Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

marcela22
21. sep 2009

Ahojte kočky prepáčte že Vám sem leziem, len Vám chcem napísať, že Majka dnes v noci o 2.30.hod. porodila Natálku s mierami 3560g a 53cm. Tak to má konečne za sebou! 😉 Nevedela som či Vám má kto dať vedieť...
Držte sa! Marcela

boobinka
21. sep 2009

Jee... ja to tusila, sikulka nase 🙂 Natalka je poradny kus zenske 🙂 Maji gratuluji !

gerci90
21. sep 2009

jeej no konečne som na nu hrdaaaaaaaaaa 😀

phoebe003
21. sep 2009

Marcelko děkujeme za info

Majulko mooooooooooooc ti gratulujemeeeeeeeeeee a Natálce přejeme jen to nejlepší a nejkrásnější do života

miroslava89
21. sep 2009

majka no koneecnee🙂 gratulujemee🙂 a malinkej prajem veela sily a zdravicka do zivota🙂

phoebe003
22. sep 2009

Dobré ránko, mamulky, těhulky a snažilky 😀 jak byla noc? u nás v pohodě, Didínek spal celou noc jako dřevo, takže superrrrrrr. A já se jdu s ne/chutí vrhnout do domácích povinností 😀 😝 😔 Mějte se super, pohlaďte bříška

gerci90
22. sep 2009

awojte žabký---tak majuška to už ma zasebou....jeej no nech sa jej dari aj s maličkou vela síl...a zdravička im prajem 😅
a vy sa mate ako??

phoebe003
22. sep 2009

Kočky mám dilema, potřebuju poradit, koukám na dárek Adámkovi k narozeninám a nevím kterej koukněte a poraďte buď tento http://hrackypronejmensi.mimishop.cz/detail.php... líbí se mi mooooooc, a nebo tenhle http://www.aaahracky.cz/aktivnizabavnystoleknov... cena je téměř stejná, ale nemůžu se rozhoupat...

phoebe003
22. sep 2009

kde jste? to všichni zapíjíte malou Natálku???? 😅 😕 tak fajn, překecaly jste mne. Jdu taky... 😅 😀

maka123
22. sep 2009

For maja:gratuluji k male natalce at jste obe zdrave.

phoebe003
25. sep 2009

wow... 😕 😕 😕 😕 Ahoj lidi kde jste kdo? tady je to jak po vymření... 😢 😔 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🙄 😠

gerci90
25. sep 2009

ajoj Phoebe...veru aj ja sa kukam že je to tu ako vymretí 😒 hm....ako sa maas???inak mam new foto v albume tak ak chces tak kuk🙂 😀 a zhodnot 😝

melinda00
25. sep 2009

Ahoj Baramborka!
V prvom rade ti chcem blahozelat k babatku. Ja tiez nepatrim uz medzi -nast rocne. Deti este nemam aj ked by som si ich uz velmi priala. Ja mam 22 a moja mama ma 42. Vela ludi jej hovorilo ked bola tehotna ze je velmi mlada atd. Ja musim povedat ze som velmi rada ze je medzi nami len tolko rokov rozdiel. Mam kamaratku a ta ma 35 a jej dcera 3 roky. No niekedy vyvadza ona omoho viac ako jej dcera 🙂 .Ja tiez niekedy rozmyslam ci by to nebolo lepsie keby som uz mala 2-3 rocneho drobca. Ale nevadi buduci rok......Bude z teba taka ista mamicka ako hocikto iny. Prajem len to najlepsie 🙂

phoebe003
25. sep 2009

Gerci ahojky.tak já se mám celkem f pohoděěěěěě 😀 akorád dělám bramboráky na chuť až přijde Eliška ze školky, aby měla do čeho kousnout... Fotečky krááásné. bříško máš moc pěkně kulaťoučké já měla při Elišce taky, zato když jsem čekala adámka tak jsem měla jakoby hrušku. Hrozdě do špičky 😀 😀 😀 Ale to tak bývá u kluka... 😅 No a co ty? jak si užíváš těhulkování?

gerci90
25. sep 2009

ale ja celkom dobre chvalabohu v zdraví 😅 jeej malička je v skolke ???a paci sa jej??a Adamko co robka,,???

maja177
25. sep 2009

caute baby, no uz sme doma, dnes nas pustili. aspon v skratke. rano 20.9. mi zacala pomaly odtekat voda, tak som utekala do nemocnice, v momente prisli 5 minutove kontrakcie, no v nemocnici ma pozreli a ani som sa neotvarala ani sa nic nedialo, len bolest jak svina. tak som sa trapila 16 hodin, doktori si mysleli ze snad simulujem, lebo dole sa nic nedialo, stale som sa neotvarala az som zacala tlacit na posteli a to uz spolubyvajuce isli volat doktora, boli to nehorazne tlaky, nedalo sa to zastavit, doviezli ma na salu, uz som bola zrazu na 8 cm otvorena a za 10 min bola mala na svete 🙂 nestihli mi pichnut ani epidural, ale baby nebojte, da sa to vydrzat. boli to jak svina, nebudem vam klamat, ale ja som pri porode vraj ani necekla, pocuvala som co mi kazali a islo to ako po masle 🙂 horsie to bolo potom, kedze som bola hrozne chudokrvna a nikto to nevedel, stratila som vela krvi a dva dni som bola odpadnuta, ani sa posadit na posteli ani nic, bali sa ze krvacam dakde do brucha, lebo som vraj mala minimum krvi. ani neviem presne co sa somnou robilo, smsky som pisala v nejakom tranze, a miestami si nepametam vobec nic. ale uz som ok a spokojne doma 🙂

phoebe003
25. sep 2009

gerci tak zdravý je nejdůležitější. Už máš polovinu těhulůkování za sebou, tak se hlavně opatruj... jj, Elí už chodí 3 týden do školky a moooc se jí tam líbí. Vždycky nadšeně vypráví jak byli venku a co malovali a co papali atp, atp, atp. no a Adámek, tak ten konečně po hodinu a půl dlouhém přemlouvání s plááááčem usnul. Rostou mu jedničky, tak to není žádný med...

phoebe003
25. sep 2009

Majulka ještě jednou gratuluju, akorád jsem na tebe myslela, tak hooooonemmmmm pochlub se nám s Natálkou, odfotit, vložit a chlubit se a chlubit se. Jsi statečná mamina... Takže přeju všeeechno nejlepší a nejkrásnější a jak se cítíš jako NE/tehulka ??? 😀 je to rozdíl???

melinda00
25. sep 2009

Prepacte baby az teraz som to vsetko docitala. Je mi to luto bramborka.Ale napriek to ti prajem len to najlepsie do zivota. 🙂

gerci90
25. sep 2009

awoj majuška talk ja som nateba straaasne hrda....tak je to bolest ako vraviš..uff to si si teda musela paradne výtrpieť a este aj ta krvička ta potrapila moje chuda...a natalka ako???to teraz nechapem ti si mala sekciu ci normal porod???ale tak mas to uspesne za sebou...a odfot natalku ja ju chcem vidiet🙂)))tešim sa spolu s tebou:D

phoebe tak to je super že sa malej pači v skolke tak to ma být🙂))a adamko ..chudatko že zubky--

botis
25. sep 2009

maji tak ti velmi gratulujem, uzi si to doma s malinkou🙂
baby mne je teraz posledne dva dni hrozne zle, tusim mi zacina tvrdnut brucho tak sa dost toho bojim lebo som len v siestom tt.
kto tu je terz este tehotny? uz len ja a gerci ?

baramborka
autor
25. sep 2009

MAJIII BLAHOZELAMMMMM :D...musi to byt krasny pocit ze ? uzivaj si to naplno :D

melinda00 no apson ze si to docitala....ale tak co uz zivot ide dalej :(

baby..tak opat sa vam hlasim :D ...musim povedat ze v celku blbej naladde....aj ked to mozno bude zniet divne zas to namna dolahlo a potrebujem sa vam vyrozpravat lebo iba vy ma mozete pochopit...
vsade iba vidim tehotne ako satesia a musim povedat ze je to pre mna dost blbe...a tazke :( neviem sa dako z toho spamatat je to ako na koliske raz je to fajn poviem si co uz stava sa a raz si poviem ze je to asi nezvladnem,
aj ked som mlada strasne by som chcela babo.viem aj to ze cchem nemozne lebo momentalne je to fakt neprijatelne ale ja viem aj to ze to babo strasne chcem..
poslednu dobu mam neakle gynekolog.problemy a neak sami casto opakuju a vracaju a ja neviem preco..ani lekari nevedia stale mam mykozu a pod.kraviny uz si niekedy poviem ze to je nieco zle bojim sa ze ked to mam tak casto nebnudem moct mat deti...je to priserne....je to PODLA VAS MOZNE ?
a baby praJEM krasne tehotenstva ...MAJKE este raz blahozelam ..a opat sa vam za urcity cas ozvem..
s priateom je to pohode len nech to neporieknem....
tak papa baby A ODPISTE AK VIETE ? ALEBO ak mate neaky recept ako by som to mohla vyliecit neak prirodzenejsie ako liekmi lebo tie mi nezaberaju a uzani moj doktor nevie co robit...
Barambi

maja177
26. sep 2009

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs...

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs...

dakujem baby. teraz nejdem nahravat foto, ked bude viac casu tak sem nahadzem nejake 😉
ako netehulke mi je velmi dobre, konecne sa mozem slobodne ohnut, spat na bruchu a podobne veci, brusko este mam sice ako v stvrtom mesiaci, ale kazdym dnom to klesa. a keby nie som pozosivana od hlavy az po paty, tak uz ani neviem, ze som rodila 😀 len sa mi zle sedi, ale ved davam si repikove obklady, tak snad to zaberie 🙂

natalka je zlate babo, akurat spinka 🙂 mliecka mame dost, este si aj odsavam, lebo sa mi robili hrce v prsnikoch. a teraz ma chytili paradne teploty, tak sa bojim aby som on neprisla ☹

nikushka0
26. sep 2009

ahojte...ja mam 19 a so snubencom cakame nase 1. babo...pravdepodobne dievcatko...snubenec ma o par dni 29 no a na zaciatku nasho vztahu to bolo nesmierne halooooo...ze obrovsky 10-rocny rozdiel a ze som este nevyzreta a tak...no ale ked ma jeho rodina a priatelia spoznali, tak zmenili nazor...
no potom sme prisli s vecou, ze budeme rodicia a cirkus bol opat na svete...chvalabohu len par dni...teraz je uz zase vsetko v poriadku...velmi sa na malinku tesime a robime vsetko pre to, aby prisla do bezpecia a harmonie, kde ju budeme vychovavat...
len ja mam stale pocit, akoby mi ludia neverili...ale ja predsa nemozem za to, kolko mam rokov...a myli by sa pozerat na to, co mam v hlave a cim vsetkym som si presla...ved vsetko vyplyva zo skusenosti, nie????
a mozno je to len moj zly pocit...ale je to neprijemne...

valria321
26. sep 2009

maja177 ahoj dlho som si čitavala čo si tu písala si ozaj silna žena som na tom podobne ako ty nejdem konkretizovať prečo podobne potom niekedy napíšem poštu🙂naozaj sa ti narodila kraasna dcera aj ja čakam dievčatko 🙂dufam že sa mate dobre a ste šťastne ver že ten drobunky človiečik ťa bude milovať cely život....🙂prajem vam nech ste silne a zdravučke🙂

gerci90
26. sep 2009

majuška no ti mas teda naaadhernu princezničku,,,ja som bola dneska v polsku kjupiť kočik🙂)a nejaku este výbavičku 😀 aspon sme sa zbližili zo svokrou bo aj ta s nami bola:D
Veru botis už sme tu tehulký asi len mi.....a preto už sa neviem dockat kedý budem patrit medzi cerstve maminky🙂))ale čitam že tehu je tu este nikuska a valria.-----tie to tahaju este s nami 😅

botis
27. sep 2009

aspon ze tak, ale zas sme vsetky januarove 🙂 ja neviem co mi je ale strasne ma boli brucho uz asi styri dni, bojim sa aby som neskoncila na rozikovom. neviem pri Saske som take bolesti nemala...
a vy ste vpohode baby? gerci, valria, nikuska...

gerci90
27. sep 2009

no aj mi sa zatial držime ako tak:D----juj bruško ta boli???:(chudatko to nieje dobre....

valria321
27. sep 2009

gerci90 aky si si kupila kočar daj fotku do albumu chcem pozrieť🙂oplati sa v polsku kupovať som myslela že aj ja tam skočim

phoebe003
27. sep 2009

Dobré ránko koníkařky, jaká byla noc? já dnes spala s Adámkem do 10ti hodin a teda cítím se jak kdybych nespala vůbec. asi jsem to přetáhla, obvykle vstáváme kolem půl 7 ráno .

jinak my nejspíš odpoledne pojedeme na rodinou sešlost, na kterou se stráááášně těším 😝 ostatně jako vždy...No budu doufat, že budu mít moc práce a nebudu muset odjet s nimi, 😅 protože tyhle sešlosti mne vyloženě ničíííííííííííííííí 😝 😝 😝 tak mi držte palce mějte se famfárověěěě 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre