Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

diamond_23
26. dec 2009

valria321 ja este len cakam som v 25 tt 😀 takze cakam v aprili niekedy..este si pockam ale to rychlo ubehne 😀

valria321
26. dec 2009

gerci90 keby bolo tak 39+5 nebola by som proti juj aj pre mna je to hrozne každy ddnik sa mi ťahaaaaa dlhooooo už to trva som sa dnes smiala že už mam taky pocit že som sa z bruškom narodila hehe 🙂)

valria321
26. dec 2009

diamond_23 a to ti ubehne ani sa nenazdaš a už vieš čo čakaš????smiem sa opytať odkial že je naša nova tehulka??🙂)

diamond_23
26. dec 2009

valria321..Ja som z ba ale zijem v taliansku uz 3 a pol roka ...ale na sk chodim dost casto..ja som od zaciatku vedela co budem mat..este lekarovi hovorim predtym nez mi isiel povedat ze to bude urcite chlapec a on ze tak naco sa pytate ked to uz viete ? 😀 takze cakam to co som aj chcela 😀

jankaat.
26. dec 2009

ahojte,,tak moje Vianoce bola by som radsej keby ani neboli...s priateom sme sa rozisli ..cize tak sa maju nase vianoce 😔 ..

pepppe
26. dec 2009

janka cize ozaj nic moc vianoce a co teraz:babo si nehas,ze?

jankaat.
26. dec 2009

pepe cize vianoce nic moc 😔 ale i tak nas vztah nebol najdokonalejsi.. i ked som si ho stale chcela predstavovat v tom najlepsom svetle.. a babo si necham urcite..

pepppe
26. dec 2009

noo presne,najdes lepsieho casom urcite a co mamina ti pomoze s babom,aspon nebudes sama,aspon vies,ze to bol chlap,co stal za velke vies co 😉

jankaat.
26. dec 2009

pepe moji rodicia to zatial nevedia a som zvedava ako im poviem ze som sama a budem mat babatko 😔.. a chlapi stale boli a snad aj budu aj lepsi..

pepppe
26. dec 2009

jasne,ze budu,,a co kolko mas rokov ak sa smiem spytat?a kedy im to chces oznamit?neboj oni sa budu tesit z babatka malickeho

jankaat.
26. dec 2009

ja mam 17..a kedy to poveim rodicom to netusim... neviem kedy naberiem odvahu..

pepppe
26. dec 2009

noo ale hadam cim skor,nie ekd ti uz brusko bude vidiet,takze asi by si sa mala rychlo osmelit

jankaat.
26. dec 2009

to viem zeby trebalo cim skor i tak mam pocit ze uz mamka nieco tusi.. len akosi neviem ako na to..

pepppe
26. dec 2009

treba tak ako ja,ze mi je spatne a ona ze dufam,ze si neni tehu,no a ja ,ze som..........tak najprv nereagovala ale potom som to znova povedala,,co uz mala

simonka28
26. dec 2009

ahojte mlade maminky 🙂 ja som mala16 ked som ostala tehotna a dnes mam kraaasneho prvacika,ktoreho by som za nic na svete nedala!!!Zmaturovala som na jednotky,este lepsie nez spoluziacky,ktore doma necakalo uplakane babatko.samozrejem,ze najvacsou oporou mi boli rodicia-velmi som sa bala ako to zoberu ale nic zleho mi nepovedali 🙂 a teraz po siestich rokoch mi zasa pod srdieckom rastie dalsie miminko na ktore sa tesime 😉 niekedy to bolo dost tazke ale maly mi dodaval tolko energie ako nikto na svete!NIKDY by som nemenila svoje rozhodnutie!drzim vam kocky palceky az to zvladnete na jednotku 🙂

jankaat.
26. dec 2009

pepe lenze moja mamka nie je moc v pohode povaha toho sa bojim 😔

lia23
26. dec 2009

Janka....neboj sa ty to zvladnes..: 🙂 drzim ti palce 🙂 🙂 vsetko zle ej na neico dobre..mozno bude vystrajat..mozo ti vynada...no urcite neskor ju to prejde a bdue sa tesit z buduceho vnucika... 😉

jankaat.
26. dec 2009

lia dakujem... a mozno bude vsetko ovela lepsie ako si teraz myslim..

lia23
26. dec 2009

ano ty cakas zlu reakciu...ale mozno budes prekvapena z ich reakcie 🙂 🙂 mala by si vychytat len dobru naladu..🙂a vtedy im to povedat🙂 🙂 🙂

adelka89
26. dec 2009

janicko strasne moc me mrzi,co te potkalo, mam z toho slzy v ocich, muzi dokazou byt fakt strasne zli...
Urcite ti bude ted lepe, pokud vas vztah nefungoval...
drzim pesticky,urcite to i doma probehne bez problemu. byla jsi uz u doktora?

jankaat.
26. dec 2009

lia ved to vychytat spravnu naladu a najst vhodne slova... a hlavne odvahu...

adelka ja som ten koniec cakala uz skor--- len som nenabrala odvahu to povedat... ale ked to tak ma byt tak sa s tym musim zmierit... a dakujem...a u doktora som uz bola..

lia23
26. dec 2009

janka..fakt hlavu hore..stavaju sa aj horisie veci...nesmies sa stresovat..lebo prides aj o drobca...viem o com vravim...tak radsej kludik..nohy hore..a pre rodicou sa nestresuj...to ti zato netoji aby is maleho stratila..

valria321
26. dec 2009

jankaat. mojaaa neboj vše bude dobre mama možno bude na začiatku nasrata ale potom sa bude radovať a neda na vnučatko dopustiť ver tomu ked ti napišem tak za pol roka ked budeš v 6 mesiaci tak mi isto napišeš že ti mamča velmi pomaha tak hore hlavu a čim skor jej to povedz lebo bude sklamana že nebola prva ktorej si to oznamila ona ti určite hlavu neodtrhne a bude nakoniec pyšna nato ako ma šikovnu dceru 🙂)držim prstik a dufam že nabuduce sa nam pochvališ že si mame užastnu spravu oznamila a nakoniec vieščo ved mi tehulky sme všetky stebou a budeme ti pomahať a radiť🙂))a chlap srať na neho bol by ti len na priťaž možno sa ešte uvedomi ved predsa nosiš pod srdcom jeho dieťa a to sa nikdy nezmeni ale myslim že podla toho čo si pisala vam isto bude lepšie bez neho

valria321
26. dec 2009

diamond_23 heh no tak to pekne kdesi som čitala že mamina vyciti čo čaka🙂))a vidiš je to pravda

jankaat.
26. dec 2009

lia nebol jediny chlap na svete takze nemam chut sa pre nho stresovat.. a ako si sa mi teraz ani smutit nechce..

jankaat.
26. dec 2009

valria aj ja mam ten pocit ze mi bude lepsie bez neho.. a snazim sa verit tomu ze ma rodicia prekvapia a zareagujju dobre... a kto vie co bude o paru mesiacov- mozno pride aj iny lepsi chlap 😅

lia23
26. dec 2009

hmm nemyslel som to nanho..myslela som to tak vseobecne ze sa netreba stresovat lebo tym iba baaabu skodis 😉 ..a uz duplom nie kolio chlapom...mas ich milion🙂a dokonca si kocka..tak s anemas coho bat🙂tak ja ti drzim palceky..a pametaj....ziadny stres🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

valria321
26. dec 2009

no momentalne ser na chlapov a plne sa venuj sebe a babetku chlapa si nehladaj ved ich je kopu počkaju na teba🙂))moja a už sa tolko neboj a povedz mamine vieščo ja som jej to povedala ked som bola v 3 mesiaci a najprv to vedela sesterka a moja mamina plakala že prečo to nemohla vedieť prva to bola taka kravina keby sa dalo vratim speť bolo mi to tak luto☹((neurob to iste

jankaat.
26. dec 2009

chlapi stale boli a stale aj budu...a pre nich sa ozaj nebudem rozculovat ani pre nich a ani pre nikoho ineho.. teraz mi ej prvorady len drobcek..

a o babetku to uz vies dost vela ludi takze mama nebude prva.. len ja skutocne netusim ako jej to povedat ..

diamond_23
26. dec 2009

valria..no ja som to ani neze vycitila ale skor som cchela chlapca tak som si povedala ze to bude chlapec a hotovo 😀 no ale druhe dufam ze bude dievca zas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre