Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

ewkaewka
20. máj 2010

ahojte, preúacte ze tu vtrhavam, ale vidim ze vo viacerych temach sa rozobera ta podvodnicka
domyyy odkial vies jej meno?tiez by ma zaujimalo ako ste na to prisli,ze pod tolkymi nickymi je 😨
a pozrite co si este nevymyslela, nedalo mi to nepridat: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/sledujete-serial-panelak-ako-sa-vam-paci/ -prispevok o 21:46 😀 😀 😀

ewkaewka
20. máj 2010
lizatko1009
20. máj 2010

ewkaewka myslis, ze to je ona? aj ja som nasla nejaku smonu valcikovu nejaku mamicku s dietatom

ewkaewka
20. máj 2010

videla som to, ale tak ked si zohnala tolko fotiek do tych x albumov co porobila, tak taku by tam nedala?som pozerala ze tam na tej stranke moderna zena je aj anarid a aj elibetka 😠 a pod nickom holcicka12 je ta ista fotka ako na tej stranke kde sutazila o miss...teda ked som pozerala v teme panelak....

eveluska
20. máj 2010

teda vy jedete 🙂 vubec vas nejde stihat, ja spis obcas juknu, ale prispivat nestiham, pze jsem vetsinou uplne mimo, jak rychle tu utikaj stranky 🙂 ale natalie jsem sledovala a je to teda sila, na tohle mit zaludek.... 😒

edita84
20. máj 2010

Ahoj kočky ja vás už sledujem dávnejšie a všetkm držím palce aby to zvládly, ale tto čo tu čítam o natalie no to je vrchol ale to že mala toľko nickov to mi nesedí prezrela som pár z nich ok chabé fotky ale zopár je séria tých istch babatiek a ľudí nejde mi do hlavy ako to spravila 😠 je to úbohé takto odrbávať mamičky snažilky takmito príbehmi my sem nechodíme len pre zábavu niekedy fakt máme problém a musíme sa o ňom s niekm porozprávať a kvôli takýmto ľudom ako je ona tu nebudeme dvôverovať ostatným hamba jej 😠 😠 😠

sares
20. máj 2010

ahojte, tak koukám, že podvodnic je tu víc ( i se to rýmuje 😅 ), ale aby někdo měl 30 nicků....bože, to nemá za celý den co na práci? 😕

misss
20. máj 2010

Ahojte..drobec spinka, tak mozem zase trosku pokukat, co sa tu dneska deje..inak ja si niekedy neviem vymysliet jeden nick a nie este tooolko..boze..a ze sa to tym babam chce..co tym ziskaju?

misss
20. máj 2010

Prave som si prečitala prispevok v PMM od tej dalsej podvodnicky a normalne mi je z toho blbop, že ake veci si dokazu ludia vymysliet...pribeh "našej" Natalie je oproti tomuto čajovy odvar..hnus!!! ☹ 😖

krpcek
20. máj 2010

normalne sila . . . ked si chce niekto robit srandu nech ide na pokec a nie sem.

pepsyna
20. máj 2010

ahojte, tak ja som sa dnes vratila domov, sadnem za internet, ze precitam si ako ste sa tu mavali pocas tyzdna a nevychadzam z udivu-ved natalie posobila tak vierohodne!! 😲 mam pocit, ze teraz sa tu uz nebudu rozoberat tehu starosti ale kto a co si vymysla...je to fakt chore 😠 neviem co tie dievcata z toho maju, ked si vymyslaju taketo veci...

mon777
20. máj 2010

misss...torty sa daria, sestra nemá ani šajnu o tej jej 😎 😎

zuzu..tá má odvahu. Že si to všetko vôbec pamätá 😀

lizatko...pekná fotečka 😉 (myslím tvoju) 😀 😀 Ale aj tá na tom linku je pjekná 😀 A kto by to mal byť??? Nejako mi ušla súvislosť 😀

pepsyna
20. máj 2010

mon a ty vies piect take torty? 😲 mas moj obdiv-mna bavi velmi varenie a pecenie ale moc mi to nejde 😅 chcela som sa spytat-korpus na tortu si pecies popredu? ja ked som naposledy piekla tortu kamaratke na narodeniny, tak mi tie konce korpusu trochu prihoreli a dost na figu sa mi prekrajoval ten korpus..no nedopadla presne podla mojich predstav(absolutne neesteticka 😒 )ale chutila...aj ked som do plnky dala namiesto praskoveho cukru krystalovy 😔 odvtedy torty radsej nerobim,,,, 😖

sares
20. máj 2010

mon, já bych se tě taky chtěla zeptat na ten korpus, ja když chci upéct dort, tak v receptech nepíšou žadný kypřidlo a ten korpus je pak spláclej, nízkej.....chtěla bych korpus jak od cukrářky, aby byl vysoký a dal se třeba 3x rozkrojit 😵 . Nechceš hodit recept třeba tady do receptů? 😅

mon777
20. máj 2010

Baby, toto boli moje prvé torty 😎 😀

pepsyna ... No hej, piekli sme ho o deň skôr a dnes sme to plnili a zdobili 😎 A podľa mňa je základ v dobrej forme a fantasticky vyšľahanom ceste (čo sa mi samozrejme podarilo....STOP NARCIZMU! 😎 😀 )

sares ... korpus bez kypriaceho prášku?? Veď ten tam MUSÍ byť 😠 Inak to bude vždy také splacnuté. A na 3x to nerozdeliíš😀 Len na 2x 😉 Ako ho robíš ty?

Dám vám sem foto Peťkovej torty. Sestrinu som nechcela fotiť, aby sa náááhodou nedostala k tým fotkám 😎
Kritika je povolená 😀

mon777
20. máj 2010

Len ma strašne štve, že sú tie sviečky tak krivo ☹ A už sa to nedá opraviť, lebo by sa pokazila čokoláda 😢 😢 😢

sares
20. máj 2010

mon, vypadá to krásně, seš šikula. Určitě bude i dobrej 😉 . Já ho dělala jen jednou podle kuchařek, co máme doma a fakt to bylo bez toho prášku, jen vyšlehat. Byl chuťově ok ( musím se pochválit 😅 ), ale na vícero rozkrojení to nebylo, jen na půl.

adelka89
20. máj 2010

ahoj holky, po dlouhe dobe zase nakukuju a je mi uprimne velice smutno z toho,co se to tady delo......
je to fakt dost hnusne a ta divenka, ktera ma tolik nicku by asi mela navstivit psychiatra a to myslim uplne vazne. Je to smutne... 😔
clovek uz fakt nevi komu ma verit, proste pro me je neduveryhodne uz to, ze clovek nema ve svem profilu fotku....

sares
20. máj 2010

adelka, já si ji teď právě nahrála 😉 , ono to s tou fotkou vypadá líp, ale zase nevíš, kdo tě sleduje a pak použije proti tobě 😖 , lidi jsou zlý ☹

mon777
20. máj 2010

sares ... no ja som ho robila tak, že som si skôr vyšľahala sneh a dala ho do chladničky. Potom z tých žľtok, čo ostali (na každé vajce 1 PL kryšt. cukru) som vyšľahala cesto (kým nebol cukor úplne rozšľahaný...nesmie ho tam byť cítiť pod zubami) potom som na to dala 3 PL polohrubej múky, polovicu sáčku kyp. prášku a polovicu snehu. To som zamiešala (tou umelou somarinou, ktorou sa rozotiera plnka...neviem, ako sa to volá 😀 ) a dala som tak potom ešte dve PL tej múky a zvyšok snehu. Ak chceš hnedý korpus, daj tam 2 PL kakaa (nie granko) a zasa to zamiešaj 😉 Daj si to do natretej a vymúčenej (nie veľmi) formy a peč, kým ti na špáratku neostane cesto, keď picheš do cesta. Ale pichaj na viaceré miesta a nie presne do stredu a ani veľmi na kraj 😉

pepsyna...toto je aj pre teba, aby sa ti nabudúce urobil pekný....keď to vyberiete von rúry, tak to hneď nevyberajte z formy. Nechajte to trošku vychladnúť a potom to až vyberajte 😉 A keď ho budete rozkrajovať, tak až vtedy, keď bude studený. 😉 😉 😉 😉 Držím palce pri pečení 😀

mon777
20. máj 2010

ewka...a to si ako zistila hinto?? 😲 😲 😲

sares
20. máj 2010

mon, díky moc, už to mam zkopírovaný a určitě vyzkoušim 😉

mon777
20. máj 2010

Neni zač 😀 Ja rada 😀 Potom po sobote sem dám aj fotku sestrinej, ak chcete 😀

mon777
20. máj 2010

sares...hlavne s tým snehom a potom ani s tým cestom, kde ten sneh už bude nebúchaj. A ani neoklepávaj tú lyžičku umelú o misku, lebo sa ti splasne cesto a nebude také nadýchané 😉

sares
20. máj 2010

ok, snad to zvladnu, ale budu to zkoušet nejdřív až v létě. Fotky sem určitě dej, já se ráda podívám. Kdy si Peťko přijde pro dortík? Zítra?

mon777
20. máj 2010

No hej 😀 zajtra je tu ako na koni 😀 😀 Ale oslava sa odložila na nedeľu (on o nej nemá ani šajnu a sestra tiež nie), lebo má darček pre Ivet doraziť až v sobotu, tak sa naň čakááá 😀 😀 A tortičky sú schované 😝

sares
20. máj 2010

ty bydlíš v domku, že? Nevim, kam bych tady v bytě schovala dva dorty, aby si toho nikdo nevšiml, leda pod postel 😀 . Pro Peťka máš tu loď a cos sehnala pro segru?

mon777
20. máj 2010

No tak my by sme to tiež nemali kam dať, keby nebol ocko živnostník a nemal v prístavbe dieľňu, kde je zimááá (tam to fajne zatuhne 🙂 ) No tak JA mám pre ňu takú mega šálku, lebo ja takú mám a aj ona chcela mať takú, tak už má 😀 😀 640dcl 😀 😀 😀

mon777
20. máj 2010

A pre miláška mám ešte drumbľu, lebo tá jeho mu chytila hrdzu 😀 😀

mon777
20. máj 2010

A naši (vlastne ocino) jej zohnal pštrosie vajce a v sobotu ide poň, tak preto sme to oddialili z 21 na 22 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre