Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lfs
7. sep 2009

maja177 neboj raz to určete príde, tak ma upokojovali iní keď som rodila ja.
Ale až teraz viem, že to boli len slová súcitu...
Teraz som tehotná a čakáme bábo, som pokojná, len ma niekedy vie dojať ten termín T, že ako to bude.
Aj mne sa pri prvom dieťati preháňali hlavou rôzne myšlienky a chcela som to mať čo najskôr za sebou.

Prajem tebe aj Natálke nech ste čo najskôr spolu a zdravé a šťastné... 😉 😉 😉

maja177
7. sep 2009

hm dik

phoebe003
8. sep 2009

Dobré ránko kočky, tak já mám dítko ve školce, nakoupeno a jdu něco dělat...

adrika3800
8. sep 2009

steelska,ja som pred 16 rokmi otehotnela (mala som 16,malý sa narodil,keď som mala 17 rokov a 1 týždeň), naši z toho boli na vetvy,lebo chceli mať zo mňa vysokoškoláčku, a keď už mi narástlo bruško,tak už boli super a najviac super boli,keď sa narodil Radko.Môj otec sa mi o neho staral,keď som bola v škole a hovorieval,že ani o nás (ako jeho deti) sa tak nestaral ako o vnúča.Normálne ho prebaloval,kŕmil ako pravá mama 😀

maja177
8. sep 2009

baby, kde ste? 🙂

phoebe003
8. sep 2009

maja tu som, tu som, za kaktusom... 😀

maja177
9. sep 2009

ja mam zasa perfektny spanok. tvrdne mi brucho jak slak a nejak to boli 😖

phoebe003
9. sep 2009

Dobré rááááánko mamulenkyyy Jaká byla noc? u nás f pohoděěěěěěě Eliška je ve školce, dmu se pýchou, jak mi ji paní učitelka dneska vychválila A já jdu vyžehlit, uklidit a pak vařittttttttt

Maja a to ješně nespíš v takovouhle kritickou dobu?????ve 4 ráno..... A nerodíš ještě???

adelka89
9. sep 2009

maji, uz se to nejspis blizi

maja177
9. sep 2009

fibi, kedy si mna videla za posledny mesiac spat o stvrtej rano 😉 pravidelne mam prebdene noci ☹
dnes som bola na ctg, zachytilo mi kontrakcie, vysetrenie jak od mesiara, ale nevadi, bolelo to jak fras, zacala som este aj krvacat, vraj sa otvaram, a mozno sa este dnes v noci aj vratim... tak som zvedava, ci sa malej uraci konecne. tlak na paradu, ze 150/100, predpisali mi magnezko, az 6 tabliet denne ale tie brat nebudem, ani keby co, ved by som isla rodit ozaj na vianoce 😔

phoebe003
9. sep 2009

Maji, no však už máš na čase, už přetahuješššššš 😀 😀 😀 Ale přeju ti to, aby jsi to měla konečně za sebou. porod je ten neeeeejkrásnější zážitek....Pravda....trochu to bolí, ale stojí to za to... 😵

adelka89
9. sep 2009

maji, myslim, ze dneska jeste pojedes, ale nezapomen nam predtim jeste napsat, nez tatka nastartuje auto 😀

boobinka
9. sep 2009

holciny, vidim ze to tu mate uz rozbehle mezi sebou... muzu mezi vas?
sice nejsem tehulka, ale uz maminka 13ti mesicniho klucika. Dite bylo neplanovane a pocate v 17ti, v 18 porodila a nyni je mi 19... a rada bych kdyby Vojtisek mel sourozence co nejdrive. Ma to jedno ale... chybi nam tata ☹
Ale touha po dalsim miminku je moc silna... 😒 muzu tedy alespon mezi vas?

valria321
9. sep 2009

tehotenstvo a stať sa momou je niečo krasne ešte som len buduca mamina tak aj preto ťa chapem boobinka a to si sa niak poponahlala stym prvym že🙂 😝

adelka89
9. sep 2009

boobi vitej 🙂
jsi s malickym sama? nebo bydlite u rodicu?

boobinka
9. sep 2009

dekuji za privitani, moc me to tesi 🙂
bydlim u rodicu, sice obcasne pohlidaji, ale vychovavam a staram se o nej sama... jedine v cem mi pomahaji je s domactnosti, tak alespon se tolik nenadru 😉

adelka89
9. sep 2009

boobi tak to mas dobry 🙂

boobinka
9. sep 2009

adelko, jen mi tu chybi chlapska ruka... a Vojtiskovi tata na dovadeni lumparen 😒 Jsem vzdy zasadne touzila po uplne rodine ☹ holky, drzte mi palce... zitra jdu na ustni maturitu, tak at ma alespon mamu k necemu 🙂

botis
9. sep 2009

boobinka drzim palce na mature, inak tvoj syn je rovnako "stary" ako moja dcerka 😉

boobinka
9. sep 2009

botis dekuji, vidim ze Sašenka bude mít sourozence 🙂

maja177
10. sep 2009

bobinka, ja som tiez bez chlapa... co uz 😔

phoebe003
10. sep 2009

ahojky holky, dobré ránko vinšuju:D 😵

bobinka vítej. neboj, chlapa si najdeš...s jedním děťátkem to nebude problém.jinak Vojtík je moc hezoučký kluk a je ti i dost podobný 🙂 😵

boobinka
10. sep 2009

Snad Vojtiskovi najdu alespon kamarada 😉
Ale jsem radeji bez nej, nebot jsem po nem musela uklizet kde kazdy drobek a posledni dobou se nechoval pekne k malemu...
Tak mam zahajeni za sebou a ted jedu zpatky uz naostro a budu tam az do vecera.
Tak preji pekny slunickovy den 🙂

maja177
10. sep 2009

hlasim, furt som cela ☹ slahne ma, slahne, slahne, slahne ☹ brucho ma boli stale, krize jak by dal, ale nic sa nedeje... ☹ 😔

adelka89
10. sep 2009

majinko, je mi te tak lito 😔 chudatko.
Mluvila jsi s doktorem o vyvolani porodu? TO se dela nejak do 14 dnu od terminu,ne?

maja177
10. sep 2009

adelka, vraj este desat dni, az potom 😠 to uz budem tahat 42. tt! co tahat, pomaly aj koncit ☹ a bojim sa, aby sa cosi nestalo, ved aj voda sa kazi, babo je velke, placenta uz nefunguje tak jak ma ☹ to mas dnes tak. nedas, nemas... a ja nemam prachy na to, aby som podplacala doktorov, aby somnou nieco robili 😒

adelka89
10. sep 2009

jej chudatko nasse.
neboj se tehotenstvi do 42tt je normalni, fakt, voda se sice kazi, ale miminko by ve spatne vode nebylo 🙂 takze to ber tak. Placenta nefunguje tak jak ma, ale Natalka ma prave tu vodu.
Drz se

maja177
10. sep 2009

adel, ale ta voda jej neda ziviny...

adelka89
10. sep 2009

maji, ale placenta taky ne, pupecnik mas porad a pupecnik vede okyslicenou krev a taky ziviny male primo do telicka, placenta ma velkou funkci,ale predevsim ve 2.trimestru. kolem 6.mesice tehotenstvi se jeji funkce snizuje a kdyby to tak bylo spatne,tak to takhle priroda nezaridi takze klidek maminko 🙂

maja177
11. sep 2009

adel, to je vsetko pekne ze mam pupocnik, ale ten spaja malinku s placentov, a ked mi odide placenta, tak mam smolu... neries to, proste viem ze to je nebezpecne... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre