Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
6. máj 2010

To je pravda 😀 Tak tu ju máš vo väčšom 😉 😉

lenrie
6. máj 2010

ahojte kocky,no super tema 😀 tak sa pripojim,ja som pri malom srtvila nad zachodovou misou skoro clee 4 mesiace ako mi bolo zle,schudla som asi 4-5kg a ked to preslo,pridalko sa neskutocne palenie zahy ale fakt priserne a potom problemy smocovymi cestami a primalej som nezvracala ani raz,akurat vzdy ked som rano vstala som s amusela najest lebo by som odpadla ale ja som mala nizky tlak

norikk
6. máj 2010

to je lepsie 😀 krasna krasna 🙂

lenrie
6. máj 2010

mon ale ti pristane take babo 😵 😵 😵

norikk
6. máj 2010

hmm lenrie...vsade sa hovori o vysokom tlaku v tehu, ale ako v poslednom case sledujem,kazdy ma nizky, aj ja obcas 😀 ....

lenrie
6. máj 2010

aj ja pridam jednu taku malicku,mne tak chyba take malicke babo 😵

mon777
6. máj 2010

Lenrie ... krásne deťúrence 😀
norikk ... však je nádherná?? Ale už dávno som ju nevidela. Teraz by mala mať už asi rok 😀 Lebo na tej fotke mala 3 a pol mesiaca a 6,3kg 😀 Sa nám s tým vtedy prišla jej maminka pochváliť, ako rastú a priberajú 😀 😀

lenrie
6. máj 2010

no ja mam stale nizky ale v tehu pri malej to bolo horsie,neskutocne sa mi tocila hlava,mala som nakazzanu aj kavu 😉

lenrie
6. máj 2010

mon ,dik,len moji su uz velki a strasne nepocuvaju,mlatia sa v jendom kuse 😠 😠 😠 😠 😠 a ake to bolo malicke ☹

mon777
6. máj 2010

Ďakujem, lenrie 😀 Keď som ju mala na rukách a mamina to fotila, tak z nás nemohla a začala plakať 😀 😀

norikk
6. máj 2010

baby prave som bola na vahe....pribrala som od zaciatku tehu 7-8 kil 😨 😨 😨

zuzanockamt
6. máj 2010

tlak mam aj ja nizky zatial, dufam, ze sa to nejako nezvrhne neskor
norik ... to mas aj dost od zaciatku ... ja mam zatial + 4kg, tak dufam, ze do konca sa zmestim do + 10 kg 🙂

norikk
6. máj 2010

ta ja to vidim na tych 20 kg dokonca ☹ .....ale pozn. : na zaciatku tehu som mala 46 kil 😀

mon777
6. máj 2010

Ja som nízkotlaká stále, tak som zvedavá, čo bude v tehu 😀 😀

lizatko1009
6. máj 2010

nirikk nic si z toho nerob ja som pribrala 22kg a este 4kg mam nadramec

mon777
6. máj 2010

norikk ... 46?? To mi chceš povedať, že si bola ľahšia ako ja?? 😲 A to sa dá?? 😀 😀 😀

norikk
6. máj 2010

ale to bolo "rapidne" shcudnutie....moja bezna vaha bola 50 kg 😀 tak mozno,ze tehu som si to upravila naspäť...kazdy vravi,ze vyzeram teraz zdravsie

norikk
6. máj 2010

ale aj tak ma sokla rucicka na vahe 😀 ...trochu som s azacala prepchavat...najmä sladke 😅 😅 😅 ..to sa proste neda odolat...a naj,mä ked uz nevolnosti nie su....pucim do seba jak newem co 😀

mon777
6. máj 2010

To ja som si asi od siedmej triedy na ZŠ držala váhu na 47,5 kg a pred mesiacom sa mi dajako ukázalo 51kg a nechápem, kde sa tie potvory kilá nabrali 😀 😀

lenrie
6. máj 2010

bbay ja som mlaa od zakladnej 48 apo porode som schudla na 42 a teraz horko tazkomam 47kg 😠 😠 😠 😠 a chcem pribrattttttttt

mon777
6. máj 2010

Stále lepšie, ako keby si mala po pôrode ostať ako sloníča 😀 😀 😀

norikk
6. máj 2010

no to je proste nefer, ze dakto nehcce a pribere a dakto kto chce nedajboze

mon777
6. máj 2010

Ouki, baby. Ešte 5 minút si tu posedím a potom sa asi pôjdem trochu učiť. Mala by som si ísť opraviť známky zo semináru z biológie a NIČ Z TOHO NEVIEM 😠

mon777
6. máj 2010

Inak podľa veku a výšky by som mala vraj mať 55kg. To by som už ako katastrofálne vyzerala?? 😀 😀

lenrie
6. máj 2010

inac ako rozmyslam jeden cas na strednej som mala tych 54kg a vtedy som bola spokojna,ja mam vysku 166cm...juj,mon nezavidim ucenie ale mna to caka od septembta,zas vyska

mon777
6. máj 2010

No dobre...idem sa ja trochu šprtať. Držte palce 🙂 Ešte sa sem dnes zastavím asi. Ak sa mi bude dať. 🙂

norikk
6. máj 2010

a co studujes lenrie?? a externe??

mon777
6. máj 2010

Ja mám 159cm 😀 A priateľ 189 😀 Taký maličký výškový rozdielik 🙂 VŠ?? A aká??

Ja už fakt padám, lebo sa odtiaľto znova neodtrhnem 🙂 ... keď s vami sa tak dobre píše 🙂

lenrie
6. máj 2010

no zacala som pred otehotnenim ucitelstvo nj a bviolu ale tam sa uz nemozem vratit,tak idem na socialnu pracu,nech aspon nieco mam 😉 a externe

mon777
6. máj 2010

A to si po strednej tam hneď šla, či ako?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre