Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

miroslava89
10. okt 2009

ahojte kde sa tulate?
ja som konecne doma odvcera z nemocky 😝 ble uz to tam nechcem ani vidiet...

mmaattuuss
10. okt 2009

Ahoj Gerci. Kde v MT ides chodit na preporodnu pripravu? Do Heliosu? Ja neviem o nicom, kde by ju realizovali, tak sa pytam. Dakujem za odpoved.

maja177
10. okt 2009

mirka a preco si bola v nemocke?? 😨

miroslava89
10. okt 2009

kvoli krcku..po prvom tehu sa mi este nezregeneroval dostatocne..
a aj kvoli tomu ze mam trosku vyssi tlak..

maja177
11. okt 2009

dufam, ze ste v poriadku, aj ty aj krpec

phoebe003
11. okt 2009

jej kočky, díky za kompliment 🙂 😵 😵 😵

maji neboj, taky budeš mít z5. Já to mám taknějak v krvi, po všech těhu jsem vždycky byla na své váze a postavě do 3 měsíců od porodu... Akorád prsa se mi zcvrkla.. 😀 jinak ok a hlavně od mala sportuju, takže mám pevné svaly a rychle se to břicho zregenerovalo... krom toho chodím tx týdně do posilovny

zabenka21
11. okt 2009

pripajam moj obdiv baramborka...ja mam 21 a som v situacii ako sunnyna.plus nedokoncim vysoku:(

gerci90
11. okt 2009

aaaaawojte tehulky ahooojte mamičky.....ako sa dneska mate????juuuuj ja akurat odichujem bo ten moj vašnivý rýbar zasa utekal na ryby.... 😠 juuj este že cakam Lillušku bo este aj nasho syna by zlanaril na tie rybky... 🙄 boože babenky mne sa v noci vobeeec neda spavat... 😒 a cez den sa mi nejako neda....uff ....

miroslava89
11. okt 2009

ahojte a je po futbale-- manzel prvy krat so zamestnancami isiel vonku a teraz kazdy nanho nadava ze nosi smolu 😀 tak mu treba ked ma nechal celu noc doma 😝

gerci jednu nedelu bez neho vydrzis😉 aspon si od neho oddychnes🙂

maji tak snad je vsetko v poriadku...cas ukaze 😔

gerci90
11. okt 2009

heh miri..ved ale on je povecsine v praci...a aspon vianocnu nedelu bý si mohol dat odpocinok pri maminke a Liluške...🙂
miri a zdr,ako??

valria321
11. okt 2009

ahoj gerci ako sa ti tehulkuje ja už neviem dočkať toho januara🙂

gerci90
11. okt 2009

awooj valria...juuj bože ani mi nehovor.... 😒 už aj ja som netrpezliva...a tak možno porodime aj koncom decembra uvidime....mne sa tehulkuje zatim v poho,,len už mi rastie dost brusko a zle sa mi spinka a podobne..a ty ako?? 😕

valria321
11. okt 2009

no niečo mi o tom hovor ja stale na chrbate už neviem ako by som spala a ked nahodou lahnem na bok babo sa hneva a kope ma jedna radosť takže muky ale tak čo už staji to zato aj ja som uvažovala možno aj koncom decembra ale tak v podstate už je to jedno tych par dni potom už niako vydržim len aby bola zdravučka...už maš všetko pre babiku nakupene???

gerci90
11. okt 2009

no prestne tak aj ja vravim....a vies co vsetko este nie...ale skoro aj hej:D a ti ako mas vse?

valria321
11. okt 2009

no vieščo nemam kočar postielku venovala som sa len nakupovanie vecičiek ale kedže už ich mam kopu a neviem kde to davam tak už začnem kupovať aj prišlušne veci chcem kupiť niaku komodu postielku som videla nadhernu zo satenovym ružovym baldachynom a kočiarik kupim asi oranžovy taky mini strašne som sa don zalubila no je fest drahy ale tak čo už nechce sa mi do polska aj som rozmyšlala ale tak vieš teraz už kopu chripky všade nechcem ochorieť ....ešte robiš či si už domka????ten tvoj kočiarik je naozaj pekny musim pochvaliť🙂chodievaš do ZA?

phoebe003
13. okt 2009

Dobré ránko mamulky a těhulky, tak já mám dítko ve školce, 😵 druhé ještě spinká. Stejně jako včera, tak i dneska jsem zapoměla objednat dortík Adámkovi k narozeninkám 😅 😔 ... No prostě komedie semnou, tak snad zítra si vzpomenu 😅 Jaká u vás byl noc? u nás paráda, obě dítka spinkali, tak jsme toho s MM využili po 150ti letech 😀 😀 😀 A já jdu něco dělatttt. Mějte se faaaaajn kočky

maja177
16. okt 2009

halo, kde ste vsetky?

botis
16. okt 2009

no caute baby, hlasim sa po tyzdni... bola som od endele v posteli, neviem nejaku chripku mam ci co ale teraz uz naplno ficim v skole lebo zachvilku je skuskove a uz sa to zacina mnozit...pozeram, ze aj vy uvazujete nad decembrovym porodom, lebo vzdy ked si to ratam tak mi to vyjde na 23.12. aj ked by som bola nerada na Vianoce v spitale. inak tu asi nikto nebude rodit v BA?, ze ?
a mate sa vpohode? uz by mal byt teraz niekedy ten posledny ultrazvuk...uz sa tesim🙂
pekny tyzden, neviem kedy sa mi sem zas podari ist, mam vela projektov do skoly:(

phoebe003
16. okt 2009

Ahojky holky, tak já jsem pěěěěkně vytočená...Připravuju tu Adamovu oslavu a co myslíte? no nepřišla ještě mateřská, jsem na mrtvici, dort je hotovej, čeká na vyzvednutí, hračka zamluvená, čeká na vyzvednutí, chlebíčky a pomazánky taky objednané, no mne trefí šlk, pokud to do odpoledne nepřijde...Půjdu se objesit... Podělaný banky.

miroslava89
16. okt 2009

phoebe a dnes ti mala dojst?.. a kedy mate oslavu? mas to fakt na figu teraz 😒

gerci90
16. okt 2009

awojte moje zlatička...ako sa mi mate???dari sa vam,????ja celkom pohodke,,,,juuj len tato zima,radcej nevýstrčim ani noštek z domu.,,,bo sa bojim že ochorieme,,, ☹ aj ked už ma trosicka chýta nadcha aj hrdielko ma pobolieva....malička sa ma hadam dobre ved kopka jedna radost.....a vý ako???tehulky??

Juuuj phoebe to ma naozaj velmi mrzi .....ale neboj vsetko dobre dopadne a Adamko sa bude tešit🙂)daj mu pusinku aj za mna :D

phoebe003
21. okt 2009

Ahojky holky,mamulky a těhulky - dobré dopoledne, tak kde všechny pořád jste? koukám poslední příspěvky jsou z pátku.... 😒 coto, coto? tady se snad stávkuje???

No penízky nakonec dorazili doslova za 5minut tři a nakonec oslava byla moc pěkná. Adámkovi se hračky mooooc líbí a hraje si s nimi neustále, tak mám radost. Jink ještě máme kousek dortu, kdyby jste chtěly, tak napište a kus vám pošlu expres.... ( Ps: poštovné hradí kupující 😀 😀 😀 )

jinak já jsem nemocná, mám nějakou protivnou rýmu a škrábalo mne v krku, no hnus hnusnej, fialovej.... Ale dnes už je líp. Eliška je u našich v Liberci, tak mám o jednu radst/strost méně, což je jednou za čas moc fajn... jinak kdo by se chtěl podívat na pár narozeninových fotek, tak kuk se, je to na facebooku tak kdo není registrovaný, tak šup, šup... http://www.facebook.com/Phoebe003#/album.php?ai...

maka123
21. okt 2009

zdravim vsechny tehulky a maminky,jaka dneska,venku psi pocasi chjo.

phoebe003
23. okt 2009

Ahojky holky, co se to tu děje??? rodíte???? kde jste????

dydynka
23. okt 2009

ahojte baby,,tak ja sa pridavam kvam,,mam 19 a cakame babo:D

boobinka
23. okt 2009

ahojte koceny... tak nam rostou 3 nebo 4 zuby naraz, ten ctvrty je jeste pod dasni, ale videt je. Takze o zabavu mam opet postarano.

phoebe... dodatecne preji malemu Adamkovi hodne zdravicka a stesticka do zivota 🙂

dydynka... vitej 😉

phoebe003
24. okt 2009

Ahojte kočky, dnes jsem tu první???

no já se Vám sem jdu pochlubit, Adámek včera udělal historický první půlkrok sám takže za chvilku mi tu bude běhattttttt, se toho děsím, protože mu nestačím už teď 😀 😅 😀

dydynka vítej, gratuluju k těhulkování a mimi bylo plánované, nebo jen náhoda?

boobinka děkuju a gratulaci jsem vyřídila 😵 Doufám, že Vojtíka nebudou zoubky moc trápit...

boobinka
24. okt 2009

phoebe... tak jeste gratuluji k prvnim samostatnym kruckum. Za chvili ti bude behat po celem byte, to mi dava nejvice ze vseho zabrat ho nahanet 🙂

phoebe003
27. okt 2009

Ahojky kočky, tak my jsme doma z roční prohlídky, Adámek má úctyhodných 75,5 cm a 9080g. Paní dr. konstatoval že jsme krásnej zdravej kus chlapa 🙂 Jinak jsem ted kvalitně vytočila svého manžela, protože jsem si koupila novej počítačovej stůl. No z toho měl sice radost, jenže když jsem zapojovala pc, tak jsem nějakou záhadou přehodila kabel z Pc do krabičky a kabel z krabičky do pevné linky a nějak to nefachčilo, tak jsem dostala vynadáno, že vždycky něco zvorám, místo aby mne pochválil, jaká jsem šikulka, že jsem si ten stůl sama postavila, sestavila, sešroubovala, pc zapojila a on vyšiluje kvůli dvěma přehozeným kabelům... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 No ale já mám z toho srandu, tak v pohodě 🙂)))) 😀 😀 😀 😀 😀 Mne přece nemůže vytočit nějakej vzteklej chlap 😀 😀 😀 😀

Nic holky, já jdu teda vyklízet šuplíky ze starého stolu a dát to trošku do pucu...pac a pusu

botis
27. okt 2009

ahojte, nejak tu viazne diskusia...
phoebe pekne miery ma maly🙂 nasa mala ledva 8kg ale uz to asi dobehla🙂
vcera som akurat bola v poradni a vsetko mam v poriadku tak som rada, konecne a este ma caka ultrazvuk, sa tesim, lebo uz som maleho dlho nevidela🙂
prajem pekny tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre