Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

zuzanockamt
16. máj 2010

norik ... ja si vanu nemozem odpustit ani teraz ... jednoducho to milujem, ale nemam velmi horucu vodu, tak ako kedysi a ani take mnozstvo ... a len tak raz za tyzden ... inak len sprcha kazdy den

lia23
16. máj 2010

norikk...aspobn z toho sa bduem tesit ked uz z nicoho ineho...

baby idem ja uz tiez sa osprchovat a do postele..bo zajtra skoro vstavam..idem na prax..tak sa majte pekne a bru nocu 😉

mon777
16. máj 2010

A prečo by sa nemohla kúpať?? To fakt nechápem 😲 😲 😀

zuzanockamt
16. máj 2010

mon ... tepla voda moze vyvolat kontrakcie ... a hrozi aj infekcia, ale to skor na kupalisku, kedze doma je vana cista ... mne ale kontrakcie vyvolava uz fakt neviem co, ked sa vobec nejako extra nenamaham

mon777
16. máj 2010

Oukej, babule, idem ja spať, lebo budem mať také opuchnuté a červené oči ako angoráky 😀 😀

estterka
16. máj 2010

mon,lebo sa to neodporuca,ale hlavne na zaciatku tehuje to nebezpecne, moze vyvolat potrat..a tiez som o tom citala,ze infekcie..
norikk,ja sa tiez bojim kupat,hoci to zboznujem,radsej sprcha..

mon777
16. máj 2010

Som späť 🙂 Nedá sa mi spať ☹
Esterr...To fakt?? Silááááááá 😲 😲 Čo sa človek nedozvie?😲 A že vraj strácam čas vysedávaním na chate a na fórach 😀

estterka
16. máj 2010

no fakt,nie je dobra priliz tepla voda

mon777
16. máj 2010

Škoda 😒 Milujem vrelú sprchu 😀

zuzanockamt
16. máj 2010

no ja som sa uz vycvachtala fajnovo ... este asi kukneme s MM nieco na nete ... asi mafstory, ale musim pockat, kym mu skonci film 😝

pepsyna
17. máj 2010

dievcata aj ja milujem horucu sprchu alebo napustenu vanu-lenze uz 2x som bola v nemocnici koli krvacaniu, tak si to radsej odpustam 😒 aj ked je pravda, ze raz som neodolala, ked moj priatel napustil vanu a spolu sme sa vykupkali 🙂 ale tiez sa bojim aj predcasneho porodu, takze si radsej pockam po sestonedeli 😵

norikk
17. máj 2010

no sak to je najhorsie, ze sa nemozme spolu kupat 😀 ..ale dajak vymysliet sa to vzdy da.....ale isto....ak si s bruskom sadne zena horucej vody....chuda to male....sa musi prehriat....

zuzanockamt
17. máj 2010

norik ... zakazane to nie je, len sa to neodporuca ... a nedavas si predsa 40-stupnovu vodu ... ja si dam vzdy menej vody pre istotu

norikk
17. máj 2010

zuzanockaa uz kope malicky poriadne?? 🙂

zuzanockamt
17. máj 2010

norik ... nie, nekope, ani ho necitim

norikk
17. máj 2010

precoo 😲 😔

zuzanockamt
17. máj 2010

tak to neviem ... neriesim ... asi je lenivy a placentu mam vpredu, tak aj to je mozna pricina ... len parkrat som citila jemne mrvenie, aj to len vtedy, ked sedim a zohnem sa ... alebo ked lezim obcas na boku

norikk
17. máj 2010

to aj ja som tak zacinala....tak drzim palce,aby sa futbalista rozhybal 🙂
mna stve to,ze neviem pohlavie,...a pri mojom dokt. sa ho ani tak skoro nedozviem 😠

pepsyna
17. máj 2010

norikk moj doktor je taky isty-ked som chcela pohlavie, tak ma vzdy odpinkol ze na 100% to bude vediet povedat az v 7. mesiaci!!!no ked som bola v 20tt v nemocnici, tak mi doktorka spravila sono a povedala ze nemame pipika 😀 no a doki mi to potvrdil az minuly tyzden!takze nebyt doktorky v nemocnici, tiez cakam az do teraz 🙄

zuzanockamt
17. máj 2010

no neviem, ci sa tak rychlo rozhybe, ale fakt to neriesim, nova dokina ho dufam popocuva, ci je OK, aby som bola kludnejsia

zuzanockamt
17. máj 2010

ja som bola v 19 tt na morfo sone a v sukromnom centre, dala som za to sice dost penazi, ale fakt som bola spokojna a pohlavie videl hned 😀

norikk
17. máj 2010

pepsyna zavidim ☹
a zuzanocka menis doktora??
a aj ja budem menit, ale az po svadbe,ked sa natrvalo prestahujem, ale to budem uz tiez zhruba v 29 tt ☹
najhorsie je,ze vsetky moje sestry rodili tak pred 10-15 rokmi,cize uznavaju zastarale sposooby ako ten doktor,anedaju si povedat...ani jedna, co ma 3rocnu dceru......necitaju internet, nevedia,ze svet je zo dna na den modernejsi ☹
chcela by som ist na 3D,ale to je na dvoch studentov trocha drahe ☹

pepsyna
17. máj 2010

zevraj chlapci sa spoznaju skor ako dievcatka-lebo pri dievcatkach si mozu mysliet, ze pipika prehliadli alebo co ale ked uz tam je pipik, tak je iste ze to dievca nebude 😀

norikk
17. máj 2010

ved to je logicke....😀 a spriatelom chceme dievcatko,cize male uzautomaticky viňolame Sonička.....aktobudechlapec,tak mu krivdime 😅

pepsyna
17. máj 2010

norrik ja som tiez nebola na 3D-tiez nam to prislo vela penazi...a tvoj doktor ti ako casto robi sono?len 3x alebo na kazdej poradni?lebo mne robi na kazdej poradni, tak mozno by ti vedel povedat na najblizsom sone..

zuzanockamt
17. máj 2010

norik ... menim, lebo uz ma nebavi sa stale rozculovat nad jej necinnostou, keby brala vazne moje tazkosti, tak som nemusla skoncit v 19 tt v nemocke, ale mohla som byt doma v klude na PN uz davno a nie cestovat do prace

zuzanockamt
17. máj 2010

ja idem teraz koncom maja este aj na 3D/4D ... tiez to bude stat dost ... okolo 60€, ale dieta mam raz za zivot, tak nech mam pamiatku 🙂

norikk
17. máj 2010

na porazenie s tymi doktormi 😠
pepsyna, mojmi tiez robi utz,na kazdej poradni,lenze ma taky predpotopny pristroj,ktovieaky stary ☹ a sam mi pred tyzdnompovedal, ze to je este skoro, ze to az v 30 tt sa da urcit pohlavie....ze on mal pripady,co v 20tt potratili...ale na druhej strane su ajs manzelkou (kotra je sestricka) ustretovi,a daju mi ospravedlnenku,kedy potrebujem.....aj v juni ma uz vypisu na marodku,aby som nemusela chodit do skoly....

estterka
17. máj 2010

norikk,mne povedali pohlavie v 18tt a lekar si bol uplne isty,uvidime..ked baba nikdy nie je taka ista podla mna..do poslednej chvile si to tam medzi nozkami moze schovat 😀
zuzi,urcite sa to oplati zaplatit,nevies,daju ti to aj na dvd? lebo to by si mala super spomienku🙂

zuzanockamt
17. máj 2010

esterka ... ano, budem mat aj DVD aj foto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre