Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

cicka420
24. okt 2010

@baramborka
Ahoj mám 18 a krásnu 3 mesačnu dcérku, na ktoru som maximálne hrdá a nič nelutujem!!!!

fairynika
24. okt 2010

@monkka21 jee ahoj pekny datum mame 😀 mi sa z drobceka tesiime velmi. ja sa rada pysim pupkom 😀 no ked sa niekto ku mne sprava hnusne moc prijemne mi to nieje.

monkka21
24. okt 2010

@fairynika par dni pred porodom mame prve vyrocie sobasa.mozno male aj skor pride a budeme mat darcek..ja sa tiez rda pysim bruskom.a najradsej nakupujem ja nikdy neodolam v obchode tim malim vecickam,vzdy si musim nieo kupit.a co sa tyka tyh ludi.udia u uz raz taky.ale ja si myslim ze je to zavist ze mas tolke stastie a cakas svoje milovane babo.

fairynika
25. okt 2010

@monkka21 13 sa zasa narodila moja babka, ktoru mam velmi rada🙂 je to krasny datum. tak to by ste mali velmi krasny darcek 😉 Vo štvrtok ideme konecne na kontrolu a uvidime ho moc sa tesim a snad nám doktor potvrdí ze je to velky silny chlapcek 😀 ty si spokojna s lekarmi v uk??bo ja nepocuvam moc dobre ohlasy od kamaratok co tam rodili.

monkka21
25. okt 2010

@fairynika ahoj.ja idem dnes na utz a zistenie pohlavia.som taka nervozna s toho.noo ci som spokojna.vies zatial som nemala ziadne komplikaacie takze nemam na co nadavat ale ved este uvidime hlavne sa bojim toho porodu tu.noo a uz sa neviem dockat lebo v nedelu letim domov.

duracelko
25. okt 2010

ja som rodila 18-ročná syna (mala som 4 mesiace pred 19-kou) nemala som žiadne problémy ani som nevedela že som tehotná, a aj po pôrode mi ostala dievčenská postava, nik mi neveril že ja mám už dieťa 🙂 🙂 teraz som tehotná ale po 30-ke je to už iné horšie, vačšie problémy v tehotenstve tak budte radi že ste také mladé 🙂 🙂 🙂 želám vám príjemné tehulkovanie s bruškom, a na hlúpych ľudí sa vykašlite 🙂

fairynika
25. okt 2010

@monkka21 🙂 potom daj vediet co to je 😉 mne sa o nom kazdu noc sniva 😀 no ved toto ale ja si myslim ze to zalezi aj od povahy bo niektore velmi nadavali baby no myslim ze tie by nadavali aj tu. s priatelom sme chceli ist spat do uk no prislo babo a povedala som si radsej este zostaneme tu a uvidi sa potom. lety domov som milovala na ako dlho ides??

monkka21
25. okt 2010

@fairynika noo tak idem skoro na tri tyzdne.ale strasne sa neviem dockat.ja mam v uk skoro celu rodinu takze to tu ujde.a odkial si zo slovenska?ja som od nitry.jasne ze dam vediet hned ako pridem od dr.tak aj album s foto spravim.noo aj ja sa tesim na let.dufam,ze malinekmu sa to bude pacit

fairynika
25. okt 2010

tak to tam mas fajn, ked tam mas vsetkych pohromade 🙂 Ja som zo Šurian 🙂 no super tesim sa

monkka21
25. okt 2010

@fairynika noo tak my sme celkom dobre dopadli.sme uplne zdravy nic nam nechyba ale este raz ideme v piatok na scan a pravdepodobne budeme mat moje vytuzene dievcatko.bola trochu zle mala nechcela sa od pasu ukzat poriadne.ale som stastna ze je ziva a zdrava.

fairynika
25. okt 2010

@monkka21 tak to je super. to je hlavne 🙂 tohoto sa bojim ze sa bude schovavat, ale snad nie.

monkka21
25. okt 2010

@fairynika tak ja som sa tiez bala,ale sa cudujem tomu ze tu v anglicku mi spravia este jeden scan navyse.lebo tu robia iba dva a mne budu robit piatok treti.videla si foto?inak ja sa volam monika.tesi ma

fairynika
25. okt 2010

no to sa cudujem aj ja bud len rada 🙂 Veronika aj mna tesi 🙂 nie ale hned idem pozriet

monkka21
25. okt 2010

noo ale som rada ze nechcu nic zanedbat.prv chceli ze o tyzden dva ma bjdenaju ale to ja budem na svk tam ma dali uz na piatok.ale strasne to bolo musela som vypit liter vody apotom som sa tam skoro pocikala ako mi tlacilas tym na brusko.ale som rada ze je zdrave lebo ja vzdy ked idem k dr tak sa bojim zei povedia ze male nie je v poriadku.

ani_sama_neviem
25. okt 2010

@dalle no sewas dlhsie som tu nebola lebo vsak nemam moc casu chodit trz na net tak a uz sa citim fakt hrozne tucne a nic nevladzem uz chcem mat konecne potom vsetkom ://// no a ten gel inac podla mna je to blbost ja nevie neico na com dobre zarobia co ja viem to radsje si kupim nejaky lacny gel ktory urcite existuje vies :P no rodit a moze az ked mas dokonceny 37.tt a tuna to zle ukazuje neviem preco lebo ja osm este v 36 tt. aj tri styri dni tkaze ete mi ostava taky tyzden a pol aby som mohla normalne porodit vies :/ a dufma to bude co najskorej lebo uz fakt kao tot je na mna moc smae problemy s travenim, nic nevladzem, zle dycham a konecnaa noo ale diki ze mi budes drzat palce apson niekto :D:DD inac ani ja nemam rada moc ked ma niekto poucuje naviac ked o to nestojim tkaze tak :DDD

dalle
25. okt 2010

@ani_sama_neviem cafkoo..:P no ja to mam tak isto..funim, a citim sa jaku sud, neska som dostala neskutocne nervy ze uz chcem mat po tom..ale som sa rychlo skludnila..:D lebo som skoro pukla od nervov.🙂...a s tymi gelmi citala som ze ked si kupis ten lacny nespravis dobre...je to hovadina, lebo ten lacny je plny chemie to mozes babatku uskodit vraj mu moze poskodit kukadla a aj tak ti to tam nedaju..:D no ved uz ako chces ja to risknem kupim ho a ked nieco nevyjde sa nebudem vzrusovat..:P..jaaaj ja som akurat v 35.:D tak neutekam daleko...🙂)..co aspon niekto si nerob prdel.:DDD bola by haluz keby sme sli naraz rodit..heh.:DD

dalle
25. okt 2010

@duracelko neviem ci to prianie patrilo aj mne ale dakujeemeee.🙂

sarazoe
25. okt 2010

Ahojte mamičky, mohla by som vas velmi pekne poprosit o hlas v sutazi, tie čo ste na FB, na tej prvej adrese musite dat paci sa mi to a na tej druhej to je fotka, že sa vam paci vdaaaaka
1clik http://www.facebook.com/pages/Maminka/132620096...
2clik http://www.facebook.com/photo.php?fbid=16089331...

ani_sama_neviem
26. okt 2010

@dalle aj mna chytaju obcas take nervy alebo stavy uplne ze konecnaaaa ze uz to chcme mat za sebou a potom aj nechcem lebo sa bojim a take vseljake cudne no:DD ale musime to vydrzat nejako :/ inak skoda ze nejsi odtialto kde ja :D by sme aj von mohli chodit kks lebo tunak v tejto ds nikto neniaj som tu pisala do toho dunajska streeda fora ci temy ci co to je a nikto nic sa nozval maximalne tak mamicky ktore uz maju 30 rokov a s tymi si ja toho moc neporozpravam chapes takze tak kks som tu taka sama co sa tyka kamaratov a kamaratiek nikoho tu nai nepoznam :DDDD ty chodis aj von niekam terz ci uz ani nevladzes? :DDD ja osm bola vcera v nemocnici u lekara ne si vybavovat a taka som bola z tej cesty unavena jak keby to bolo neviem jak daleko pritom je desat minut cesty cca :DDDDDD

dalle
26. okt 2010

@ani_sama_neviem vydrzime.:DD..ja som este nikoho tu nehladala co by som snim mohla chodit kocikovat.:DDD ale mam dost zaujemcov uz..kopa kamaratov a tak..:P ze musim poradovnik napisat..od kedy do kedy kto..:P..ale pokecam s nimi tazko o plienkach, cumlikoch, a takych veciach.:DD..pockaj ty si sa do DS pristahovala ci jak to ze nikoh nepoznas...chudacik.:/..sa pristahujem ja tam.:DD..ved dakedy ked budu babatky vacsie mozeme dat dajaku party:DDDD heh...a ja uz teraz pomenej chodim von..sice chodim este do prace no praca jak praca..:P na hodinku 4x do tyzdna robim opatrovatelku tak aspon toto ma nuti sa hybat a so psom von..:D aspon daco..:P..a ked mi treba daco vybavit tiez nesom dlho von pridem na urad vystrcim brucho a hned ma pustia jak prvu.🙂))..takze dlho von nesom..s kamaratami von nechodim skor oni ku mne.:D...a poznam ten pocit ja uz ked 5 minut v kuse chodim ma ide roztrhnut a boli ma pod bruchom ze na kazdej druhej lavicke sedim.:P a chyba mi cvicenie velmi dakedy korcule vsetko kazdy den som sa moc hybala..a teraz...pribrata, strie mam..no ale hlavne je ze mam svoj poklad.:PP vaha sa ptm poriesi casom:D

ani_sama_neviem
26. okt 2010

@dalle no hej ja som sa sem pristahovala z bratslavy lebo moj chalan tu byva vies aj a byvam s nim tkaze tak a nikoho tu nepozname ani on ani ja lebo on tu tiez nebvya nejake extra dlho vies takze tak je to no :/ nevadi vsak ked sa narodi babo uz budem mat ine starosit a ne nudenie sa :DD ale na silvestra by som chcela niekam vyrait apson na pat hodin chapes trosku sa aj zabavit vska naposeldy som sa bavila pred deviatimi mesiacmi kks :DD a to predtym to bolo tka ze to tie jak ty furt som von chodila kamarati piatky a tak ved to poznas urcite :DD A teraz kks osm pribrata tie mam stried vsade kks no horzne volaco a najhrosie je ze tie strie uz neodstranim nijako chapes, ako nejsom nejaka fiflena co jej zalezi aby mam super postaviku jak chtic ale tka tie strie dokazu nas..t clovela lebo uz sa ihc nikdy nezbavis :/// a inak dufam sa niekedy stretneme aj osobne.. inak sory ak pisem s preklepmi ale to je moj blby zvyk pisat rychlo a pritom mat preklepy co uz :DDDD

dalle
26. okt 2010

@ani_sama_neviem no urcite sa nebudes nudit ked uz bude na svete.:DD akurat ked bude spinkat..ja som si zalozila v kniznici preukaz nedavno.:DD ale dufam ze az tak zle na tom nebudem.🙂)..ja tiez na silvestra planujem daco daco ale este nevem presne cooo..:DD...presne poznam ja som dokonca kazdy den chodila do rana vonku lebo som sem tam srala na skolu..:DDD ale tak by mi teraz stacilo sem tam povystrajat.🙂)..ja som sa s mojou mamcou rozpravala o tom jak to bude ci budem doma sediet a onaa ze v ziadnom prirade ze ona ma dala o 5 poobede spat a do 10 som stale spala jak zarezana a ona mohla chodit po navstevach a kade tade..tak to som bola dobre decko a babca sem tam zahliadla na mna ci nerevem.🙂)..keby aj moj maly bol taky to by som vykryvala vsetko v pohode..:P mozno aj vysku ptm:D...ja som sa mastila aj tym kremom proti striam a aj tak sa mi vsade narobili..svineee.:DDD ale to ptm vybledne dakomu sa to opali ked schudneme tak sa zakryju a ja som rozmyslala o kerke nejakej..:DD ale to este daleko dalekoo..:PP..mam uz jednu a chcem dalsie tak mozno to nejak skombinujem..🙂)..no ved to ze by sme sa mohli stretnut deti na chrbat a dame rande.:DD..a ja mam tiez preklepy sem tam co sa strachujes.:DD....

ani_sama_neviem
26. okt 2010

@dalle no to by bolo vyhovujuce keby ze babo spi tak dlho a ja zatial by osm par krat mohla vybehbut raz za dva tyzdne apson niekam von poriadne s kamaratm ialebo tak :P heheheh ale ani enviem kam by osm sla na silvestra kks lebo tu v ds nic neni tu je vsetko madarskeee a take a to ja fakt kao nemuisim vska bola som v nemocnici a vsekto ok len som tma nikomu nerozumela vsetko madarky tkaze tak no hrozne kks :DDDD ale ais budem na silvestra le ntak vonku pojdeme s chalanom niekam s flaskou torsku popit do nalady a vratime sa domof alebo tak uvidime jak sa mi bude chcet :P

dalle
26. okt 2010

@ani_sama_neviem no ved to sa poriesi casom vsetko.:DD..ja bud pojdem na chatu alebo pojdem do mesta na par hodin,,podla toho jak maly bude na tom.🙂..no to ti teda nezavidim pri madaroch.:DD..ja zase mam dost ze v porodnici su same ciganky ked to mam tak povedat hnusne..:P..vies hygiena a tak ale tak asi si vybavim vlastnu izbu..🙂)..a to nesom rasista.:P...ach a moj chalan nebude so mnou ani na silvestra tak si uzi ptm:P

ani_sama_neviem
27. okt 2010

@dalle fujjj cigane to je ete horise nez madarky :DDD no alen ebudme tu radsje nic trake pisat lebo ma zas vyhodia odtialto jak uz sami vyhrazali par krat le viac na tu temu cigani mozeme pokecat cez sukromnu potu heheh . no inac ozaj mas facebook alebo pokeec? mohli by sme tma pisat elbo tuna kazdy vsetko cita a nestojim o nejake komentare chapes :P

dalle
27. okt 2010

@ani_sama_neviem :D heh mam facebook hej hej...ti napisem do spravy nick.:P

ani_sama_neviem
27. okt 2010

@dalle ok uz mi dosla sprava pridla som si ta tak si ma pridaj :P

baska259
27. okt 2010

ja som tiez otehotnela v 17 :D najskor som sa bala ako to vsetci primu ale vdaka bohu dobre...moji rodicia a mojho manzela rodicia nam spravili svadbu den po mojej 18.termin mam 17 januara a uz sa nemozme dockat :D

fairynika
27. okt 2010

@monkka21 nemusis sa bat ked mas vsetky testy ok babo je urcite v poriadku ju?ja napriklad sa o to nebojim, zatial vsetky vysledky mame super vcera som bola aj na internom sme obaja v pohode. Zbytocne sa len strasis a to nieje dobre.ja uz zajtra budem konecne videt nasho drobca sa neviem dockat 😀

monkka21
27. okt 2010

@fairynika uz teraz sa nebojim ked som videla male ze je zive a zdrave.dufam,ze nam uz potrvrdia pohlavie v piatok.a uzsa neviem dockat dovolneky.uz len par dni chvalabohu.drzim vam palce nech sa vam male ukaze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre