Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

marfuuuska
11. aug 2009

Ahojky Maja,
tak jsem na tebe myslela, to znám, že mi ke konci už ani jést nechutnalo a těšila jsem se až to budu mít za sebou a budu mít prďolíky u sebe 😵

maja177
11. aug 2009

marfuska, to je od teba mile, ze si si spomenula 🙂 ako sa mas? nieco nove?

marfuuuska
11. aug 2009

U nás nic nového, připravujeme se s Matýskem do školy a Martínek se pořád vzteká 😖 , tobě přeju hodnou a usměvavou Natálku 🙂

simusska
11. aug 2009

marfuuuska moc diky...boze aky mam strach

phoebe003
11. aug 2009

Aaaahojky kočky, tak já jsem dneska nějaká lenivááá.Nic se mi nechce. doma mi stojí bordel a prach a já sedím u pc a koukám na filmy... 😀 😝 😀

simuska gratuluju k těhulkování. Miminko je dar Já měla první v 18ti. Jak jsem to doma oznámila? no byla jsem u dr a nechala si malé vyfotit. našim jsem jen předložila fotku z utz. Táta se nemohl vzpamatovat, mamka byla v šoku, ale za měsíc si zvykli a Elišku i Adámka zbožňujou...Zvlášť můj táta, ten nejvíc vyváděl a teď si Malou berou na víkendy, nebo dyž mají dovolenou, tak třeba na celý týden k sobě. Strach bude a rodiče budou taky pěkně naštvaný.Možná řeknou něco, čeho pak budou oba litovat, ale zvyknou si. Můj táta do teď nemá rád mého manžela, ale zvyknul si a teď to bere tak, že on je mj manžel, tohle jsou naše děti a já jsem jeho nejmladší holčička, která se nezachovala, tak, jak on by si to představoval, ale pořád jsem jeho dcera a taky mne tak bere.

maja mne taky nechutnalo, miminko tu bude co nevidět, drž se...Kdyby něco napš IP, jsem porodní asistentka.

obla
11. aug 2009

Ahoj holky,
já v 19ti otěhotněla, odmaturovala, vdala se, porodila.. 😵

I když si mnozí klepali na čelo a do dnes slýchám "Taková mladá" .. jsem ráda, jsem šťastná za to, že si budu moc syna užívat (doufám) ještě dlouho.. a opravdu bych nechtěla podle dnešního trendu čekat s prvním děťátkem téměř do menopauzy .. se stářím přibývají především zdr. problémy.. 😉

phoebe003
11. aug 2009

Obla ahojky, koukala jsem do albíčka, Ondrášek je krásnej kluk a má nádherné jméno... 😵

phoebe003
11. aug 2009

holkyyyyyy to nemá chybu, kdo umí anglicky má výhodu, le jde o to, že umí napodobovat zvuky jiných zvířt http://n-joy.cz/video/mluvici-papousek/vf0tKrxn... je to fakt coooooooooooooooooooooool

hathor86
12. aug 2009

promin, nemohla jsem to v te zmeti odpovedi najit 😀 otec je znamy, ona ho opila a pak svedla... takze znasilneni ne, a pred soudem svedcila ze to opravdu chtela... akorat mimi bylo jaksi nechteny, ale ted je z ni uplne vzorna maminka... neni ze soc. slabsi rodiny, rekla bych ze spis naopak tatinek jak bych to rekla slusne, inteligencne trosku pozadu 😀 nevim kolik mu presne je, ale je starsi nez ja a me je 23. takze dite bylo svereno do pece(a ted pozor, to totiz absolutne nechapu) JEHO MATKY!! ona se k nim prestehovala a musela podepsat ze se dite nikdy nedozvi ze ona je jeho matka a udelali ji zvlastniho ditete sourozence... 😠 😲 coz mi prijde hrozny, ale ty zbyvajici dve deti uz mela po 15 roce, tak ty uz ji nechali... 🙂

marfuuuska
12. aug 2009

Hathor, tak to je síla. Spíš nechápu proč, když se jí o první starala asi tchýně jestli jsem to správně pochopila, tak spěchala na druhý a pak třetí. A ty děti jsou si podobný, nebo maj jinýho otce ty dvě poslední?
Když jsem rodila Matýska tak se mnou na monitoru ležela taky 13letá slečna, byla to romka, ale teda musim říct, že rodiče vypadali moc slušně a taky se jí o to malý pak musela starat maminka.

phoebe003
12. aug 2009

Hathor. To je děs běs teda ale...T s tím svěřením do péče je dost zvláštní. Já se teda v soudních tahanicích moc nevyznám, ale neměla by (podle mého zdravého selského rozumu) vychovávat dítě spíš její matka? než tchýně??? a ty zbylé dvě děti... Ty má taky s tím týpkem???

Marfuska i semnou byla na pokoji asi 15ti letá holčina když jsem rodila Elišku.Ale když jsem sní mluvila, tak připadala fakt jako dítě, než jako čerstvá maminka. Prostě podle mne nebyla na dítě psychicky a ani fyzicky právě připravená. V patnácti je člověk ještě dítě. A ve třinácti ani nemluvím...To jsem si já snad ještě hrála s panenkama 😀

marfuuuska
12. aug 2009

pheobe jojo podle mě si ta holčina ani neuvědomovala, že bude mít miminko. Dopředu věděla, že o dítko se postará máma a ona bude dál chodit na základku, celkem zvláštní situace 😒 .
Eliška je úplně úžasná holčička a to neříkám jen tak, jsem totiž ráda, že mám kluky s holčičkama si nevim rady 😀
Ale u obou těhu jsem chtěla holčičku Elišku a přesně takhle culíčkatou jsem si jí představovala 😵

titkovamiriam
12. aug 2009

obla -ja v inom poradi-otehotnela oslavila 19 za tyzden sa vydala porodila a za 7 dni po porode pisala maturity 😀 😀 😀 a neboj druhe v 35 si uzijes 😀 😀 😀

phoebe003
12. aug 2009

Marfu děkuju, já jsem vždycky chtěla mít tři dcery. No nějak se to zvrtlo, ale své děti iluju nade vše... a ještě bych si chtěla pořídit jednu holčičku Lucinku, ale to tak za 10 let nejdříve🙂 Teď tu mám na hlídání o5 7mi letého synovce a je to boj obstaráva tři děti, i když s Elí si docela slušně vyhrajou, ale ne celý den, po několika hodinách se vždycky začnou přetahovt a dohadovat o hračky... mám hlavu jak pátrací balon a dyž je uložím, tak jsem ráda a modlím se a děkuju bohu, že jsem ten dnešní den přežila 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
12. aug 2009

tady je mrtvo, jdu hají. brouky

phoebe003
13. aug 2009

dobré ránko, tak zase jsem tu první??? 😀

marfuuuska
13. aug 2009

Ahojky Pheobe, já to tu dneska flákám, protože dorazá tchýně, tak musim naklidit byt 😝 .
To ti nezávidim hlídání, já se přiznám, že nejsem hlídací tetka, mám dost těch svejch 😀

adelka89
15. aug 2009

ahoj holky,tak se k vam pridavam i ja.
Zatim jsme jen na zacatku,ale doufame,ze s nami miminko zustane do konce.
Moc se na nej tesime, na utz ve stredu zatim nebylo nic videt,ale pry je to normalni,byli jsme tak na zacatku 5tt. dalsi ko je 31.8. ale vysledky z krve jsou dobre 780jedn hcg, coz odpovida 5tt. testiky jsou taky krasne,tak snad bude vse ok

phoebe003
16. aug 2009

vitej adelko, Gratuluju k těhulkování a přeju co nejhladší průběh. Ať miminko krásně roste 😵

gerci90
17. aug 2009

awojte babule ak ako sa vam dari???? 😉

phoebe003
17. aug 2009

Ahojky holky, tak mne je dneska smutno. ráno jsme jeli do Nymburka za manželovým dědou. Je to s ním špatné. Dostal zápal plic a podle dr mu zbývá max pár dní..Vypadá strašně. je hubenej má snad 50kg na svojí výšku 185cm jen kost a kůže, mluvit nemůže, jen šeptá a pije jen z kojenecké lahvičky...Strašnej pohled.

aisha1011
17. aug 2009

jooj phoebe..to mi je luuto ☹ neboj vydrzi to hadam a vylieci sa...musite dufat.. 🙂

phoebe003
17. aug 2009

aisha. No právě že už asi ne...Dr mu nedává moc nadějí, kdyby neměl ten zápal plic, tk by šance byla, ale jemu nezabírají léky a en se to horší. je mu už 88let. Tak to je požehnaný věk. ale je mi z toho moc smutno... Vidět ho takhle to mne málem složilo...Musela jsem jít ven z pokoje spolu s MM jsem brečela jak malá holka.

aisha1011
17. aug 2009

hmm jaaj no tak to jo..krasny vek...ale tak zober to tak ze tam hore mu bude lepsie nebude sa trapit s chorobou...sice tu vsetkym vam bdue chybat..viemze ti bolo smutno..a plakat mooc pomaha tak si poplac.. 🙂 aj ked pri takejto situacii..ale s tm clovek pozemsky nic nespravy... ☹

marfuuuska
18. aug 2009

Pheobe držte se s mužem, my jsme takhle pochovali před dvěma lety babičku a proto vím jak je těžké koukat se na milovaného člověka jak trpí. ☹

phoebe003
18. aug 2009

Dobré ránko holky jaká byla noc?Ví se něco o Maje??? nerodí ještě? nemáte na ní někdo kontakt???

Marfusko děkuju

r123
18. aug 2009

Ahoj.tak mě je 22 mám dvě děti.Kryštůfek má 4,5 a Lea má 1,5.jsou úžasní a za nic na světě bych neměnila.myslím,že jsem dobrá máma!!!troufám si říct výborná máma!nevidím v ton nic moc divnýho-mít dítě tak brzy.pořád se povídá o odpovědnosti nedozrálosti atd....ale z vlastní zkušenosti vím že záleží hlavně na té holčině a né na tom kolik jí je.chyby může dělat stejně tak jako ta 17 maminka tak třeba i 30 mamča.záleží jak se člověk cítí to je důležitý!a jen tak mimochodem uvažujeme o třetím!!a to opravdu proto že chceme ač tomu spousta lidí nevěří! 😀 😝

nadhera
18. aug 2009

moja mamina ma cakala,ked nemala este 18, cize sa chvalim,ze mam dve maturity. lenze vtedy bola ina doba a keby v skole vedeli,ze je tehulka,tak ju k maturite nepustia. vydavala sa,ked bola v 7om mesiaci a na fotkach vobec nebadat,ze ja so tiez na svadbe 😀 mala to sice tazke, ale myslim si, ze mna aj segru dobre vychovali . segra je o dva roky mladsia.

maja177
18. aug 2009

ahojte babule 🙂
tak mne je teda pekne mizerne, vsetko co zjem sa somna tlaci von... nezvraciam, ale keby chcem, vyliezli by zo mna aj vianocne kolace ☹ ja mam pocit, ze uz nevydrzim byt tehotna ani minutu, hrozne ma bolia vsetky panvove kosti, ked chodim, tak to vyzera ako by som bola pokakana, strasna bolest 😒 nezabrala ani fitlopta, ani fyzicka namaha, ani horuci kupel, malinkej sa vomne asi nejak moc paci. ked si predstavim, ze by som mala este dva tyzdne prenasat...och, to si ani nepredstavujem, dufam, ze do konca tyzdna to uz bude 😒

fibi, je mi luto co sa robi vo vasej rodine... ale tak to je, ludia prichadzaju a odchazaju 😒 sucitim s tebou moja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre