Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

sisi8881
8. jan 2010

gerci.....neboj....Liluska sa uz coskoro bude pytat na svet....este mas nejaky ten cas do terminu 🙂

gerci90
8. jan 2010

janka...som rada že si sa takto aspon zatial rozhodla....a no ved ja nezufam zatial aspon tak velmi,,,počkam este týžden co sa bude diat..ked som vydržalaa už tolko týždnou tak týžden vydržim 😒

Lizatko...ja to ani neviem posudit..ale tak myslim že hej že ho mam nizsie ale ja mam male brusko tak sa to tažko posudzuje bo ho mam nizko pomali odvtedy ako mi zacalo rast 😒

Sissi,,,no ved dufam že sa vypyta sama a nebudeme ju musiet vyvolavat... 😖 čitala som cosi o homeopatikach pred a pocas porodu..ale to treba riedit ci co...a mam s toho aj strach ...radcej nejdem rizkovat s liekmi...este jej ubližim..a co potom 😢

adelka89
8. jan 2010

gerci homeopatika ji neublizi 🙂 tobe muzou usnadnit porod 🙂

sisi8881
8. jan 2010

ano gerci...homeopatika mozu pomoct k porodu.......viem ze mas strach aby to liluske nejako neublizilo.....mas este par dni cas , mala sa urcite vypyta na svet
ja tento mesiac zasa cakam ci mrcha dorazi a ci nie. 😒

valria321
8. jan 2010

ahojte babule tak sa aj ja hlasim ešte ako 2 v1 malej sa nechce dufam že už dnes zajtra pozajtra to pride ale zatial sa mam fajn akurat bruško pobolieva tak uvidime a k tym homeopatikam no neviem gerci skusiť môžeš ale neverim že to zabera mala vie kedy ma prisť neboj 🙂)

adelka89
8. jan 2010

valri uz se otviras? nebo pripravuje se telo nejak na porod? Co CS kolik mas?

jankaat.
8. jan 2010

ahojte ja som dnes sama doma s bratom.. spravili sme si palacinky, polievocku a len tak oddychujeme..

valria321
8. jan 2010

adelka89 dnes ma strašne spodok boli ale sem tam tak neviem uvidime ale aj predtym ma tak pobolieval ale teraz je to častejšie a bolestivejšie inač o.k tak uvidime drž palce nech to aspon cez vikend pride heh🙂a ty ako sa maš??drobček poslucha v brušku a maminku pekne kopka

gerci90
8. jan 2010

ako babenky::???walri...aj mna dneska feest boli podbrusko.,..tak cudne ..ale teraz je to zase celkom ok.... 😀 a vy ako ako travite večer???

babullka1
8. jan 2010

Valri...Gerci..krasne vam tam svieti ten 40ty tt 🙂 🙂 🙂 mna dnes boli hlava ako slak.....idem si lahnut.tak dobru noc.....

gerci90
8. jan 2010

babulka...ani nevrav ani tomu nemožem uverit že tam už sviety 40tt.... 😅 dufam že už je posledný a pak tam už bude....1d. 😀 ....aj ja už idem buvkat...dobru nicku 😒

adelka89
8. jan 2010

ahoj holky, tak dnesni zkousku jsem neudelala ☹ vedle me sedela holka co porad kaslala, prede mnou holce neustale zvonil mobil a tak jsem vubec neslysela ten nemecky rozhovor ☹ uteklo mi to o dva body ☹
jinak Lukasek je zlaticko, dneska skoro porad spinka 🙂

gerci90
8. jan 2010

adelko to ma mrzi...ale tak možes to este opravit nie??inak obdivujem ta že sa dokazes sustredit na NJ,,,počas tehu 😕 Guten Nacht.... 😅

adelka89
8. jan 2010

Gerci 🙂 no nedokazu, moc jsem se na to nepripravovala 🙂 jj opravny termin je za 14 dnu v patek, tak si ho rovnou prihlasim,at mam pokoj.

gerci90
8. jan 2010

...oprava ....Gute Nacht....🙂

jankaat.
8. jan 2010

adelka to ma mrzi...snad opravny termin ti vyjde lepsie..

jankaat.
8. jan 2010

inac mne dnes doslo akosi ze ja som v maji planovala zacat s vodicakom a tesne po 18tke si ho vyzdvihnut-cize v auguste..ale pochybujem ze z toho este nieco bude 😅 ..

gerci90
8. jan 2010

jani..nerieš,,,vodičaak počka....viacej sa ty podla mna poteši babo ako daký vodičak.. 😔

jankaat.
8. jan 2010

ja viem gerci pocka.. vtedy budem uplne ine starosti🙂..

ale neviem ako to spravim s maturitnym rocnikom-asi prerusim na rok skolu..lebo ked nebudem mat podporu mamky tak to asi nezvladnem.-.

martinano
8. jan 2010

ahojte babulky
ja som sem nahodou nakukla nieco si precitala, velmi vas obdivujem ako krasne zvladate.
tie co mate tesne pred porodom drzim palceky nech to mate rychlo za sebou.moja skusenost z porodnej saly(pracujem tam), nastrocne zvladaju porod, kojenie a vsetko co s tym suvsi omnoho lepsie ako ostatne maminky 😉

gerci90
8. jan 2010

martinano...dakujeme za podporu🙂

adelka89
8. jan 2010

marti jsi moc mila 🙂

adelka89
9. jan 2010

Pekne odpoledne holky 🙂
kde jste vsechny? V porodnici??? 😅

gerci90
9. jan 2010

awojte,,tak ako???bože tato noc bola strasna som spala dokopy asi hodku....uff už sa mi vobec neda buvat...ani na tom boku ani na tom,...no hruza...bože nech sa už mala nerodi bo takto ned už aj spinkat nebudem moct aspon nebudem mat koli komu a ta noc nepojde potom tak pomaličky...v pondelok som si zajednala v nemocke jedneho znameho lekara tak by som sa s nim chcela dohodnut že ak neporodim do 17.j. --tak ci by ma potom hned neprijal a nevyvolal,...bo toto cakanie je hrozne na nervy...a moja astma do toho...no radosť--- 😒

adelka89
9. jan 2010

gercinko ☹to je mi lito, ze se uz neda spinkat... ale pokud mas toho znameho doktora, tak to urcite pujde 🙂 mysli na to, ze uz brzicko bude Liluska u tebe 🙂 juu to je tak krasne 🙂
nas malicky ma ted takove spave obdobi, asi vic orste, tak celou noc spinka, kdyz se vzbudim, tak si jen prelehne, da mi vedet, ze je v brusku a spinka dal, uz tolik nekopka v noci, jako driv, takze tuto noc jsem spala 6 hodin v kuse 🙂 to se uz dlouho nestalo 🙂
jdeme s manzelem nakoupit z chvilku jsem tady.
Pozdravuj Lilusku 🙂

gerci90
9. jan 2010

adelko..aj mi pozdravujeme Lukaška a že ho chvalime že poslucha mamičku🙂....veru dufam že to pojde cez toho mojho znameho vybavit...lebo ma už asi aj porazi.....a ved to ja už chcem mat ten pocit užasný že ju uvidim....a budem počut plačkat a smiat sa...a že si ju priviniem...bože preco ma neposlucha a nechce prist sama 😢 😢

lizatko1009
9. jan 2010

gerci kup si tonic a chod po schodoch hore a dole kamsoka to skusala a porodila 😀

gerci90
9. jan 2010

už som to skusala:(a nepomohlo..aj sexik,,,aj horuci kupel....aj drepy v sprche.....jednoducho sa jej nece:( 🙄

gerci90
9. jan 2010

...a ete Lizatko...mas nadherneho synčeka...ma nadherne očkaaa...juuuj🙂

lizatko1009
9. jan 2010

gerci tak lilusku este nechaj ked jej je tam dobre 😀 neboj kazdu chvilu to pride, ale nieje velmi dobre dlho prenasat myslim ze iba 2 tyzdne sa najvia moze takze uz sa kazdu chvilku tes. nebojis sa porodu? dakujem, ocka ma po mne velke sovicky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre