Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

krpcek
24. mar 2010

tak ked uz nicky dava inzerat, tak sa pridam aj ja. 😀
ak by mal niekto zaujem, mam tiez dost vela oblecenia po malej, vsetko su znackove veci, len po mojej malej, nieco ani nemala oblecene. nejake inzeraty tu mam, ale uz sa mi to nechce fotit a pridavat.

jankaat.
25. mar 2010

dobre ranko vam prajem🙂

simusska
25. mar 2010

dobre ranko aj tebe janka

jankaat.
25. mar 2010

simuss ahoj🙂 ako sa vam dari?🙂 a malinka ako?🙂

krpcek
25. mar 2010

ahojte.
jankaat ty nie si v skole? ci ty uz nechodis?

jankaat.
25. mar 2010

krpcek chodim chodim ale mam individualny plancize som doma🙂

krpcek
25. mar 2010

aha. to ako casto potom chodis do skoly?

jankaat.
25. mar 2010

este netusim teraz som dva tyzdne doma len sa ucim ako samouk..a kedze boli matury tak v skole nestihali mi zostavit individualny plan ..cize v pondelok tam musim ist a uvidim ako asto budem

simusska
25. mar 2010

janka tak nam sa dari fajn uz si na seba zaciname poriadne zvykat a aj v noci je to uz ovela lepsie...
a ty ako? tesis sa na svojich malickych?

jankaat.
25. mar 2010

simuss tak som sa rada ze sa vam tak dari🙂 casom si zvyknete uplne🙂
ja sa aj tesim aj netesim..je to tazke sa tesit ked viem aku situaciu mam v rodine..

krpcek
25. mar 2010

jankaat ta obdivujem, ze si chces nechat dve deti aj ked vies, ze na ne budes sama. ja mam susedu, co ma dvojicky, ma muza a aj tak k nim chodi denne jej mama,lebo by to nezvladala.

jankaat.
25. mar 2010

krpcek neviem na isto ci budem sama..moj chlap je taky nnerozhodny.. on aj male chce ale aj nechce.. tak ako ja.. kedze obaja vieme ze moja rodina ze nikdy nestrpi neprijme..

krpcek
25. mar 2010

janka mozno sa postoj rodiny obrati, ked sa malicke narodia.

jankaat.
25. mar 2010

o to mvelmi pochybujem☹..poznam svoju mamku aa jej postoj sa tak lahko nemeni..

kaczka
25. mar 2010

Ahojky holky,nástročná už sice nejsem,ale malý se mi narodil v 19ti,takže jsme celý čtvrťák odchodila s pupíkem. Teď už čekáme druhé a mám za sebou jeden semestr na výšce. Takže s mimem jde krásně i studovat. Moc držím všem palečky ať vše zvládnete

simusska
25. mar 2010

janka ale uvidis ze babätka vsetko zmenia...a ani tvoj chlap nebude schopny ta nechat samu...aj jeho deticky zmenia ved to je jeho krv...a myslim si ze urcite sa to vsetko zmeni uz v pokrocilajsom stadiu tehotenstva...aj u mna to tak bolo...drzim ti palceky

natalie_tmk
25. mar 2010

lucinika no ja chodim asi 2x castejsie ako ty na kontroly... ale to preto, ze v minulosti som mala nejake problemy s... istymi latkami... takze som bola zo zaciatku trosku rizikova 😒

vybavicku netusim odkial budem mat 😖 Oblecenie v pohode, len postielka a kocik a podobne veci neviem ☹

maka123
25. mar 2010

ahojte tehulky a maminky dlouho jsem tu nebyla kdyz jsem videla co bych musela docitat,simuska gratulujem k malicke jaky jsi mela porod ja des a hruza chcete nekdo popsat?no a sestinedeli si taky uzivam mam strevni chripku v celym brne ted radi, uz 4 den mam 38 teploty a nicim me nejdou strazit paralen,zabaly studena sprcha proste nic,jeste ze tu mam porad maku zvladam jenom kojit a koupat maleho

maka123
25. mar 2010

jeste jsem chtela holky rict zalozila jsem konecne album tak se muzete kouknout na naseho koblizka,a jeste jsem se chtela zeptat jak si mam zrusit v kolikatem jsem tydnu tehotenstvi nejak na to nemuzu prijit asi tou teplotou mam vymyty mozek dekuji

maruska_p
25. mar 2010

maka maličký je krásny 😉 Si určite šťastná, že ho máš. Simuska písala, že mala hrozný pôrod, ako to bolo u teba? Prečo bol zlý? 😒

maka123
25. mar 2010

maruska tak snad to stihnu napsat nez se maly zbudi,10 jsem nastoupila na to vyvolani dostala jsem kapacku s oxytoncinem,po tom nic se nedelo cekali pres noc,ve ctvrtek rano mi zavedli prvni cipek,rikali ze jsem mlada ze to hned zabere,tak nezabralo v deset me dali druhy cipek,to uz jsem musela byt na monitoru kvuli ozvat ze ty cipky jdou silne,po druhem mi zacalo vic tvrdnout bricho a mela ´jsem bolesti jak kdyby jsem mela dostat menses,v 12 me dali vykapat kapacku s antibiotikama kvuli tomu streptokokovi,po vykapani rozhodli ze me udelaji klystyr treba se to pohne,monitor stale v klidu, v 13 me praskli vodu no a potom se bolesti zhorsili ale stale nic moc,takze dalsi vyvolavaci kapacka s oxytoncinem uz nevedeli co se mnou rikali ze to neni mozne,pak zacali za chvili kontrakce po minute ale nesnesitelne,rvala jsem bolesti ze chci okamzite epidural,doktor me ho ho pichnul jenze to trvalo 15 minut kvuli tomu ze musel cekaz vzdy az prejde ta kontrakce ktere byli po minute,epidur zabral ale bolesti stale byli,do 14 jsem se stale malo otevirala museli mi zavest dalsi dva cipky do konecniku na povoleni svalstva a abych se otevirala ve 14 jsem byla konecne otevrena na deset centaku a mohla zacit tlacit,ozvy se malemu zacali zhorsovat,dve porodnbi asistentk me skakali po brise pritel tlacil hlavu ke kolenum,maly byl na me moc velky tak me doktor musel brat klestemi,maly me poskubal na 3 mistech vevnitr a jeste venku ten nastrih,doktor me sil 45 minut,ztratila jsem moc krve premysleli jestli me daji transfuzi,malyho jsem nevidela byl priduseny ani me ho nezvvazili ani nezmerili a utikali s n im na detskou jipku tu pul hodinu strachu jestli zije nebo nezije bych nikumu neprala,po pul hodine volala sestra kolik meri a vazi a me spadl obrovsky balvan ze srdce

natalie_tmk
25. mar 2010

maka suhlasim, maly je prekrasny. Citala som, co si napisala, je to strasne 😒 Dufam, ze mna nieco take necaka, toto fakt nikomu neprajem... A este mas k tomu aj chripku, tak drzim palce, aby si sa rychlo vyliecila a maly bol LEN zdravy 😉

Baby co robite, ze tu nie ste? 😀

nicky11
25. mar 2010

maka:((az som ztoho mala zimomriavky ☹ mrzi ma ze to tak dopadlo to by som nikomu nepriala,prajem ti aby ste boli obaja zdravucky anech sa vam dari 🙂 🙂

diamond_23
25. mar 2010

No dneska je to tu nejake vymrete 😕

natalie_tmk
25. mar 2010

diamond suhlasim. Ako sa mas? 😀

diamond_23
25. mar 2010

Baby chcem sa spytat tie co ste uz porodili...mali ste aj poslickov ?ak hej tak od kedy ?..Ja neviem ci ich nemam uz pa dni..lebo ma sem tam boli brucho a tusim mi aj tvrdne..a krize tiez..ale potom to prejde nemam to stale 😕

diamond_23
25. mar 2010

No dobre idem akurat jest 😀 takto na noc 😝

natalie_tmk
25. mar 2010

Ja som jedla o siedmej a mam dost 😀 Som uz straaasne unavena, ale chcem vidiet svoj oblubeny serial 😀

diamond_23
25. mar 2010

Ja by som jedla uz tiez ale nebolo uvarene :DD a tiez sa mi chce spat uz..aky serial? 😝

natalie_tmk
25. mar 2010

NCIS, na Markize. Uz normalne zaspavam na klavesnici, asi sa na to vykaslem a pojdem chrapat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre