Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lenrie
6. máj 2010

jj,po strednej ale tam uz nejdem spat,teraz idem na inu vysku...ja som ostala na vyske tehotna,dala som prerusenie a teoreticky mozem spat ale externe sa neda a denne nechem ☹

mon777
6. máj 2010

Jáj. Ja som uvažovala aj nad tým, že ak by ma nevzali po gympli na VŠ, tak by som šla robiť a prišla by na rad rodinka 🙂 Už teraz vidím, ako ma budú všetci odcudzovať, že z gympla na VŠ jednoducho musím, ale tak čo už 😒 Potom by som to skúsila znova na rok...na externé. A ak ani vtedy nie, tak by som si žila ďalej spokojným životom matky 😀

lenrie
6. máj 2010

ja mam tiez gympel a zijem 😀 tak neboj

mon777
6. máj 2010

A manželky, samozrejme 😀 😀

mon777
6. máj 2010

Aj ty máš gympel?? No..tak parádička potom 😀 Ozaj...odkiaľ si??

lenrie
6. máj 2010

no mam bilingvalny gympôlel,stvrdla som tam5 rokov 😠 😠 😠 😠 😠 a som z Kosic,ale odkedy som s avydala byvam v Sabinove,ale do kosic chodim casto,kedze tam mam rodicov,kamosky

lia23
6. máj 2010

cawinko babyy..ako sa amte??babetka posluchaju?? 🙂 🙂 🙂

norikk
6. máj 2010

ahooj lia...kramy nic?? no posluchaju snad...ale kopat ho asi neprinutim 😀 ..

natalie_tmk
6. máj 2010

Dobry vecer 😵

mon777
6. máj 2010

No tak som vás prišla pozrieť ešte na chvíľku pred spaním 😀

lenrie...hmm...na bilingválny mi chodí kamarát, čo tam prestúpil z nášho gympla 🙂 Sabinov...to je kde presne??

Liuš, ahojki 😀 No čo...tehu či netehu?? 🙂

norikk...veď počkaj...prídu časy, keď ti to kopanie začne liezť na nervy 😀

Nati ... ahojček 🙂 Naučená?? 🙂

mon777
6. máj 2010

Baby, nechcite mi povedať, že tu bude znova tak mŕtvo, ako pred pár dňami 😠 😀

natalie_tmk
6. máj 2010

mon BU-BU-BU 😀 😀 A neucila som saaaaaaaa 😵 rebelujem 😀

mon777
6. máj 2010

Ty nerob!! Veď chytím infarkt 😀 😀 Ani ja som sa nie 😀 😀

natalie_tmk
6. máj 2010

Rebelujeme spolu? 😀 Ja pocuvam pesnickyy... co pocuvas? 😎 A pisem s bratom 😀

mon777
6. máj 2010

Momentálne len šuchot zo sestriných slúchatiek 😀 Ale inak folk metal 😎 Čo asi ty moc neuznávaš 😀 Nemám pravdu?? 🙂

natalie_tmk
6. máj 2010

Ja pocuvam vseeetko. Totaaalne vsetko. Punk, rock, metal, country, techno, hip hop, pop, disco, ... 😀

mon777
6. máj 2010

Metal?? Hmm...a čo také metalové?? 😀

natalie_tmk
6. máj 2010

Tvoj naj zaner? 😀

mon777
6. máj 2010

FOLK METAL!!! 😎 😎 😎 Korpiklaani, Eluveitie, FAUN, Vrbové Vŕby, Corvux Corax .... sem-tam a tak 😀

natalie_tmk
6. máj 2010

Alestorm, Cruachan, Eluveitie, Finntroll, Korpiklaani, Metsatöll ? 😀

mon777
6. máj 2010

Takže Finntroll, Korpíci, Alestorm?? Hmm...musím uznať, že máš vkus, dievča 😀 😀 To aby som sa začala báť, že mi preberieš Peťka 😀 😀 😀 On je na tie tri kapelky mocno zaťažený 😀 😀 😀

natalie_tmk
6. máj 2010

Ved som ti hovorila, ze byvam k nemu blizsie ako ty 😀 😀 😀 😀

norikk
6. máj 2010

preboha baby,ja ze co to za krkolomne slova 😀 aj ja som pocuvala metal....mne sa paci symphonic,,klasika nightwish.....ale posledny rok a pol som ficala na discu a techne,proste dance hodinove remixy a odkedy som tehu,tak ticho...niekedy sem tam dajaku pesnicku, ale inak mi hudba a najmä ta otrepana z radia leze straaasne na nervy 😀

natalie_tmk
6. máj 2010

Nightwish mam rada aj ja 😵 A maju krasne klipy 😉

norikk
6. máj 2010

ale odkedy som tehu,ja nemozem ani ciernu farbu...akosik mi to male prinieslo farby do zivota...je mi az na vracanie zo sivej,hnedej ciernej,ja newem preco...mam rada farby zrazu,som ina 😀

mon777
6. máj 2010

Nati...nie nebývaš 😀 V BA je menej často, ako u mňa doma 😀 😀

norikk...hmm...Nightwish, Within Temptation...aj tie si občas zapnem 😀 Typické babské metalovky 😀 A rádio ani ja nepočúvam. Niekedy si zapnem VIVU a počúvam staré dobré vypalovačky typu: Lemon tree, Yellow submarin, či ako sa to píše 😀 Ale inak nič 😀 Len moje mp3 😎 😎

natalie_tmk
6. máj 2010

mon... tak potom nic 😢 😀 😀 😀

Jatiez svoje mp3 😵 mam takych 20naj a tie mi idu vzdy dokola 😀

norikk
6. máj 2010
natalie_tmk
6. máj 2010

Tu malicku som videla 😵 😵 😵 Videla som hned prve jej vystupenie este na kastingu, ked sa porotkyna rozplakala 😵

natalie_tmk
6. máj 2010

Inak mam este rada - Bullet For My Valentine 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre