Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

valria321
27. jan 2010

ahojte babule tak ja už som domka prišli sme ešte minuly piatok ale mala som vela robotky a vela ybavovačiek a poradne a tak ale už sme trošku zabehnute som naozaj taka šťastna že si to ani neviete predstaviť mocisko ju lubim je to milačik papka a papka a spinka ked otvori tie očinka ide sa znej každy zblazniť je taaky maly vlasačik fotky dam ked bude čas teraz isto budem net obmedzovať chcem jej venovať čo najviac času 🙂tak sa tu všetky držkajte a gerci je tiež už domka ale možno nema čas alebo šla ku maminke ved spominala že pôjde po pôrode ku nej nech trošku pomôže aj moja mamina si zobrala volno a pomaly si vnučku nechce dať z ruky hehe 🙂tak papiky a všetkym očakavajucim mainam držim prstiky🙂uživajte bruška kym sa da lebo mne už to moje normalne chyba🙂

adelka89
27. jan 2010

emka: brusko jeste poboliva, ale ne moc 🙂
valri: gratuluju k malicke, uz jsem mela o vas strach. Musi to byt moc krasne 🙂 uz se taky na malickeho moc tesim, uz aby byl tady 🙂

babullka1
27. jan 2010

Ahoj Adel.... dakujeme..nie ja maleho nekojim 😢 my sme dnes chceli ist sankovat s malym ale maly sme na tplomery -20 takze nehrozilo 😉 Valria moc gratulujeme 🙂 🙂 🙂

adelka89
27. jan 2010

babul to urcite, s takovym drobkem tak max do -5 a i to je hodne, co? Radsi to neriskovat 🙂 ja jsem tak rada,ze nas prcek se narodi na jaro.
Vidim,ze dneska bude docela krusna noc, maly se zase otocil do "porodni" polohy a kope me do zeber a do zaludku 😝

babullka1
27. jan 2010

Adel mne sa maly otocil az v 37tt..co uz my planovali cisarsky 😝 ale aj za tie 4 tt som si uzila kopancov do rebier....Hej do tych -5 s nim chodievam,ale menej nie.....Matus sa mi narodil v lete,to bolo super,chodili sme von ked bolo teplucko 😀

babullka1
27. jan 2010

Ideme buvat..dobru noc 😀

adelka89
27. jan 2010

babulka jj je to fakt lepsi kdyz se narodi deti v lete, ta zime je tezka i pro nas dospele,natoz pro ty drobecky,ze?
Myslim si,ze se maly do porodu jeste x krat pretoci 🙂 ale vecer ma vzdycky ve zvyku se otocit takto protoze spavam na boku a to ho tlaci a ma tam malo mista, behem dne kdyz poposedavam a chodim tak je mu lip v pricne poloze 🙂

lucy1990
28. jan 2010

Ahojte 🙂 pridavam sa k vam, este do jari som nastrocna 😀

lizatko1009
28. jan 2010

lucy vytam ta medzi nami ja mam augustove dieta, ale 2009 😉

lucy1990
28. jan 2010

Ahooj, dakujem 🙂 a mas levicatko?

barbina182
28. jan 2010

lucy ako si si urobila co mas v albume to odpocitavanie mimi

emka21
28. jan 2010

Ahooj lucy🙂 bola si krásna nevesta 🙂 po ako case ste sta vzali? este studujes?

adelka89
28. jan 2010

ahoj luci 🙂 gratuluju k holcicce 🙂

kajiq
28. jan 2010

Tak cawte babulee 🙂 konečne nas pustili z tej nemocky.. 😀 Adelka Lia ako sa máte? 😵

adelka89
28. jan 2010

Kaji ahojkdy to mam radost ze jste uz doma. Malicky posloucha? Kojeni se rozbehlo?
my se mame taky dobre, jen me Lukasek dost kope do zeber, ale je to nase zlaticko, citim ho cim dal vic nekdy to i boli 🙂 ale miluju ho 🙂 je videt ze je den ode dne vetsi a vetsi 😀

simusska
28. jan 2010

jej kajiq...a ako sa mas? A maly Samko?

kajiq
28. jan 2010

Adelka ahooj 🙂 Vidim nova fotka..peknaa 😵 juj a počkaj ked Lukaška uvidiš na porodnej sale 😵 to ho budeš lubiť ešte viac 🙂 mne to kopanie aj chyba 😀 mliečka mame nadbytok takže si musim aj odsavať 😀 ale lepšie ako malo.. 🙂 a ake maš bruško? Male či už vačšie? 😵

Simusska ahooj 🙂 ja sa mam fajn len ma boli to zašivane a včera mi museli robiť kyretaž..ale prežila som a teraz som rada že už sme doma 🙂 A ty sa máš ako?

adelka89
28. jan 2010

kaji tak to je perfektni ze mate moc mlicka 🙂 jakou mas odsavacku?
brusko jeuz velike a stale roste 🙂

adelka89
28. jan 2010

ta fotka neni nova, je stara jeste z tabla 🙂
pridas fotecky Samka?

kajiq
28. jan 2010

Adelka vieš čo ja si mliečko odstriekavam lebo s odsavačkou by to dosť bolelo 😀 a ešte sa vyspíš v pohode? 😵
Idem pridať nejake tie fotkY 😵

adelka89
28. jan 2010

kaji kdyz usnu tak je to dobre, ale vcera vecer me strasne bolel zaludek a palila me zaha,takze jsem mohla lezet jen na levem boku, trosku jsme se nepohodli s manzelem, sice jsme se usmirili, ale stejne sjem musela lezet k nemu zady 😀

adelka89
28. jan 2010

ja jsem odsavacku taky jeste nekupovala, uvidim jestli bude ptoreba tak ji potom dokoupime 🙂

adelka89
28. jan 2010

tesim se na fotecky 🙂

kajiq
28. jan 2010

Adel ja som sa v noci často zobudzala a potom som nemohla už zaspať 🙂 a keby si potrebovala odsavačku tak ručnu alebo elektricku? 🙂 už som tam dala par fotiek tak dufam že sa ti zobrazia 😵

adelka89
28. jan 2010

kaji mamca mela rucni a ta je jeste funkcni sice 10 let stara,ale myslim,z eby jeste fungovala, kdyby ne tak koupime tu elektrickou, jde mi hlavne o to, aby manzel nemusel malickeho krmit Sunarem, kdyz budu ve skole,vis, takto osdtrikam mlicko a bude 🙂
malicky je prekrasny, fakt moc krasne miminko 🙂 spinka:?

lizatko1009
28. jan 2010

kajiq gratulka ku malemu, je krasny 😅 aky bol porod? este boli, ze? 😒

lucy1990
28. jan 2010

Barbi, musis si kliknut na taky link co je pod tym pocitadlom a urobit si na tej stranke svoj 😉
Emka, dakujem, vzali sme sa po 2 rokoch a momentalne som po mature, ciza doma 🙂
Adelka, dakujem, velmi sme si priali Lenku 🙂
A Kajik, gratulujem ku krasnemu zdravemu mimcu 😵

lia23
28. jan 2010

ahoj kajiq🙂no konecne domka coo??Samko je kraasny aj aj som si kukla fotky..uzasnyy. 🙂 🙂 🙂 a ty uz si natom lepsie?? 🙂 🙂 a vlastne soms a ta ani neopytalal ze aky bol porod 🙂 🙂 ..porozpravaj 🙂 🙂 🙂

simusska
28. jan 2010

jaj kajiq ani neveris ako ti ja zavidim...aj ja by som uz chcela mat svoju babiku pri sebe a mat uz po tom vsetkom...
a ty si ako rodila? pamätam si ze si hovorila ze si uz nestihas vybavit epiduralku

kajiq
29. jan 2010

Adelka ved co je na tom že 10 let 😵 Noo ved to je najlepšie ked papa maminkine mlieko, aj najzdravšie 🙂 ja by som tiež použila odsavačku, ale ked som videla ako sa s nou kamaratka natrapila tak som to radšej riešila ručne stručne 😀

Lizatko dakujeem 😀 porod bol celkom v pohode až na tie kontrakcie 😒 tie som ledva predychavala 😀 ale ked mi pichli epiduralku tak neskutočna ulava a potom to už išlo ako po masle 😵

Lia ahooj 😵 noo konečne..sa to naťahovalo lebo maly mal žltačku a musel byť na fototerapii a mna ešte museli čistiť lebo sa mi tam niečo stalo...už som lepšie na tom, aj depky ma už prechadzaju..to bolo asi len tym nemocničnym prostredim 😀 No porod..rano o 7 mi prepichli vodu a ked dr. povedal že takto začina pôrod vtedy som si to nejak uvedomila a začala som sa trošku bať 😕 potom som 6 hodin ležala na sale až mi začali hnusne kontrakcie tak som vzdychala na celu salu 😀 Ale našťastie som tam mala svojho milačka a to mi dosť pomohloo, aa ta epiduralka ako som už spominala mi velmi pomohla a už som nič necitila len nakoniec taky tlak a dr že teraz budeme tlačiť a tušim 4 krat som potlačila a maly bol vonku 😀 už si ani nepamatam jak to bolelo ked sa na toho pozrem 😀 a na druhy den som zistila že mi robili aj nastrih čo som ani netušila 😀 a potom ma dr zašil a o 2 hodiky som si odkračala na izbu jak keby som ani nerodila 😀 Ale to zašivane ma taak boliii.. 😖 nemožem ani sedeť...a taak no.. 😀

Lucy dakujeem 😀 a ty to ako preživaš ?? V pohode? 😵

Simusska cawko, juuj šak tebe sa to už tiež bliži čo sa bojiš?? Ani sa nenazdaš a tvoja babula bude na svete.. 😵 Noo som tu pisala že to nestihnem vybaviť lebo bol potrebny pohovor s anesteziologom..ale dr mi kazala prisť vo štvrtok rano a že mi vyvolaju, ale primar mi povedal že ešte počka a že by mi vyvolali až v piatok tak som sa ho pytala na tu epiduralku a ten ma poslal k anesteziologičke na ten pohovor tak som to našťastie stihla 🙂 neviem si predstaviť že by som rodila inak.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre