Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
26. apr 2010

Ale to je zatila len moje zbožné prianie 🙂 Len či ozaj ☹ ☹ ☹

natalie_tmk
26. apr 2010

Meska ti ms?

zuzanockamt
26. apr 2010

mon ... a uz ti meska MS?

mon777
26. apr 2010

Ne ne...ale sme sa cez víkend hrajkali s priatelom a sa nám nechcelo naťahovať pre balóniky 🙂 No a tak dúfam v úspešnosť našej menšej nehody 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

a mala si cez vikend ovu? ... ci nevies?

natalie_tmk
26. apr 2010

Ako si to "vystizne" nazvala, ze "nehoda" 😀 😀 Ty betarka 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

no ale nejaka sanca je ... hoci my sme sa tak s MM hrajkali asi 17 mesiacov a az potom sa malemu uracilo prist 😀

mon777
26. apr 2010

Ale mne maminka povedala, že ak budem ako ona, tak mi postačí, že na mňa chlap kýchne a budem tehu 😀 😀 😀
Tak len dúúúúúúúúfam 🙂 Nebojte...dám vedieť, keď bude meškať 😉 😉 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

no ved uvidis ... ak ste sa trafili do plodnych dni, tak nejaka sanca tu je ... a drahy neprotestoval? ... lebo tito mladi chalani moc odvazni teda nie su 😀 ... co sa deti tyka

mam4
26. apr 2010

heh mon, tak to by si bola dalsia ktorym slepo zavidim, raz sup a uz tehotenska knizka v ruke 😀 😀 moja mama tiez vravela ze len ocovi trenky oparala a uz bola tehotna ale ja osm to po nej teda uuuuurcite nezdedila 😠

mon777
26. apr 2010

My práveže babulo chceme 😀 A už aj na bytík šetríme 😀 😀 Je to len (doslova) pár dní a už máme 40€ 😀 😀 To sme dobrí, čóóó?? 🙂

mam4
26. apr 2010

inak ja aj ked mam skoro pravidelnu MS tak asi nemam ovulku kedy by som mala mat lebo aj ked sa pocas mojich "plodnych" dni snazime tak nic a nic a nic ☹ nechapem ☹

zuzanockamt
26. apr 2010

veru dnes je stastie rychlo otehotniet
mon ... tak to uz mate dost teda 😀 ... my setrime skoro 7 rokov ako sme spolu a stale sme len v jednoizbaku 😀 ... ale hlavne ze sme zdravi 🙂

mam4
26. apr 2010

no tak za par desatroci aj na bytik nasetrite 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

mam ... a skusala si merat BT ... to ti najlepsie ukaze, ci mas alebo nemas ovu ... ale pokial mas pravidelnu MS, tak je velka sanca, ze mas aj ovu 😉

mam4
26. apr 2010

ako vravis zuzan, hlavne ze sme zdravi !!!!!! 😵

mam4
26. apr 2010

ked ja som dost skepticka voci tym meraniam, apson co som o tom citala a tak ... nejak tomu neverim ... ja si to vysvetlujem tak ze manzel v strese (koli paraci) a ja z neho 😉 tak nase tela jednoducho nerobia co maju lebo si myslia ze teraz neni vhodna chvila na babo 😀

mon777
26. apr 2010

No tak podľa našich výpočtov budeme mať o dva roky 50 000 SKK 😀 na € to neviem 😀 😀 😀
A tak žltý výtok večer a biely ráno...ja cem babulóóó 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mon777
26. apr 2010

Ídem papať...hneď som tu 😉

zuzanockamt
26. apr 2010

mam ... BT je dost spolahliva ... ja som merala iba pol roka a skoda, ze som nezacala skor ... pekne som na den presne vedela, kedy dostanem MS a ovu bola tiez jednoznacna 😉 ... neda sa na to spoliehat ako na antikoncepcnu metodu, ale ked chces babo, tak je to fajn

mam4
26. apr 2010

ale mozno by som mala zajst na nejaku preventivku. naposledy som mala min. leto, vtedy sa mojej gyn nepozdavali krvne testy ale ona furt vymysla, uz par mesiacov beriem kyselinu listovu, nefajcim, nepijem a snazim sa byt co najviac v pohode a kazdy mesiac si vravim, teraz to uz musi vyjst 🙂

mam4
26. apr 2010

a tie testy si kupovala v lekarni ?? maju vasci vyber ?? a co ceny ?? kolko by mi ich trebalo na jeden mesiac, tak skusobne 🙂

zuzanockamt
26. apr 2010

mon ... zlty vytok nie je dobry ... pri ovu byva taky hlienovity a tahavy ako vajecny bielok a skor priesvitny ako biely
a co sa tyka tych vypoctov, tak v dnesnej dobe 50 000 sk je nic ... kebyze 50 000 €, tak to uz hej, to uz mozem kupovat trojizbak a este mi mozno aj volaco ostane 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

mam ... ale ja nemyslim ovu testy, to su zbytocne vyhodene peniaze ... myslela som meranie bazalnej teploty ... kupis si teplomer a mas pokoj

mam4
26. apr 2010

no zuzan a to kde byvas ze za 50 kupis trojizbak aj by ti ostalo ?? 😀

mam4
26. apr 2010

no tak teplomery mame 3 😉 takze to by islo ale co ak ho zakazdym pouzijem inak a koli tomu mi ukaze inu teplotu ?? jau neviem ... 😖

zuzanockamt
26. apr 2010

mam ... byvam v MT ... teraz ceny pekne klesli, takze za tych 50 000€ sa da kupit trojizbak ... su aj drahsie aj lacnejsie ... zalezi od konkretnej lokality

zuzanockamt
26. apr 2010

mam ... treba merat hned po zobudeni kym este vstanes z postele a vzdy v rovnaku hodinu a zapisovat si to a na jednej stranke na nete si tie udaje ulozis a ono ti to pekne vyznaci ovu 😉

mon777
26. apr 2010

Viem, že nie je, ale ten čo mám teraz....No neviem neviem.

mam4
26. apr 2010

zuz a MT je martin ?? 😎 ako sa tam byva ?? nikdy som tam nebola, teda ako na vacsine slovenska 😀
a mozes mi poslat link na tu stranku ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre