Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
4. feb 2010

kajiq..no jo mne je tiez z toho smutno ..a.el stava s to a je to sucast zivota..aj ekd sa mi to tazko hovori...ale tak musime to rezit...🙂 🙂 🙂

maka123
4. feb 2010

kajiq a zkousela jsi i kapicky masaze cviceni a nahrivani bricka a nic?tak aspon ty cajiky jsou ucinne,a co dela ted samouel spinka?

simusska to je mi lito netusila jsem promin,no jo ti chlapi.... 🙂

simusska
4. feb 2010

maka to nevadi...uz to bolo davno....

maka123
4. feb 2010

no ale aj tak....promin

lizatko1009
4. feb 2010

kajiq tak mi sme s bruchom problem nemali iba ked mal z oci neviem ci som hus ale normalne natu cervenu snurku verim, ked ju mal maly na ruke a videlo ho vela ludi na jarmoku a nic a priatel mu ju prestrihol a vtedy uz aj plakal ked sme prisli z mesta a dala som mu opat a bolo po probleme, ja ked som videla ze place tak som mu dala espumisan a feniklovy cajik, ale to minimum plakal teraz vobec neplace cele dni ani ked sa zobudi nic, akurat ked sa niecoho zlakne, ani nevieme ze ho mame.

lizatko1009
4. feb 2010

kajiq nemala by si jest strukoviny-fazula, sosovica, hrach, kukurica, zo zaciatku aj karfiol, kysle uhorky kompoty, kapustu, rajciny, papriku atd, a pit mozes, neperlive vody, jablkovy dzus, meltu. a hlavne polievky, ale nie sackove, mandarinky, pomarance, a tie citrusy to tiez nie.

maka123
4. feb 2010

lizatko tak to se mam taky na co tesit asi si koupim infuze,to jsi mela spis napsat co muze 😅

lizatko1009
4. feb 2010

toto nie citrusy, kiwi, ananás, mango, broskyne, marhule, figy, datle, ríbezle, egreše, maliny, jahody, ostružiny , orechy, mandle, pistácie, med, rajčiny, zeler, paprika, reďkovka, chren, strukoviny, kyslá kapusta, ryby, mak, cesnak , cibula, a hlavne treba jest lahko stravitelne jedla kuracie prsia su dobre, ryby..

adelka89
4. feb 2010

ahoj holky
tak zkousku jsmme udelali mame B 🙂
holky byla jsem dneska vyirat kocarek a porad se nemuzu rozhodnout jakou barvu....
libi se nam seda nechceme modrou nebo zelenou a cervena je zase hodne kriklava... tak ja nevim
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?... prosim o nazory 🙂

simusska
4. feb 2010

adelka mne sa paci ta siva

adelka89
4. feb 2010

dekuju 🙂 to jsem rada 🙂

lizatko1009
4. feb 2010

adelka sprav kompromis oranzovy 😀 a gratulujem k skuske. 😵

adelka89
4. feb 2010

dekuju 🙂

tara39
4. feb 2010

aj ja by som bola za ten oranzovy🙂 a co cakas?

adelka89
4. feb 2010

tara chlapecka... oranzovy mi prijde hodne kriklavy 🙂 nevim no ☹

tara39
4. feb 2010

ale ten zeleny je tiez nice...ja som myslela ze este nevies, oranzovy by bol najlepsi ale ked vies🙂 aj zeleny je pekny

jankaat.
4. feb 2010

Ahojte 😢
Podarilo sa mi na chvilku sem pribehnut..
Ale akosi ani nemam naladu teraz sa rozpisovat..
Uz som dufala ze bude vsetko v pohode vsetko vyzeralo byt tak v poriadku..
Mamka za mnou prisla jeden vecer ze kedy mam dalsiu kontrolu u doktora a ci by mi velmi vadil o keby sla so mnou tam zeby chcela vidiet svoje vnucatko.. a sme sa o tom krasne rozpravali cely vecer... na druhy den som mala kontrolu a uz mi len doktor povedal ze babatku nebije srdiecko ze sa nevyvija ☹ na vikend mam napisane papiere do nemocnice( na kyret)

A uz to vsetko tak vyzeralo najdejne ☹

tara39
4. feb 2010

moja=( to musi byt hrozne...

tara39
4. feb 2010

a v ktorom si tyzdni?

jankaat.
4. feb 2010

v 12..

tara39
4. feb 2010

fuha...budes mat dalsie :( neboj

adelka89
4. feb 2010

jani drz je jsme tu pro tebe

lizatko1009
4. feb 2010

tak mne sa paci zeleny a oranzovy, videla si aky kocik mame mi? pozri v albe zlto-tmavy a dnes sme boli v kupeloch na prechadzku a nikto taky nema, a ked si si vsimla teraz chcu tie otras kociky s umelou vanickou s mini plastovymi kolieskami najlepsie s troma, a stoji to 20tisic a skarede jak noc.

jankaat je mi to velmi luto 😔, v takej sitacii som este nebola, musi ti byt hrozne. a pockaj to ti este nerobili kyret? babo je este v tebe, alebo ako?

adelka89
4. feb 2010

lizatko jj mate hezky kocarek 🙂 taky se mi ty o kterych pises nelibi ani trosku.... nam se ty barevne taky libi ale rikala jsem si, ze ten sedy je takovy elegantni 🙂

tara39
4. feb 2010

tie male uplne myslis? vsak to ti je po 3 mesiacoch pomaly nanic🙂

lizatko1009
4. feb 2010

my sme chceli povodne bezovy s gulickami ten bol velky elegan, a tak ja som este mlada tak som chcela extremnu farbu 😀 pozri si ten kocik no otras s hroza kancelarska stolicka nic a stoji 30tisic.

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://st...

tara39
4. feb 2010

preboha 😀 no fakt je skaredy 😀

lizatko1009
4. feb 2010

no ale minule som tu taky kocik videla ze vybavicka pre babatko a este cierny.

adelka89
4. feb 2010

lizatko 😀 ten je fakt skaredy 😀

tara39
4. feb 2010

🙂 ten nechci podla mna je naozaj nanic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre