Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

zuzanockamt
24. apr 2010

natalie ... ostan radsej v nemocke ... keby si chcela odist, tak musis podpisat reverz a potom ak sa nieco stane, tak to budu pripisovat za vinu tebe

natalie_tmk
24. apr 2010

Ach ☹ Jasne, vydrzim tu, ale uz mam toho pokrk 😒

zuzanockamt
24. apr 2010

ja som tiez doma az do 6.5. - nariadeny kludovy rezim a ziadne vychadzky

natalie_tmk
24. apr 2010

Preco? Mas nejake problemy?

zuzanockamt
24. apr 2010

tiez som bola v nemocke ... od minuleho piatku do pondelka ... kontrakcie a hroziaci potrat

natalie_tmk
24. apr 2010

Boze, to mi je luto 😢 Nastastie vsetko v pohode, nie?

zuzanockamt
24. apr 2010

kym nechodim do prace, tak ano ... uvidime, co bude potom

natalie_tmk
24. apr 2010

Budem drzat palce 😉 To si mala aj zo stresu?

zuzanockamt
24. apr 2010

no urcite tam zohral ulohu aj stres, vycerpanie, dochadzanie do prace a tak

natalie_tmk
24. apr 2010

No takze nieco podobne ako u mna - vycerpanost, nemala som cas, stres, ... 😒

lia23
24. apr 2010

ahojte kocky...tak co?je tu niektoo???kde ste?? 🙂 🙂 nataly..ako sa mas moja?? 🙂 🙂 uz dufam ze lepsei 🙂 🙂

misss
24. apr 2010

Ahojte..ako?
Natalie, ved este zajtra a potom by si mala ist uz "domov"..uz to nebude dlho trvat.. 😀

lia23
24. apr 2010

ahoj misss....dobre a ty??🙂dneska ma zacali boliet uz aj bradavky.. 😉

misss
24. apr 2010

No, to aj mna vtedy boleli a potom aj strasne svrbeli.. 😀 ..my celkom dobre..akurat sme sa s Tomaskom napapali..teraz sa hrajka a ja mlzem nachvilu vybehnut sem, kym ho to neomrzi.. 😀 😀 ..

lia23
24. apr 2010

miss...ale mna starsne bolia:(asi sa tstnem...boze ja nevydrzim..uz som aj rpiatelovio tom povedlal..a mam z enho piocit kao keby sa baal.. ☹

misss
24. apr 2010

no..tak skus, ak nevydrzis..aj ja som zvedava 😉 ..mozno sa fakt boji..predsa je to velka vec..a nie kazdy chalan/chlap to zvladne.,..niektorí zdrhnu.. 😒

lia23
24. apr 2010

mhm on viem ze by nezdrhol..to viem..ale on to babo by bral..ale tak ze musi...vies ako to myslim...ked som sa ho opytalal ez ci sa tesi na babo..tk mi povedla ze no tak ked bude tak sa uz bude tesit..prislo mi o take nutenee... ☹ ☹ a o ma mrzi...a co sa tyka toho testu...ja by som si ho aj spravilaa..ale ked ja zase nechcem pred nim vyzerat tak hlupo..ze si namyslam a tak..aj ekd mi pvoedal ze pred nim tak nevyzera a ze si o otom nic nemysli..ale aj tak ☹

lia23
24. apr 2010

najradsej by som bezala hned teraz do lekarne po test 😀 😀 😀

misss
24. apr 2010

si si nekupila este??ja mam doma jeden..pre kazdy pripad.. 😀

misss
24. apr 2010

aj v tescu maju.. 😀

lia23
24. apr 2010

miss..ja viem..ael tak vies kao🙂

lia23
24. apr 2010

ke kupujem tak v tescu...teda vecsinou: 😀 😀 😀 😀

misss
24. apr 2010

no..test s tesca bol moj prvy pozitívny.. 😀 😀

lia23
24. apr 2010

pepino bol moj negativny 😀 😀 😀

misss
24. apr 2010

potom som mala test Modra sprava a Mamatest..vsetky sa osvedcili a ukazali pozitivny 4 dni po vynechani.. 😀

zuzanockamt
24. apr 2010

mne ukazali testy este aj pred MS dve ciarky ... asi tak 2 - 3 dni pred MS

misss
24. apr 2010

ja som si predtym nerobila..uz kad mi to nechodilo 4 den, tak som si po ceste do roboty kupila test, ze ci nahodou a boli tam II..dovtedy by som nepovedala, ze som tehotna.. 😀 😀

lia23
24. apr 2010

lôenze ja mam rpoblem ze ja som kramy mala....a osm dva dni pred kramammi..jedine ze mne ak sommala ovulku tka sa mi to nejako posunulo...ze som hned aj kramy dostala...ale uz sa monzo oplodnilo vajicko....kebysom bola tehotna..tak by som boal dneska v 6tt

misss
24. apr 2010

ja som bola v 5tt ked som si robila prvy test..normalne som ako na ihlach, ze co ti ten test ukaze.. 😀

lia23
24. apr 2010

miss.. a si predstav potom ako sa ja citim..ale ked ja enivem co si mama mysliet..bolia ma prsia...dneska ma trosku pichlo v brusku...a vcera mi bolo zle..denska to uz nejak preslo..poobede...ked som vstala ..ale ianskei nie...ja enivem co si myliet ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre