Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

valria321
23. mar 2010

tara no mne sa budila mala každu hodku ked sme si ju priniesli z nemocky potom každe 2 a teraz už vydrži ešte neprespi celu noc ale aj to bude 🙂

nicky11
23. mar 2010

ale zas aj pri nerodeny dietatka dostanete skoro 600 eur tak aj to pomoze

nicky11
23. mar 2010

teda narodeni 🙂 🙂

tara39
23. mar 2010

nicky dakujem, budem sa snazit...no to ti poviem ze o nicom, a cely system nie len toto...

tara39
23. mar 2010

valri neboj, pokial je to takto mozes byt stastna 🙂
nicky to som pocula len neviem ci budem mat v 17 na to vsetko narok 😖

valria321
23. mar 2010

nicky pri narodeni sa dostava 823eur alebo tak niako ešte som ich nedostala ale viem že je to vyše 800euračov..ty si dostala iba 600??

natalie_tmk
23. mar 2010

Baby neviete, co by som nemala moznost ziadat od statu nejaky... byt alebo nieco take? Ked nemam kde byvat?
Budem dostavat matersku + za to, ze budem slobodna mamina + este aj od priatela na vyzivne???

nicky11
23. mar 2010

teda vlastne tak ako si tz napisala 🙂 🙂 🙂 pomylila som sa 🙂 🙂

nicky11
23. mar 2010

natalie neviem co myslis ale za to ze si slobodna mamina nic nedostavas... 😒 😒

nicky11
23. mar 2010

a pochybujem ze v tomto nasom state je nieco take moznee

valria321
23. mar 2010

a tara na ten prispevok pri narodeni a roodičak 160eur ma narok každa rodička!!!!!!!a+ rodinne pridavky toje niakych 22eur samizda mne to chodi na učet aj s materskou bo ja som bola zamestnana tak ja poberam ešte matersku až potom budem dostavať rodičak niakych 264eur.....a ešte počuvaj nabehni na socialku a skus sa opytať či si môžeš doplatiť aby ti vyšiel ten vyšši rodičovsky prispevok tebe sa to ešte bude dať ešte si len v tretom mesiaci

natalie_tmk
23. mar 2010

nicky neviem 😀 ale... moja mama, kym sa znova nevydala dostavala nieco este naviac, ako slobodna matka 😨
Aj tu to niekto tusim spominal, alebo mi uz sibe? 😕 😀

valria321
23. mar 2010

natalie maš možnosť si požiadať na prispevok na byvanie ale to je smiešnych 15eur hehe viem lebo kamoška mi robi na upsvr...akože nechapem ako si ma jedna slobodna mamička platiť stoho byvanie ale nevadi to je dovi akože

nicky11
23. mar 2010

no neviem ja co som zistovala tak nie,ale mozno mi nieco uniklo... 😒

tara39
23. mar 2010

co ci si mozem doplatit valri? atebe staci na babo ta materska? kolko to dostavas?

jankaat.
23. mar 2010

ja idem zalahnut spat.. nemam akosi naladu ahojte..

tara39
23. mar 2010

jani...moja. co sa zas stalo? tak dobru nocku 😔 aj tym dvom drobcekom 😵

natalie_tmk
23. mar 2010

No super... ziadna hmotna nudza?? 😖 Takze to budem kde byvat? Pod mostom alebo v nejakom zachrannom centre pre matky s detmi plnom romskych zien???

nicky11
23. mar 2010

moja 😒 😒 natalie ani si neviem predstavit ze by som mala nieco taketo riesit.. ☹ boze ja by som ale tiez tak strasne chcela byvat sama kdesi na garzonke alebo co,,,ale neviem si predstavit ako by som to utiahla... 😒 😒

natalie_tmk
23. mar 2010

Ja som si hovorila, ze to budem riesit POTOM, lenze potom uz bude neskoro 😢 Super... asi sa zblaznim ☹

tara39
23. mar 2010

nicky preco sama? pokial si rozumies s rodicmi, malu ti aj prizru urcite...ja by som asi sama nesla, s priatelom ano ale sama...neviem

valria321
23. mar 2010

tara ano stači mi materska som viac než spokojna ja soom mala predtym pekny plat a to sa počita z platu takže ja ešte aj malej odkladam peniažky teda sporim ked bude večšia ale viem e vela mamičiek take šťastie nema ale vieščo peniaze niesu vše zdravie je najpodstatnejšie 🙂ja ti to napišem niekedy zajtra alebo koncom tyždna čo maš urobiť aby si dostavala viacej peniažkov a potom pôjdeš na socialku si oto požiadať ale budeš si musieť každy mesiac doplacať niake peniažky aby ti to vyšlo do materskej teraz už musim isť k malej papik a držkajte sa babule pohladkajte brušulka 🙂

tara39
23. mar 2010

valri dakujem si zlata 🙂 dobre utekaj za drobcom, co ti place? tak papa zatial 😉

diamond_23
23. mar 2010

Dobry vecer idem trosku posnorit co ste popisali 😀

tara39
23. mar 2010

ahoj ahoj 🙂 diamond tebe sa to uz krati 😉

diamond_23
23. mar 2010

No pomaly a iste 😀 sak uz je nacase ...aj ked bruchomi nezavadzia nejako cize aj dalsi rok by som mohla byt takto

nicky11
23. mar 2010

tara za prve byvam v dedine kde byva aj laurin otec a hroziiim sa toho ze by som ho nahodou stretla,a cela dedina mi vobec akosi leze na nervy...a rodicia akoze v pohode,ale dost mi lezu na nervy mozno je chyba vo mne alebo co,ale nie vzdy sa zhodneme a proste mi lezie na nervy ze som na nich odkazana 😒 😒 a mam drbnuteho brata ktoreho fakt neznasam lebo to je fakt debilna bezchrbtacka svina 😒 😒

tara39
23. mar 2010

ale uz sa urcite tesis 🙂 ja by som uz chcela mat po porode, babo pri sebe a klud...ach jaj

tara39
23. mar 2010

nicky tak na dedine som aj ja a vobec ma to netesi lebo ked sa to rozkrikne som v dobrom haji. mne je len luto ze nasim urobim hanbu a sklamem ich ☹ ale tak mas 19 tak je jasne ze si na nich odkazana a este s malym babom...akeho stareho mas brata?

nicky11
23. mar 2010

mne bolo je jdno co nato ludia povedia....aj ked neviem si predstavit ci nebudu deti malu za to odsudzivat ked bude vskolke alebo tak,lebo jej tatko o mne nataral vselijake veci,ze sa chodim kur..it a tak,,,hlavne ze odkedy mam malu som bola akurat tak na stuzkovej...bolo mi to jedno lebo som dospela,co na ttom ze mlada a viem ze sa o malu staram a lubim ju nadovsetko nech si kazdy hovori co chce,a ludia na ktorych mi zalezi vedia co je pravda....a moja mama kazdemu kto len co povedal ktomu ze som mlada a slobodna hned vytmavila ako je rada ze ma vnucku aka som dobra mama a tak...tak nech si mysli kazdy co chce...bude mat 18

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre