Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adelka89
20. jan 2010

lizatko 🙂 gerci mi jen psala, nechtela bych ji ted nejak moc bombardovat zpravama, urcite nam prubeh porodu popise az se vrati z porodnice 🙂 taky se uz moc tesim. Rikala, ze mela velke bolesti po vyvolavacce tak si nechala pichnou epiduralku a za 6 hodin byla malicka na svete. jj je mensi ale to nevadi 🙂

lizatko1009
20. jan 2010

ADELKA VED PRAVE ôEPSIE ZE MENSIE, LAHSIE ISLA VON AJ SKOR VYRASTIE, VIDELA SOM V PORODNICI DETI CO MALI AJ 4500G AJ 5KG, ALE TO UZ NEVYZERALI AKO BABATKA, MALI VELKE HLAVY. A PRISLO TO NA NU SAMO, ALEBO ISLA NORMALNE NA PRIJEM AKO PISALA? URCITE JE VELMI STASTNA, TAK SA NA MALICKU UZ TESILA ANI DOCKAT SA UZ NEMOHLA 😀

adelka89
20. jan 2010

no rano sla na ten monitor a pak ji dali tu vyvolavacku musi byt strasne stastna 🙂 ja uz chci toho naseho milacka taky u sebe 😔 jeste si na nej musime pockat,ale uz se taaaak tesim.
taky doufam ze nase zlaticko bude mit nejake "normalni" miry ja bych tak strasne rada porodila 49cm miminko a tak do tri kil 😀
uz se na ten porod normalne i tesim

lizatko1009
20. jan 2010

adelka juuuj jak ti je super ked sa ti narodi do tepla aspon nemusis stale babusit do overalov a fusakov, ved uz len 3 mesiace musis vydrzat neboj ani sa nenazdas a budes mat aj ty 😉 porod nieje nic strasne kazda to prezila aj prezije, to uz budes stastna ze rodis, ze nebudes stale chodit ako vrece zemjakov a ze uz ho konecne uvidis, nam sa narodil v 37tt a v auguste, cele leto som pretrpela v horucavach a este aj do skoly peso a naspat az do juna. a mal 2950kg a 49cm 😀 ale teraz nezavidim gerci ako ju tam dole stipe ☹

adelka89
21. jan 2010

dobre rano holky 🙂
vcera se mi manzel vratil z prace az o pul desate a uz nam zase odchazi ☹
lizatko: mas pravdu, musim vydrzet 🙂 taky se dockame 🙂 nas malicky by se taky mohl narodit trosku driv 🙂 od ktereho tydne jsi se otvirala? Ja mam stale CS0 😅

adelka89
21. jan 2010

holky kde jste vsechny????

prdka1234
21. jan 2010

ahoj mam na tebe jednu malickou prosbu poslouchej delala sem si 3 testy a vysli negativni meli sme i styk s kondomem a mam menstruaci jenze se mi takova mensi carka na brichu objevila muzu byt tehottna ??? dost ze mi to nesedi bo jsem modeolka a nemuzu bejt a bylo to moje prvni

prosim porad ...

babullka1
21. jan 2010

Ahoj Adel..ja som akurat dovarila 😀

adelka89
21. jan 2010

prdka: ??? carka na brichu???

adelka89
21. jan 2010

babull sikulka 🙂 ja se snazim od rana neco naucit,ale nejak mi to nejde ☹ zitra mam ten zapocet z nemciny...
co malicky? uz jste zdravi?

annamary
21. jan 2010

Kto potrebuje pre malinke babanko chlapčeka veci mám toho veeeeeeeela

prdka1234
21. jan 2010

no vis to takovi hnedy

adelka89
21. jan 2010

prdka pigmentova carka na brichu se dela az nekdy v 4-5 mesici a urcite enpatri mezi prvni priznaky tehotenstvi pokud mas ms a tehotenske tedty negativni, tak tehotna nejsi.

prdka1234
21. jan 2010

no tak dik .... to se mi trosicka ulevilo vis protoze milion a pul platit agenci otras ... 😖

babullka1
21. jan 2010

Ahoj Adel...no to ti nezavidim,mne sa akurat drobec zobudil tak idem mu dat papat 😉 Uz nam je lepsie,zubky sa nam ale nechcu prerezat.....je taky nervozny ze po 3 mesiacoch znova pouzivame cumlik 😔

adelka89
21. jan 2010

babulka tak to me mrzi, co kousatka? Nepomahaji?

babullka1
21. jan 2010

tie on vobec nechce 😒 ja uz som skusala snad vsetko 😕 ale co uz ,tak budeme zase cumlikovat 😖 ale som rada ze ten cumlik si da len ked je fakt nervozny,ze potrebuje nieco ohryzkavat......inak ho nechce,ked sa hra alebo tak.....Boze u nas uz zas snezi-uz aby bolo leto,ja zimu neznasam.....

adelka89
21. jan 2010

babul tak to je super ze cumlik chce kdyz je nervozni aspon ty i on vite, ze existuje neco,co jej ukldni...
ja mam rada i zimu, ale nesmi byt moc dlouha 🙂 a na leto se uz taky strasne moc tesim, to uz budeme mit drobka u sebe 🙂

babullka1
21. jan 2010

Hej budes mat krasne leto-budes kocikovat a budes maminka 😀 😀 😀 a to je krasny pocit 😵 My uz budeme v lete mozno chodit,sa tesim 🙂 no uvidime ci nebude moc elnivy 😝 ..no jo musism mu ist dat papat...lebo sa uz rozculuje 🙂

lizatko1009
21. jan 2010

adelka ja som bola v 7 mesiaci na pohotovosti, lebo som mala vysoky tlak tam ma vysetrili a gynekolog povedal ze som uz pootvorena ze mam skratenu maternicu ci co hovoril, ale zase nechci aby sa ti narodil velmi skoro, jednej co bola so mnou na izbe sa jej narodila mala v 36tt a uz mala problemy s dychanim a narodila sa 2kg a bola dlho v nemocnici, nam sa narodil v šýtt ja som mala kazdodenny zhon mozno ze aj preto, ale musim poklopat bolo vsetko v poriadku 😅 tak radsej si pockaj, ako sa potom trapit

adelka89
21. jan 2010

lizatko, urcite klidne si pockam do 42tt 😀
zkraceny cipek jsi mela, ne? Ja jsem stale uplne uzavrena a cipek se nezkracuje, takze malickemu se u me libi 🙂
dneska mam strasne krece v brisku jakoby hodne nahore az u zaludku ale zaludek to neni 😔

annamary
21. jan 2010

babenky keby ste potrebovali oblečko pre babatko chlapčeka sa ozvite mi na mail určite sa na cene dohodneme

jankaat.
21. jan 2010

ahojte🙂ja len na chvilku nesiem kraasnu novinku o gerci _🙂

Včera 20.1.2010 o 14.14 sa narodila mala Lili 2900g 50 cm zdravá a krásna 🙂)

adelka89
21. jan 2010

jani psala mi vcera nejak v 16 hod. 🙂

adelka89
21. jan 2010

a co ty jani jak se mas? Doma je to uz lepsi?

lia23
21. jan 2010

Kočky... 🙂 🙂 😉 😉 ja vam nesiem spravu že kajiq je uz v porodnici....a ze asi ak do azjtra neporodi..tak jej budu vyvolavat.. 🙂 🙂 takze zachvilku to bude mat aj ona za sebou 😉 😉

adelka89
21. jan 2010

juuu lia dekujeme za krasnou zpravicku, uz aby to mela za sebou 🙂 snad se miminku bude chtit na svet prirozene.
To je neskutecne kolik porodu se musi vyvolavat,ze? 😔

lia23
21. jan 2010

hmm adelkaa..neit zaac.. 😉 😉 .no jo to je strasne..preco tonemoze prist prirodzene...ale tak zase cakat..zbytocne...ak sa ma nieco zle stat..tak radsej vyvolavt🙂radsej vyovlat ake keby sekciou..to by nevidela vobec nic..a takto aspon vidi🙂a citi 🙂 🙂 🙂

simusska
22. jan 2010

baby...tak kde ste? co nove? a neviete co je s kajiq?

adelka89
22. jan 2010

simus ja teda o kaji nic nevim ... ale valri by se uz mohla vratit z porodnice, i kdyz vlastne nakonec rodila cisarem,tak si je tam asi nechaji dele.
Ja jsem mela prvni poslicky, snad jsem se nezacala otevirat 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre