Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
15. júl 2010

@dianka318 to maš zachvilu..a babo ma prist kedy???

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misss
15. júl 2010

jeeeej..no, tak to by malo bolo zaujimave..na 29.2. ti vychadza termin?? 😀

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misss
15. júl 2010

možno sa ti aj poponahla.. 😉 😀

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia23
15. júl 2010

@dianka318 podla fotky vyzeras fakt vyspelo.. 🙂

misss
15. júl 2010

@dianka318 Ďakujem.. 😀

lia23
15. júl 2010

ahojte kocky:D
akos a mi mate,?,co porabate,🙂

misss
15. júl 2010

@lia23 Ajoj moja..ja som tu len na skok...maly konecne zaspal a idem trochu poupratovat, nech mozme ist potom s cistym svedomim von.. 😀

lia23
15. júl 2010

@misss misss ahoj moja..rpsoimt a ty nepoznas daky recept na nejaky ovocny kolacik🙂 🙂 🙂 ?

lia23
15. júl 2010

@misss no ako vam len bdue fajne...a kdeze sa chystate,?ci len niekde do parku?? 🙂

misss
15. júl 2010

@lia23 poznam vela receptov na kolace..a ake mas ovocko? 😀
len vybehneme do obchodu a skocime do parku.. 😀
posielam foto toho mojho maleho vymyselnika..postavil sa na auticko a tesil sa ako je vysoko.. 😀 😀

lia23
15. júl 2010

@misss no tak k dispozicii mam broskyne...piskotove cesto a kremku 😀 😀 😀 mala som v plane to cesto natriet lekvarom...nato dat borskyne a nliat nato tu kremku 😀 😀 😀 ..a ako vam bdue len fajne:Da mlaicky je taky krasny...zlatucke slniecko 🙂 🙂

lia23
15. júl 2010

@misss akurat som dopiekala cesto...dala vychladnut 😀 😀 a uz len rozmyslam ze co nato 😀 😀 ja ked dostanem muzu...tak to je strasne:Dstrasne rada peciem..varim. 😀 😀 dufam ze mi to aj ostanee aj v manzelstve 😀 😀

misss
15. júl 2010

@lia23 a aky mas krem??? 😀 inak to by bolo super..a cesto mas uz upecene???

lia23
15. júl 2010

jj uz mam upecenee...a mam kremku..ak veis co to je...to je z tvarohu..len s mliekom..take fajne..a granko do toho 🙂

misss
15. júl 2010

@misss no..potriet lekvarom, ovocie a krem..mnam super kombinacia..mna tiez strasne bavi piect a varit..aj dneska idem robit take kuracie masko v cesticku..je tam vsetko mozne aj zeleninka..8o))..len sa neviem stale dokopat ku kolacu...mam v mrazaku reberboru. 😀

misss
15. júl 2010

@lia23 hlavne, že písem sebe.. 😝 😀 😀 😀 ..taqk už aj mne sa to podarilo..8o))

lia23
15. júl 2010

@misss hmm no jo..ved odfotim kolac vo finalnej verzii a hodim ho sem 😀 maam to mesko by som si dala:Dja ti pridem napiect ak ces 😀..my sme tiez nejaky kolac minule s rebarbory robili:D:Dfajne bolo🙂taky osviezujuci🙂

lia23
15. júl 2010

@misss nevadi..my sa chapeme 😀 😀ako tak kukam..to cestomam starsne vysokeee😀 tak kto vie ci nebudu aj dva kolace 😀 😀 😀

valria321
15. júl 2010

miss ahoj prepač len sa sem tak votriem do vašho rozhovoru maly je krasny velky chlap z neho už akurat pozeram tie ohradky na nete a rozmyšlam aku kupiť ktora je najpraktickejšia vieš mi prosim ťa poradiť a či to nieje hovadina či mi stoho rychlo nevyrastie lebo ma aj odhvaraju?tak neviem

misss
15. júl 2010

@lia23 alebo ho napln dostredu.. 😀 😀

@valria321 ahoj..ja si neviem tuto ohradku vynachvalit..keby sme si mali vybrat znova, tak by som kupila presne tuto istu..my sme ju kupovali v Kike u nas v Ba..da sa poskladat do takeho celkom maleho sulca..ma aj take "uchytky" ked zacal vstavat, tak to bolo super..a ma strasne vela noziciek, tak nie je sanca aby sa prevratil...je uplne super..ja si myslim, ze to je velmi dobra vec..my sme to kupili, ked mal asi 3 mesiace a myslim, ze ju este dllllho vyuzijeme..8o)))..vdacna som aj hlavne kvoly tomu, ze tam maleho dam a viem, ze si neublizi a nelozi nikde po byte - mam ho na ociach a mozem napr. varit.. 😀 😀

matta308
15. júl 2010

@dianka318 fu....tak to ma mrzi...mas to tazke...ja som sa velmi bala reakcie mojho otca..ale nahodou to zobral uplne skvele...zda sa mi,ze teraz sa o mna zaujima este viac ako predtym...vola mi skoro kazdy den..(rodicia su rovedeni)... budem ti teda drzat palce...urcite to zvladnes,aj ked ti to niektori ludia mozno nebudu priat... 😉

misss
15. júl 2010
lia23
15. júl 2010

@misss bohes..som nasrata..sa mi cele cesto rozpadlooo 😀 😀 😀 😀 😀 mna asi urve..som ho musela pospajat.. 😀 😀 😀 😀

misss
15. júl 2010

@lia23 moooja...tak ho natrhaj do misiek a nahadz na to ovocie a slahacku a zmrzkuuuuu.. 😀

valria321
15. júl 2010

miss skus pozrieť na googli berber kaja čo povieš na nu ona ma ale menšie rozmery 100x 78x72?

lia23
15. júl 2010

@misss rozthlo sa na 3 casti:Dma skoro urvalo..som si ponadavala..este ze nik nie je domaa 😀 😀 😀 dako to uz som pospajala..necham to vychladnut..dam to ovocie..zalejem tou kremkou..a dam do chladnicky: 😀 😀 myslela som ze to nejako rozpolim..ale pravil som to tak ze som len stred vydlabala...a kraje som enchala aby mi ta kremka nevytiekla dotial 😀 😀

iwka123456
15. júl 2010

AHOJ baby!
chcela som sa spytat, neviete kde sa da zohnat ten pekny ruzovucky obal s babatkom na matersku knizku???? papiernictve ho nemaju a nevedela mi ani poradit.... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre