Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
5. máj 2010

😀 😀 😀 mon..no tak to som aj jaa...al eked ja neivem...neivem ci by to bol dobry napad...asi teraz niee...ael tak co uz no...ale ja som tiez zvedava strasnee 😉

lia23
5. máj 2010

ved my ta tu predsa neznasilnimeeee 😀 😀 😀 😀

lizatko1009
5. máj 2010

baby ja som tiez chcela len dievcatko a nakoniec chlapec a uz by som nevymenila za nic na svete, ale baby su v dnesnej dobe horsi ako chalani a nebude potrebovat tolko somarin ako dievcata 😝 a nepride mi domov tehotny 😀

mon777
5. máj 2010

Liuš...ja mám niekedy tiež pocit, že mám na to čas. Vlastne si aj hovorím, že mám, ale keď moja túžba je silnejšia ako rozum ☹ A aj tak...keby som bola teraz náhodou tehu, tak neviem, či by som si ho dokázala dať preč. Ale zase keď sa na to pozriem z tej strany, že by som rodila v 3. ročníku na strednej, nemala robotu a bývala ešte s rodičmi, tak neviem. Asi by šlo preč. ☹ ☹ ☹ ☹

natalie_tmk
5. máj 2010

lizatko ja som asi ako jedina chcela vzdy chalanov len. A teraz baba 😀 (sice este nie 100%na 😀 ). Ale tesiiim sa aj tak 😵

lizatko1009
5. máj 2010

ved jasne, hlavna vec aby bolo zdravucke a uz to je jedno co to bude, ja chcem este tiez dievcatko, ale to si musim spravit inde 😀

lia23
5. máj 2010

mon..no tak to ano...ja tiez mam pocit ked tak rozmyslam..ze nech nie som sprosta...ze mam cas nech si dokoncim skolu ..ale potom pridem sem na MK.....a rozmyslam aek to je rkasne....zenyyyy to ste ma vy pokaziliiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale nie...rpote ja neivem...a teraz urcite aj ked cehm babo..ael terza by prislo urcite nevhod....ale prec by som ho urcite nedalaa 🙂 🙂

natalie_tmk
5. máj 2010

Inak baby, zabudla som napisat, ze mi volala dnes doobeda matka... pytala sa, kedy ochadzam a hovorila, ze sa dohodli s fotrom a poslu mi nejaky balik penazi 😵 😵 😵 KONECNE! A mam jej poslat vsetky papiere, kde treba podpis rodicov 😵 Aspon ze uz dostali rozum 😅 😀

lia23
5. máj 2010

lizatko..moja..ty si uz v pohodke??,byvaly nerobi problemy??? 😉

lia23
5. máj 2010

nataly..tak to sa moja tesims tebou...predsa sa asi len umudrili... 😉 😉 😉 😉 este ta zoberu aj naspet....keby si si mala vybrat medzi vasimi keby ti povedlai ze mas prost ze t pomozeu..alebo tym Francuzskom co by si si vybrala??

lizatko1009
5. máj 2010

lia, dnes mi akurat prislo predvolanie ohladom toho co ma napadol v byte, to bude 😖
vcera som si bola po zosity do skoly a stala som na sidlisku este potom s kamoskou a isiel jeho brat s kamosom a ja by som si ho ani nevsimla a zacal mi nadavat, ja som mu len tolko povedala, este ma take hovno neurazilo ake si ty a zdekoval sa 😀

zuzanockamt
5. máj 2010

mon ... tak preco nepouzivas HAK, ked hovoris, ze by male slo asi prec 😕 😕 😕 😔

mon777
5. máj 2010

Liuš ... ja som na tom podobne...s tým MK. A aj keď idem po vonku a vidím mamičkám tie šťastné výrazy na tvári, tak si jednoducho nemôžem pomôcť. Ako...keby sa Peťkovi podarilo nájsť si robotu tu v LV a jeho ocko by nám prispel na byt, tak by som si ho nechala...ale ak by som mala ostať doma a každý deň počúvať, že sme boli sprostí, keď sme si urobili decko a že sme nie sebe, ale jemu pokazili život...to by som neprežila.

natalie_tmk
5. máj 2010

lia radsej Franc. K nim sa nevratim uz nikdyyyy

mon777
5. máj 2010

Zuzi...ja fakt neviem, či by šlo. Neviem. Neviem, čo by som robila. v hlave mi behajú rôzne myšlienky, ale ani jedna nie je 100%.ná.

zuzanockamt
5. máj 2010

mon ... tak si to treba aspon ciastocne zariadit tak, aby ste boli vsetci traja - teda aj pripadne babo spokojni ... a potom sa aktivne podielat na jeho vyrobe ... ja som tiez mala aj tehu kolegyne aj deti okolo seba, ale musela som si pockat dost dlho, kym sme boli schopni sa postarat o dieta ... ked som si nebola na 100% ista, ze to zvladneme, tak som radsej neriskovala ... nema to vyznam

mon777
5. máj 2010

No veď to. Ale tak čo už.

lia23
5. máj 2010

lizatko..no tak on ta napadol???tak to je dobry hlupaaak..kreten..to je obycajny debil ked si dovoli na zenu zodvihnut ruku..a este aj na zenu tkora s nim ma dita...teda poriadna cez hubu by sa mu zisla...a odbila si ho krasne....som an teba hrdaaa 😉 😉 a drzim palce aby setko dobre dopadlo..

mon...no ved tot....tie vycitky...sestra sa mi teraz rozvadza..t.eda uz druha sestra..jedna je uz rozvedena..tak to keby ste boli v nasej rodine..tk to j e katastrofa..oco je rposte za rodinu asi aj v tej nahorsej situaciu...proste on je v tomto zaryty...tak ench sa nerozvadza a tak..normalne cakam kedy jej zato streli...ale on to nepochopi...a bojim sa ze by som ich dodrbala tymto este viac...at o encem..rpeto je terza nepripustne babo..

nataly...hmm no tak to ti verim...najdalej od nich coo??? ☹ dufam ze uz budes mat sekto len a len dobreeee 🙂 🙂 🙂

lizatko1009
5. máj 2010

lia pred 2 tyzdnami mi vbehol do bytu a bola som sama s malym a vtedy sa to stalo a este rozmyslam ci dam trestne oznamenie co o mne pisal na fb.

lia23
5. máj 2010

lizatko...urcite by som dala..nech skroti hormony...

natalie_tmk
5. máj 2010

lizatko a malemu neurobil nic?

trdielko149
5. máj 2010

natalie chod do poistovne zdravotnej to je najistejsie 🙂 norikk ja ked som mojmu povedala ze som tehu tak vyhlasil ze to bude dievcatko ..a mame babizňu Emmku 😀 ja si uz ani neviem predstavit ze by sme mali chalana,skrinky mam plne satociek,sukniciek,letnych suprav samozrejme ruzovych a fialovych 🙂 a tu je jedna fotka na ukazku aku mame my princeznu domka 😵

lizatko1009
5. máj 2010

lia ved asi dam, ved keby si vedela co popisal na fb na moje meno by ta slak trafil.

natalie malemu nic, on maleho ani nevidel, lebo bol v kuchyni a stalo sa to na chodbe.

mon777
5. máj 2010

Preboha!!! To je čo za debila?? 😲 😠 😠
Malý je v pohode? A ty??

Liuš...ale keď ja jednoducho neviem. Neviem, či by šlo preč, či by som si ho nechala. Neviem.

mon777
5. máj 2010

Trdielko ... krásnu princezničku máte 😉 Fialová jej pristane 🙂

lia23
5. máj 2010

lizatko..a ak mozem vediet....co ti spravil???svina hnusnaa...neznasam chlapo, ktori si dovoluju na zeny... 😠 😠 😠 😠 😠

mon..myslim ze by si ho nedokazala dat prec... 🙂

misss
5. máj 2010

ahojte..
Mon, aj ja si myslim, ze by si ho nedala prec..

Lius..mrcha stale nechodi, ale uz 2 testy vysli negativne..a kazdy bol ina znacka..tak pochybujem, ze by sa mylili..ved uvidim, ci vobec dojdu.. 😀 😀 Najhorsie je, ze ked sa budem musiet teraz objednat na kontrolu, tak nebudem vediet povedat, kedy budem mat "PO"..snad to nebude problem.. ☹ 😒

lia23
5. máj 2010

misss...ale tak ked vysli negativne..tak hadam nebudes.. 😉 😉 ale uvidime ci aj mne pridu kramy..mna stale boli brucho..prsia bolia..aj ekd lezim na bruchu....v noci...tak bolia...aj hlava bolieva...no neivme neivem...

natalie_tmk
5. máj 2010

Ja mam teraz krce v bruchu 😒

lia23
5. máj 2010

misss--akj ked ja si tiez myslim ze by si to mohla mat z toho kojenia...ael tak c...musis len vydrzat..alebo fakt k tomu doktorovoi..ked prides za nim..ze nemas rkamy...a ze ci by ta mohol pozriet..tak to urcite spravii

zuzanockamt
5. máj 2010

lia ... tak sprav test a budes vediet 🙂 ... ak ti meska MS, uz ti test ukaze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre