Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

sunysara
26. júl 2010

ahoj holky mám na vás prosbičku, byla jsem v kontaktu s makou123, je tady od nás a jaksi nechodí na icq, tak nemám jak se s ní domluvit. nemáte na ní nahodou číslo nebo nejste ve spojení???? děkuju moc

moniciak
29. júl 2010

dajak je tu ticho posledne dni...

crapula
30. júl 2010

caute kocky, je nejaka z karlovky a okolia? nech mam s kym kocikovat.. 😉

misss
30. júl 2010

@crapula ahoj,.ja som z Dubravky.. 😀 😀

simusska
2. aug 2010

baby to tu uz nikto nechodi? niekedy tu bolo stale s niekym pisat a teraz nejak prazdno tu je:(

simusska
2. aug 2010

halo baby!!!!!!!!!

lia23
3. aug 2010

@simusska simi..mame novu...sukromnu temu...: 🙂 🙂

simusska
3. aug 2010

hm a kto je zakladatel???mozem ist k vam???

tara39
3. aug 2010

ahoj simi 🙂 trdielko

simusska
3. aug 2010

a ako ma tam prida???lebo mi vravela ze nevie

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia23
4. aug 2010

@dianka318 predsa si bola len an potrate?? 😢 😢 😢 😢

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia23
4. aug 2010

@dianka318 hmm moja viem ta pochopit...sice nemam za sebou kyret..alee mam za ebou potrat..no nechcem ta starsit...ale toto bude este horsie...vycitky svedomia..pocit viny...toto setko sa bdue len stupnovat...ale urcite to prejde..nezahoji ranu na srdiecku...bo to bdue boliet navzdy...ael prejde setko...casom..a preco si nan sla?? 😢 😢 😢

estterka
4. aug 2010

@dianka318 a to naco ti niekto taketo posiela teraz pozerat? skor by si sa mala snazit prist na ine myslienky,hoci je to tazke

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanaznr
4. aug 2010

Mať dieťa v 17 podľa mňa nie je až taká tragédia, veď sú aj bohužiaľ mladšie.... ale myslím si, že 17 rokov je trochu málo na plánovanie bábätka.... ešte si treba asi trochu užiť. bratrancova žena mala bábo v 18. a dnes si občas vypije.... asi dobre nezvláda to, že sa za mladi dobre nevybúrila... ale ak sa na bábo cítiš aj v tak mladom veku, tak OK. je to na rozhodnutí každého samého... ved dnes sa často stáva, že žena prvé dieťa odkladá na neskorší vek a nikto sa tomu nečuduje, tak prečo by sa mali čudovať tomu, ked chce niekto bábo v skoršom veku. ved má to aj výhody... vychováš bábo a este stále si v super veku na užívanie života.... tak držím paľčoky....

lia23
5. aug 2010

@dianka318 je mi moc luto ze si sa tak rozhodla..a ze si sa vzdala bez boja..terza uz je to jedno..ked si sa tak rozhodla...tak si mala asi nato padne dovody...nik ti nemoze prikazat co mas spravit....ci mas alebo nemas ist na potrat...a drzim iti palce aby to nebolo este horsie ako ekby si si to babo nechala...dufam ze to bolo spravne riesienie a ze budes v zivote statsna.. 🙂

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simusska
5. aug 2010

@dianka318 a preco ste sa rozisli?? lebo si sla na potrat?

lia23
5. aug 2010

@dianka318 moja to mi je luto..a rpeco ste sa rozidsli??:(

veronika89
5. aug 2010

ja by som tiez nezostala s mojim priatelom,keby som sla na potrat...bol by to prilis velky zasah do srdiecka...on s nasim chrustikom velmi nesuhlasil,musela som si ho vybojovat a nie len pred nim,aj pred sebou...nebolo to jednoduche a som rada,ze sa mi to podarilo a myslim,ze ak by som mala menej rokov vzdala by som to,aj koli zlym vysledkom na razstep nervovej trubice,no vtedy o malinkeho zabojoval,prave on,moj priatel...takze dievcata obdivujem vas,kt.ste sa aj v takom veku rozhodli darovat zivot... drzim palceky

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simusska
6. aug 2010

@dianka318 a kolko ma tvoj priatel rokov??mozes byt rada ze si s nim neostala lebo ked ta dokazal podviest teraz v takej tazkej chvili tak co by bolo potom?

lia23
6. aug 2010

@dianka318 hmm moja..mas to teda fakt tazke....a simuska ma pravdu...ked o dokazal spravit tak bud len rada ze ste sa rozisli..aj ked sa to mozno terza tak nezda..ale kto to dokaze spravit jeden krat..tak to dokaze asj nabuduce saparvit... ☹

simusska
6. aug 2010

@dianka318 a alkohol v ziadnom pripade neospravedlnuje

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriam11
6. aug 2010

🙂 dianka, drzim Ti moc palce a neboj sa, skus na priatela tolko nemysliet. Treba uzavriet tuto kapitola zivota a zacat nanovo. On si Ta nezasluzi, pre takeho, co ma nejaky problem a hned sa "uchyli" k inej sa neoplati plakat.... a uz vobec nie lutovat, ten rozchod. neboj sa, caka Ta niekto lepsi, s kym budes mat vytuzene deticky, ked pride ten spravny cas. 🙂

gerci90
8. aug 2010

cafte kočenky moje...ako sa vam dari?? ja som už kooonecne vydata...malicka pomali 7 mes... 😀 den co den je s nej večsi ceriček.... 😅 teraz jej rastu dalsie zubky už ma 2...a myslim že ma chytene aj hrdielko tak sa trapime...ale aj ked je s nej certik bertik je užasna a naplna ma stastym... 😵 pri 😵 dala som aj dake new fotky aj so svadby len admin mi schvalil len dve...tak aspon cosi kuknite...a tu pridavam este jednu.... 😖 držte sa mi.....a nech vas deturence posluchaju.... myslim na vas...majte sa pa

adelka89
10. aug 2010

@gerci90 juu to jsem rada, ze te zase vidim 🙂 malicka je prekrasna 🙂 vidim,ze jste taky poztraceli vlasky 😀
gratuluju ke svatbe, uz je z tebe mlada pani, budte stastni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre