je strasna skusa vztahu.
sayast my sme spolu chodili 5 rokov, kym sa mala narodila a aj tak nebolo zo zaciatku dobre.

nicky11
22. mar 2010

ja mam rodicov v pohode,jasne ze hej.... 🙂 🙂

krpcek
22. mar 2010

ktora je tu najmladsia? tara?

nicky11
22. mar 2010

je janka aj ty si tu 🙂 🙂 som si ta nevsimlaaa 🙂 🙂

natalie_tmk
22. mar 2010

jj, tara ma tusim 16, takze asi ona 🙂

nicky tak to mas stastie. Ja som teraz zatial len na zaciatku, ale bojim sa, co bude so mnou potom, ked sa to male narodi 😢

krpcek aspon ze sa spamätal. Teraz si uz mozno uvedomil chybu ako spraval a bude to len lepsie, drzim palce! 😉

krpcek
22. mar 2010

natalie to dufam aj ja. . . lebo inak . . bude sam.

a ty si preco sama? priatel nezvladol zodpovednost?

jankaat.
22. mar 2010

tara je najmladsia😉..


ach kocky ja vam zavidim ze mate rodicov v pohode 😔

nicky11
22. mar 2010

nataliw tak to mi je luto ☹ mam rodicov v pohode ale tiez mi vedia poriadne liezt na nervy a na vela veci mam iny nazor nez oni... 😒 😒 zatial viem ze mozem byt doma,ale najradsej by som sa co najskor odstahovala,strasne ma depta ze som od nich taka zavisla,ze nevladzem svoje dieta uzivit sama 😒 😒

nicky11
22. mar 2010

a ozaj janka ty co z rodicmi...si tusim pisala ze byvas u tety? 😲

natalie_tmk
22. mar 2010

krpcek presne tak. Ono to sice nebolo planovane, ale ked som mu to oznamila, tesil sa 10x viac ako ja. A ked ma opustal, tak zo slovami, ze si to uz konecne vsetko uvedomil - celu tu zodpovednost a preto radsej odchadza 😢 Vraj si nechce nechat pokazit zivot deckom 😢 😢
nicky tak to mas obrovske stastie. Mas kde byvat a mas obrovsku oporu v rodicoch. Postaraju sa ti aj o malu v pripade potreby, nie? Ja toto nikdy nezozeniem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre