Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
24. máj 2010

ahojte 😕

trdielko149
24. máj 2010

kedze mi tos tale vypisuje ze je 22 h tak neviem kto tu je...
jednoznacne sa mi pacia druhe saty..tretie su na mna moc "divne" mon ...
norikk nááádhernéééé oznamko aj ja si robim oznamko sama 🙂 zatial vam sem dam tie moje "vytvory"
mam4 mala si pekne saty,no nic pre mna 😒 kazdemu sa lubi nieco ine a mne sa to nariasenie nelubi ... 😢

trdielko149
24. máj 2010

vooobec mi to nejde sem dat lebo moje vytvory oznamenia s v dakom divnom subore ze png. tak mi to nejde ...
norikk kde si to spravila?ja to robim v skicari to oznamko a preto mi to asi nejde sem nacitat ... ok idem kukat panelaaaak 😎

norikk
24. máj 2010

vo photoshope....ved staci,ked to otvoris a das "ulozit ako" a vyberes priponu jpg....

norikk
24. máj 2010

aj ja kukam panelaak 😀

ani_sama_neviem
24. máj 2010

hmm cawte.. vsimla som si tuto temu tuna ze nastrocne tak musim sem daco napisat... ja som tehotna a mam 18 no nejak sa nai netesim pretoze moj zivot bol skor oo slobode a objim sa ze to nezvladnem ja totitzto nemam rodicov ktori by mi zabezepecili byvanie ani nic vsetko ma na starost priatel u neho budeme totizto a bvobec ani nieso mprachata cohdim do skoly a je to cele take no.. a neviem ani sama preco to pisem kto chce nehc ma povzbudi alebo okritizuje .. co uz cawte

norikk
24. máj 2010

prve,co by nas zaujimalo,je tvoja IP adresa 😎

mon777
24. máj 2010

mam4 ... to ja už neviem, či niečo znamená 😀 Ale skôr nie, ako áno 😀 Ale ohromne sa mi páči 😀 😀

estterka
24. máj 2010

@norikk 😀 😀 😀

mon777
24. máj 2010

norikk ... nebuď hnusná 😠 Mňa napadlo to isté, ako teba, ale nebuď hnusná 😉 Počkaj na ďalšie príspevky 😀 😀 😀 😀

norikk
24. máj 2010

😅

mon777
24. máj 2010

Milujem debatu pomocov ksichtov 😀

norikk
24. máj 2010

sak ak je nova,tak nevie o co sa jedna

ani_sama_neviem
24. máj 2010

ten prispevok o ip to bolo komu venovane ?

norikk
24. máj 2010

@ani_sama_neviem tebe,neber si to v zlom

zuzanockamt
24. máj 2010

aj ja som zvedava na vyvoj situacie 😀 😕 😎

norikk
24. máj 2010

inak ja mam net od t-comu,taze kazdu chvilu inu IP 😝

estterka
24. máj 2010

😀 😀 😀

mon777
24. máj 2010

@ani_sama_neviem naozaj to neber v zlom, ale máme tu takú "milú" skúsenosť o žobranie o pomoc, tak sa k tomu staviame asi trocha zle teraz.

ani_sama_neviem
24. máj 2010

Hm ale nechapem preco je reco mojeje ip o co ide hm?? Napisala som nieco zle??? Nevhodne? resp ja nevime o co ide ani

mon777
24. máj 2010

norikk...aj mi máme T-com 😀 A čo je vlastne tá IP 😅

ani_sama_neviem
24. máj 2010

aha tak uz to chapem ja neivme postaci moj mail nick? Alebo nieco podobne? Ja naozaj nepatrim medzi 15 rocne trapky ktore potrebuju vypisovat a hrat sa na probolemy ale ok chapem to a beriem to co uz to sme chceli vsetci to je proste internet..

mon777
24. máj 2010

@ani_sama_neviem naozaj si to neber. Len je tu jedna "teta", čo robí kakané veci...prečítaj si tak 15 strán dozadu 😉 😉

norikk
24. máj 2010

@mon777 IP je cislo modemu,proste nieco take,a ty /resp ja ked restartujeme modem zakazdym,tak nam naskoci ine cislo.... :D ....neviem,ci to nerobi aj pri restarte PC

ani_sama_neviem
24. máj 2010

Jaaj no a aky ma nick slecna? Hm ale takihc sa da spoynat oni sa sami preyradia hlavne tym ze ich priobeh je bud neskutocne nestastni a beznadejne bezradny alebo naopak :DDD no jo a inak som tu prvy krat na tjto stranke dnes preot som envedela kao to tu chodi a prekvapilo ma to stou ipkou :D som sa zlakla ze volaco zle som spravila ale uz je to ok no :DD Dufam aspon tu si s niekym pokecame lebo pokec a podobne chat fora su onicom

norikk
24. máj 2010

ta slecna tie nicky uz ani nevie vymyslat,fantazia jej dosla

mon777
24. máj 2010

@ani_sama_neviem tu sa dá naozaj dobre pokecať, to je pravda 😀 Aj keď ja by som tu ani nemala byť 😢 😢 😢

@norikk jááááááááj...tak to ja neviem, či aj my máme také 😅

mon777
24. máj 2010

@norikk no hej...to máš pravdu 😀 Má ich toľko, že podľa mňa sa radila aj s kamoškami, že aký si má dať, lebo ju už nič nenapadlo 😀 😀 😀

norikk
24. máj 2010

@mon777 no ak stahujes z rapidsheare,tam sa to da vyuzit,ze nemusis 15 ci kolko min cakat,aby si mohla stahovat dalsi subor,staci,ked restartujes net,a rapidsheare nezisti,ze si stahovala pred chvilou,lebo uz budes mat ine "cislo" 😝

zuzanockamt
24. máj 2010

@ani_sama_neviem ... a ako prebieha tehu? ... kedy sa chystas na tripple testy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre