Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

zuzu4444
15. jún 2010

a co mas podozrenie na tehu?

valria321
15. jún 2010

zuzu4444 ešte zatial nie uvidime do ms čo by mala prisť tento tyždne...a ty si mamina ?

zuzu4444
15. jún 2010

noo ja to mam take zamotane, BT som mala stale nad 37, testy pozitivne a dnes mrcha dorazila, takze asi som bola a plod sa neudrzal alebo co ☹

valria321
15. jún 2010

hm škoda ved raz sa podarí ja som sa nezaoberala nikdy či mam plodne dni a kedy ak pan boh da môže sa stať že motyka vystreli hocikedy🙂

zuzu4444
15. jún 2010

@valria321 uz aj ja to tak budem asi robit, ziadne merania ani nic a hadam sa podari casom

valria321
15. jún 2010

presne moja ono to aj tak vždy niako fungovalo že ak žena strašne moc chcela nikdy to nevylo a ak stym vôbec nepočitala tak to prišlo same...🙂budem držať palčeky

zuzu4444
15. jún 2010

@valria321 dakujem, my sa uz snazime 9 mesiaov a uz som si myslela ze to tento kart vyslo, vsetko k tomu nasvedcovalo a nic ☹

valria321
15. jún 2010

zuzu4444 všetko ma byť tak ako to je moja ked bude mať prisť tak pride nič neponahlaj lebo si tym pokaziš ešte aj vzťah...

lia23
15. jún 2010

trdielko..not ak uz mam za tym.. a uvidime..ale mohla by to byt 3☹...leob ma porazi..a dakujemze si namna myslelaa🙂

valria...urcite sa to moze stat..merias ovulku??

valria321
15. jún 2010

lia nie nemeriam ?

lia23
15. jún 2010

a mas podozrenie na tehu??

valria321
15. jún 2010

lia23 no moja vôbec nie ved uvidim tento tyžden by mala prisť ms tak uvidime a potom ti poviem...nejdem sa vzrušovať ked neni prečo

misss
15. jún 2010

Ahojteeee..Lius krasny grafik.. 😀 .. 😀 ..len netreba tlačit na pilu..hlavne sa neponahlaj.. 😀 a písomka ako??

@tridielko149 - to máte vždy takyto priebeh zubkov???sak to je hrozne... ☹

@valria321 - ja som mala tiez uz vela krat pocit, ze som tehu, ale zatial nastastie nic.. 😉

valria321
15. jún 2010

miss davate si pozor či ani nie?

lia23
15. jún 2010

valria...no tak to jo..ved uvidis ptoom...bo zbytocne si robit nejake nadeje..to niee🙂potom uvidis.-..ale ozvi sa🙂...a ty by si chcela dalsie babo??

misss...sak je krasny..aj ked na 33 DC...ale tak aspon ze prislaa..a ianskei pocuj...prosimt a ty mi nevies poradit???dr mi dal pred asi tyzdnom ked som u neho bola..duphik znova..ze to mam brat na 15. DC..lenze terza neviem ci ho mam brat kedze moze ovu zastavit ak sa nasadi skor ako bude ovzu..:(co mam robit neives??mam ist zanim??alebo coo??

misss
15. jún 2010

@valria321 davame..pouzivame kondom, ale niekedy sme leniví.. 😉 ..

@lia23 - to ti neviem poradit moja..ja som nepracovala na medicinskom oddeleni, tak ti neviem povedat, ako funguje presne to davkovanie..radsej by som sa asi opytala lekara...

lia23
15. jún 2010

misss..ja asi fakt za nim pojdem..bo mylim ze by sa duphik nemal nasadit pred ovu..bo moze blokovat..cize by sa malo az po..ale pojdem za nim..a uvidim co mi povie 🙂 🙂 🙂

pepsyna
15. jún 2010

ahojte baby,no co ako sa dnes mate?
@lia23 ja byt tebou,tak si radsej zavolam doktorovi-on ti bude vediet najlepsie poradit...
inak dnes som bola na kontrole na hematologii a povedala mi ze aj pecenove testy mam zle,tak ma poslala na sono brusnej dutiny ale tam robia na objednavku a najblizsie volne mali az 8.jula...som zvedava ci to aj stihnem 😕 inak baby co uz mate deti,za kolko by mi malo prist to rozhodnutie o materskom zo socialky?lebo som to do roboty posielala minuly mesiac aj s ukoncenim PN a materskou a zatial mi nic neprislo-dnes mi este dosla PN za maj ale od 3.6. som na MD tak ani neviem,ci dostanem na buduci mesiac nejake peniaze alebo ako to vlastne je...lebo ja vlastne ani nemam narok na materske,lebo mi tam chybaju nejake 3 tyzdne odrobene 😒 takze si musim ist vybavit ten rodicovsky prispevok na urad prace...ach baby ved tolko vybavovaciek,ze som z toho total debil..

lia23
15. jún 2010

pepsyna..ano zavolam..alebo pojdem za nim...to bude asi najlepsie 🙂 🙂 🙂

lizatko1009
15. jún 2010

lia tak to dieta chces? ved si mlada! spravis volovinu.

lizatko1009
15. jún 2010

aspon vasi o tom vedia?

valria321
15. jún 2010

lizatko1009 čawes moja ako sa mate dlho som ťa tu nevidela maly sa ma ako a debil platí?

lizatko1009
15. jún 2010

valria ahoj ani ja som ta tu dlho nevidela, ide to pomalicky, este len na sud cakame, nevidel uz ho asi 2 mesiace , ale minule sme sa stretli na namesti ani ku malemu neprisiel nic sedel si na terase vo velkom, ale aspon v ten den poslal 70€ tak maly si akurat vylila vodu na balkone a capal sa v nej a vy ako? daj nejake fotky z malej nove aka je uz velka. uz aj prikrmujes? ty co haluzis, ze si tehotna? 😀 si sprav test 😀

lia23
15. jún 2010

lizatko1009..ake dietaaa???o com by mali vediet??

lizatko1009
15. jún 2010

lia ved ty nechces bejby? ved si pisala ze mas konecne ovulku

lia23
15. jún 2010

jaj..no jo pisalal som a chcem babo..no priatel enchce..ja sa tesim teraz predovsetkym z tej ovulky..ze sa koncne uracila prist 😉 😉

valria321
15. jún 2010

lizatko1009 draha a tak sa trošku pošťastilo ale to pass to neriešim ved snad nič nebude necitim sa len tabletky nechcem nerobia mi dobre budeme musieť davať pozor!!!!zatial stači jedno🙂ved to poznaš ono je to pekne ale ta starostlivosť mala začala liezť akože vieščo mam foto na pokeci napíšem ip ak si tam môžeš pozrieť na konika nedavam foto lebo ved vieš jaky uchylak zneužije foto ved si videla jake mrochty vas tu odrbkavali🙂a ty jak niaky šamster je by som ti dopriala si fakt zaslužiš !!!!!!!!byť konečne šťastna a mať 5 dzetí a štastnu rodinu🙂hehehehe len ked je to ťažke čo davaš velke bacha teraz a maly na prvom mieste to poznam drahuška🙂
a

lizatko1009
15. jún 2010

valria oki cakam 😀

trdielko149
15. jún 2010

nie nemame vzdy takyto pribeh zubkov prve dva ani neviem ako kedy vysli 🙂 no viem ale nic taketo nebolo to len teraz neviem preco ale vidi sa mi ze jej sli dva naraz lebo tento jeden horny vidim normalny krasavec bielunky ale hned pri nom je taka malinka biela akokeby ciarocka a mam dojem ze zub a tak jej sli dva naraz cez dasienka asi preto taketo peripetie ... ale uz je dobre nastastie 🙂

mon777
15. jún 2010

@lia23 no tak ja sa mám celkom fajn 🙂 Len sa už neviem dočkať piatku a prázdnin 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre