Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

trdielko149
25. máj 2010

kym so zas vsetko precitala 🙂
ani_sama_neviem vitaj tu u nas na koňovi 😀 😀 😀
aa coze by si potrebovala?ja mam babizňu ale mam vela veciciek zelenych a bielych boo my sme nechceli vediet pohlavie takze ako som citala kludne mi do IP posli adress a na dobierku ti poslem ak chces 3 kombinaciu kocik tak len osobne zlatko alebo po kurierovi napis IP a uvidiiime co sa da robit 🙂
lizatko drzim paste,palce aj pazuchy 😵
pre neviem koho uz ... 🙂 fuj vysetrenie cukru! fuj fuj t aaaak mi bolo tam zle ble ble nikdy viac dufam,ja som mala cele tehu nizky tlak a tak som si 1 kavicku denne malilinkuuuu mohla dovolit chichi ja zboznujem kavicku mnami mnami aj teraz jednu pijem a ranajkujem ..
dnes moj drobcek ide poprvykrat do chodiiitka som zvedava ci sa jej tam bude paaacit 🙂

ani_sama_neviem
25. máj 2010

trdielko149 Ahoj no si moc mila a to by sa mi teda hodilo.. a Ip pockaj hned ti ju sem napisem mam ju niekde v compe v nastaveniach pocki.... 178.41.102.215 tak toto je ona aspon dufam ze je spravna neviem ak chces tka is over 🙂) No a co sa tyka poslani na dobierku alebo osobne mne je jedno ako chces ty a za kolko to predavas ? A ja som z Bratislavy inac a ty? Aa ete na tovju otazku ze co by som ppotrebovala? ani sama nevime proste so msem len tka napisala lebo som si vsila tuto temu ktora sa tyka mna ze nastrocne tak som sem kukla a clekom sa mi to tu pozdava ale je smutne ze su tu aj take co falsone ziadaju o pomoc to je hanba ale no co uz bohuzial :{

mam4
25. máj 2010

trdielko, no popravde ani ja som nechcela take "tortove" ale pri skusani som zistila ze mi take najviac pristanu, mne sa pacili take jednoduche padave ale kedze som uz mala trosku brusko tak to bolo v tych satach este viac vidiet. bola som asi v 20 salonoch :D a nakoniec z toho vzislo toto, ale aj tak som bola spokojna aj ked neboli uplne podla mojich predstav 😉 a na druhej svadbe som mala obycajne, kratke, lanove saticky zo C&A 😀
baby a to je aky super napad, ze si robite oznamka samy !! 😲 mna by to vobec nenapadlo !! 😵
tak sem s vytvormi !! 😀 😀

mam4
25. máj 2010

mne po tych cukrovych testoch vobec nebolo zle 🙂 a to mi inak bez najedenia bolo vkuse na vracanie a uplnym zazrakom som tu vodu vypila a nic, aj to cakanie bolo v pohode, citaka som si casopisy v cakarni, a to som si do kabelky balila sacok, ze urcite budem vracat a nedobehnem na WC 😀 😀

mam4
25. máj 2010

ahoj @ani_sama_neviem, nechcem do teba rypat len nechapem, preco, ked sa este necitis na babo, ste nepouzivali nejaku antikoncepciu ?? ved to je najjednoduchsie, ako sa potom trapit, ked este nie si pripravena byt mamou ... a co tvoj priatel ?? on sa uz citi byt otcom ??

ani_sama_neviem
25. máj 2010

mam4 pozri tak ti poviem stalo sa tak sa stalo a chemikalie d seba pchat nebudem.... a podrobnosti nechcme uvadzat ako sa to vlastne stalo elbo je to tdost taka vtipna prihoda no.. A ano moj chalan je normalny zodpovedny praveze on bol ten ktory povedal ze si to nechame a tak proste podporoval ma ze to bude vsetko ok.. tak to mam stastie ale ja ze nie ani necitim ale len sa bojim proste mam strach ja si myslim ze jt ok na mieste v dnesnej dobe..

mam4
25. máj 2010

@ani_sama_neviem, ok... hlavne nech ste zdravi 😉
no tak boja sa aj zeny v 30-ke takze to je normalne, podstatne je ci sa chcete starat o to male ak ano tak to urcite zvladnete. je vela mladuckych rodin, co sa postavili na vlastne nohy. my sa tiez pretlkame ako sa da, ale mame vyhodu vlastneho byvania, no aj tak nam stale pomaha rodina, myslim financne. ale verim ze jedneho dna im to vratime...

ani_sama_neviem
25. máj 2010

no a to je moj velky problem ze nam nema kto pomahat lebomoja matka somnou nezije ot je nic a moj otec ten ani otom nesmie vedet on sam nema a to je zlozite proste.... no ale tka dufam to zvladneme no...

pepsyna
25. máj 2010

ahojtee 🙂 co sa tyka toho testu na cukrovku tak ja vooobec neviem o akej sladkej vode to hovorite 😀 mne kazala sestricka doniest si 2 oblozene rozky a 2deci mlieka a po hodine a pol mi zase zobrala krv 😀 takze mne chutilo 😀 😀 😀
@mam4 kraaaaaasne saty-mne sa velmi pacia-a krasne robia postavu-aj ja by som chcela take 😵
@mon777 tie torty su uulpne super-ako od profika 😀 fakt by si to mala robit na objednavku-aspon by si si nieco privyrobila a este by ta to aj bavilo 😉
inak ten cas je nejaky divny... 😕
@ani_sama_neviem no mas to tazke ale to tuna v tejto teme asi kazda z nas..vacsina z nas babo neplanovala, takze sa pasujeme ako sa len da..hlavne s tymi financiami je to tazke-drzim palce a neboj urcite budes nakoniec rada babatku ked sa narodi 😉
aa lizatko drzim ti palce, nech uz mas pokoj s takym hajzlikom...

ani_sama_neviem
25. máj 2010

pepsyna/ diki 🙂) ja si vzdy verim a som dost silny clvoek vydrzim toho vela vyrastala som v nie bohatej rodine preto sa viem uskromnit len sa bojim lebo to uz nebude iba o mne vies 🙂) aale ked to zvladlo milion inych tka musim aj ja a vzdy sanajdu dobri ludia ktori pomozu ja ked sa to nezdaaa 🙂 ale kazdopadne spoliehma len na seba a na mojho chalana...

pepsyna
25. máj 2010

v tejto dobe sa treba vzdy len na seba spolahnut, pretoze aj z najlepsieho priatela sa moze razom vyklut falosny hajzel-poznam zo skusenosti 🙄 my sme sa s priatelom tiez na zaciatku bali, ako to s nami bude, bo on bol donedavna nezamestnany a ja som od zaciatku len na marodke, koli problemom, takze s peniazmi to bolo dost tazke..ale chvalabohu teraz uz pracuje a konecne sme ako tak skompletizovali vybavicku, aj ked vela oblecenia mam od kamosky pozicane po dcerke, takze vzdy sa to da nejako zvladnut 😉 a hlavne moja mamina mi dost pomohla financne-pokupila nam dost veci-aj ked zo zaciatku bola dost mimo z toho, ze sme si mohli este uzivat a podobne a teraz je pomaly viac vytesena ako ja 😀 😀 takze si myslim, ze ono sa to vzdy da nejako zvladnut-a ak ti ma kto pomoct tak je to velka vyhoda 🙂

ani_sama_neviem
25. máj 2010

Hmm no hej mas rpavdu lenze moji rodicia nemaju ani len pre seba nie to etep re mna to je moja nevyhoda ze mam tkaych rodicov akych mama su neochotony pomahat mi ... a moja mama ona o tom vie aj sa tesi vsetko v pohode len peniaze no.. a tak nejak bude :P

pepsyna
25. máj 2010

a nejake kamosky alebo niekto v rodine, nema deti?ze by ti pozicali/dali nejake veci po nich?

ani_sama_neviem
25. máj 2010

Este mam taky dotaz ze zistli ze mam strasne nizky tlak a aj sa to prejavuje stale proste odpadavam v autobusoch nemozme dlho stat na miest hend sa mi toci hlava. .a chcem sa spytat ze co stym mam robit??? Lebo dost mi to otravuje zivot a kavu pit nechcem jednak preot ze to neni v teh. dobre a kvoli tomu aj ze ja kavu neznasam :DD dik za odpovede

ani_sama_neviem
25. máj 2010

pepsyna- nie praveze nikto ja mam malu ordinu a ja ked maju tka nasa ordina sa snimi nebavi preotze vsetci sa uz daavno rozhadali a nema nikto deti praveze ja mam tak ustaru rodinu nie velmi pocetnu, noaj hej ale vsetic ziju mimo SR alebo uz su dospeli ale bezdetny. ja nemam moc dobry vztah s rodinou ani s otcom som nikdy nemaal skor ho berem akonutnost a to je zlozite na vysvetlovanie nemala som to proste v detstve lahke vzdy som si musela pomoct sama. a co sa tyka kamosiek tak to je nic to je passe kamosi ak sa ich tak da nazvat su etew pubertaci aj ked maju 20 alebo tka a nikto v mojom okoli nenma dieta vies takze blba zhodanahod u mna a si tak

pepsyna
25. máj 2010

ja mam tiez nizky tlak a tiez neznasam kavu 😀 musis pit vela vody...a ty chodis este do skoly alebo ako?

pepsyna
25. máj 2010

fuu no tak to budes mat dost tazke takto-ale ked si pozohanas po bazaroch oblecenie a vybavicku, tak ta to snad nevyjde az tak draho-teraz sa daju velmi lacno kupit cez bazar vseliake veci...len to budes mat tazke, ked ti nema kto pomoct...aj financne ale aj neskor s babom-to budes potrebovat vela sil...

ani_sama_neviem
25. máj 2010

pepsyna/ ano cohdi mdo skoly ete ma caka jeden rok maturitny, ale aj to je problem pretoze ako som sa dozvedela tka mamicy nemaju ani narok poriadne vystudovat uz len z toho dovodu ze je nejaky blby zakon ci co ze ja ked si dam indivdualne studium to znamena ze nemusim chodit do skoly iba na skusky tak nma prax musim chodit skoro stale no a to je problem pretoze to sa pri dietati neda a ete ktomu ked budem byvat mimo ba (v DS) tazke ja to neviem ako zvladnem :((

ani_sama_neviem
25. máj 2010

pepsyna ja vime je tyo tazke ale tka moj chalan ma nejak peniaze v banke nastastie a tiez pojde robit a budeme byvat u neho tak aspon nebudeme si muset vlasnt byt zatial platiti kym si nenasetrime na vlastne nieco vies.. tak aspon to no.. a

trdielko149
25. máj 2010

jaaaj IP je interna posta tu,sukromna sprava ani_sama_neviem chichi som sa zasmiala 🙂 a s tu skolou nie je taka ista skola+odbor v DS ? informuj sa u vas v skole na to,ja ti v tomto neporadim bo ja som maturovala v 6 mesiaci tehu chvalabohu 🙂 som iank aj na Facebooku -Lilly Šabíková ak si tam tak si ma tam pridaj a veci ohladom kocika a tak budeme riesit tam v sprave alebo tu v sprave ... 🙂

pepsyna
25. máj 2010

ani_sama_neviem, tak aspon ze tvoj priatel sa o vas postara 🙂 no s tou skolou to budes mat tazsie ale aj to sa da zvladnut-a neplanujes si dat na rok odklad? ja som uz mala chvalabohu tiez po skole ked som otehotnela, no neviem ako by som to riesila-viem, ze jedna baba od nas zo skoly si dala na rok odklad a maturuje teraz....
trdielko a co malinka uz beha v choditku?

ani_sama_neviem
25. máj 2010

trdielko149 jaaaaj ja som myslela ze taka ip adresa lebo ja tu tuna odo mna pytali kvoli nejakej jednej slecne ktora tu vraj vyuzivala aklamala :D jejdaaa ta hanba 😲 pre mna :D no nevadi satava sa :d ok na facebooku si ta pridam a inc moc diki za ochotu a vies stou skolou ono je to tak ze mna ani nebavi a nemam moc dobre znamky a urcite by ma ani neprijali keby tam aj taka bola ies to ke to lebo nasa skola je zakerna oni by mi napisali take zle referencie nze by som omhla ist akurat tak do... ehm.. no ale dik inac 🙂

ani_sama_neviem
25. máj 2010

pepsyna- no rozmyslala som nad tym odkladom len to je to ze zas budem amt nejake resty a vsetko dohanat a znovu sa do toho dostat neivem ci bty som to zvladla no ale tak asi nad tym budem rozmyslat

trdielko149
25. máj 2010

pre ani_sama_neviem tu su fotky kocika zatial len hlboku cast mam odfotenu 🙂 a davam sem fotky zo sportovej ked Emmka spinkala v nom🙂 tiez v autosedacke rovno z porodnice a v choditku no nedociahne ani na spickach na zem🙂 ale ma tam korman co blika,svieti,hra tak je spokojna 😉

lizatko1009
25. máj 2010

trdielko mas ip

ani_sama_neviem
25. máj 2010

trdielko149 no kocik velmi peknyyy 🙂))

mam4
25. máj 2010

trdielko, super kocik 🙂 aka je to znacka ?? je aj odpruzeny ?? juuuj ja som blazon do kocikov 😎

mam4
25. máj 2010

@pepsyna no tak ak chystas svadbu tak mas u mna tie saty rezervovane 😉 velmi rada ti poziciam ak sa ti pacia

pepsyna
25. máj 2010

@mam4 my svadbu chystame az tak o rok, aj viac, takze ak ma dovtedy neohuria nejake ine, urcite ti dam vediet 😀 juuj doteraz som struhala zemiaky na zemiakove placky-asi budem mat svalovicu z toho 😀 idem ich vysmazit-mnam uz sa mi na ne zbiehaju slinky 🙂

ani_sama_neviem
25. máj 2010

pepsyna- mnaaam placky dala by som si 🙂)) ja budem mat francuzske zewmiaky dnes 🙂)) heeheh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre