Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
6. apr 2010

Jasne, tie financne veci chapem 😉 Hovori sa sice, ze zdravie si za peniaze nekupis, ale ak nemas peniaze na lieky, operaciu, atd. tak si (slusne povedane) v keli... 😒

Tiez nepoznam jej rodicov, ale uz sa k tomu ani dalej nechcem vyjadrovat, lebo aj ju poznam len z konika. Len som ju od zaciatku podporovala a po tom, ako sa zachovali jej rodicia, este viac. Ziadna matka by nemala dieta vyhodit z domu. 😖
Kazdy robime chyby a musime sa z nich poucit, ale niektore veci sa nedaju vratit spät (niekedy zial, niekedy nastastie).

sisi8881
6. apr 2010

baby, nerozoberajte tu taru.....ked si to bude citat, ako sa ma akoze citit?

womenne
6. apr 2010

Oki nazor som yjadrila aj tak nič nezmenim a ani nechcem,len som ccela aby ste pochopili aj druhu stranu 🙂

Ju a ešte som chcela reagoavat na to že som nepisala vtedy ked tu bola,Mala som napisany prispevok asi 2x ale zakaždym som to musela zrušit,a dnes boli deti v školke takže čas bol 🙂

Čitam vas pretože som s pisavala s gerci a občas sem prispievala,nesnorim po temach 😉

valria321
6. apr 2010

womenne vieščo nech sa pači prispievaj ale neber do huby ine holky lebo oni začnu brať teba 🙂prajem ti prijemny den!myslim že to tu bolo fajn kym sa nezačal niekto tlačiť a osočovať druhych ja len tolko🙂tara je mlada ale svojpravna zvolila si cestu musi po nej kraččať ja si ju važim že nešla na potrat ale nevažim si ludi čo osočuju iba tolko nemam rada falošnych ludi🙂

womenne
6. apr 2010

valria sklidni hormon 😉 diskusia bola klidna až na tvoj posledny prispevok 😎
Vidno že sa nevieš potykat s negativnymi nazormi niekaždy ti bude pritakat,zvykaj si otom je život 😉

valria321
6. apr 2010

womenne ja len neoblubujem ludi ktore beru do huby druhych vieš to je všetko! kludne to tu bolo pokial tu nechodili taky ludia ako napriklad ty ! myslim že ani gerci ako si pisala mimochodom velmi dobra holka a kamaratka by zmenila nazor🙂 len škoda že tu nieje ale rada jej zavolam nech sa pozrie aky bude mať nato nazor myslim že na miestnosti nasťročne maju takyto nazor viacere ale ak ti nevadi tlačiť sa sem a davať zbytočne rady nech sa pači každy sa ma starať o seba a o svoje deti a už nemam zaujem stebou pisať zbytočne ťukanie🙂ešte raz ti želam prijemny den ...

sisi8881
6. apr 2010

baby nehadajte sa uz.....nikam to nevedie.

womenne
6. apr 2010

ježiš Valria ale už to prehanaš ako zavolaj si koho chceš je mi to ale uplne jedno.ato stranka je verejna takže sem može prispievat kto chce nemožeš mu to zakazat.okrem teba tu ostatne diskutuje uplne normlane.A je uplne normalne že su rozne nazory to sa vola diskusia 😉
To asi neznašaš každeho pretože všade berie každy každehodo"Huby"neverim že ani ty nie ked s kamaratkami kecaš 😉

womenne
6. apr 2010

sisi ja sa zatial nehadam nemam dovod 🙂

valria321
6. apr 2010

sisi8881 maš pravdu škoda reči🙂niektory ludia nemaju sudnosť

lizatko1009
6. apr 2010

baby klud! nebudeme sa tu predsa hadat, suhlasim aj s nazorom womenne, len pravdu napisala, ale proti nikomu nic nemam, vazim si taru, ze nesla na potrat, ale chce to ine riesenie ako utek z domu, s tym nic nevyriesi, rodicia su za nu zodpovedni a aj ta financna otazka, samozrejme financie musia byt pre babo inac to nejde, neda sa vyzit len z lasky a babo je velmi drahe, sama to dobre viem aj tie co bejby maju tak vedia ake to je. ja som v 16-tich vzdy uvazovala nad tym, ze si skoncim skolu, pojdem na vysku nenecham si ujst internaty, dovolenky...no prislo to na 19-tku, ale som aj stastna, lebo studovat sa krasne da aj s babom, neprerusila by som studium, ved to je este len stredna a tie co chodia na vysku a maju babo? a je takich bab vela a zvladnu to, len 16 je dost malo, drzim tare a babam prsty, hlavne aby to dobre dopadlo, aby sa tare narodilo krasne a zdrave babatko, aby nasla pochopenie aj u rodicov, verim, ze sa to zmeni. len ten jej partner je este, ja uz neviem, ved vidim v skole aj 16r chalanov a su to este deti a dost male deti. 😒

womenne
6. apr 2010

tlieskam lizatko 😵 Ja tiež dufam že sa Tara vrati-sama to nezvladne a spolu to doma vyriešia,Ja som tiež proti potratom.Nikde som nepisala že by sm j tam poslala 😉

valria321
6. apr 2010

lizatko ale ja som nepovedala že urobila dobru vec že otehotnela v 16 ale predsa už ju zato nikto nemôže odcudzovať ma problem treba ju podporiť a nie ju tu rozoberať a ešte ktomu ked je na vše sama

norikk
6. apr 2010

dost, uz ju nerozoberajte, ked tu ani nie je 🤐

lizatko1009
6. apr 2010

womenne dakujem.

valria ved ja som nic nenapisala, ze si povedala, ze urobila dobru vec, snazili sme taru podporit, uz davno sme jej pisali aby to povedala cim skor rodicom a snazili sa to vyriesit, neviem ani kde usla co sa stalo, ale tym utekom to nevyriesi bude to len horsie a horsie, ma niekto na nu kontakt?

olifcek
6. apr 2010

ak ste na moju otazku reagovali tym, ze ju idem ohovarat.......mylite sa, ja som stara na take blbosti, len sa mi to nechcelo cele citat a zaujimal oma, ci tu o tom pisala... 😵

hlavne nech sa ozve! ...

valria321
6. apr 2010

ja už ju nejdem rozoberať je to jej život sama vie snad čo robi ved si musi uvedomiť že bude matkou....sama uvidi ked sa jej drobec narodi ako sa bude o neho bať tak ako sa boja rodičia o nu sama pride na všetko myslim že jej ani radiť nikto nemusi

nice202
6. apr 2010

presne ako kofy na trhu :D

lia23
6. apr 2010

hmm ako vidim je toto moja vina ze sa to tu tak azcalo diskutovat o tare...prepac tara..ja som len chcela vediet ci niekto o nej neico nevie ☹

kattka08
6. apr 2010

Babyyyy... podme diskutovat o niecom neutralnom 😀 Mala sa hra vo vedlajsej izbe s priatelom, tak mam asi pol hodinku cas 😵

lia23
6. apr 2010

kati..akooblo vonka na prechadzke? 😉 🙂

kattka08
6. apr 2010

Lia uzasne 😀 Ale nieee... no zima neskutocna, vietor, mala mi skoro primrzla na hojdacke 🙄

lia23
6. apr 2010

eheh jooj tak to jo..aj u nas v RK..je tiez strasna zimaa..4stupne.:(

kattka08
6. apr 2010

U nas hlasili 13! 😠 A tiez je max. takych 6° 😖 Uz som chcela konecne teplo, lebo obliekat Mel do takej zimy je katastrofa 😔 Ako zo zleho filmu - celu ju obleciem a jej treba na wc 🙄 Tak musim znova vyzliekat... A vonku jej vsetko vadi, niekedy nemam nervy...
Uz aby to bolo na kratke nohavice a len tricko 😀

lia23
6. apr 2010

jj ved toto presne..aj aj cem teploo:D

kajiq
6. apr 2010

Tara odkazuje že už je lepšie 🙂 jaka som rada..🙂

natalie_tmk
6. apr 2010

Jeeej super! Tesim sa 🙂

lia23
6. apr 2010

kajiq..to vazne??boze som takak rada aco ti este pisala??si s nou kecala na FB?

misss
7. apr 2010

ako baby??bruska rastu??ozaj, uz kopkaju??ja som stale cakala "motylie kridla" v bruchu..nakoniec to bol taky neopisatelny pocit, ked som konecne zistila, ze "toto je ono".. 😀 😀

natalie_tmk
7. apr 2010

Ja som este nic necitila 😒 Ale asi je este skoro...?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre