Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
4. máj 2010

To si mala potom celkom fajn 🙂 Maminke bolo so mnou stále grcno 😀 Aspoň také mám informácie 😀 😀
No neviem..veď sa necháme prekvapiť. Nejak bolo, nejak bude 😀
Idem už spať, tak dobrú noc 😉

zuzanockamt
4. máj 2010

mon ... pri dievcatach sa vraj zvykne viac vracat ako pri chalanoch ... dobru noc

misss
5. máj 2010

Ahojte, dobre ranko..

Drobček chrní, kávička je na stole..ako sa darí??

Zuzi, trosku som to porovnala a je tam viacero rovnakych znakov..v každom pripade je to zaujimave.. 😀 ..teraz sa nikto neozýva (Ani UPC ani jeho_pusinka).. 😀 😀 sranda..

Inak baby, mne bolo pri malom strasne zle..vacsinou aj cely den..ale zvracala som len 1x..našťastie.. 😝 😝

trdielko149
5. máj 2010

jaj baby chvilu som tu neni a uz je tu tristo stran zapisanych 🙂 a nechce sa mi citat vsetko ...takze zacnem asi takto natalie usta mas,ucitel je riadny debil 😢 ja som tiez este chodila do skoly tehotna,dokonca prax v drogerii s bruchom som mala ale povedala som hned veducej na zaciatku ze som tehu takze vzdy mi ony doniesli pri regal vykladat a ja som vykladala ale nie na spodny regal alebo vrchny takze super 🙂 a v skole som mohla osrat vsetkych,ja som uprimna svina takze mam osobne veeela ludi pohnevanych,lebo som im povedala pravdu do oci ..no vacsina z nich sa mi uz ospravedlnila ale mozem ich..falosnych sviniarov!
neviem o akom seriali tu vravite ale neva 😉 ja som pri Emmke vracala za cely cas len raz aj to preto lebo teple granko jej nechutilo 🙂 inac som mala bezproblemove tehotenstvo nic..pribrala som ledva 8 kil to bol jediny problem u mna,darmo som si slahla slaninu s klobasou o 23 vecer,ledva gram na mna sadol,ani mi koza nepraskla,ale to preto lebo som sa netierala kadecim(oleje a mlieka) takze tak 🙂

michaa
5. máj 2010

Ahojte, nestretli ste sa niektora s poruchou stitnej zlazy v tehotenstve? ked som otehotnela, tak mi malinko vyskocila hodnota hormonu, ale bolo to v norme. teraz je to ale stale horsie a horsie. musela som zacat brat tabletky a zevraj ked nezaberu, tak mi ju budu musiet vyrezat. uplne sa toho desim. tak reku ci niektora nemate skusenost. doktorka sa tvarila normalne, akurat na gynde troschu stresovali. cele zle.
natalie, gratulujem k malej, aj ked to este nie je na 100% 🙂

natalie_tmk
5. máj 2010

Ahojteee 🙂
Dnes som si bola vybavovat zmenu adresy. Inak neviete ako to je? Ked pojdem do Franc. budem mat obciansky preukaz slovensky? A vezmu ma do nemocnice, ked mam slovenske poistenie? Budem tam vlastne ako turista?

michaa tusim som tu na konikovi videla temu o stitnej zlaze v tehotenstve, mrkni tam 😉

zuzanockamt
5. máj 2010

natalie ... podla mna by si mala mat ten europsky preukaz poistenca, ale neviem ako sa to bude na teba vztahovat, lebo tam ako turiat velmi nebudes ... treba si to zistit, aby ti potom nevysli nejake nedoplatky z poistenia

natalie_tmk
5. máj 2010

zuzi ten europsky mam uz aj teraz 🙂 Ale trvaly pobyt mi daju az po niekolkych rokoch, nie? Zatial tam budem docasne?

zuzanockamt
5. máj 2010

no kym sa dopracujes k trvalemu pobytu to bde este trvat ... neviem ako dlho vo Fr., ale UK to maju dost risne ... ja by som sa isla spytat do poistovne ako to vlastne je

natalie_tmk
5. máj 2010

Tak zajtra sa pojdem opytat... 😖 Hlavne ako je to s tym osetrenim v nemocnici, nieze ma nechaju rodit vonku na chodniku, ked nebudem mat nejake poistenie 😢

zuzanockamt
5. máj 2010

na chodniku ta nenechaju urcite, ale ak tam budes ako turista, tak to bude platit slovenska poistovna, kedze tam poistena nebudes ... a neviem ako je to potom, ked budes mat 18 a budes na slovensku este vlastne studentka, kto za teba bude platit poistenie

natalie_tmk
5. máj 2010

Dufam, ze si nebudem musiet platit vsetko sama 😨

zuzanockamt
5. máj 2010

a aku mas poistovnu?

misss
5. máj 2010

Ahojte, ahojte..
tak dneska som predsa skocila do drogerie a kupila som si test..zase vysiel NEG..tak snad ma neklamu, ked mrcha stale nechodi..uz mi meska 5 dni..tak snad nic.. 😒

zuzanockamt
5. máj 2010

misss ... a k lekarovi nejdes?

misss
5. máj 2010

este nie, ale idem sa objednat..

natalie_tmk
5. máj 2010

zuzi vseobecna.
misss a kolko ti najviac uz meskalo?

zuzanockamt
5. máj 2010

natalie ... tak si kuknu toto ... ale neviem, ci to bude pre teba platit
http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=186

misss
5. máj 2010

to s tym meskanim je take diskutabilne, lebo len 2 mesiace nekojim a počas kojenia to chodi ako chce (napr. som aj mesiac nedostala).. 😀

lia23
5. máj 2010

ahojte kocky..no co ako sa mi mate??dufam ze dobre??

misss ty este MS nemas?? 😀 😀 😀 zeby dieme spolu tehulkovat??? 😀 😀 bo ani ja nemam 😀 😀 😀

norikk
5. máj 2010

miss pocas kojenia to je normalne,ze menzes neni, za to mozu hormony,ktore sa vylucuju pocas kojenia,aj som citala clanok,nech sa zeny nespoliehaju na kojenie ako antikoncepciu....ale ze uz dva mesiace nekojis,no newem teda 😀

lia,tak som zvedavaaaa 😀 ....ked si spomeniem na to svoje : " zajtra mam dostat kramy...a nic....dnes mam dostat kramy...a nic...uz mesakju jeden den...uz dva....hmmm...." to napätie na wc zakazdym,a teras clovek nevie,ci sa tesit,aleo co....ja som neskakala ani od zufalstva ani od radosti...ja som to proste brala take ako prislo 😀 "aha....no nie su...", ale aj som mala strach,ci nie som chora abo co 😀 a teras sa tesime na mimco 😅

lia23
5. máj 2010

norikk..asi tak nejak..ja berm teraz duphaston...teda brala posledny mesiac..no a ed som brala teraz 4 mesiace tak mi prisli tak na 26-27 dne..a dneska je uz 28 a nic..stale cakam...ze pride a nic...brucho bolii...halva boli...ale okrem toho nic....uvidime.. 😉

lia23
5. máj 2010

a este som zabudla doddat ze prsia bolia..

norikk
5. máj 2010

kedy sa chystas k lekarovi??
ja idem o tyzden do poradne,tak dufamze aj ja sa konecne dockam,co to bude 🙂

lia23
5. máj 2010

hmm neivem..no tak asi tyzden pocka..a potom pojdem...a necitis ty sama co by to molo byt?,a brusko uz mas?🙂 🙂

norikk
5. máj 2010

ja newem .... tak sa upiname na to,aby to bolo dievca,ze nakoniec bude chalan 😀 ...hej mam...preto sme boli konecne kupit tehu nohavice,bo vsetky rifl su strasne nepohodlne,co mam...

mon777
5. máj 2010

Ahojte dievčence 😀
tých príspevkov tu ale je 😀 😀 Žeby môj šarm zabral a ožilo to tu?? 😀 😀 😀
Liuš...zvedavá som asi viac ako ty, či budeš tehu, alebo nie 😀
Nati...hmm...to s tým Franc. Neviem, ako to teraz je, ale môj kamoš šiel do Tal. a tam dostal trvalý asi po roku...Ale to bolo ešte keď som bola 5. na ZŠ 😀

lia23
5. máj 2010

hmmt ak treba verit a uvidies z bdue dievcatko 🙂 🙂 🙂 ja by som tiez chcela radsej dievcatko 🙂 🙂 🙂 a tak preco si brusko neodfotis a nedas sem🙂aby sme aj my videli 😉 😉 😉 😉 sup sup..odfotot sa chod 🙂 🙂 🙂

natalie_tmk
5. máj 2010

zuzi vdaka za link 😉

norikk
5. máj 2010

haha ne priatel ziarlivy 😀 .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre