Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adelka89
6. feb 2010

jo? 🙂 takze ty jsi tak ve 34tt nas malicky odpovida taky 30tt ne 31tt 🙂
prave jsem zjistila ze porodnice, kde jsem chtela rodit neumoznuje navstevy na pokojich ☹ a jeste je tam hodne veci, tkere bych proste nesnesla,takze budeme rodit asi jinde...

lizatko1009
6. feb 2010

bombulka u nas prebiehalo prve ockovanie tak isto ako u vas, a nevies aka znacka je tych nohavic? 😉

lia urcite budes mat, pockaj a ty si potratila,a lebo ako? a neberies nejake vitaminy? a na vyvolavaciu injekciu menzesu si nebola?

adelka, vidis, ze si dala na mna nakoniec krasna oranzova, babatko ma mat pestre farby nie sive ani cierne 😅

adelka89
6. feb 2010

lizatko 🙂 jj mas pravdu, ja jsem byla vzdycky proti tem tmavym barvam,ale kdyz prisel manzel s tim ze klidne by ta seda mohla byt, tak se mi zacala libit a uz jsme pro ni byli skoro rozhodnuti 🙂 ale nakonec jsme dali na slova nasi maminky, tkera nam rekl, ze amminka musi byt s kocarkme na silnici dobre videt a ma pravdu

mmyska
6. feb 2010

Ahoj kočky ako sa máte? 😵

adelka89
6. feb 2010

ahoj mysko 🙂
my se mame dobre a co vy? uz jsi videla malickou sestricku a jak jste oslavili narozeninky?

bombulka200
6. feb 2010

LIZATKO ...Cherokee prečo? 😀

mmyska
6. feb 2010

Ahoj Adelka 🙂
áno jasné sestričku som videla maminka je už aj doma a opäť závisláči na koníkovi 😀
My bývame spolu vo veľkom rodinnom dome my mladý hore a "starý" dole tak máme veselo 🙂
Zoenka aj Melisska (moja mladšia sestrička ) sú s Mathilde hotové 😵 zatiaľ nežiarlia Zoe jej už stihla pichnuť do očka ale len tak trošku 🙂 Ešte sme neoslavovali len tak doma sme jej tortičku dali a darčeky ale oslava bude až budúci víkend ideme to tak spojiť lebo aj Melissa mala narodeninky ( 2 rôčky) + uvítacia párty pre Mathilde 😵 😀

lizatko1009
6. feb 2010

bombulka tak potom je to to iste, len my mame v modrom 😀 velmi zlaty je v tom 😅

adelka89
7. feb 2010

mysko to je super 🙂

simusska
7. feb 2010

tak holky moja svagrinka ma oliverka ...vcera o 19:17 a ma 3360 g a 50 cm...a je tak nadherne krasny🙂

adelka89
7. feb 2010

simi pogratuluj ji i za nas 🙂
krasne miry 🙂

lia23
7. feb 2010

adelka..ja mam teraz 63 kg..tak enivem co sa to robi s mojim telom...dufam ze mi teda ten duphaston pomoze..a ako to je??teraz ja mam akoze mat ovulku alebo co???ked he berem??alebo bez ovulky mi pride mrcah??alebo ako??...

lizatko..jj ja som asi pred 3/4 rokom potratila..neberem ziadne vitaminy iba zeraz ten duphaston...ale okrem toho nic...a etse lieky Euthyrox na stitnu zlazu..a nebola som ani na vyvolavacke..povedal Dr ze do 10 dni by som mala dostat kramy po tom duphastone..a potom ze na 5 den kramov mam prist..a ze ak nedostanem do 2 tyzdnom tak ze aj tak mama prist..brucho ma boli...setko boli..ale nikde nic.. ☹ ☹ ☹ ani naznak

adelka89
7. feb 2010

lia tento cyklus ovulku mit nebudes a diky D. dostanes ms.

lia23
7. feb 2010

aldeka..tak to dufam..a duphastonom by sa mi mal cyklus upravit??...

adelka89
7. feb 2010

no mel by, nejsem doktor, takze ti nemuzu rict z jakeho konkretniho duvodu ti ho doktor dal a co tim zamyslel. Co vim ja dava se D. po ovulaci na zvyseni hladiny progesteronu,napr. kdyz zena chce otehotnet a ma nejak spatny HP (hormonalni profil). ale pokud nemas ovulaci tak by ti mel dat i nejake hormony na predovulacni fazi 😕 ale jak rikam, nevim proc ti ho nasadil,tak nechci delat zavery.

lia23
7. feb 2010

aha dakujem...tak ja len dufam ze MS dostanem..sice najradsej by som nedostala...ale tak...ked to musi byt tak nehc jee...dufam ze ekd tam pojdem tak mi povie len same dobre spravi..alebo ja neivem uz...🙂

maka123
7. feb 2010

zdravim holkyy simusska gratuluji s synovečkovi oliverkovi-mimichodem moc pekne jmeno

lia ani se nenadejes a budes taky tehulka neboj vsechno dobre dopadne,duphastonem se ti to zlepsi uvidis,a tobe nebral krev na hormonalni profil?

mmyska
7. feb 2010

Ahojte 😵 😵 😵
super správičky
simusska gratulujemeee 😵 😵 😵 😵

mmyska
7. feb 2010

Ak by ste si chceli pozrieť fotky Mathilde tak tu máte link na album 😉 😵
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bombulka200
7. feb 2010

LIZATKO hej aj malá je v tom zlatá aj také fajne teplučké to je ... 😉

adelka89
7. feb 2010

myska malicka je zlata 🙂
za chvilku budes rodit i ty , to budete mit doma veselo 🙂

kajiq
7. feb 2010

Lia čawkoo 🙂 hej patri to k životu, ale bez takych situacii by bol ten svet krajši 😒 nechcela by som to zažiť a ešte aj keby viem že babatko už nežije a mala by som ho mať dalšie dni v brušku ako jankaat..asi by som sa z toho zrutila..no ale ona musi byť velmi silna ked to zvlada tak ako zvlada...

jankaat myslim že tu maš velku podporu od nas všetkych..tak sa držkaj..zatial to zvladaš super 😵

Maka zatial som skušala ten čajik a ked sa mi zdalo že mu o prešlo (čo som spoznala podla miernejšieho plaču) , tak som kvapky ani neskušala, ale pre istotu mam espumisan keby mu nepomohol ani čajik..a občas mu trošku bruško pomasirujem alebo nožičky mu dam k brušku. 🙂 teraz momentalne spinka 🙂

Lizatko ja tiež verim na tie červene veci 🙂 niečo pravdy na tom bude..a to tvoje dieťa ti zavidim.Take by si priala asi každa 😵 fuuj a ten kočik je fakt hrozny...vyzera to tak že čim horši tym drahši 😀

Adelka gratulujeem k takej peknej znamke 😵 a ty prosim ta od kolkych rokov si so svojim drahym ked ste spolu už tak dlho? 😵

adelka89
7. feb 2010

kaji od 13-14 nevim presne, milovala jsem ho snad cely zivot 😀 dekuju za gratulace

lizatko1009
7. feb 2010

bombulka pocuj po porode kolko si schudla?

kajiq a dala si malemu snurocku? zavidis? aj ja ti zavidim, ze mas este take malicke a moj uz konik co sedi 😀 ale fakt maly je krasny, lubezny...vidim, ze aj siditko pouzivate-cumlik 😀

adelka mas moj obdiv 😉

lia23
7. feb 2010

maka...no tak to dufam.nie nic mi nebrali..a co s tym vlastne zistiaa???s tym hormonálnm profilom...vsekty hormony..v akom mam stave,?

kaji...ano janka to m starsne tazke..fakt by to oblo aj pre mna hrozne..ael ona to zvladne...sak je rpedsa zena🙂 a zeny su silnee🙂

maka123
8. feb 2010

lia23 presne tak zjisti ti hormony v jakem jsoiu stavu hodnoty a tak,mohli by ti prijit na to v cem je zakopany pes a papkas listovku nebo nejaky ten babyplan nebo se jeste poradne nesnazite

bombulka200
8. feb 2010

LIZATKO tak vela som pribrala a málo schudla 😀 😀 😀 ale ja verím že to zhodím a ty????

lizatko1009
8. feb 2010

bombulka moja povodna vaha bola 50kg pri porode 72kg a teraz mam 60kd a od dnesneho dna sa zacinam dietne stravovat a trosku aj cvicit kedze kojim. dnes mame 6 mesiacikov, a taky je trosku nestastny, uz mu vidno aj trosku hryzaku, ale este nieje von.

maka123
8. feb 2010

holky chtela jsem se vas zeptat co jste pouzivali u vasich miminek za masticku na takove ty stroupky ve vlasech,diky

lizatko1009
8. feb 2010

maka nas maly to nemal a tvoj to mat nemisi tiez.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre