Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

jankaat.
22. mar 2010

nicky ja byvam u tety.. ako s rodicmi sme sa v poslednej dobe casto hadali a tak.. hm a s otcinom som sa uz nemohla vystat.. tak som sa dohodla s mamkou a byvam u tety🙂.. a priznavam ze mi je takto lepsie🙂 len mi chyba brat☹

krpcek
22. mar 2010

juuuj baby nezavidim vam. ja by som s nasimi nevydrzala. staci mi ked tam prideme obcas, alebo ideme spolu len tak von s malou, ale byvat a vychovavat tam malu, by som nemohla.

krpcek
22. mar 2010

fiiiha to je chlap. . . ked si uvedomil zodpovednost zdupkal. . . a ty mas robit teraz co? na co sexoval, ked na to este nie je zrely?

sylvka
22. mar 2010

Ahojky,koukám že zase povídáte 🙂 než dočtu tak k rodičům-já když jsem otěhotněla jsem bydlela u našich...bydlet celkem bylo kde u přítel.rodičů,ale ti se k tomu moc neměli,pořád je čas atd.tak jsme se dohodli na mimi,abychom to uspíšili(plus ještě jiné důvody)otěhotněla jsem po roce snažení v necelých 22.když jsem to řekla tchýni byla zděšená,asi se snažila aby ne,ale bylo to na ní dost vidět.domů jsem se nebála,máma pohoda(měla jsem maturu hotovou a pracovala jsem) jak táta jsem nevěděla,přece jen si představoval nejdříve svatbu,je učitel-takovej dost morální atd.no řekla mu to máma a měl hned takové veselé oči,že jsem věděla,že je hrozně šťasnej 😵

jankaat.
22. mar 2010

ja by som svojho chlapa asi zabila keby zdupkal 😒 .. ale z nasho vztahu skor zdupkam ja...

natalie_tmk
22. mar 2010

krpcek tak on povedal, ze je to moja vina, ze som tehotna... Ze som mala moznost ist na potrat (od ktoreho ma od odhovaral) ale nesla som, tak nech nesiem nasledky...

a k rodicom... ked som im to oznamila, tak mi povedali, ze: - bud si to dam vziat a budem ticho a nikomu nepoviem, ze sa to niekedy stalo
- alebo si zbalim veci a budem sa starat sama...

krpcek
22. mar 2010

natalie na oplodnenie musia byt vzdy dvaja. . . by som ho nakopala niekam (presne tam). idiot! rodicov to urcite prejde - to je kazdy taky husty na zaciatku, ale to male ich obmakci.

jankaat.
22. mar 2010

natalie taky chlap zasluzi nakopat nic viac ☹.. akoze vecsiu vinu na tom nesie praveze on 😠

natalie_tmk
22. mar 2010

Tak ja ho uz ani nechcem vidiet. Najskor mi hovoril, nech neplacem, ved on bude vikendovy otecko a bude mesacne prispievat. Ale ked som sa s nim zacala hadat tak odchadzal s tym, ze ho uz nikdy neuvidim, nech mu nevolam a nechce vidiet nikdy ani dieta a neda nanho ani korunu...
neviem, ci sa rodicia zmenia... mame doma priserne vztahy, takze to velmi ruzovo nevidim. Aspon zatial mi nestopli prijmy, tak to nejako zvladam, ale co bude potom, to netusim 😒 Pochybujem, ze by to male vobec chceli viediet... Som hanbou rodiny...

krpcek
22. mar 2010

natalie uvidis ako sa to zlespi, ked sa male narodi. ja som mala s nasimi tiez nic moc vztah, ale ked sa mala narodila, tak sa to dalo nejako same do poriadku.

jankaat.
22. mar 2010

natalie na peniaze od neho maas narok nech robi co robi.. hoc by si to mala riesit cez dna testy..

natalie_tmk
22. mar 2010

jankaat ja na to nemam nervy. Tahat ho po sudoch a neviem co este... snad to nebude take zle, ze by som to musela urobit 😖

nicky11
22. mar 2010

ja viem ze mam stastie ,az teraz som si to uvedomila doteraz som to brala ako samozrejmost,ale aj tak sa chcem co najskor osamostatnit 😒 😒 ja som laurinho otca nikdy nemilovala a nechcela som snim ani zit,tak mi celkom vyhovuje ze sa o malu nezaujima ale platit by aspon mohol... ☹ ☹

natalie_tmk
22. mar 2010

Mas mozno aj stastie, ze vas nechal a nesudi sa o malu. Vtedy by ti asi urobil peklo 😒

nicky11
22. mar 2010

ale uz sme sa sudili,je to obycajny pako zbabely,ani nepoziadal o navstevy,alebo tak...

jankaat.
22. mar 2010

moja mamina sa rozviedla ked som mala 3mes.. tahala sa po sudoch dva roky..a clovek ktori ma stvoril tak jej prispieva 40€ 😒

natalie_tmk
22. mar 2010

Ach :/ No aspon bez neho ti je lepsie. A mas krasny poklad, pre ktory mas dovod zit a ten ti uz nikdy nikto nevezme 😉

Ja idem spat, na dnes uz viac nezvladam, majte saa 🙂

natalie_tmk
22. mar 2010

Este posledna odo mna 😀

jankaat ja svojho "stvoritela" vobec nepoznam, neviem ani jeho meno, ani ako vyzera, dokonca ani to, ci este vobec zije.
Mam nevlastneho otca, ktory je s prepacenim na hovno, ale kaslat na to, aj tak s nimi nebyvam 😀

jankaat.
22. mar 2010

natalie.. moj stvoritel byval 9rokov paru domov od nas a ani len sa na mna nepozrel nic..

nicky11
22. mar 2010

mne uznali na sude 100 eur mesacne,ale doteraz mi nic nezaplatil tak je naneho vydany navrh na exekuciu aj tresne stihanie.aspon mi bude zaneho platit stat,100 eciek mesacne navyse sa ziide...

natalie a ty byvas kde??

jankaat.
22. mar 2010

nicky ach ti chlapi..ale aspon sa nemas s kym rozculovat

lucinika
22. mar 2010

Caute babulky 🙂

nejako sa mi neda zaspat,tak som si citala,co je tu nove... Hovorili ste o tom,ze je lepsie ak ma dieta maminu v mladsom veku a v tomto mate 100% pravdu... Moja mamina ma porodila mesiac pred dovrsenim svojich 17 narodenin a doteraz mame spolu super vztah,nikdy by som ju ani za svet nevymenila a este doteraz mi ju zavidia kamosky,ktorych maminy maju o par rokov viac nez ta moja 🙂
A ked sa mnohi dozvedeli ze som otehotnela (budem mat 23) tak to brali tiez ako dost vcasny vek na babatko,kvoli vela takymto nazorom som sa s tehotenstvom nevedela nejako vysporiadat ale potom ma to chvalabohu preslo a uz sa na to malinke strasne tesime 🙂
A s peniazkami to tiez nemame lahke,obaja studujeme ale priatel chce ist uz od jula robit,najhorsie na tom je,ze som zistila,ze ja nemam narok na nic - myslim ani na matersku proste od statu nedostanem ani korunu! Ale nastastie nam priatelovi rodicia a moja mamina aspon na zaciatku pomozu...

jankaat.
22. mar 2010

lucinika je dobre ze mas pomoc rodicov... peniaze su v tejto asi najvecsim problemom kazdej rodiny.. ale nejako to zlvadnete🙂 drzim palce🙂

simusska
23. mar 2010

baby ja vam normalne zavidim ze to vsetko ta bravurne zvladate...ja ani len netusim ze co by som robila keby som nemala svojho manzela alebo svoju rodinu...nevime ci by som to vobec sama zvladla...moj manzel ma 19 ako ja a postavil sa k mojmu tehotenstvu velmi zodpovedne, a preto aj nechapem starsich chlapov ako sa mozu spravat ako take svine...akoby za tehotenstvo mohli samy zeny...

jankaat. a tebe gratulujem k tym dvojickam ...ja ked som bola prvy krat tehotna tak som tiez cakala dvojicky...ale bohuzial som o ne prisla...potratila som ale tebe drzim palce

lia23
23. mar 2010

ahojte babulky..tak co?,ako sa matee 🙂 🙂 ??ja sa mam celkom fajn..bolesti ustupili..no uz druhy denma bolia prsia..myslite ze by to mohlo byt zaciatok ovulaciee???alebo co???preco ma bola ked kramy osmmala pred tyzdnom??

simuska..moja..urcite by si to zvladla..aj ked slobodne maminňcky to mju omnoho tazsie..ale urcite by si to zvladla..🙂tvoja rodina by to pomohla...ale bud rada ze ams takeho uzasenho manzela..to nie taky ako ti..ktori zdupkaju..ekd zsitia zee budu otcovia..strasnne:(

sylvka
23. mar 2010

natalie,já bych byla rpo aby ti ten v uvoz.otec miminka platil,ty si to neuvědomuješ zatim,ale živit dítě je strašně drahé 🙄 fakt...nenech ho ať si z toho vyjde bez poskvrnky,on si bude lítat po diskotékách a ty budeš doma škudlit každou korunu(euro u vás 😀 )s rodičema se neboj,to je prvotní šok,přejde je to.a ostuda nejsi,já potraty nesnášim a myslim si,že si skvělá,když ses rozhodla do toho jít...obdivuju tě a moc držim palečky 😉

natalie_tmk
23. mar 2010

sylvka ja viem, ze dieta urcite stoji strasne vela. S rodicmi neviem, ci to prejde, ale dufam, ze sa s tym aspon zmieria 😒
simusska tvoj manzel ma 19? Aj moj mal 19 😖 Je dost velky rodiel medzi nimi... tak sa ho drz 😉
nicky momentalne v Bratislave, ale tu len studujem

sylvka
23. mar 2010

jankaat,jé dvojčátka 😎 😵

zuzu4444
23. mar 2010

baby, to mate este dobre, pre rodicov to je len sok, ved podaktore mate len 16, 17 rokov, ja mam 22 rokov a ked som mame povedala ze s priatelom chceme babatko, skoro odpadla, zacala ze nemam robotu a blablabla....ale my aj napriek tomu sa snazime, bohuzial sa nedari zatial....takze sa ani necudujem ze vase mamy tak reaguju, ked moja tak reaguje a to mam 22 rokov

lizatko1009
23. mar 2010

ahojte baby, tak ako sa vam dari?
simuska gratulujem ti k malinkej 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre