Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

maruska_p
24. mar 2010

lucinika ja ťa nevyháňam, to v žiadnom prípade 😉

natalie ty si teraz na strednej, však? Pôjdeš na vysokú? Do akého mesta? (Prepáč, ak sa príliš vypytujem, ale veľmi ma zaujal tvoj "príbeh")m 🤐

norikk
24. mar 2010

lucinika,mame rovnaky termiin 😀

natalie_tmk
24. mar 2010

jeeejo norikk pojdete rodit spolocne? 😀 Konecne mas niekoho do paru 😀
A so mnou nepojde niekto? 😅

maruska pytaj sa co chces 😉 Ano, som na strednej, ale este len treti rocnik, tak ani neviem, ako dopadne moj stvrty... A na vysku neviem co. Chcela by som sice medicinu, ale neviem, ci na to mam/ ci to zvladnem 😒 Neviem este, v ktorom meste VS.

Vy stredoskolacky, kam na vysku sa chystate? Ak sa teda chystate 😀

norikk
24. mar 2010

ani srnka netusi...chcela by som psychologiu, ale newem ci sa na taku vysku dostanem

jankaat.
24. mar 2010

ech baby ja lutujem ze som dnes sla domov 😠 😒 boze mat tak bus tak idem spet do tety 😢 ...

natalie ja ked sa dostanem na vysku tak bud socialna praca alebo pedagogika- geografia/dejepis

lia23
24. mar 2010

tara..heeh bala somsa tam ist..ael ymsli ze to je fjn..a davaju 2,16eur

jankaat.
24. mar 2010

norikk preco by si sa nemala dostat na vysku? 😕

lucinika
24. mar 2010

maruska: ja som to tak ani nepochopila,jasne ze tu s vami zostanem 🙂 a ty mas kolko rokov?

norikk: jee to je super 🙂 a z akeho mesta si,mozno sa aj stretneme v porodnici 😀

lucinika
24. mar 2010

janka a co sa stalo? Vasi maju zly den,hadate sa? a na kolko si prisla domov?

a tie baby co sa chystaju na vysku,nevzdavajte sa,ja som teraz v tretom rocniku denneho studia ale poznam babu,ktora porodila v priebehu druheho rocnika niekedy cez leto a treti sla externe a super to zvlada aj pri babatku,ale zasa zavisi to od odboru a od rodiny ako vas podrzia... ja si davam na rok pauzu a potom chcem dalej pokracovat na ing.,tak dufam ze to nejako dobojujem 😉

jankaat.
24. mar 2010

luci ja sa s mamkou hadam vposlednej dobe stale.. to uz je bezne ale som myslela ze po2tyzdnoch bude lepsie a nie je ☹ a len do zajtra viac by som tu aj tak nevydrzala☹...

jankaat.
24. mar 2010

luci na aku vysku chodis?

norikk
24. mar 2010

luci ja sa budem stahovat k priatelovi,buducemu manzelovi,takze rodit budem v Trstenej..... a ty??

natalie_tmk
24. mar 2010

ach, ja som pred siedmou vecerala a mne je tak zle 😖 Uz som 2x zvracala 😢

diamond_23
24. mar 2010

Ahojte zeny dosla som na skok😀

lia23
24. mar 2010

natali..chudatko moje...a z coho si vracala???....

lulu19
24. mar 2010

ahojte baby tak ja som prisla oznamit situaciu .takze babtko necakame dosla mrcha .ale som aj rada lebo pri tych antibiotikach co beriem uz 2 tyzdne by to nebolo velmi dobre .tak len to ale dakujem vam ako smte ma podrzali.a chcem vam povedst ze vas velmi obdivujem a drzim vam palce

natalie_tmk
24. mar 2010

lulu mrzi ma to :/ Ale mas pravdu, lepsie tak, ako by sa malo nanestastie nieco stat 😉 Mas este veeela casu na dalsie babätka, drzim palce do buducnosti !

lia ja som ani nebola nejak hladna, ale kamosky sli veceriat, tak som sla s nimi. A pchala som do seba vsetko - rozky, syr, kysle uhorky, ryby v paradajkovej omacke, salamu ... A tak som dopadla ☹

lia23
24. mar 2010

lulu..to ma moc mrzi..ale urcite sa ti to uz buduci mesaic podari..silno ti drzim palce...🙂vela stastia.. nebud msutna... 😉 🙂 malicke pride ked bude cas...

natali..jooj tak tomu sa vravi ze si sa prezralaa,🙂??hehe..no nevadi..ale apsn si sa najedla..🙂

natalie_tmk
24. mar 2010

Ja som zjedla z kazdeho nieco, nejedla som toho vela. Len zla kombinacia 😒

lia23
24. mar 2010

aha..takze tak..no tak si to blbo skombinovala🙂no neva..dufam ze z ti je fajn.🙂daj si vodu..alebo mineralku a prejde..🙂alebo sodu bikarbonu..aj ekd neivem co to tehulky mozu

natalie_tmk
24. mar 2010

Idem si vziat mineralku, snad mi to pomoze, kedze tabletku nemozem 😒
Zajtra idem znova na kontrolu, tak snad nebude nic zle...

A kolko krat chodite na kontroly? Ja kazde 2 tyzdne

lulu19
24. mar 2010

natalie ked ti je zle tak si daj vodu a vystav si do nej citron velmi to pomaha teda aspom mne aj ked nie som tehotna ale ked mi bolo zle tak mi toto pomohlo
dakujem babay ze ste ma podrzali pridem vas sem tam precitat ak vam to nevadia ak sa nam podari tak va napisem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
smutnucks nie som s drahym sme sa o tom vcera dlhe hodiny vecer rozpravali a je i lepsie takze som si povedalaa hlavu hore a ide sa dalej bojivat 🙂

nicky11
24. mar 2010

ahojte babulky...ja teraz chodim na umelecku a chcela som pokracovat na vysokej v malbe alebo dizajne ci v bytovom dizajne,ale to su veci ktore sa daju stusovat najblizsie v blave a nie externe tak som si dala prihlasku do trnavy napedagogiku vytvarnej vychovy,co tiez nie je externe ale zas neni to tak daleko... 😉 😉 inak ak ma nezoberu tak budem mozno aj rada budem aspon rok doma s malou ako na"materskej" lebo bohvie ci este niekedy budem mat taku moznost 🙂 🙂

lucinika
24. mar 2010

janka: chodim do Nitry na SPU

norikk: to je skoda,ja budem rodit asi tu v Nitre 😉

natalka: ja chodievam na kontrolu raz za mesiac,teraz idem az v 16. tyzdni,takze po velkej noci ale to mi uz asi nebude robit utz ci bude? lebo mi len vravel ze mam prist na krv kvoli tym screeningovym testom ci ako sa to pise,dufam ze som to nepoplietla 🙂

krpcek
24. mar 2010

ahojte. ja som sa prave vratila zo zumby.
ja chodim externe na ekonomicku,ale moc ma to nebavi, asi s tym prastim.

inak ma napadlo - baby z coho chcete malickym kupovat vybavciku? uz ste sa nad tym zamyslali, ci zatial nie?

romy31
24. mar 2010

ahojte...vidím, že sa tu bavíte o školách....tak ja chodím na veterinu do brna, tak teraz asi na rok preruším alebo ešte na jeseň uvidím....možno zvládnem pár týždňov ešte 😀

ja budem mať asi nejakú výbavičku ešte po mne 😀 postieľka, látkové plienky a tak...a už som aj nakúpila nejaké bodinká. 😀
s priateľom ideme teeraz prerábať podkrovie, aby sme mali kde bývať, tak uvidíme ako budeme na tom s peniazmi a podľa toho bude asi aj výbava 😀 ale myslím, že rodičia a kamarátky tiež niečo pokupujú 😀 veď kto by odolal? 😀

buducamama
24. mar 2010

krpcek, akurat ma to napadlo, ze sa to tu este nerozoberalo. Ja som len v 6TT ale uz rozmyslame nad vybavickou. Priatelov syn ma dieta, takze ak sa dohodneme, tak kocik aj postielku plus nejake veci dostaneme za 6000Sk, myslite ze vela ci malo? Lebo zas nasla som jeden kocik za 33Eur, ale to fakt asi nahoda, lebo ostatne su v nepredstavitelnych vyskach a to aj z bazaru. A postielka, da sa zohnat za tych 33Eur ale plus matrac tak to dalsich 33. A to fakt najlacnejsie.
Inak mamci som to uz hovorila, tak sfukla ma ako inak, ale v pohode, horsie to bude s otcom 😒
A na skolu chodim externe na socialnu-druhy rocnik. Buduci rok neviem ako to bude, termin mam v novembri, a byvat budem v nom meste 250 km od seba takze to neprichadza asi do uvahy. Jedine kebyze byvam u nasich a to neviem bez pomoci ako by som zvladla a este aj financne 😠 Takze asi odklad mi ostava...

buducamama
24. mar 2010

romy31-to mame spolocny termin 😉 Chodis na veterinu? Super 🙂 Aj ja som chcela. A v ktorom si rocniku? Mate super, ze podkrovie, aspon mate nieco vlastne. My musime do prenajmu. Snad zozenieme nieco normalne.

krpcek
24. mar 2010

buducamama podla toho aky je to kocik, v akom je stave, kolko bol pouzivany to iste aj pri postielke. ale 6000Sk sa mi nezda vela.
romy urcite pokupia aj iny, ale z vlastnej skusenosti viem, ze to boli vscsinou krasne, ale nie moc prakticke veci 😅 😀

nicky11
24. mar 2010

baby inak ak by ste mali zaujem tak mi nejake oblecenie zostalo pomalej fakt krasne a ani nevydiet ze by bolo pouzivane lebo som mala vela oblecenia tak som casto striadala...chcem to totiz lacnejsie predat ale nece sa mi davat inzeraty.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre