Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

sares
20. máj 2010

tak to mate pěkný dárky. Až na tu drumblu...to nevim, co to je 😅

mon777
20. máj 2010
https://www.youtube.com/watch?v=A6vNFO7UOR8

http://www.jankohrasko.sk/assets/images/novinky...

má to geniálny zvuk 😀 😀 😀 A keby si videla, aký je šťastný, keď na tom brnká

No dobre, idem ja už spinkať, tak sa maj a dobrú noc 😀

sares
20. máj 2010

jo, díky za ukázku, už to budu vědět 😉 . Tak to bude mít určitě radost. Oki, dobrou noc 🙂

mon777
20. máj 2010

No to bude 😀 Včera sme spolu volali a pýtal sa ma, čo pre neho mám. Som mu úplne na drzovku povedala, že nič, lebo nič odo mňa nechcel 😀 To bude inak váľať oči, keď zbadá loďku a drumbľu 😀 A o tom, že ho tá torta položí k zemi ani nehovorím 😀 😀 😀 Proste čakám infarktové situácie 😎

sares
20. máj 2010

dobře si to udělala, takový překvápka jsou nejlepší 😉 . Přeju, ať se to vydaří. 🙂

domyyy
21. máj 2010

ahojte kočky 🙂

no na tú Simonu sme prišli jednoducho.....potom ako boli zablokované linky tak sme začali všetko skúmať 😅 mysleli sme si, že Anarida.Adriana Chládeková si spravila tieto nicky a to len preto, že adminka napísala tento nick ako prvý, no pravda to nie je....je to Simona Valčíková.... chodí na strednú školu a má 16 rokov..... vymyslela si príbehy, vieme to tak, že všetky tie nicky čo tu boli majú účet aj na facebooku a pokeci, lenže milá Simonka sa prerátala.... na facebooku keď sa registrujete tak musíte pridať svoj e-mail inak to nejde....a všetky maily sú Simonine.... má tam svoje komentáre, fotografie....komentáre si písala aj sama medzi sebou/ medzi nickmi/ ako baby nemám slov.....my sme inak so Simonkou boli fajn kamošky, často sme si písali na facebooku a taktiež som si rada písala aj s ostatnými nickmi.....predvčerom som napísala Simone na nástenku svoj názor na ňu.....včera ho zmazala a vymazala si všetky baby z témy PMM-iek z FB, aj mňa..... ale potom si ma hneď naspäť pridala....potvrdila som ju a tam mi vysvetlovala prečo to robila....vraj je len sprostá pubertiačka a tak, a že to nerobila sama, ospravedlňovala sa a tak.... ja som jej vysvetlovala, že aj ja som v jej veku, som druháčka na strednej ona prváčka, je medzi nami vekový rozdiel 9mesiacov, to nič nie je 😉 a že nemala nikdy možnosť mňa vidieť takto sa chovať 🤐 povedala, že tie baby, ktoré jej s tým pomáhali teraz kašlú na to a povedali jej, že sa s tým nemá zaoberať viac, ale ona vraj chce, no nič týmto to pre nás skončilo 🤐 robiť zo živých detí mŕtve ako nemám k tomu čo dodať 🙄

valria321
21. máj 2010

fuha teda akože bez slov a to pritom mala tie pribehy tak dokonale vymyslene že človek by nebol povedal že toto akože všetko ešte aj tehu a vše si vymyslela ....ach jaj ty si aky detektív🙂

domyyy
21. máj 2010

valri 😅 no veru, proste ona má úžasnú fantáziu a napíšem ti ešte IP lebo niektoré veci nemôžu byť verejné 🙂 😉 😀

domyyy
21. máj 2010

inak Valri.....si skutočná? 😕 lebo aj ty si zo Žiliny 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie srandujem 🙂 😅

domyyy
21. máj 2010

baby...ešte niečo 😉 tie čo ste pozerali tie tehu brušká u anaridy v albume......ona ich nebrala ako svoje 😉 to mala album mamičiek, ktoré mali mať termín pôrodu v tom istom čase 😅 😀

valria321
21. máj 2010

domyyy jasne že som skutočna ja už nemam 15 rokov aby som tu vypisovala hluposti to prenechavam na ine🙂a tiež už nemam čas lebo mi všetok zabera mala a nemam ani taku fantaziu keby som mala ako anarida tak by som napísala niaku knihu a možno by som vyhrala besceler🙂tak jej to odporuč nech ma čo po večeroch robiť 🙂

domyyy
21. máj 2010

valria....dobrý nápad, asi jej to odporučím 😅 😅 idem ti tú IP napísať 😉

norikk
21. máj 2010

baby uz sa mi nechce rozoberat tie podvodnicky.....
citala som,ze ste pisali o tortach...mon tie torty su krasne, aj ja rada peciem .....minuly rok som priatelovi upiekla dve,jednumamodfotenu,aledruuhu ne ☹ ...a este k tymtortam by somchcela, sestra mi poradila super sposob,ako ich prekrajovat....no ten korpus akoprekrojit....nebabrite sas nozmi...staci obycajna nitka....akju napnete a tahate cez korpus pomalicky,ide to super.....ptoom to vyzera ako profesionalne prekrojene 😀
a adelka,ja tiez nemamprofilovu fotku, a nevymyslam si ☹ a do albumu si uz radsej nedamziadnu,ked vidim ako satukradne, ked si predstavim,zeby mi moje babo niekto "ukradol" a vydaval ho za svoje, ta hozabijem 😒

pepsyna
21. máj 2010

mon dakujem za tip na korpus 😉 niekedy vyskusam..inak dnes ma moja bambulka v brusku meniny-Ela 😀 norrik a ked to tak krajas s tou nitkou, tak sa ti ten korpus nerozmrvi? a inak chcela by som sa spytat dievcat, co uz maju deticky, ze ci aj vam brali ster a naco to je?mne robil minuly tyzden na poradni ster(ale som sa voobec neopytala naco-ani neviem ci z krcka alebo z posvy) a dnes som si volala o vysledky a sestricka povedala, ze su neni dobre, ze si mam prist v pondelok pre recept-nema s tym niektora skusenost prosim?ze ci sa to robi kazdej v tom ktorom mesiaci, alebo ako to vlastne je..

zuzanockamt
21. máj 2010

pepsy ... aj mne ropbila minule ster a predpisala mi vaginalne lieky ... v tehotenstve byva casty zapal

norikk
21. máj 2010

no samozrejme,nemoze mat ten korpus 1 mm, ale fakt,my smetak krajali asuper...tak skus...
a ten ster viem,ze sa robi,pred koncomtehu,ci neni v posve dajaky "bacil"(mi vypadlo slovisko) lebo treba to chytro preliecit,aby to malinke priporode nenachytalo....moze samu to potom preniest do ust 🤐

pepsyna
21. máj 2010

dakujem zuzanockamt-takze to znamena ze mam nejaky zapal? 😒 tak to bude mozno nejaky skryty, lebo ved nemam ziadne priznaky 😕 ale dakujem za vysvetlenie, dufam, ze to rychlo prejde-tebe to ako rychlo preslo?

pepsyna
21. máj 2010

norrik vyskusam-aj ked teraz nie je ziadna prilezitost na pecenie torty, ale mozno ked zacne prve ovocie, tak urobim nejaku ovocnu-dufam, ze to stihnem este pred porodom, lebo pri kojeni si toho ovocia moc neuzijem 😅

zuzanockamt
21. máj 2010

pepsy ... ani ja nemam priznaky, len zlty vytok obcas, ale ten mam od zaciatku ... ale je mozne, ze ti robili vyter na zistenie zlateho stafylokoka, ten zvykne byvat v posve a pri porode by mohol byt neprijemny, tak sa davaju ATB na preliecenie ... ale ten vyter sa robi az v 36 tt

pepsyna
21. máj 2010

tak to mi asi robil na ten zapal-ved sa ho opytam-v pondelok tam idem, dnes som to uz nestihla...

misss
21. máj 2010

Ahojte baby..inak ku koncu tehotenstva sa robi kultivacia, ci nemate nejaku infekciu..s tym si netreba robit hlavu..ono je to celkom bezne a neskodne, ale babatku to moze sposobit nejake problemy, asi zapal ociek, alebo tak..preto sa to popredu lieci a potom sa na to dohliada aj pri porode, ale uz neviem ako, ci infuzkou s antibiotikami alebo tak..ja som to mala v pohode, tak neviem ako sa postupuje pri pozitívnom vysledku, ale v kazdom pripade sa netreba znepokojovat.. 😀 😀

pepsyna
21. máj 2010

jaj no tak dufam , ze ma toho rychlo zbavia, aby bolo babo zdrave 🙂 inak miss ty v com peries male vecicky?ja som si kupila persil sensitive na veciciky, lebo ich mam hrozne vela, tak ich uz chcem zacat prat 😅 ale citala som, ze by sa nemala pouzivat avivaz-je to take dolezite?aj sa musia vsetky zehlit?

zuzanockamt
21. máj 2010

ja budem prat v normalnom prasku, aky pouzivam aj pre nas a avivaz uz dlho pouzivam - vola sa Batole a je super a budem aj pre male pouzivat ... a zehlit asi ano

misss
21. máj 2010

Ja som najprv prala všetko v Batole..mala som aj prasok a aj avivaz..a vsetko som aj zehlila..neskor, okolo 5 mesiacov som vyskusala nas prasok..mame Ariel..a v pohode..tak už mu periem v normalnom, ale davam Batole avivaz..a zehlim uz iba plienky, ale zehlila som vsetko tak do tych 5 mesiacov..Malemu sa napr. nelubila Lovela..bol znej vyhadzany..ale to zase zavisi od toho aku bude mat babo pokozku a tak...ja som preto kupovala prasok aj avivaz to male balenie..

pepsyna
21. máj 2010

ja som pozerala tie detske prasky a avivaze-ale oni nijako nevonaju 😨 boze ja tak neznasam zehlenie, takze to bude pre mna radost tie male veci 😀

pepsyna
21. máj 2010

boze mna uz chytaju nejake stresy-aby som nieco nezabudla pred porodom a ci to budem vediet vsetko a ci vlastne spoznam ked to na mna pride 😅

misss
21. máj 2010

Pepsyna, ja som nikdy predtym nejako extra nezehlila..akurat oblecko na nejaku speci prilezitost a prezila som to..a tie stresy som mala aj ja..a teraz ked pojdem znova, tak uz viem, ze co budem potrebovat a co boli zbytocnosti..8o))
A určite zistis, ked to pride..ja som mala aj dost poslickov a ked to prislo naozaj, tak som to hned poznala..8o))

lizatko1009
21. máj 2010

pepsyna neboj sa zistis 😀 mne 2 tyzdne pred porodom kleslo brucho a vzdy ked som isla na wc-ko taka vodicka odtekala po trosku s takym strachom som chodila na wc, ze dovidenia 😀 a potom uz len take svinske bolesti, krc do brucha do krizov a do dupky 😀 😀 😀

misss
21. máj 2010

ja som mala odzaciatku brusko dost nizko, ale vraj to pri chlapcoch byva, tak som sa tym nezatazovala..na mna ked to prislo, tak to boli pravidelne sa opakujuce, akokeby menstruacne krce..a odisla mi zatka..to som mala taky krvavy vytok.. 😉

pepsyna
21. máj 2010

miss ved aj ja zehlim, len nevyhnutne veci 😀 len tych malych veci mam plne vreco, tak sa tesim 😀 lizatko aj si cakala, kym budu pravidelne tie kontrakcie alebo si hned sla do porodky?? moja kamoska robi na porodnej sale a povedala mi, ze staci prist ked budem mat kontrakcie kazdych 15 minut..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre