Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
24. máj 2010

norikk...váááv...to je silááá 🙂 To vyskúšam 😀 😀

Dobre, ja idem spať, lebo ma sestra ženie od PC, že ona chce drichmať 🙄 Tak sa majte. Ahojte 😉

A @ani_sama_neviem naozaj si to neber v zlom 😉 😉 😉 😉

mon777
24. máj 2010

Zuziii....čo sú to tripple testy?? Ako...nemajte ma za blbú, ale tie vaše názvy 😅 😅 😅 ... no comment 😕

ani_sama_neviem
24. máj 2010

mon777 preco by s itu nemala byt hm? 🙂)) A co sa tyka inac tych bab co podvadyaju a hraju sa iba zem aju problem malo by sa vytvorit nejake lepsie zabezpecenie overovacie alebo co lebo ja mna to stve kolkokrat na pokeci a vobec oc sa robi na nete kae podvody a pedofili a neviem co vsetko to by som tu mohla pisat :DDD
norikk- tej slecne raz dojde fantazia prejde ju to alebo si mozno zazrakom uvedomi ze je max. trapna uboha.

misss
24. máj 2010

Ahojteeeeee..

@mon..tie tortičku su kraaaasne..a prazenicka bola dobra??ako chuti take pštrosie vajce??Inak tie šatočku su peknunke vsetky..aj ten prstienok...už len, nech to dobre načasuje.. 😀 😀

@norikk inak aj ja som si hned na to spomenula a kukla som na datum registracie..blby pocit, ale uz nie som taka doverciva...dufam, ze uz nas nic neprekvapi.. 😉 😉
Inak oznamko krasnucke..take originalne..ja som si tiez sama navrhla a grafici mi ho dali do tlačenej podoby.. 😀
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

@trdielko, aj my musime kupit uz novu autosedačku..Tomaskovi už dost trčia nožičky a už sme prešli cez vahovy limit (11 kg).. 😀 😀
ja som si vyhliadla nieco takuto..nejako som zostala fixovana na tu zelenu farbu.. 😀 😀
http://www.tomsta.sk/product/baby-design-jumbo-...

zuzanockamt
24. máj 2010

mon ... to nie su nase nazvy, to sa pouziva normalne ... ja som tiez netusila, ze to existuje, ale ako som zistila, ze som tehu, tak som si pozistovala, co ma caka 😉

ani_sama_neviem
24. máj 2010

mon777/ Nee to je ok neberiem si to uz nijak. A dobru noc inac 🙂 😉

misss
24. máj 2010

😀 😀 ..hlavne, že pisem mena som zavinačom a nepisem ich cele..šikula som, že?? 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. máj 2010

nejako to tu utichlo 😕 😅

misss
24. máj 2010

No..čo ste sa ma zlakli?? 😢 😢

ani_sama_neviem
24. máj 2010

misss/ nie ale nikoto nekeca zrejme a vsetci si ais myslia ze som nejaka falosna slecna :D

misss
24. máj 2010

ani_sama_neviem..tak nemozes sa cudovat, ak si si kukla tie prispevky..verili sme jej a ona sa takto zachovala..ja uz tiez nie som taka otvorena k cudzim osobam..tiez som uz nedoverciva..
Ale nic proti tebe, ak su tvoje umysli cestne..len aj mne bolo velmi smutno, ked to takto cele dopadlo.. 😖
A už mas za sebou nejake testy?? Co nevolnosti?? 😝 Mala si nejake, alebo ta obisli?? 😀

zuzanockamt
24. máj 2010

@ani_sama_neviem ved som sa ta pytala na tie testy a ty nic

ani_sama_neviem
24. máj 2010

No hej ja to chapem ani ja neverim ludom akurat so msa pohadala s jednym dotycnym byvalym kamaratom a zas mi len vsetci naladu zhorsuju ja ked ju mam uz aj tka poondenu :(( No nevolnosti som mala dost hlavne nizky tlak ktory aj teraz pretrvava,a tak odpadavala som v autobusoch a vsade kde bolo teplo a tka no hrozne nastastie uz to take neni ale nizy tlak mam fiurt aneviem cim to je lebo pred tehot. som nemala no. Testy? ake myslis konkretne testy?

zuzanockamt
24. máj 2010

ja som myslela tie tripple alebo AFP, ci uz si bola alebo ides este len

misss
24. máj 2010

take testy ako pisala zuzanocka..tie prvotrimestrove triple testy.. 🙂
Ja som posledny mesiac bojovala s vysokym tlakom..aj som kvoli tomu bola v nemocnici..

ani_sama_neviem
24. máj 2010

misss a zuzanockamt neviem o takych testoch asi som torsku pozadu :P no ale neviem ake su to ani .. ake su to teda hm? :D

misss
24. máj 2010

to su testy z krvy a ultrazvuk..na vrodene choroby a tak..teda ak si to dobre pamatam..mne vtedy brali 6 skumaviek krvy..keby ti ich robili, tak by si vedela..tam sa zistuje downov syndrom a pod..

zuzanockamt
24. máj 2010

a to ti na poradni nepovedali??? ... mne to spomenula, ked som bola okolo 12 tt, ze sa take nieco chysta

zuzanockamt
24. máj 2010

misss ... mne brali len jednu skumavku 🙂

ani_sama_neviem
24. máj 2010

Jaaaj vy asi myslite take ze ked chodim do poradne resp na pravidelen kontorly ze idem aj na odbery a tka no to hej jedne mi uz robili a teraz pojdu druhy kvoli tym vrodenym chorobam ako ste tu spominali a ja ultrazvuky mam uz dva 🙂 asi je to to co ste vy mysleli nie? 🙂 alebo ze by s, bola blondina :P

misss
24. máj 2010

a preco mne brali tak vela???ma chceli asi vycucnut.. 😀

ani_sama_neviem
24. máj 2010

misss tak to neiem poveda :DD ale aj mne sa to zda trosku privela :DDDD to ja by som uz tam aj skonala lebo ja ked vidim krv tak mn je dost :D

zuzanockamt
24. máj 2010

@ani_sama_neviem no ved ti lekarka vzdy povie na co ti robi odber, nie? 😅
@misss neviem, zvyknu to rozne robit ... tak ako glukozovy test robi asi kazdy lekar inak 😅

misss
24. máj 2010

tebe uz robili??uz ani neviem, v ktorom sa to robi...jezis..ja som nejaka vygumovana.. 😀 😀 ..ja som si v pohodicke sadla v ordinacii, sestricky mi dali salocku s vodou a citronik na vylepsenie chuti... 😀

zuzanockamt
24. máj 2010

@misss ... este nie, idem az v 28 tt ... ja to vypijem doma, takze si tam dam toho citronu poriadne, dufam, ze to nejako v zaludku udrzim ... lebo rano, kym nieco nezjem, tak mi je zle 😝

misss
24. máj 2010

@zuzanockamt aj mne byvalo..to som vzdy po ceste do roboty tlacila fornetky.. 😀 😀
ale udrzis..najhorsie boli tie 2 hodiny v cakarni... 😀 ..uz sme s muzom nevedeli, co robit..

zuzanockamt
24. máj 2010

ja sa mam dostavit k lekarke do hodiny ako to vypijem, tak dufam, ze potom mi hned vezme krv a budem sa moct najest

misss
24. máj 2010

akurat som to hladala v knizke..kym som to vycitala (mam ju odfotenu a rozmazane foto 😀 )..ja som bola 25+5.. 😀 😀

zuzanockamt
24. máj 2010

no moze sa to robit do 28 tt, takze ja idem tak neskor

lizatko1009
24. máj 2010

baby ja sa musim kurna pochvalit, dnes som isla s malym aj s kamoskou po chodnicku a naraz moj ex s nejakou k...u na aute, ale na jej takom starom rozbitom crepe, pridem ku kamoske a ta mi povedala, ze moj debil vcera cele auto rozbil😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a zajtra mame prist na trestno pravne ohladom skrabanca hahahhahhahahahah nech prinesie ukazat auto kde ma tam skrabanec:_DDDDDDDDDDDD ale to ma len vratene zato, ze klamal, ze ma nezbil a ani nic robit som nemusela, ste tu toho blud popisali, zajtra o 5 na obed mi drzte paluchy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre