Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
9. júl 2010

ahoj 😉 tak sa snazite?

trdielko149
9. júl 2010

ajoj janka aj ja som tuuuu teraz 😉

@misss maly je aky bacuľo 🙂 zlatunkyyy je

janka_a
9. júl 2010

dakujem za privitanie 🙂
no snazime sa snazit len to akosi nefunguje 😔

tara39
9. júl 2010

a kolko sa snazite jani? neboj podari sa len sa na to snaz velmi nesustredit...

trdielko149
9. júl 2010

tara ma pravdu ja ti to poviem narovinu-nechodte spolu do postele len preto ze chcete babatko,sex a radovanky a milovanie a predohra uzivajte si to,skuste ine polohy mozno a nepocitaj plodne a neplodne dni a len ked bude plodny pojdete spolu spat ...ver mi tak to nefunguje nikdy ... skus ist na to proste tak ze si idete uzit spolu krasne chvile 🙂🙂 dufam ze svojim prispevkom som nikoho neurazila kedze je proste uprimny 😅

janka_a
9. júl 2010

@tara39 cca polroka.. ono to raz musi ist to viem.. len keby moje zdravie prestalo skripat 😒

trdielko149
9. júl 2010

prispevok urceny pre @janka_a

janka_a
9. júl 2010

@trdielko149 my sme nutene do postele nikdy nesli.. nas postel pritahuje sama 😅 ...

tara39
9. júl 2010

janka_a presne ako hovori trdielko, najlepsie sa podari ked babo nechces 😉 teda ja som chcela ale chcela som este pockat a bum naschval 😉

janka_a
9. júl 2010

@tara39 a vy ste sa snazili ci sa pritrafilo nahodou? 🙂

zuzanockamt
9. júl 2010

@janka_a pol roka je este maaaalinko na to, aby si bola z toho sklamana 😉 ... a este v tom veku 😉

tara39
9. júl 2010

jani pol na pol, nechali sme na nahodu 😉 a tiez to trvalo cez pol roka

janka_a
9. júl 2010

@zuzanockamt ja ani tak sklamana nie som len ma mrzi ze kym sme si nepovedali ze by sa nam to mohlo "smyknut" tak zdravie tykalo ako hodinky ale odvtedy..ach jaj..

zuzanockamt
9. júl 2010

@janka_a babo pride ked bude spravny cas ... obcas to trva aj dlhsie ako pol roka alebo aj viac ako rok 😉

janka_a
9. júl 2010

@zuzanockamt a vy ako dlho ste sa snazili? ked mozem vediet..

zuzanockamt
9. júl 2010

@janka_a no snazenie trvalo cca 17 mesiacov a na babo som ale cakala dlhsie kvoli roznym dovodom

tara39
9. júl 2010

zuzi a ty vlastne kde robis? citala som nieco ze sa ides poponahlat spat do prace

zuzanockamt
9. júl 2010

@tara39 v skolstve 😉

janka_a
9. júl 2010

@tara39 a ty mas 16?

@zuzanockamt aha cize vyse roka 😔 snad my tak dlho cakat nebudeme..

tara39
9. júl 2010

ucitelka? 🙂
jani hej 16

zuzanockamt
9. júl 2010

@tara39 no ale pravdepodobne budem hladat pracu aj v inom obore ... este je to daleko, vobec zatial nemam predstavu, ako bude dalej

janka_a
9. júl 2010

@tara39 🙂a ja ze tu budem najmladsia- neber to v zlom🙂 vasi to ako prijal ize si tehu?

tara39
9. júl 2010

a si spokojna? lebo vsetci ucitelia nadavaju, ja som tiez chcela ist na pedagogiku ale odhovaraju ma vsetci...
jani niesi 😉 tak dost zle ale uz sa to celkom da az na par ludi ktorym stale lezim v zaludku 😖

zuzanockamt
9. júl 2010

@tara39 v niecom som spokojna, v niecom nie, ale to je na dlhsiu debatu

tara39
9. júl 2010

tak to je asi vsade tak dneska...

trdielko149
10. júl 2010

aj ja by som chcela ist na vysoku skolu a do skolstva ... ale to je daleko po materskej v kazdom pripade najskor musim ist pracovat niekde a potom na vysku a uvidime navyse co tato vlada spravi vraj chcu zaviest platenie skolneho a v tom pripade vyska nebude ...

tara39
10. júl 2010

trdielko je to komplikovane teda...aj ked mam este cas ale musim sa zacat rozhodovat lebo si budem za rok podla toho vyberat predmety...ale vysku chcem kedze som na gympli....

trdielko149
10. júl 2010

@tara39 si na gympli od 5.rocnika ZS ci az na strednu na gympel si isla?davas si asi odklad v skole kedze si tehu ze?ci individualny plan si davas?jaaaj keby si bola blizsie tara zlatko tak by som ti tak rada pomohla s babatkom a ty by si sa mohla ucit do skoly ... ja na tvojom mieste by som si dala urcite do volitelnych predmetov obciansku lebo ta je na akukolvek pedagogiku a aj ju vyuzijes na vsetkych pedagogickych odboroch ... ved mas slovencinu,cudzi jazyk povinne ... ja som vzdy mala rada geografiu takze ja by som aj toto dala ale vies velmi zalezi na tebe co ti ide mne napr.nesla vobec matika,fyzika,chemia ...

tara39
10. júl 2010

trdielko normalne po zakladnej na 4 rocne. mam vybaveny individualny a v auguste si idem uz porobit nejake skusky dopredu aby som mala v oktobri chvilku pokoj ked porodim....si zlata🙂 mame nauku o spolocnosti /zaklady psychologie, prava, rodina, sociologia,.../ ja geografiu nemusim ale teraz je celkom lahka...ale dala by som si tu NOS-ku a dalsi predmet este netusim...

krpcek
10. júl 2010

baby vy ste sa snazili pol roka? fuuuha som myslela, ze ked sme take mladucke tak sa vam hned podarilo.
a ja som bola nestastna, ze az na 4 mesiac sa nam podarilo 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre