Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
15. júl 2010

@valria321 zlatko aj ja rozmyslam, ze predam moju kompletku bexu a kupim len sportiak, ale neviem aky, porad nejaky, uz som pozerala aj na nete a nikde som nenasla krajsiu farbu ako mame a jednoznacne chcem nafukovacie kolesa s plastakmi cercat nikde. a ohladom ohradky, drevene a take sme uz nekupovali, kupili sme normalnu cestovnu postielku, ved to nemusis vyuzivat na cestovanie, my ju mame v obyvacke tam ma kopec hraciek a tam sa aj hraje a mam istotu, ze si nic nespravi, lebo ked aj spadne tak spadne do siete, kupovali sme ju v jysku. nevadi, ze si nenapisala do ip, ved mala je uz velka kocka 😉 drz paluchy tak ako pise aj trdielko aj pod pazuchami na 30 jula. si predstaav isla som okolo mojho ex sedel si na terase s opicami a on sa na maleho ani nepozrel, este sa smial, ale pomyslela som si vyser si oko! a ty co helen mas niekoho? ci len tak akoze? 😀 😀 😀

misss
16. júl 2010

@lizatko1009 tak ja som mu to mlieko dala do varenia..este ho samotne nepil.. 😉

valria321
16. júl 2010

lizatko1009 viešščo dnes sme veru kupili aj cestovnu postielku nakoniec predsa ma to 2 funkcie nam poradila predavačka no a tiež už mame novy šporťak 3 kolku jupííí je to super vec akože som snou dnes pobehala peklo raj a mala cela vytešena v nej všetko si obzerala a tak som šťastna no a kupovali sme od graca celkom fajn cena lebo tie 3 kolky drahe jak šlak ale čo pre princeznu neurobim aj opicu na kočík taku špiralu som jej kupila akože som dnes zas hotova a penaženka prazdna hehe ale neva keby si byvala bližšie by sme zašli niekde na kafčo a poohovarali chlapov aky su neinteligentny:Dved hadam aj to bude niekedy🙂

trdielko149
17. júl 2010

@valria321 aj ja mam Emmusku 🙂 ale ma 10 mesiacov ochvilku rocik bude oslavovat hviezdicka moja ako to rychlo uletelo 🙂

@lizatko1009 ja neviem co vsetko robi kuratorka ked k tebe dojde kuk ale viem ze ked bola u mojej spoluziacky doma,lebo jej fotrovci sa rozvadzali a obaja ju chceli do opatery a tak kuratorka isla pozriet obe domacnosti tak prekutala aj chladnicku,aj skrine dokonca pozerala pod postel do ulozneho priestoru ci niekde nemaju rodicia zakutrane cigarety alebo alkohol,takze najma taketo veci nebezpecne vyhod neviem ci si fajciarka alebo nie a ak mas doma kvapku alkoholu aj ten daj prec kazda kuratorka je ina toto bola nejaka svina 😖

@misss ja som zatial malej davala pribinacika,bio smotanovy jogurt a kupila som jej taku vyzivu ze broskynova s tvarohom ... ale inak neexperimentujem s mliecnymi vyrobkami bojim sa ... teraz ma take sproste obdobie mala,ze stale otvara usta na papanie a my jej dame a potom aj tak polovicu vyvrati ale ked jej nedame a vidi ze este moze papat ze este ma v tanieriku tak place ked to odlozime ... aj teraz najedla sa,hned pokakala a tak som ju zdvihla a asi som jej potriasla s bruskom a vyvratila ... ach 😒 teraz krasne a spokojne hajinka 😉

lizatko1009
17. júl 2010

@valria321 hod link aky kocik si kupila. ja uz tiez si vyhliadam. a ako sa malej paci v cestovnej postielke? zda sa ti 3 kolka stabilna? etaha ta do stran? no mohla by si prist niekedy na navstevu 😀 my sa zberame na kupko.
@trdielko149 tak dufam, ze take nieco tu mi robit nebude, taka zlata je ta kuratorka, ved alkohol je tu nasich aj co podostavali na narodeniny, nie ze ho pijeme kazdy den a fajcim, tak asi vtedy ich schovam, myslim si, ze mala by pozerat maleho skrine, potraviny pre maleho, oblecenie, postielku a jeho veci, nie nase, lebo mam taky brajgel v skrini, ze dovi dopo. inac mala sa ti uz nepusta chodit?

lia23
17. júl 2010

ahojte kocky..davam fotky mojho kolacikaaa...bol vynikajuci 🙂 🙂 🙂 🙂 nevyzera najkrajsie 😀 😀 ale tak snaha sa ceni 😀 😀 😀 😀

valria321
17. júl 2010

lizatko1009 neviem zatial sme ju ešte nerozbalili dnes ma mala 6 mesiacov tak sme sa až teraz vratili babka jej bola kupiť v dračiku plnu tašku hračiek sice to až take pre večšie deti lebo ona to len oliže a hodi na zem tak jej to schovam zatial mala preferuje len hryzatka:Dno a 3 kolka daj si do googlu Graco kočík a ti to vyhlada a ja som snim uplne že spokojna strecha sa da pekne preklopiť aby jej nesvietilo slniečko tak že nepotrebujeme daždnik pekne si tam aj sedka aj ležka a je lahko ovladatelny tiež som moc kedysi nebola za 3 kolky ale jedna kamoška ma presvedčila a stoji to zato!!!!a inač toho 30teho ti budem držať prstiky to daš a potom sa z debila budeš smiať vychcanec vychcaty takychto chlapov by som za gule do prievanu povesila:D:Dniekedy sa dohodneme a skočíme ku vam na kafe auto mam tak pohodka🙂

valria321
17. júl 2010

trdielko149 jej no ano aj tvoja mala je emmka vela dievčatiek sa teraz tak vola ale je to krasne meno ja som totižto chcela dať uplne ine bud leu alebo lili ale v pôrodnici som si rozmyslela a vyhrala emma a už by som nemenila ...

misss
17. júl 2010

@trdielko149 mne už Tomasko spala vela veci..8o))..dneska si odkusoval z chlebika 😀
inak dnes nam vysli dalsie 2 zubky, tak už mame dokopy 6... 😀 😀

@lia23 mňáááám super vyzera..musel byt dobrunky.. 😀 😀

estterka
17. júl 2010

@lizatko1009 a preco k vam chodi kuratorka kontrolovat? 😕 😕

lizatko1009
17. júl 2010

@estterka este nebola, koli tomu, lebo budem mat sud ohladom maleho s mojim ex, tak ona je povinna skontrolovat nasu domacnost v akych podmienkach zije maly, ci ma vsetko co potrebuje a tak.

@valria321 akej farby si kupila? takze ty mas auto? tak mozes prist 😀 mne sa zapacil tento kocik
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=7131... ale este to nieje iste, este jeden sa mi paci sportiak aj ten co ja mam kocik je z tej farby, ale je len cisto sportiak taky s modro striebornymi kruhmi. aj ten je celkom ok http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8741116&tab=1

valria321
18. júl 2010

lizatko1009 takže ja mam tyrkysovu farbu...inač ten druhy link čo si mi dala taky som najprv ja chcela ale mala si hned označkovala 3kolku sa do nej pocikala a aj mame sa viacej pačil lebo bol lahši ale ani henten 4 kolesovy nieje zly a prakticky a ten prvylink nekupuj si ten kočík prahrozny šmejd ťažky ble som ho videla u nas v jednom obchode veliky jak hovado a proste nelubil sa mi...sa niako dohodneme a by som dofrčala niekedy 🙂a ved vam už stači len športovy taky polohovatelny aby tam občas si mohol aj pospať ?

lia23
18. júl 2010

@misss dakedy pid na kavicku..a spravim ti aj kolacik 😉 😉 😉

misss
18. júl 2010

@lia23 no..mozno sa niekedy pojdeme prejst tam ku vam na ten salaš..8o)) 😀 😀

lizatko1009
18. júl 2010

@valria321 tak neviem aky je ten kocik prvy, ale paci sa mi, ale bude mi chybat moja bexa 😀 ale este popozeram aj ine lebo moc z graca neni na vyber vela farieb len take zakladne, tu od nas som objednavala tu bexu a asi si aj od nich objednam ten sportiak s modro striebornymi kruhmi TU 05 chcem na potah kocika http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6921.... jj nam uz len sportovy, aj ten co teraz mame je normalne polohovatelny, nepolohovatelny by som ani nekupila, vcera mala jedna na kupku taky golfak a tak asi 4mesacne babatko spalo po sediacky pokrutene 😠 no jasne mozes prist niekedy, budem sa tesit 🙂 😉

lia23
18. júl 2010

@misss hmm pridtee...tesim sa.🙂 🙂 🙂 🙂

valria321
18. júl 2010

lizatko1009 jj niektore mamičky su ako keby boli šibnute som videla aj 3 mesačne babo omotane popruhami a sedelo v športovom kočíku to mam taky pocit je len aby sa ta mamička ukazala teraz sa mamičky tak zo všetkym ponahlaju že je to až chore všetko ma predsa svoj čas 🙂a všetko si chcem naplno užiť nieže sa budem s niakou nahanať že tvoja chodi rychlejšie než moja alebo tvoja povedala skôr mama jak moja trochu trapne ale neva....a stym kočíkom sa neponahlaj pekne v klude vyberaj nech si spokojna len kup stabilne a velke kolesa aby sa dobre šlo aj cez zimu lebo teraz vela vyrabaju športiaky z takymi mini kolesami že nechapem ako sa stym môže isť po takom 4 cm snehu🙂hehe ja kym by som sa s takymi kolesami dostala do mesta cez zimu bolo by aj leto:D:D

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misss
18. júl 2010

@dianka318 ahoj.. to mi je strasne luto.. ☹ ☹ 😔 😢 😢

trdielko149
18. júl 2010

@dianka318 na ten zakrok predsa musis byt objednana a mat vypisane od svojho gynosa papiere tvoj foter ta maximalne moze zaviest k tvojmu gynekologovi !!!!
a naozaj sa s tym neda nic urobit?ja neviem chod za niekym komu mozes doverovat ja nic v zlom ja na tvojom mieste by som usla,isla za niekym komu doverujem bezhranicne,na stole pred zakrokom by som lekarovi nieco povedala,zavolala nasla si nejaku linku dovery tam ti poradia ...ja neviem hocico ...je mi to strasne luto ze v dnesnej dobe este stale existuju takito zaslepeni rodicia .......... ☹
odkial vlastne si?ujdi a prid ku mne,ku nam urob hocico ak to dietatko naozaj chces,povedz svojim rodicom nieco ja neviem co ....pevne dufam ze si toto dozajtra rana precitas ....

lizatko1009
18. júl 2010

@valria321 jasne velke kolesa chcem, tie malicke plastaky by som nekupila. nepojdeme na dovolenku? 😀 😀 😀

@dianka318 cooooooo????????? to preco?

valria321
18. júl 2010

lizatko1009 a kde drahuša do madarska na balatooon:Dalebo do juhošky?

lizatko1009
18. júl 2010

@valria321 ee thajsko 😀

valria321
18. júl 2010

no draha si neni vôbec naročna to musime najprv niakych sponzorov či?

trdielko149
18. júl 2010

no lizatko co takto Seychely ? 😀 😀 alebo Maledivy ci Mauricius ?hmmm ??

lulu19
18. júl 2010

baby mozem sa nieco opytat pomozte mi kuk do fotologu mojho mam am test vidite aj vy tu druhu ciarku

nina41
18. júl 2010

@lulu19 ja ju trochu vidim,ale skus si kupiť taky test čo je ako vanička,je s najvyššov citlivosťov a nemusi ti meškať ani menštruacia 😵

nina41
18. júl 2010

@dianka318 a keby si išla na socialku za kuratorkov oni ti pomôžu,lebo interupcia velmi zasahuje do psychiky ženy,a po zakroku nemusiš mať v buducnosti deti,

valria321
18. júl 2010

dianka318 ja sa ti nechcem do toho miešaať každeho vlastny nazor ale v 15tke by som to ja nezvladla akože a moja mama by ,mi síce pomohla ale moje dieťa by sa nemalo v živote tak ako sa ma teraz trelo by biedu čo by to malo za život ved dieťa by mallo dieťa to by nerobilo dobrotu na druhej strane ale tiež niesom za potrat určite zaťaž na psychiku ale určite by som nad tym uvažovala !!!!ale hociako sa rozhodneš budem držať palce a rodičia no to je ťažke asi to nevedia pochopiť ved len pred chvilou si ty bola mala ....ja to viem už teraz sama pochopiť

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre