Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

juliq101
13. dec 2009

gerci90 ďakujem pekne vyzerá to tak,že som dnes som to povedala aj mamine čakala som inu reakciu takže som aj celkom rada,že som jej to povedala 🙂

gerci90
13. dec 2009

ale a čo ti nato pov???a mas už dlho priatela??a skola co??

valria321
13. dec 2009

gerci90 ahoj moja som ťa tu vyzerala tak ty si bola v nemocke chudatko to mi je luto a už je lepšie????a mala ako kopka peknee???ved ešte par dni a už bude na svete už musime len vydržať🙂)

valria321
13. dec 2009

juliq101gratulujem mali ste planovane babo či sa iba pošťastilo???

juliq101
13. dec 2009

Jej reakcia ma veľmi milo prekvapila.Pri raňajkách keď otec ešte spal som jej povedala,že som asi tehotna.Ona sa začala smiať,že mi už nenaletí (1.apríla som jej oznámila,že bude babička) no keď som sa rozplakala pochopila ktorá bije.Objala ma a začala plakať so mnou teraz mi je to smiešne no povedala,že mi bude vo všetkom pomáhať ani jedno zlé slovko nepovedala som strašne štastná,že mám takú maminu. S priateľom sme spolu už 3 a pol roka ale bojím sa jeho reakcie nikdy sme sa o deťoch nerozprávali pár krát sme sa na tom smiali,že čo keby ale nerozoberali sme to.
valeria ďakujem pošťastilo sa 🙂

juliq101
13. dec 2009

valria pozerám,že si zo ZA odkiaľ presne?Baby a vy máte koľko rokov?gerci ty viem,že máš 19?

gerci90
13. dec 2009

awoj Valri---ako moja???no bola ježisi asi týžden a este sama na izbe aby ma nenakazili iný no strach skoro som sa zblaznila...veru veru mala kopka a niekedy teda ozaj že ruky nohy vystrkuje do bokov a mna ide roztrhnut od bolesti..ale tak aspon viem že je oki.... 😅 jaj len sa mi ozaj zda že mam male brusko ...ved ja mam okolo bruska 97cm...a vam sa ako dari ???? 😉

valria321
13. dec 2009

juliq101 už si bola aj u doktora či len testik ??vieš ako sa hovori rodičmi môžme byť vtedy ked sa nato skutočne citime🙂)hoci aj v 15 sice ja už niesom nasťročna mam 21 ale po babetku som tužila dlhooo

gerci90
13. dec 2009

juliq prestne tak ja mam 19....ale mala som 18r.ked som otehotnela....a ver že mas stastie ked ta rodicia podporuju mna nutili na potrad bo som si nedokoncila skolu posledný rok..ale dala som si odklad a teraz pred porodom sa staraju ani nevies ako....nakupuju a pod.-...som rada že som bojovala a že budem maminkou🙂))a este k tomu mam super partnera...takže neni o com veru🙂

juliq101
13. dec 2009

valri nie ešte som nebola len test zajtra pôjdem aj s maminou preto som jej to už povedala lebo som chcela aby šla so mnou 🙂

valria321
13. dec 2009

gerci90 aj ja som mala niečo s prieduškami skoro cely mesiac som kašlala a hlavne v noci no fuj ale už pohodka tak dufam že už niako do porodu vydržime a neochorieme...si sa aj nudila sama na izbe drahy chodil pozerať pravidlene aspon🙂)už si ale o.k nie??aj mna mala kope tak že raz vystrči nohu potom hlavu už budeme tento tyžden chodiť na odposluch srdiečka až dokonca tehu už odškrtavam dni do pôrodu a tešim sa jako male decko to isto aj ty xi🙂)potom musime stretnuť ved martin a žilina neni zase taky kus ked budu male večšie hm🙂)a stym bruškom no ja ho mam čo ja vem take akurat ale to nezaleži od bruška vôbec to babo je tam task uložene že bruško si myslim že nehra niaku extra velku ulohu tiež som sa na začiatku bala že mama male ....a ozaj vaši ako už sa zmierili že budu starymi rodičmi???

valria321
13. dec 2009

juliq101 si statočna držim prstiky nech všetko dobre dopadne a budeš pekne tehulkovať snami🙂)

juliq101
13. dec 2009

gerci90 ty si nedokončila štvrták?Mňe mamina povedala,že teraz 3 dokončím v Lete porodím a na štvrták si vezmem individuálny plán no len neviem či mi ho daju ak by nie mama vravela,že by doobeda bola pri bábätku ale to ja nechcem to by som asi nezvládla 😝

gerci90
13. dec 2009

no jasne teraz som to tu pislala že nasi sa zmenili o 180stup.skolu sem tam spomenu ale už len tak že ....potom si ju hadam dokoncim lebo skoda zahodit tie 4r.a tak ale vedia že ked mi niekto spomenie skolu že tlak mi výskoči na 220 tak radcej o nej nevravia.-- 😔
s tými prieduskami je to lepsie len este kašlem vies len ja som astmatička a mne sa hned horsie dýcha ked ochoriem tak dufam že porod zvladnem.... 😨
a jasne moja musime sa stretnut ked male výrastu....prideme kuk.do ZA neboj nic🙂

juliq101
13. dec 2009

A ja bývam pri ZA tak potom dajte vedieť 😉 😀

gerci90
13. dec 2009

😒 nie nedokončila ja som si dala odklad....a veru aj to lutujem bo som mohla mat už pokoj a neviem si to predstavit ako budem indivindi studovat a budem mat malu..ale tak skolu urcite dokoncim!!!!!!a už mi o nej nevravte bo koli nej som si ozaj dost výtrpela a mne hned vyskakuje tlak na 220...ked mi niekto o nej vravi:((((( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

juliq101
13. dec 2009

ok 😉

valria321
13. dec 2009

gerci90 juliq101 baby dobree tešim že dame stretko🙂))juliq101 a kde presne byvaš???a gerci90 vidiš rodkovci mali len asi strach ako vše dopadne a už sa zmierili a isto sa tešia to jako naši si mohla ešte študovať a nevem čo vieš ako rodičia aj my raz isto budeme take a to čakame dievčata hehe🙂)

gerci90
13. dec 2009

no ved to🙂)ak bude nezbednica po mne tak s panom bohom si užijem🙂))radcej nech je po ockovi...len ten je zasa neposed a len na ryby lieta...ach jaj no...uvidime .... 😀 😀 inak už mate meno???kukam že lea...super ...dobre ste výbrali mi budeme mat Lilli🙂)

a už sa tesim aj ja na stetko....

juliq101
13. dec 2009

Ja bývam v Bytči ty?

valria321
13. dec 2009

gerci90 počuj ja nevem či lea ja to stale menim ach jaj už sa každy smeje že do pôrodu ešte 50 krat zmenim xixi rozhodujem medzi lea laura a emma a emma zase boduje prezmenu xixi ja som v tomto šibnuta...brat sa nejdete z chlapom??

valria321
13. dec 2009

juliq101 ja priamo v centre Žiliny

gerci90
13. dec 2009

jasne ýže sa vezmeme...ale ked mala cosi troska vyrastie.....a emku sme chceli mi strasne dlho lenže vies kolko ich už je....uff....to si nedavaj v skolke ich bude 100.....daj Leu...to je pekne...

juliq101
13. dec 2009

mňe sa páči Sofia alebo Barborka-po naj kamoške 😵 a nad chlapčenským som ešte nerozmýšlala ale aj tak to určite ešte x krát zmením 😅

valria321
13. dec 2009

gerci90 noo porozmyšlam si zase dala chrobaka do hlavy xi ja som cela na začiatku lili ale môj ocinko nece že on ce niake klasicke pekne rozumieš som chcela aby sa lubilo celej rodine...a ta emka zatial vyhravala☹ale liluška je tiež krasne hm🙂)a ako ti už je už si zdravučka ??

valria321
13. dec 2009

juliq101 tak to ver že zmeniš ja som cela pre chlapčeka tobiasko🙂)

zabenka21
13. dec 2009

babiky kusok sa vam tu zamiesam ked vas tak citam 🙂 vy si s tou skolou nerobte problemy,na strednej vam tak vyjdu v ustrety🙂) moje byvale spoluziacky zo zakladky mali babenka aj v druhom rocniku na strednej a zmaturovali spolu so svojou triedou,nestresujte sa a uzivajte si tehulkovanie 😉 my budeme mlade krasne maminy 😀

gerci90
13. dec 2009

u nas bodoval chlapec Adamko...a vies co Valeri poradim ti rozhodni ked ju prvý krat uvidis....vtedy prwe co ta napadne tak to nechaj.....a teraz sa tým netrap....a jasne už som zdravsia ale tak ja som sa zacala predcastne otvarat tak len lenžim v posteli tak ci tak...
😝

juliq101
13. dec 2009

Mňe sa chlapčenske páči Nicolas ešte sa mi dievčenske páčia Vivien,Elizabeth a je ich ešte kopu 😀

valria321
13. dec 2009

dobre babule idem ja čosi variť lebo sme hladny hmm🙂)inak gerci90 ja ešte kočaar nemam kupeny mne sa žiadny nelubi hmm☹(žilina take velke mesto a hovno tu je fakt všetko ostatne už mame pekne pochystane idem pokukať ešte čosi na nete ale som z toho na nervy hm☹(gerci tvoj sa mi lubi ale čo do polska sa už teraz nedostanem necem riskovať chripku juuj☹(juliq101 a čo by ste chceli???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre