Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
18. máj 2010

vitaj zuzja medzi nami, co mas chlapceka ci dievcatko? kolko ma? si vydata?

mon777
18. máj 2010

Monika...Izviní pažálsta, ja nechatéla 😀

Sares...presne ako povedala adka...nie vždy si dá človek dokopy 2 a 2 😀

Ale stáva sa 😀 Aspoň vieme, že nikomu nemáme nič posielať 😀

mon777
18. máj 2010

lizatko...aká zvedavá 😀 Ja zemrem 😀 😀

lizatko1009
18. máj 2010

mon ja som zvedava jak stara baba z dediny a zalapana jak baby na trhu, len keby netrebalo pisat 😝

monkula
18. máj 2010

mon, zase taká stará nie som, aby som vedela po rusky 😀 😀
správam sa, ako keby som mala 15, čo? 😝 😀

mon777
18. máj 2010

Monika...ja mám len 17 a po rusky viem 😀 😀 😀 Takže si vek nechaj 😀 😀
No hmm...kto tu s nami ohovára Natalie, corinne, kattku a bohvie koľko ľudí (teda nickov) ešte 😀 😀

mon777
18. máj 2010

lizatko...tak to sme na tom tak dajako podobne 😀 Za chvíľu umrieme od tej zvedavosti 😀

mon777
18. máj 2010

Baby a dáma (však moni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ), netešila sa Natalie, že ide do Franc.??

monkula
18. máj 2010

ja po rusky neviem... a teraz sa zase ruština učí?

mon777
18. máj 2010

Pravdaže 😀 Stačí si len povedať a dajú ju na školu 😀 Som síce druháčka, ale učím sa ju už 3. rok 😀 😀

mon777
18. máj 2010

Monika, môžem sa ťa niečo opýtať??

monkula
18. máj 2010

jasné, pýtaj sa... 🙂

mon777
18. máj 2010

Prečo si dala synátorovi slovenské meno a dcérke nie?? 😀

lizatko1009
18. máj 2010

mon ty vsimava osobka 😀

tak koceny ja idem si dat uz konecne sprchu, lebo od soboty sa nesprchujem, prekryvam to vonavkami a citim sa uz velmi dirty 😀 a zajtra o 9 rano modlite sa za mna, lebo mam stretko na priestupkovom s mojim ex, to bude 😖

monkula
18. máj 2010

lebo som to tak chcela... 🙂 😉 😉

mon777
18. máj 2010

Ja sa budem modliť k Thorovi a k Odinovi 😉 postačí to?? 😀

A ozaj, baby...teraz len tak odveci...kuknite, čo dal môj spolužiak na FB. Nie je to zlaté?? 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=t5sTBrs4fhQ

Keby dávajú v telke takéto reklamy, hneď by sme všetci prestali pindať, že nám prerušujú filmy 😀 😀

mon777
18. máj 2010

Monika ... a kedy má potom meniny?? Ale tak v pohode, mne sa to meno páči 😀 Kamarátka má zasa malú Lillith 😀

monkula
18. máj 2010

meniny má 12. augusta, podľa talianskeho kalendára

lia23
18. máj 2010

ahojte kocky...dost ma mrzi ze sa to takto vsetko vyklulo s nataly..a ja som jej tak verila..myslela som si ze to ma vazne tazke doma..ajna intraku bo myslim ze spominala ze ju kazdy zanevrel..ci sa mi to iba zda???...nejak sa mi zdalo aj divne to ze pisalal ze prisla s nakupov a pritom odkial by mala peniaze..no enivem..nenapadlo by ma zee by klamala...verila som jej ☹ ☹ ☹ ☹

mon777
18. máj 2010

A to na matrike nerobili caviky??

monkula
18. máj 2010

Mon, nie nerobili, pre RL bol manžel, ale vravel, že už to tam mali pripravené... tak vieš ako v Peetržke sú zvyknuté na všetko 😀

mon777
18. máj 2010

Lia...ja ti poviem, prečo ťa to nenapadlo. Lebo vravela, že mala dve brigády. Preto ťa to nenapadlo. Ale aj tak to je divné...stredoškolské intráky sa zatvárajú o 22:00 nie?? a ona vravela, že došla zo školy, potom frčala do jednej roboty na cca 3 hodiny a potom sa vrátila a po hodine na intráku šla znova do druhej roboty na cca 4 hodiny. Ak by končila v škole dajme tomu 7. hodinou, čo je okolo 14:30 plus sedem hodín roboty činí 21:30 a kde je ešte tá hodina, čo bola na intráku a cesta do roboty a z roboty??

mon777
18. máj 2010

Monika...jáááj...ešte mi tak povedz, čo je RL 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

už nemusíš...už mi doplo 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

hanbím sa 😎

monkula
18. máj 2010

OK, idem okúpať deti... 🙂

mon777
18. máj 2010

Neutop ich 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lia23
18. máj 2010

mon..no mozno aj preto..ale aj tak zdalo sa mi to cudne..no vyzerala vierihodne...fat je to chore ked si clovek takto vymysla ☹ ☹ a úritom my sme jej tak verili..a ona nas oklamala..a chceli sme jej pomocttt 😢

mon777
18. máj 2010

No dobre dievky..idem ja do telefónnej búdky 😀 😀 Mali by tam nainštalovať stoličku 😀 Ale nie, srandu si robím 😀 Neviete, kde mám mobil?? 😠

mon777
18. máj 2010

Lia...to máš tak...maminka s ockom ti nikdy nepovedali, že po nete behajú divní ľudia? Čo ak ani nebola dievča?? 😀 Možno bola nejaký zvrhlík, čo sa odbavoval na rečiach o MS 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Asi som to prehnala, čo?? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre