Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
26. jan 2010

hmm lizatko..j som v tretiaku..a je to fatk dost o hlavu...

simuska a co akosi ty zmaturovalal z ucta???bo ja ako to vidim..tak ja najepseia 4:D:D:Dianskei vsetko ide ako tak...ale to ucto..no koniec..zabijaak 😀 😀 😀 😀

simusska
26. jan 2010

lia tak ja som mala za 3 nakoniec lebo som trafila femu Dlhodoby majetok🙂 a dobrych ucitelov na dozore co nas nechali kecat

lia23
26. jan 2010

:DD:DM...to bereme akurat teraz:D a vobe cneveim kedy sa co ako s cim ucutje 😀 😀 😀 😀

simusska
26. jan 2010

vies co ze uz ani ja poriadne neviem? musela by som sa na to pozriet lebo uz 8 mesiacov som ucto nevidela...ale nieco sa mi mari🙂

lia23
26. jan 2010

prave teraz ho pocitam:D as a s tym traapim no koniec 😀 😀 😀 😀

simusska
26. jan 2010

a too uz uctujes v nejakom programe ci len do zosita "sibenicky"?

emka21
26. jan 2010

Ahojte baby🙂 mozem sa k vam pridat?? sledujem vas tu uz hrozne dlho, aj ked uz niesom nastrocna, mam 21, ale stale sa tak citim🙂 s priatelom stale intenzivnejsie premyslame nad dietatkom..a inac, ked uz pisete o tom ucte, tiez som chodila na OA, neznasala som ho, nakoniec sa mi podarilo zmaturovat na 3, aj pisomna aj ustna🙂

adelka89
26. jan 2010

emka vitam te mezi mladyma maminkama 🙂
myslim,ze hodne z nas tu uz neni nast. 🙂 jdete do toho 🙂 miminko je ten nejvetsi poklada ktery vam zivot prinese 🙂

simusska
26. jan 2010

jaj to ucto asi nema nikto na oa rad
adelka a ty mas kolko?

lia23
26. jan 2010

simuska...hmm no mame cvicenia z ucta..a to robime v programe OMEGA....predkontacie musime vediet tak ci tak 😀

lia23
26. jan 2010

emka..a vitam ta tu..sice nie osm ani tehulka ani mamulka🙂ale tak dufam ze casom to pride...a drzim aplceky aj tebe: 🙂 🙂 ja ako vidim aj tak nezmaturujem..:(j anato nemam jednuducho bunky ☹ ☹

emka21
26. jan 2010

ahoj adelka🙂 jasne, ja by som do toho isla aj hned teraz, ale planujeme po ukonceni Bc....o rok...chcela by som si to v klude uzit po skuskach. Inac neviem ako by som to zvladla. Drziiim vám vsetkym palce...a nech uz pride gerci a kajiq🙂

lia23
26. jan 2010

a valstne nema nikto spravy o gerci??nie je tam uz nejak dlho??

emka21
26. jan 2010

lia, neboj, zmaturujes v pohode, aj ja som si to iste hovorila...u nas to dali vsetci🙂

emka21
26. jan 2010

Je tam 6 dní ak sa nemýlim🙂 mohla by uz zajtra prist.

lia23
26. jan 2010

emka...u nas v treide ma asi 3/4 triedy 4 na vysvedcku..a setko solovky 😀 😀 😀 my sem otitz to najlepsia trieda na skole a terz toto uctoD:vsetci su v uzase 😀 ..ale tak dufam ze to dam aspon na 4 😀 😀 a jj tak dako tam je..mozno ma mal zltcku..

emka21
26. jan 2010

tak my sme boli najhorsia trieda z rocnika, 6 odpadli po 3.rocniku, lebo ten bol hroozne tazky kvoli uctu...mne sa to tak striedalo medzi 3 4 😀

lia23
26. jan 2010

neseim spravy o kajiq.....malicky ma žltacku tak ich este nechcu pustit domov..takze to trosku potrva🙂ale ze papka...zozaciatku moc nechcel..ale terza uz mu chuti🙂 a ze jej nieco este dnuka nasli tak ju aisi budu este cistit

lia23
26. jan 2010

he no vidis ale zvladla si to na 3..to je uplne uzasne..aj ja chcem:Daspon na 4 😀 😀 😀 😀

emka21
26. jan 2010

ked som to dopisala, mala som pocit, ze som tam nic nevypocitala dobre🙂 sama doteraz nechapem..a to sme museli od marca do maja cakat na vysledok, takze si vies predstavit co som prezivala 😀 😀 sa mi o tom v kuse snivalo, vsetko som to 1000x prepocitala znova:D

lizatko1009
26. jan 2010

ahojte baby buduce "uctovnicky" 😀 tak aj ja som pisala pisomku z DHM 😀 chvala bohu to vyslo, aky ste mali dnik?

adelka a ty ako sa mas? co nove? valri by uz mala byt domu vzdy na 5 den pustaju domov.

lizatko1009
26. jan 2010

chuda kajiq mna chceli tiez cistit, ale dali mi nejake 2 injekcie, plus cipok dostala som strasne krce a som sa vycistila a uz ma strasili ze nemam nic jest, lebo davaju nakrozu, to normalne vysavaju z maternice take kusky, nieco take ako potrat. bleee bratrancovej zene co porodila den predomnou to robili ☹

adelka89
26. jan 2010

lizatko mame se dobre jen to uceni jde trosku pomaleji nez bych si predstavovala...
Lukasek se v brisku krasne vrti, ale mne boli hodne zada, tak se mi spatne sedi i lezi, spatne spim a tak 🙂 ale skola neni nejdulezitejsi 🙂

lizatko1009
26. jan 2010

adelka tu bolest poznam a nezavidim, mne museli kazdy den masirovat chrbat a nohy a este mam aj skoliozu ja som nevladala ani sediet, juuuj to je krasne ked sa ti babo vrti v brusku aj ja chceeem, ale nie teraz 😀 a vela stastia a sil do ucenia urcite to zvladnes 😉

adelka89
26. jan 2010

lizatko no snad to nejak zvladneme 🙂
taky me manzel kazdy vecer masiruje ale dneska spim ja u nasich a on u jeho rodicu protoze se uci na ty statnice a nechce nas v noci zlobit svetlem, kdyby jen vedel, ze ja stejne nespim....
😀
jinak me zase boli brisko jako kdybych to mela dostat asi zase poslicci 😠

babullka1
27. jan 2010

Ahojte... 😵 Vcera som sa tu ani poriadne neukazala...ale maly bol mrzuty...no uz viem preco....rano som mu nasla dalsi zubok 😀 😀 😀 Tak uz mame 2 🙂 Adelka..ja som poslickov ani nemavala..... 😝

adelka89
27. jan 2010

babulka moc gratulujeme k dalsimu zoubku 🙂
kojis malickeho jeste?
Ja ti nevim, jestli jsou to poslicci nebo co... ale boli me bricho jak na ms, je to vzdycky jen chvilka a neopakuje se to pravidelne tak nevim...
Co dneska planujete? taky mate u vas takovou zimu? U nas je -20st.

emka21
27. jan 2010

Ahojte maminky🙂 tak ako sa dnes mate?...ja som v praci dnes do 10...aj u nas je podobne zima, bola som dnes chvilku v meste, prisla som cela premrznutaa. V spravach som pocula, ze v CR bolo v noci az -30 😕 😕adelka ty co studujes??

adelka89
27. jan 2010

ahoj Emco 🙂 at ti to v praci rychle ubiha 🙂
ja studuju socialni pedagogiku ale v zari bych chtela zacit delat specialni pedagogiku tak uvidime jestli to pujde studovat spolecne 🙂
jj bylo tu nekde az -30st. ale u nas nastesti jen neco pres -20 😀

emka21
27. jan 2010

Ja študujem verejnú politiku a verejnu spravu, tento semester som mala skusku so socialnej predagogiky a predtym sme mali aj specialnu🙂 A čo malinky, bruško este pobolieva??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre