Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

gerci90
6. jan 2010

uf ...daj fotky,,jasne kukneme si🙂))a palnovali....ja neviem ci sa to da tak nazvat no nebrabili sme sa tomu a sli sme naplno,,priatel ma 24r,,,a ja som s tym nemala nejaký problem ak by som nahodou aj otehotnela...ale nebolo to lahke,,,hlavne v rodine..a potom ta skola..a pod...ale teraz som rada že som to dobojovala až tu,...a že už len cakam kedy konecne budem držat drobceka v naruci...

lizatko1009
6. jan 2010

no aj u nas tak bolo ze sme sa nebranili skusali sme asi 3 mesiace a nic a pred rokom den pred vianocami som zistila ze som tehotna,sok 😉 tak moj bude mat v marci 23r. to ti verim ze sa tesis je to masaker pocit, a kocik uz mate? no idem dat fotky. 😀

labus
6. jan 2010

ahoj kočky 🙂 ja síce už dávno nepatrím k vám do vašej témičky,len som vás chcela pozdravit a podporit .Tiež som mala prveho syna v 17 tich a to teda bolo pred 21 rokmi .Naši ma síce najskor skoro zabili ale ja som sa na bábo velmi tešila a milovala som ho od prvej sekundy ako som zistila,že ho čakám a nikdy som to nelutovala práve naopak som hrdá nanho aj na seba že som to zvládla.Je z neho šikovný a pekný mladý muž a robí mi samu radost 🙂 Vtedy sa nedalo bratantikoncepciua ja som otehotnela hned pri našom prvom pokuse o sex...a to vravia že sa to nedá.. čo by nie my sme to robili v tom mesiaci len raz... 😀 😀 😀
takže teraz mám 38. a tužim znova po babatku .Ja som znovu vydatá moj manžel mi pomohol vychovat moje deti ako vlastne a žial on vlastne nemá sme spolu 12 ty rok a velmi tužime po spoločnom babatku.Moji chlapci nás podporuju a velmi by chceli surodenca.. no žial už druhý rok sa trápime a tento mesiac sa chystám na dalšie IVF
všetkým vám držím palce a nezabudnite nieje hamba mat dieta v mladom veku , hamba je ho splodit a nestarat sa on alebo ho zabit..
a ešte je užasne byt ešte mladá a mat v detoch partnerov a dokonca sme sa často zabávali ked si ludia mysleli že sme brat a sestra 🙂

gerci90
6. jan 2010

lizatko,,ano mame mame už hadam vsetko celu výbavicku...už len Liluška by sa mohla na nu kuk,s vonka🙂
Labus...dakujeme za podoporu a držim palce aby si otehotnela co najskor.

babullka1
6. jan 2010

lizatko ta epi u nas stala myslim 47eur..to je super ze uz ma zubok..skoro vysiel 😉 a gerci ja som si tiez myslela ze ako super ze dam si epi a bude parada....uzijeme si porod s manzelom v klude bez bolesti....no nevydalo 😔

lizatko1009
6. jan 2010

cooo? a u nas 4000sk to je nejaka lacna mozno preto ani nezabrala mne dali dost silnu. no uz aj hryzie. uz som dala zopar fotie tak mozete kuk. 😅

snikki
6. jan 2010

Ahojte 🙂

adelka89
6. jan 2010

ahoj holky 🙂
walri mame se docela dobre, dneska jsem se byla podivat do mesta, nakoupila jsem ale zacalo me dost bolet brusko, asi mam malo pohybu a tak pri kazde vetsi namaze me zacne bolest brusko. Maly se navic tlaci strasne dopredu, jako by mi chtel vyskocit z bruska 😀
nebojte holky, urcite uz brzo bublinky budou na svete 🙂 co monitory? kdy jdete?

valria321
6. jan 2010

adelka89 ja idem v pondelok ale dufam že do pondelka mala už sa ohlasi nerada by som prenašala🙂)pozerala som foto aj ja som mala skoro take iste brušino v 25tt🙂)a inač ja som počas tehu pribrala teda fest 19kg🙂)no čo hadam zhodime🙂)

adelka89
6. jan 2010

valri podle me tech 19 kg je jeste normalni 🙂 ja mam zatim nahore 8 kg 🙂 mala se chce narodit na vikend 🙂

valria321
6. jan 2010

adelka89 no bodaj by si mala pravdu moja🙂)ale už nepriberam stojim na vahe takže tak a v 37tt mala mala 2790gramikov tak tipujem že budem mať čosi cez 3 kg🙂

sstupel
6. jan 2010

Ahojte 🙂
Ja som bola doobeda vonku so sestrou a so psom 🙂 Sestra sa vysánkovala ja som vymrzla 😅 Poobede som si pekne pospala 😀 A teraz sa nudím 😅 😀

lizatko1009
6. jan 2010

AHOJ STUPEL TAK MY SME BOLI NA MENSEJ PRECHADZKE, ALE IBA NA CHVILKU, LEBO DOST HUSTO SNEZILO, PLANOVANE CI NIE? A MENO VYBRATE? 😀

sstupel
6. jan 2010

lizatko jasne,že náhoda 😅 bude to David alebo Dávid ešte neviem či dám dĺžeň 😅
A ty si plánovala?Pozerala som foto Matúško je krásny 😵 Odkiaľ si?

lizatko1009
6. jan 2010

stupel tiez neplanovane, ale ani sme sa nebranili. david aj mne sa paci, a partner to ako vzal a rodicia. dik za maleho, ale uz som dala fotky prec, lebo su tu vseliaki ludia, a so skolou ako?

sstupel
6. jan 2010

Ja som brala antikoncepciu a stalo sa 😅
Rodičia sa najskôr hnevali asi mesiac možno aj viac sme mali tichú domácnosť 😔 Ale potom neskôr keď som im ukázala prvú fotku zo sona začali sa správať trošku inak a teraz je tu už úplne v pohodke 🙂 Moj ocino hladka bruško aj mamina 😀 😀 Zlatý su 🙂 No môj priateľ teraz už ex bol najskôr v pohode no neskôr si to uvedomil (keď mi začalo rásť bruško) a museli sme sa rozísť ale tam bolo viac problémov on ma hneval neviem si predstaviť,že by som s nim mala žiť a vychovávať dieŤa keď on sam sa správal ako dieťa mala by som na starosť asi dve decka 😕 😔

lizatko1009
6. jan 2010

to ako sa stalo ked si brala antiku? tak ja mam 19 neviem ako by nasi zareagovali keby som mala 17. a ex priatel mal kolko rokov?

sstupel
6. jan 2010

Nechápem tomu ako sa to mohlo stať normálne pravidelne som to brala 😅 a aj dr nechápu.
On má 18 ja budem mať v marci 18

lizatko1009
6. jan 2010

uf moja necuduj sa takemu, lebo ma este len 18 on je este dieta vacsie ako ty a nevie co chce a jeho rodicia o tom vedia? a brala si ju pravidelne?

sstupel
6. jan 2010

Áno brala som pravidelne ja som pedant na toto 😅 a vidíš stalo sa no čo teraz narobím 🙂
Hej oni vedia ale to su blázni...ono to medzi nami začalo škriepiť až keď sme to oznámili jeho rodičom lebo oni,že či je isto jeho bábo potom on ma začal podozrievať ako blázon a ja takeho blbca nepotrebujem.Teraz oni chcú testy DNA,že inam mi nebudu nič platiť a tak... 😖 😠 blázni

lizatko1009
6. jan 2010

ej ha to ti verim, ale ked je jeho tak sa nemas coho bat, kludne daj, ale nechapem tej antike a to si ju brala a bola si uz tehotna a tak si nato prisla, alebo ako? a este vsetko co si kupit pre seba aj pre male tak si odkladaj blocky a potom mozes pouzit na sude on ti je povinny neviem kolko percent zaplatit kamoska tak dala.

gerci90
7. jan 2010

...awojte babulky....ako sa mate:::????

lizatko1009
7. jan 2010

ahoj gerci celkom ujde dnes ideme na kontrolu s nozickami aj na poradnu a ty ako?

adelka89
7. jan 2010

ahoj holky 🙂
dnes jsem se nejak spatne vyspala a mam od rana takovoiu pochmurnou naladu ☹ nic me nebavi do niceho se mi nechce, jeste nemam ani obed uvareny a to se mam ucit na zitrejsi zkousku z nemciny ☹
lizatko. at dopadne ko dneska dobre 🙂
gerci, jak se tobe spalo? Mala si stale lebedi v brisku vidim 🙂

lizatko1009
7. jan 2010

adelka dakujem, ked uz budu nohy v pohode ideme kupit chodaky, nic nechce iba na nohach stat 😀 este dobre ze neideme dnes na ockovanie, to by bolo 😢

gerci90
7. jan 2010

awojte🙂--- Lizatko tak nech va, to dobre dopadne....ADelko ...aj mne je dneska dako divne...hlavne co sa tyka od žalutka ...už ma par krat prehnalo..ale nwm ci to nebude s toho že som papkala narano mliecko a jogurt...spala som celkom ok...o 8 vecer som už bola tvrda....baby ...možno tie moje "prehanky" znacia porod...pripravu....idem si supnut horuci kupel možno cosi popoženiem🙂

adelka89
7. jan 2010

gerci urcite se ozvi jak je po koupeli 🙂 ja jdu na tu nemcinu ☹

gerci90
7. jan 2010

jj..ozvem sa.....ale myslim že je to asi s toho jogurtu... 😒 bo nemam nejake ine priznaky ani bolesti 😕

lia23
7. jan 2010

ahojte babulky..tak ja som neska boli u dr. s hrckami na prsniku a tak...no tehulka nie som...a hrcky vymyzli..takze tka.. 🙂 🙂 ale do noveho roka som si dala zavezok ze bduem tento rok patrit ku vam 🙂 🙂 🙂

valria321
7. jan 2010

gerci90 to sa normal kupeš ale to by si nemala len horuce sprchy.....teda neviem myslim že to nieje moc dobre ...ach jo ta moja babulka stale nič a nič a nič ani dohovaranie nezabera tak hadam cez vikend to pride

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre