Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adelka89
12. jan 2010

anjelik taky te vitam mezi nami, taky mam termin v dubnu 🙂 a taky cekame chlapecka 🙂
miminko bylo planovane? popovidej nam neco o sobe 🙂

gerci90
12. jan 2010

takže holky pisala mi Walria...že už je v nemocke...ma take slabsie ale zato bolestive kontrakcie...ak sa do zajtra jej porod nerozbehne...tak jej budu vyvolavat...takže už len par hodin a ma babiku pri sebe.... 😅 držme jej palceky nech to zvladne hrawo🙂

a ja????hm,,,no ....stale rovnako:(

babullka1
12. jan 2010

Gerci Walri odkaz ze vsetky na nu myslime a daj nam vediet ked bude babika na svete 😵 ...a neboj aj ty sa doc 😉 kas

adelka89
13. jan 2010

gerciiiii tak to je super zpravicka, myslela jsem si, ze uz se zacina neco dit 🙂 moc ji pozdravuj az ji budes psat, ze ji drzime silno palecky.
Gercinko moja zlata neboj ty uz brzicko budes mit svoji Lilinku u sebe, protoze uz ZITRA jdes do porodnice....

babullka1
13. jan 2010

Ahoj Adelka uz sa mame lespie,maly uz nema horucku 🙂 ale v noci sme boli 8x hore 😠 a to normalne vstavam k nemu raz dva krat 😔 vobec nechcel spinkat....

adelka89
13. jan 2010

babullka, urcite bude pristi noc lepsi. mate jeste teplotku? Pokud je to lepsi tak uz ani k doktorce chodit nemusite 🙂

babullka1
13. jan 2010

Adel praveze horucku uz nemame 😵 dnes uz sa aj pekne sam pohral....rad si pusta toho psika f.price co spieva pesnicky....a vydrzal sa hrat cely cas kym som varila a teraz som ho dala do hupacky a hadam zaspi 😉 ..on asi v noci nespal aj preto,ze cely vcerajsok vlastne prespal-cely den driemal.

adelka89
13. jan 2010

babul vlastne ty jsi to psala 🙂 ctu jak madar 🙂 tak to je super ze je vsechno ok, jen aby to vydrzelo 🙂
co pouzivas na zadecek na opruzeniny, dneska chci jit nakoupit do lekarny 🙂

babullka1
13. jan 2010

adel...ja som od narodenia pouzivala sudokrem,ale asi po 3 mesiaci som mu to natierat prestala-lebo sa s toho na ritke vysipal-tak mu nedavam odvtedy nic a ritku ma uplne peknucku.ziadnu cervenu ani nic take...inak kukala som album-krasne brusko mas 😉

adelka89
13. jan 2010

sudokrem jsem chtela kupovat... ale koupim jen ten bepanten a pak se uvidi 🙂 dekuju za chvalu 🙂 roste jako z vody

holcicka12
13. jan 2010

Ahojte ja som Vám sem nedávno písala,že aj ja by somc hcela mať skoro bábätko a,že Vám držím palce neviem či sa ma pamätáte 😅 No vyzerá to tak,že sa k Vám pridám už teraz nie som moc nadšená no ak sa to potvrdí bábätko si určite necam a budem sa tešiť 😵 Ja budem mať len 16 😔 Robila som si už tri testy na každom // ale čiarky slabnú..na prvom bola najsilnejšia a včera po týždni najslabšia tak naozaj neviem 😅 MS mi meška ešte len týždeň taK chcem ešte počkať,že či náhodov nepríde ak nie uvidíme čo bude 😖 ☹

barbina182
13. jan 2010

a mas napisane ze mas jedno dieťa

holcicka12
13. jan 2010

To je brat 😀

barbina182
13. jan 2010

aha..ja mam 20 a cakam 1babo---ale myslim ze na 16 je skoro este velmi...aj na 20 je skoro myslim ale na 16 az priskoro...ale tak ked uz je tak sa tes

holcicka12
13. jan 2010

No veď aj ja si to myslim...ale čo teraz anrobím?Ešte stále dúfam,že MS dostaneeeeeem

barbina182
13. jan 2010

a priatel o tomvie on ma kolko

gerci90
13. jan 2010

awojte holky...tak ako???bože ja som už taka nervozna zo zajtrajska že až,,,strašne sa bojim že ma nevezmu na ten prijem ...ale nechaju ma este trapit samu daky týžden... 😢 😢 a ja to už ozaj asi neprežijem ☹ ....držte palce nech si ma tam hlavne nechaju vyvolaju porod a najneskor v piatok nech už som konečne mamičkou...prooooosiiiiiiim!!!!!!!

a co sa tyka walrii tak neviem ci už porodila..aj som jej pisala že jej držime paste...a este neodp.tak uvidime..... 😵

lizatko1009
13. jan 2010

gerci ty co tu este robis? ja som uz myslela, ze tlacis v porodnici a ty tu vysedavas? len aby ta nenechali lezat uz v nemocnici, kym neporodis, a to uz musis ist na prijem? na odozvy si uz bola?
holcicka mas este casu habadej, neponahlas sa nikam.

barbina ja mam 19 a uz mame 5 mesacneho drobca, meno uz vybrate?

adelka89
13. jan 2010

holcicka12 taky si myslim ze 16 je hodne brzy na miminko ale ted uz s tim nic nenadelame. 🙂 predpokladam ze jste miminko neplanovali 😅 studujes neco?

rehateha
13. jan 2010

holcicka12 - takže tobe je ted 15? Řekla jsi to uz doma?

adelka89
13. jan 2010

holcicka a rodice uz to vi ze mas pozitivni testy?

rehateha
13. jan 2010

Ahoj holky! Já k Vám sice nepatřím, ale chtěla jsem Vám vyjádřit podporu. Opravdu se mi na Vás moc líbí, že i v tak mladém věku se chováte zodpovedně a řešíte takovou situace s nadhledem. 🙂

adelka89
13. jan 2010

gegrcinko mas IP 🙂

jankaat.
14. jan 2010

ahojte...

gerci, walri nieco nove? 😕

lia23
14. jan 2010

Ahojte kocky.ja by soms a len chcela opytat ze ci choroba alebo horucka moze ovplyvnit bazalku...totiz to vcer asom mala 36,59..a dneksa s mi vysplhala az na 37,7..a to o sm mala v noci horucku..tak nievem...ci to je ovulka...alebo len telo reaguje na horucku..vie mi niektora poradit?? 🙂 🙂 🙂

jankaat.
14. jan 2010

lia skus medzi snazilkami je tam o tom tema..

andrea12737
14. jan 2010

Ahojte
holcicka12- test ti uz po tyzdni neukaze taku silnu palicku, pretoze casom hormon hcg v tele tehulky klesa, dokonca o dalsi tyzden ti uz moze ukazat len jednu palicku a pritom budes tehu v nejakom ´10tom´tyzdni (to som len dala ako priklad)
Drzim prsty 😉

lia23
14. jan 2010

dakujem janka..a ty co??ako sa maaas???ajko doma??dufam ze uz lepsie 😉 😉 😉

jankaat.
14. jan 2010

nemas zaco..

a ja sa mam dobre.. len som sa akurat perfektne rozculila- neobleciem na seba spolocenske saty..lepsie povedane nedostanem do nich hornu cast mojho tela 😒 a tak som sa tesila na ples...

a mamku som od vcera rana nevidela este..takze neviem ci doma lepsie..

lia23
14. jan 2010

hmm jooj tka to je bieda ked neoblecies..tak si skus pozicat od spoluziacok.. a uz mas brusko??ci este ee??? 🙂 🙂 🙂 janka..vies ako ti zavidim...ze bdues mat mimi..a mamku mas kdeee???neboj uvidis ze sa to ukludni..pocuj u ans to bolo nejak podobne..ekd sa dozvedela ze som uz sme s priatelom spolu spali...tak sa so mnou hadam tyzden nebavila...a este dalsi mesiac mi to vycitala...ja viem ze toto sa s tym neda porovnat..ale uvidis ze to bude dobre...oni tu musia len dako predychat: 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre