Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

zuzanockamt
8. jún 2010

@pepsyna ja budem rodit u nas v MT ... a tam ma normalne pustia aj na oddelenie aj na saly, poukazuju porodne boxy a vsetko, co budem potrebovat, tak povedia ... len dufam, ze tam akurat nebude porod, lebo vtedy ma tam nepustia
kalciovka je dobra aj na bradavky, ved aj preto som si ju kupila ... mne este chybaju tie vlozky do podprdy a materska podprda ... ale tie vlozky kupim ako posledne, bohvie, ci mi ich bude vobec treba 😕

tara39
8. jún 2010

pepsyna velky ale oplatilo sa 🙂 tam som mala tu supravu do postielky myslim ze za 35...ano je to predrazene, ale v PL sa to naozaj oplati

tara39
8. jún 2010

zuzi, minule som bola na kurze a len ti chcem povedat ze tie vlozky do podprsenky pouzivaj len ked pojdes niekde von, na doma plienku...jednej ze sa vpila do toho bradavka a normalne prisla do nemocnice ze sa jej odlepuje bradavka...

pepsyna
8. jún 2010

my by sme si nemohli dovolit taky velky nakup naraz-my sme kupovali postupne 🙂 a aky kocik ste kupili?

@zuzanockamt mne uz sa zacalo tvorit kolostrum, takze ja ich zrejme potrebovat budem 😀

pepsyna
8. jún 2010

@tara39 to fakt?to je aky extrem, ze sa jej odlepovala bradavka 😒

tara39
8. jún 2010

pepsyna babysmile v max, cerveno cierny, pozri si 😉 ale s ciernou konstrukciou. inak aj mne sa tvori, a to uz od 19. tt

tara39
8. jún 2010

ja som tiez nechapala, ale sestricka povedala ze naozaj len v nevyhnutnych pripadoch a nie na dlho pouzivat

zuzanockamt
8. jún 2010

@pepsyna mne sa netvori nic zatial ... tak som zvedava, ako to bude s kojenim, lebo moja mama aj sestra s tym mali dost problem

pepsyna
8. jún 2010

ten poznam-pekny kocik ale zevraj ma malu sportovu cast..no ale neviem posudit-nevidela som nazivo 🙂 ale ako hlboky je veelmi pekny...to uz tak zavcasu?a ja som stresovala,ked sa mi zacalo tvorit pred asi 2 tyzdnami,ze to je skoro 😀

pepsyna
8. jún 2010

@zuzanockamt ani moja mama nekojila ani mna ani brata,ale jej sestra v pohode...dufam,ze ja budem mat dost mlieka-rada by som kojila co najviac,tak dufam,ze sa mi to splni

zuzanockamt
8. jún 2010

aj ja by som rada kojila aspon toho pol roka ... uvidim, ci bude nejake mliecko ... ale ja chcem ist zavcasu do prace, takze po tych 4 - 6 mesiacoch budem aj tak odsavat alebo davat UM

tara39
8. jún 2010

ano to je pravda ale je lahucky, fajny, akurat na moju vysku 🙂 mamina sa tiez cudovala ze strasne skoro, ze no moja, ty budes mat mlieka ako dojka 😀 no, bola by som len rada

pepsyna
8. jún 2010

@tara39 no pozrela som a ma peknu velku sportovu cast 😉 asi som si ho pomylila 😀 pekny-aj farba pekna-my mame cisto cierny..

zuzanockamt
8. jún 2010

@tara39 aj tebe sa uz tvori kolostrum? 😕

tara39
8. jún 2010

pepsyna cisto, bez vzoru? este bola v tom obchode jedna baba, tiez vyzerala dost mlado a kupovala si cierny s bielymi kvietkami, pekny

tara39
8. jún 2010

ano zuzi, ale zda sa mi to velmi skoro

zuzanockamt
8. jún 2010

@tara39 nie je to skoro ... u nas v septembrovkach sa babam tiez zacalo tvorit okolo 20 tt ... a niektorym tiez este nic

pepsyna
8. jún 2010

@zuzanockamt to tak skoro do prace 😨 nechces si uzit matersku? a nehovorili vam vasi,ze aby ste popredu nekupovali?moja svokra stale hovorila,ze to je zavcasu,tak sme ho museli az teraz objednat 😠

tara39
8. jún 2010

celkom rada by som vedela ci to ma nejaky vplyv napr. na to ci budes mat dost mlieka alebo nieco take...asi skusim pozistovat

pepsyna
8. jún 2010

@tara39 mam ho vo fotoalbume,ten kocik-na sportovej casti je aj nieco biele aj na autosedacke ale na hlbokej kobricke je len cisto cierne-to vyberal priatel 🙂

tara39
8. jún 2010

pepsyna, nejaky novy typ? taky som este nevidela 🙂 nechceli ste skombinovany s nejakou farbou? inak je pekny ale osobne by som cisto cierny nechcela

zuzanockamt
8. jún 2010

@pepsyna chcem si uzit Md, ale treba aj prachy nejake a ak MM nebude mat stale ziadnu pracu a ja ano, tak pojdem ... predsa len zarobim viac ako je materska a rodicovska
mne do nakupovania rozprava iba MM, inak nikto

pepsyna
8. jún 2010

my sme ho videli na predajni predeti.sk a priatelovi sa hned zapacil,len tak bol dost drahy,tak sme si ho z nemecka objednali a usetrili sme 200 eur...mne sa paci ta cierna-aspon tam vynikne babatko 😀 to je taky kompromis,lebo sme sa nevedeli dohodnut na farbe

tara39
8. jún 2010

musel stat dost vsak?

pepsyna
8. jún 2010

@zuzanockamt no tak to ano-a potom pojde tvoj MM na rodicovsku?ja som rada,ze moj priatel si nasiel pracu-tiez bol doma ale teraz je uz 3. mesiac v robote,tak mame konecne peniaze..ale zmluvu ma len do konca roka-a potom sa uvidi,ci ho budu este potrebovat,tak dufam,ze ano...inak neviem co budeme robit 😒

pepsyna
8. jún 2010

@tara39 celu priatelovu vyplatu 😒 ale ked on bol ako maly chlapec,co vidi v obchode auticko a chce ho 😀

zuzanockamt
8. jún 2010

@pepsyna tak my mame nasetrene, ale nechcem minat zasoby, takze by sa to dalo ... este sa uvidi, ved je casu dost, mozno dovtedy praca bude 🙂

tara39
8. jún 2010

pepsyna 🙂 no a nekup to vsak? 🙂

pepsyna
8. jún 2010

@zuzanockamt no drzim vam palce s tou robotou,lebo teraz je to hroza-moj priatel bol doma vyse roka 😒 esteze aspon ja som dostavala PN,lebo to by sme veru tazko zvladli....
@tara39 no veru-to by som vam dopriala ten pohlad nanho-,,pozri ako sa super ovlada a aky je lahky! a aha toto a aha tamto" 😀 😀

zuzanockamt
8. jún 2010

no MM to nejako nepreziva tie nakupy 😀 ... ale my sme kocik zdedili, takze sme nikde nezhanali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre