Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
15. máj 2010

pepsyna..mozno natom nieco bude...no my sme taky ze sme sa vzdy bavili na rovinu...ench to bolo akokolvek..rpeto som nikdy nemalal rpboelm mu povedat ze mam kramy..alebo oc..ze ma bolai prsia..a niektore baby ..zeny ...s tym maju problem..ale sa hamia povedt ze idu na gynekologiu..my sme mali vzdy taky vztah ze semsa o vsetkom bavili...aj ked 100 krat..no bavili sme sa

pepsyna
15. máj 2010

ved my sa tiez bavime otvorene uplne o vsetkom-ja som len myslela, ze ked na nom vidis, ze sa o tom nechce bavit stale, tak je lepsie to radsej nechat tak, aby sa mu to nesprotivilo(ja som mojmu kazdy den referovala o novom kociku, ktory som objavila az chytil nervy a kazal mi ho co najrychlejsie objednat 😀 )

mon777
15. máj 2010

Baby, ja to mám zasa presne opačne 😀 Ten môj má len 19 (v podstate bude mať od utorka už 20) a už sa niekedy správa dospelejšie ako môj otec 😀 Vždy mi povie, čo si myslí a nikdy ma neodbije jednou vetou. Skôr mu ja musím povedať, že chápem a nech je už ticho a som "donútená" zapchať mu pusu tou mojou 😎 😀 A aj keď mi povedal, že si nevie predstaviť, že by mal byť tatinom, priznáva, že sa na to neskutočne teší 😀 Naše "hádky" sú skôr o tom, že si myslí, že tehotná = smrteľne chorá 😀 Napríklad včera mi zahlásil, že nech zabudnem na to, že ako tehu budem vysávať a umývať okná 😀 A dokonca zapotil, že aj riad bude umývať on 😀 😀

pepsyna
15. máj 2010

no mon, tak to si teda uzijes 😀 aj ked v tehu by si sa mala hybat-aby si to potom nezabudla 😀 teda ak nebudes mat problemy-ale je pravda, ze v tehotenstve su partneri pozornejsi-napriklad ja dostavam cez vikend ranajky do postele, vsade sa vozim na aute, nemusim nic nosit a tak 🙂 chodila som aj na brusne tance ale od kedy som bola naposledy v nemocnici(v 20tt) tak mam zakazane aj tutu-mutu 😒

lia23
15. máj 2010

pepsyna...ja mam kamosku tehu. teda uz porodila a ked som mju bola pozriet tka osm cchela aby isiel so mnou no vzdy mal robtu..alebo skolu..chcela som chcela v nom nerpiamo vzbudit tuzbu po mimci..ael nesli sme az nou....takze tak..co uz no

natalie_tmk
15. máj 2010

Ahojte vsetky.

Aj som myslela, ze sem uz ani nenapisem, ale predsa 😉
Prepacte, ze som sem nejako nechodila v poslednom case, ale strasne vela je toho na mna, o tyzden aj nieco odchadzam, tak na poslednu chvilu si vybavujem vsetky potrebne veci + skolu, lebo neviem, kedy najblzsie znova pridem na Slovensko.
Keby nieco, som na facebooku alebo icq (kto ma zaujem, nech mi hodi kontakt cez IP 😉 )

mon777
15. máj 2010

pepsyna...no veď ja mám skôr pocit, že sa budeme hádať, lebo ja neznášam život bez pohybu a on sa zasa bude báť, aby sa mi dačo nestalo. Ako...tie ikná ešte pochopím..veď čo ak by som spadla a ublížila si (aj mimnku), ale čo budem robiť, keď ani umyť riad, ani vysávať, ani prach utierať...veď ma porazí!! 😀 😀 Ale to je ešte ďááááááááááááleká budúcnosť 😀 😀

lia23
15. máj 2010

mon...no zase na obhajobu toho mojho musim pvoedat...zee ked by uz bolo...asi by sa fakt tesil..a ked to tak predychal..ze by teoreticky mohol byt tato...tak povedla ze do baru nebudem chodit...a tka..veirm ze by sa o mna staral..stara sa aj teraz..hocikedy mi donesie cokoladku a tak...ale aj tak..ked som si z neho vcera spraival srandu ze bude tato..tak mi pvoedal ze t bolo take necakane...take bez pripravy 😀 😀 bo ja mu vzdy oznamim ze meskaju mi kramy..a tmy ho pripravujem..ze co ak...potom robime test ...par krat mse ho robili aj spolu 😀 😀 a potom nastal unho ten opoci t"ze mu padol kamen zo srdca" 😀 😀 😀 ked sa nato tak terza kukam.t.ak asi by ma vazne nenechal...aj ekd by to tazko predychaval..o staral b sa o nas... 😅 😅

pepsyna
15. máj 2010

lia musis to nanho nejako naraficit 😉 akoze nahodou sa stretnete s kamoskou 😀
mon, ja si myslim, ze nevydrzis len tak nic nerobit-ja sa idem zblaznit od nudy aj ked umyjem riady, operiem, utriem prach, povysavam, navarim na obed.. 😀 to ma proste ubija, ked som cele dni sama doma a odratavam minuty, kym dojde priatel z prace-to potom zacnes robit aj take veci, co by ta nikdy nenapadli(utierat prach z kniziek, diavovat nabytok, triedit cd-cka a pod.) 🙂

lia23
15. máj 2010

pepsyna..ved ja som to tak chcela psravit...no ale uz ked sme mali sit ju kuknut...tak napsiala sms ze mala je zla...ze nech radsej nechodim...ale povedal ezbudeme spolu chodit kocikovat..tak sa tesim...a snad mi raz aj povei ze hce svoje 😉 😉 😉

lia23
15. máj 2010

ahoj naty...a ty uz vobe cnebudes chodit na MK??

pepsyna
15. máj 2010

a mozno ti to ani nestihne povedat-mozno ho tym prekvapis ty 😉 ked uz mas tu ovulku 😵

natalie_tmk
15. máj 2010

lia - snad hej, len nie je cas 😒

lia23
15. máj 2010

pepsyna...ja budem ju sledovat..od dneska som ju zacala merat... a uvidime ci bude..a bdeum ticho..a len dufat aby to vyslo:Dpoviem ze nech da sekto domna..ze namam ovulku 😀 😀 😀 😀 to by som bola ina svinaaa 😀 😀 😀

nataly...budes nam chybaaat ☹

slniecko77
15. máj 2010

Nataly mozem sa ta spytat na jednu vec?
..preco posobis pod dvoma nickmi???
str. 266 prispevok od kattky08...ale odpoveda natalie tmk:

Som tuuu

norikk - budem mat ISP, budu mi vsetko ucivo zasielat do franc. a priebezne (raz za tri mesiace alebo raz za pol roka) si skocim urobit vsetky skusky

misss - ahooj Zajtra ide nova cast VD, uplne posledna - finale prvej serie. A dalsia pojde az v septembri!

..nerobis si ty z dievcat, ktore sa tu snazia najst oporu srandu????

pepsyna
15. máj 2010

hehe lia ved skus 😀 mna sa vzdy priatel pytal, ze kam, lebo cez plodne dni von a mimo plodnych dovnutra-no tak som sa naposledy asi preratala 😉 skus aj ty 😀

lia23
15. máj 2010

pepsyna...my vzdycky vonka..aj ked sa ma pytal niekedy..no teraz von:Duz to ma tak vo zvyku:Dale asi to tak spravim.na dovolenkeeee 😀 😀 😀 ak budu pldne dni:Dbo akurat vtedy mam dsotat kramy..tak musim ist ku dr aby mi dal dake liekyy:D 😀 😀 😀

misss
15. máj 2010

Slniecko, to snad nie..to bola určite len nejaka chyba..ja som na to tiez kukala,, že čo sa to deje, ale Natalie snad nevystupuje za 2 osoby...ešte by aj viedli rozhovor???To sa mi nechce verit... 😅

pepsyna
15. máj 2010

noo na dovolenke, to by bol pekny suvenir 🙂 ja by som tiez isla na dovolenku, ale ja az tak o rok 😢 idem sa asi trochu prevalit pred telku, bo ma zacina boliet chrbat z toho sedenia a mala uz protestne kope, tak jej doprajem trochu oddychu 😀 papa

lia23
15. máj 2010

miss...hmm teraz ked to kukam..tak tiez by ma zaujimalo ako to jee...ja som to uz minule kukala..no nejako i o nedavalo vyznam..nechapala osm o co ide..ekdze citam ked je tooh vela len tak zbezne...ael zaujimalo by ma too...

pepsyna...not ak to by teda bol krasny suvenir...joj tak by som chcela aby sa to podarilo... 😅 😅 😅 oki tak bezaj..🙂si odychnut avystriet chrbatik🙂

slniecko77
15. máj 2010

misss, ja neviem, preto som sa spytala..ale zda sa mi to velmi podozrive..vela dievcat si tu ''vylieva'' dusu a niekto pride a zacne si vymyslat neuveritelne pribehy..nebola by prva ani posledna 😠 je to velmi smutne, ale znaci to nieco o povahe toho cloveka
..viem, ze na fore bola jedna osoba pod troma nickmi..v jednom sa stazovala, ze nemoze byt tehotna, v dalsom cakala dvojcata po potrate a potom sa nam primiesala do temy a tvrdila, ze vcera mala sex a dnes je uz tehotna 😀 a myslim, ze ta druha by vam mohla byt tiez povedoma 😉
..ja vam tu do toho nechcem skakat..len si treba dat pozor pred kym si tu clovek ''vylieva'' dusu

lia23
15. máj 2010

slneicko...aka druha..??vies nick?? 🙂

misss
15. máj 2010

Jasne Slniecko..v pohode..len by ma to DOST sklamalo, keby to bola pravda..ved minule sme tu mali UPC, ci ako sa to volala..

slniecko77
15. máj 2010

nerada by som niekeoho obvinovala, prave preto som sa spytala a rada si pockam na odpoved 😉 aj ked myslim, ze sa jej nedockam

lia23
15. máj 2010

noo..kocky..je to zaujimave..... ☹ ☹ aj mna yb to fat dost sklamaloo..keby to bola pravdaa ☹ ☹

misss
15. máj 2010

Natalie, že si nas nesklamala.. ☹

lia23
15. máj 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

estterka
15. máj 2010

a nie je to podla nejakym tym pravidlam tuto,mat dve registracie? len sa pytam..

zuzanockamt
15. máj 2010

adminky by mali sledovat IP adresy PC, nesmu byt dve registracie z jednej IP adresy

misss
15. máj 2010

Normalne som z toho v šoku..som zvedava ako to dopadne..snad to je len nejake nedorozumenie.. ☹ 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre