Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

diamond_23
13. apr 2010

Pocujte mozno mi tu poradite nejak ma nenapadlo opytat sana to lekara..dneska na poradni mi povedal ze uz je to zele co tym myslel?ako kcok ze je uz zrely ? 🙄 😕

lizatko1009
13. apr 2010

ale hovori sa, ze chlapci sa podobaju na mami a dievcata na ocov, moj maly je napriklad cisty ja a nepripomina mi toho debila 😀

natalie_tmk
13. apr 2010

Super! Dufam, ze na tom budem rovnako ako vy! 😀

diamond neotvaras sa uz?

misss
13. apr 2010

diamond, to uz si na najlepsej ceste k babatku..

diamond_23
14. apr 2010

Nehovoril ze sa otvaram..som sa pytala ci niaka zmena a on len ze je to tam uz zrele 😀 a ja ze dufam ze nebudem prenasat a on ze tak do dvoch tyzdnov by to moho byt..no bodaj by 😀 😝 uz ma aj brucho bolieva skoro kazdy den ale nepravidelne a niekedy si mysim ze musim an wcko kvoli tomu sadnem si a nic sa nedeje 🙄 😀

misss
14. apr 2010

diamond, myslim, ze to znamena, ze cipok uz dozrel a teraz sa bude pomaly spotrebuvat a ted sa spotrebuje, tak sa zacnes otvarat.. 😀 😀 ..ja som bola otvorena na jeden prst uz asi mesiac pred porodom..8o))

diamond_23
14. apr 2010

Aaaha 😀 no tak dufam ze do toho 21 to bude lebo prenasat sa mi moc nechce tak snad nebudem 🙄 😀 dufam 😀 alebo maximalne do toho 24 teho keby to bolo 😀

misss
14. apr 2010

ja som mala termin 15. a stale nic..19.som mala nastupit do nemocky a tak som sa bala, ze co budu so mnou robit..som si vybehla aj schody, boli sme na prechadzke, doma som si dala vecer grep, teplu sprchu, posledny sex 😀 a v noci som dostala kontrakcie 😀 😀 😀 ..

misss
14. apr 2010

19.som prisla na prijem, ale na urgent.. 😀 😀

diamond_23
14. apr 2010

A normane si rodila ? 😀 alebo cisarsky?:D ja dufam ze normalne pojdem cisarsky by som nerada 🙄

misss
14. apr 2010

Normalne..cisarak by som nechcela ani ja..a bolo to uuuplne v pohode..nie je sa coho bat..8o))

diamond_23
14. apr 2010

ja sa zatial ani nebojim 😀 a pritom mi uz dve opisovali ten porod ako dost strasny :D teda skor tie kontrakcie samotny porod sa vraj dal..aj peiduralku mi jedna poradila uz ale ja nechcem 😝 😀 sa bojim toho heh

misss
14. apr 2010

ani ja som nemala epi..naco.. 😉 da s to zvladnut aj bez toho..ja som bola v najvacsich bolestiach asi 4 hod. z toho 3. som lezala na sale..a ze to bolo tak dlho som zistila az z fotiek.. 😀 😀 ubiehalo to celkom rychlo.. 😀 😀

simusska
14. apr 2010

baby ja som si epi dala a do dnes to lutujem...predlzila mi porod na 13 hodin lebo som sa prestala otvarat a malu museli nakoniec tahat von kliestami lebo som uz po tolkych hodinach na sale nevladala potlacit...no co uz ale tak vravela som si ze uz nikdy v zivote nechcem o epi ani pocut...

adka_praha
14. apr 2010

ja som mala cisarsky ale tiez to bolo fajn...nestazujem si... 😉 len mi odvtedy stale vrta v hlave aky je normany porod... 😅

misss
14. apr 2010

simusska..to mi je luto..chudatko..no, niektore si vytrpia pri to porode..moj trval 12 hodin..ale malinka je krasna..ake ma dlhe vlasky.. 😀 😀

Adka, ved skusis pri druhom, nie??si mala nejake komplikacie??

simusska
14. apr 2010

Nie komplikacie som nemala ale pri druhom urcite pojdem bez epi...tak ci tak som mala normalny porod lebo epi zabrala az prilis tak mi dali vyvolavacku a malej prestavalo byt srdiecko tak lekar do mna vopchal ruky a dokoncil otvaranie rucne strucne....bola som dost rozparana ale uz je to ok....a tesim sa s mojej malej Viktorky.....a dakujem ...tie vlasky si vsima asi kazdy🙂

simusska
14. apr 2010

ooh miss prepac ta otazka patrila adke , nevsimla som si....

gerci90
14. apr 2010

halooo peta si tu???
inak awojte ako??

simusska
14. apr 2010

ahoj gerci...pozeram ze mame babätka z rovnakymi vlaskami🙂

gerci90
14. apr 2010

awoj simuska...nooo...aj teba tak palia zaha ako mna,???? 😖

simusska
14. apr 2010

gerci no jasne...som na to brala az lieky

gerci90
14. apr 2010

boože mna islo tiež s toho porazit..fuj ked si nato teraz spomenieeem boože 😒

simusska
14. apr 2010

a mala ako? kolko ti teraz v noci pospi ...uz ma skoro tri mesiace...chcem aspon trosku vediet , ze co ma caka 🙂

gerci90
14. apr 2010

Simi....kukam že mame este aj rovnake meno :D 😀 .....no a vikeš co dokym som kojila ( do 7 týž. sa mi budila každe 3h.) ale ako davame sunarik tak pekne prespi od 9 vecer až do pol 5 rana

adelka89
14. apr 2010

ahoj holky, vidim zname tvare tak posilam fotecky naseho kuratka 🙂

gerci90
14. apr 2010

kjaaaaaaaaaasne adelka gratulujem,....dalsi vlasač 🙂

adelka89
14. apr 2010

gerci davate male sunar jen na vecer nebo i pres den?

adelka89
14. apr 2010

dekujeme 🙂

valria321
14. apr 2010

jej ahojte babule gerci adelka znova sme sa tu pekne všetky zišli 🙂adelka maly je krasavček aky si mala pôrod???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre