Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
12. máj 2010

Hmm...moja najsamfantastickejšia kamarátka z triedy mi dnes jeden testíček kúpila 😀 😀 no a v tom testíku mám v podstate jeden grátis, takže asi jeden padne za obeť teraz a druhý potom po MS 😀 😀 Neviem. Ja som TAK nechutne zvedavá, že čo sa deje, že to musím vedieť!! 😀

A to nevadí, že mám krámy?? Myslím pre ten testík 😀

mon777
12. máj 2010

Ďakujem Natali 🙂
Bože, baby...ja vás tak moc ľúbim!!! 🙂 😉

danulicek
12. máj 2010

mon, ja si to celkom viem predstavit...presla som si tym na zakladnej skole-i ked neviem, ci ma neznasali, ale robili si posmesky atd...i ked nie v takom pocte, ale pozri.. myslim, ze aj ked mas 17 rokov, si urcite vyspelejsia ako tvoje spoluziacky, ktore vykrikuju na celu triedu a ich zmyslom bytia je ohovarat. Asi nemaju nic zaujimave na praci, ked sa musia sustredit na teba.. Ty mas priatela, milych rodicov, a myslim, ze to je vyborne zazemie do buducnosti 😉 vydrz este nejaky ten rok dva, to ubehne ako voda a uz potom bude len lepsie... 😵

norikk
12. máj 2010

ten test neukazuje pritomnost krvi,ale hormonu HCG...mas test Women Secret? 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

mon ... to nevadi, ze mas MS ... skus a uvidis a ten druhy test sprav az po MS, tak ako pise natalie 😉

danulicek
12. máj 2010

a este ti napisem, ze u mna padlo za obet asi 8 testov, kazdy samozrejme negativny... ale dufala som, ze tie dve ciary tam ocami vykuzlim 😀
takze moja rada ako skusenej testovacky: ak ides robit test, ozaj len jeden a druhy si usetri o par dni 😉

mon777
12. máj 2010

norikk ...Via-med mám 🙂

Dani...ony sú tak trápne a nepríjemné...dokážu urobiť človeku peklo zo života ☹ Ohovárajú sa dokonca aj medzi sebou. A vraj kamarátky 😀 😀

Zuzi...no...asi idem testnúť, kým je sestra zažratá do maturít, ocko v robote a mamča sa hrá na druhom PC karty 😀 Len keď ja sa tak strašne bojím výsledku, že ho až ani nechcem vidieť ☹ ☹

lia23
12. máj 2010

hmm mon...zlatko..ams to fakt dost blbe..take ako ja..ja tiez prvy den ma starsne brucho bolelo..az do odpadnutia mi bolo..a dalsie dnie uplne slabucke..v pitarok idem ku dr..uvidime co mi povie...hmm a tie truby si nevsimaj..su to len zavistlivky hnusne..trapne hlupane...nreis take...oni by to urcite nezvladli keby boli tehu..tak ench idu do riti... 🙂 🙂

lia23
12. máj 2010

mon..a uz si si robila test??

mon777
12. máj 2010

Liuš...ešte nie, ale chystám sa teraz, len mi netreba cikať...vlastne treba, ale to mi treba celý boží deň a potom zo mňa vylezie len trolinka 😀 😀 😀

lia23
12. máj 2010

hmmm no mozno budes tehu 🙂 🙂 🙂 chora nie is???

mon777
12. máj 2010

Na 100% nie som chorá 🙂 Ako som už spomenula, žalúdočné ochorenie akéhokoľvek typu som vylúčila, pretože ma žalúdok, ani črevá nebolia. A nechodím po vonku holá, tak ani prechladnutá nemôžem byť, že by som preto tak často cikala. No a keď sa pozriem na "naše večerné aktivity", tak by som sa tehu nečudovala 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

mon ... tak som zvedava na vysledok 😉 ... to je jedno, ci tam budu // alebo len /, ale tak budes aspon vediet na com si

mon777
12. máj 2010

No asi tak 😀 Hmm...má to citlivosť 10 😀 To by malo ukázať dosť presne, nie?? 😀

mon777
12. máj 2010

Kokóóós....sa mi ruky klepú 😀 Normálne sa mi prestalo chcieť cikať 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

mon ... tak s citlivostou 10 to je super, to uz ti ukaze isto, ak si tehu ... mne ukazal aj s citlivostou 20 2 dni pred MS

mon777
12. máj 2010

To aj 20 je?? 😀 Koksóóóó 😲 😀 😀 😀

mon777
12. máj 2010

Baby...držte mi palček..idem cikáááááť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Bojíííím ☹ ☹

zuzanockamt
12. máj 2010

mon ... aj 25 je 😀

lia23
12. máj 2010

mon...hmm ja fakt neivem co by to mohlo byt...jedine co mi pride take je tehu🙂kolko mas uz tu "MS"???sprav si zajtra testik hendrano.. a uvids..🙂drzim ti palce..som starsne zvedava 😀 😀

lia23
12. máj 2010

boze mi zacalo normlane z teba bit rychlejsie srdce 😀 😀 😀 ako keby som si ja robila ten test 😀 😀 😀 😀

lia23
12. máj 2010

no coo? 😀 😀 😀 😀 moooon...// ????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som nedockava z vysledku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa mi ruky klepu asi aj za tebaaa 😀 😀 😀

mon777
12. máj 2010

Mne sa chce plakať ☹ ☹ ☹ ☹

mon777
12. máj 2010

Už plačem ☹

zuzanockamt
12. máj 2010

mon ... tak co? ... / ?

mon777
12. máj 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ /

lia23
12. máj 2010

mon...neplaac...to je mozno tym zee ako vravis chodis kazdu chvilku za WC...a v noci sa predovsetkym tvori HCG...o par dni vyskusaj znova..enboj bude dobreeee ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
12. máj 2010

ved mas este kopec casu ... ja by som to takto tragicky nebrala, ved si sama pisala, ze aj tak by si ho asi musela dat prec 😔

mon777
12. máj 2010

Ale ja som zmenila názor na vec 🙂

lizatko1009
12. máj 2010

mon kolko mas rokov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre